VIII edycja Perceptus IT Security Academy.

Drodzy uczniowie,
w dniu 25 października br. o godzinie 9:20 w sali 115 budynku wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze będzie maiała miejsce oficjalna inauguracja VIII edycji Perceptus IT Security Academy.
Po inauguracji udostępniony zostanie formularz rejestracji na zajęcia i będzie możliwość zapisania się jako uczestnik.
Głównym celem Akademii jest przekazanie wszystkim zainteresowanym wiedzy i doświadczenia w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT, które pracownicy firmy Perceptus zdobyli w trakcie wielu lat praktyki.

Wszystkie informacje o Perceptus IT Security Academy znajdziesz na stronie https://perceptus.pl/perceptus-it-security-academy-2/

M. Kmiećkowiak

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości w nowej formule od roku szk. 2022/23 (informatycy, programiści)

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości w roku  szk. 2022/23 została podzielona na poszczególne bloki związane z zawodami. I tak informatycy i programiści będą walczyć o tytuł
MŁODEGO INNOWATORA W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE w roku szkolnym 2022/2023

Aby dać szansę wykazania się uzdolnionej młodzieży zarówno od strony programistycznej jak i technicznej Olimpiada jest organizowana w dwóch następujących blokach do wyboru:

BLOK PROGRAMISTYCZY - obejmujący zakres informatyki i teleinformatyki związany bezpośrednio z elementami tworzenia oprogramowania, analiz przedwdrożeniowych, testów oprogramowania i znajomości języków programowania takich jak: • C# • PHP • (Visual) Basic • Python • Perl • JavaScript • Ruby oraz baz danych SQL, MySQL, POSGRESQL.

oraz BLOK TELETECHNICZNY - obejmujący zakres informatyki i teleinformatyki związany bezpośrednio z elementami infrastruktury teletechniczne, konfiguracji urządzeń sieciowych, tworzenia i łączenia kanałów teleinformatycznych, szyfrowania i bezpieczeństwa danych. Zakres zadań został oparty o infrastrukturę i rozwiązania techniczne renomowanych firm takich jak CISCO, MIKROTIK, UNIFI, TPLINK, DLINK

 

 

Akcja HDK

Zapraszamy pełnoletnich uczniów na
Akcję Honorowego Krwiodawstwa
,
która odbędzie się w naszej szkole
w piątek 21 października 2022 r.
od godziny 8.15 w świetlicy szkolnej.

Pamiętajcie o zjedzeniu lekkiego śniadania i dobrym nawodnieniu organizmu (min.1,5l wody) dzień wcześniej.

 

Wykaz turniejów i olimpiad tematycznych w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy uczniowie,
zachęcam do przygotowywania się i brania udziału w olimpiadach i turniejach, które nie tylko rozwijają Waszą pasję i kształtują umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy,
ale również dla laureatów i finalistów dają zwolnienie z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego.

Poniżej podaję link do terminarza poszczególnych etapów turniejów i olimpiad tematycznych w roku szkolnym 2022/2023

link do terminarza 

M.Kmiećkowiak

 

«« Poprzednia stronaStrona 55 z 391Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2024 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą




TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!






Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy