ul. Staszica 2, 65-175 Zielona Góra tel. (068) 452-51-00 e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl |
Konsultacje dla uczniów |
Nauczyciel | Przedmiot | Dzień | Godzina | Sala |
Adam Artur |
Matematyka | poniedziałek | 7.00-8.00 | 37 |
Adamczak M. | Język angielski | poniedziałek | 12.20-13-20 | W27 |
Adamczak S. | Wychowanie fizyczne | piątek | 10.30-11.30 | p. WF |
Aksamit Z. | Przedmioty informatyczne zawodowe | poniedziałek | 12.15-13.15 | W24 |
Andrzejewski M. | LAN, programowanie obiektowe | poniedziałek | 10.35-11.35 | 59 |
Arslan D. | Przedmioty mechatroniczne, mechaniczne | piątek | 7.00-8.00 | D29 |
Bosak A. | Elektrotechnika i elektronika | poniedziałek | 9.35-10.35 | W11 |
Bronicki P. | Przedmioty mechaniczne | czwartek | 9.35-10.35 | D26 |
Budek M. | Przedmioty mechaniczne | piątek | 10.30-11.30 | W1 |
Bulska K. | Wychowanie fizyczne | poniedziałek | 11.30-12.30 | p. WF |
Chodkiewicz M. | Wychowanie fizyczne | wtorek | 8.30-9.30 | p. WF |
Ciesielska-Staniewicz M | Język angielski | wtorek | 7.50 -8-50 | 47 |
Czyż A. | Język angielski | wtorek | 11.20-12.20 | W12a |
Dalecