ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży

 

W chwili obecnej realizowany jest Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży. Program ten realizowany będzie w miesiącach luty - czerwiec 2020. Jest on kontynuacją programu z lat poprzednich, finansowany jest w całości ze środków Miasta Zielona Góra.

Celem programu jest stworzenie możliwości uczestnictwa uczniów w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach, a co za tym idzie podniesienie zdawalności egzaminów, poprzez cykl zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, przygotowujących do egzaminu zewnętrznego zgodnie z wytycznymi OKE, podniesienie wyników nauczania z przedmiotów ogólnokształcących, oraz pomoc w rozwoju zainteresowań młodzieży.

Zajęcia te kierujemy do młodzieży zainteresowanej, chcącej zniwelować zaległości
z gimnazjum oraz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę (skierowane przede wszystkim do przyszłych maturzystów).

 

 

  Lista  zajęć nauczycieli z programu” Zielonogórski  program wyrównania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży” w okresie  od lutego do czerwca- 2020

 

 Zajęcia – język polski

 sala:12

  Prowadzący mgr Wyrwa Arleta  Grupa I

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

12.02.2020

15,00-18,00

4

2

19.02.2020

15,00-18,00

4

3

26.02.2020

15,00-18,00

4

4

04.03.2020

15,00-16,30

2

5

11.03.2020

15,00-16,30

2

6

18.03.2020

15,00-16,30

2

7

26.03.2020

15,00-16,30

2

8

01.04.2020

15,00-16,30

2

9

08.04.2020

15,00-16,30

2

10

15.04.2020

15,00-16,30

2

11

22.04.2020

15,00-16,30

2

12

29.04.2020

15,00-16,30

2

 

Prowadzący mgr Wyrwa  Arleta  Grupa II

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

13.02.2020

14.15-17.15

4

2

20.02.2020

15,00-18,00

4

3

27.02.2020

14.15-17.15

4

4

05.03.2020

14.15-17.15

4

5

12.03.2020

14.15-15.50

2

6

19.03.2020

14.15-15.50

2

7

25.03.2020

14.15-15.50

2

8

02.04.2020

14.15.-15.50

2

9

16.04.2020

14.15-15.50

2

10

23.04.2020

14.15-15.50

2

11

30.04.2020

14.15.-15.50

2

 

 

 

 

 

Zajęcia- matematyka

 Sala: 52

Prowadzący zajęcia  mgr Beata  Tera

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

19.02.2020

14.15-15.50

2

2

26.02.2020

14.15-15,00

1

3

04.03.2020

14.15-15.50

2

4

11.03.2020

14.15-.15.00

1

5

18.03.2020

14.15-.15.00

1

6

25.03.2020

14.15.-15.00

1

7

08.04.2020

14.15-15.00

1

8

15.04.2020

14.15-15.00

1

9

22.04.2020

14.15-15.00

1

10

13.05.2020

14.15-15.00

1

11

20.05.2020

14.15-15.00

1

12

27.05.2020

14.15-15.00

1

13

03.06.2020

14.15-15.00

1

 

Zajęcia – Koła mechanicznego

Sala : W-ty

Prowadzący  mgr  Piotr Bronicki

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

13.02.2020

14.15-15.45

2

2

20.02.2020

14.15-15.45

2

3

27.02.2020

14.15-15.45

2

4

05.03.2020

14.15-15.45

2

5

12.03.2020

14.15-15.45

2

6

19.03.2020

14.15-15.45

2

7

26.03.2020

14.15-15.45

2

8

02.04.2020

14.15-15.45

2

9

16.04.2020

14.15-15.45

2

10

23.04.2020

14.15-15.45

2

11

07.05.2020

14.15-15.45

2

12

14.05.2020

14.15-15.45

2

13

21.05.2020

14.15-15.45

2

14

28.05.2020

14.15-15.45

2

15

05.06.2020

14.15-15.45

2

 

Zajęcia – Matematyka

 sala:  60

Prowadzący    mgr  Sławomir  Kowalski

L.P.

  Data

Godzina

Liczba godzin

1

19.02.2020

8.00-8.45

1

2

26.02.2020

8.00-8.45

1

3

04.03.2020

8.00-8.45

1

4

11.03.2020

8.00-8.45

1

5

18.03.2020

8.00-8.45

1

6

25.03.2020

8.00-8.45

1

7

01.04.2020

8.00-8.45

1

8

08.04.2020

8.00-8.45

1

9

15.04.2020

8.00-8.45

1

10

22.04.2020

8.00-.8.45

1

11

29.04.2020

8.00-8.45

1

12

13.05.2020

8.00-8.45

1

13

20.05.2020

8.00-8.45

1

14

27.05.2020

8.00-8.45

1

15

03.06.2020

8.00-845

1

 

Zajęcia – pracownia  LAN

sala: 56

 Prowadzący  mgr  Waldemar  Drapikowski

L.P

Data

Godzina

Liczba godzin

1

18.02.2020

15.00-16.30

2

2

25.02.2020

15.00-16.30

2

3

03.03.2020

15.00-16.30

2

4

10.03.2020

15.00-16.30

2

5

17.03.2020

15.00-16.30

2

6

24.03.2020

15.00-16.30

2

7

31.03.2020

15.00-16.30

2

8

07.04.2020

15.00-15.45

1

 

 Zajęcia – język polski

sala : 15

Prowadzący  mgr  Robert  Jarmużek


L. P

Data

Godzina

Ilość godzin

1

18.02.2020

15.45-16.30

1

2

21.02.2020

15.00-15.45

1

3

25.02.2020

15.45-16.30

1

4

28.02.2020

15.00-15.45

1

5

03.03.2020

15.45-16.30

1

6

06.03.2020

15.00-15.45

1

7

10.03.2020

15.45-16.30

1

8

13.03.2020

15.00-15.45

1

9

17.03.2020

15.45-16.30

1

10

20.03.2020

15.00-15.45

1

11

24.03.2020

15.45-16.30

1

12

27.03.2020

15.00-15.45

1

13

03.04.2020

15.00-15.45

1

14

07.04.2020

15.45-16.30

1

15

17.04.2020

15.00-15.45

1

 

Zajęcia-  przygotowanie do egzaminu EE.08

sala: 59

 Prowadzący  mgr  Marcin Andrzejewski

L.P

Data

Godziny

Liczba godzin

1

19.02.2020

15.05-16.35

2

2

26.02.2020

15.05-16.35

2

3

04.03.2020

15.05-16.35

2

4

11.03.2020

15.05-16.35

2

5

18.03.2020

15.05-16.35

2

6

25.03.2020

15.05-16.35

2

7

01.04.2020

15.05-16.35

2

8

08.04.2020

15.05-16.35

2

9

15.04.2020

15.05-16.35

2

10

22.04.2020

15.05-16.35

2

11

29.04.2020

15.05-16.35

2

12

13.05.2020

15.05-16.35

2

13

20.05.2020

15.05-16.35

2

14

27.05.2020

15.05-16.35

2

15

03.06.2020

15.05-16.35

2

 

Zajęcia-  Matematyka

 sala: 50

Prowadzący  mgr  Iwona  Frankowska

L.P

Data

Godzina

Liczba godzin

1

21.02.2020

14.10-14.45

1

2

28.02.2020

14.10-14.45

1

3

06.03.2020

14.10-14.45

1

4

13.03.2020

14.10-14.45

1

5

20.03.2020

14.10-14.45

1

6

27.03.2020

14.10-14.45

1

7

03.04.2020

14.10-14.45

1

8

17.04.2020

14.10-14.45

1

9

24.04.2020

14.10-14.45

1

10

08.05.2020

14.10-14.45

1

11

15.05.2020

14.10-14.45

1

12

22.05.2020

14.10-14.45

1

13

29.05.2020

14.10-14.45

1

14

05.06.2020

14.10-15.40

2

 

 

 

 

 

Zajęcia-  język  angielski

sala :40

  Prowadzący  mgr  Włodzimierz  Pawlicki

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

20.02.2020

14.15.-15.00

1

2

27.02.2020

14.15-15.00

1

3

05.03.2020

14.15-15.00

1

4

12.03.2020

14.15-15.00

1

5

19.03.2020

14.15-15.00

1

6

26.03.2020

14.15-15.00

1

7

02.04.2020

14.15-15.00

1

8

16.04.2020

14.15-15.00

1

9

23.04.2020

14.15-15.00

1

10

30.04.2020

14.15-15.00

1

11

07.05.2020

14.15-15.00

1

12

14.05.2020

14.15-15.00

1

13

21.05.2020

14.15-15.00

1

14

28.05.2020

14.15-15.45

2

 

 Zajęcia- Język niemiecki

 Sala : W- 26

Prowadzący  mgr Anna Rotko

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

10.02.2020

15.00-16.30

2

2

19.02.2020

15.00-16.30

2

3

24.02.2020

15.00-16.30

2

4

26.02.2020

15.00-16.30

2

5

04.03.2020

15.00-16.30

2

6

09.03.2020

15.00-16.30

2

7

11.03.2020

15.00-16.30

2

8

16.03.2020

15.00-16.30

2

9

18.03.2020

15.00-16.30

2

10

23.03.2020

15.00-16.30

2

11

25.03.2020

15.00-16.30

2

12

30.03.2020

15.00-16.30

2

13

01.04.2020

15.00-16.30

2

14

06.04.2020

15.00-16.30

2

15

08.04.2020

15.00-16.30

2

 


Waldek Drapikowski
Ostatnio zmodyfikowany: 2020-02-28 12:44:30

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2020 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą




TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!






Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy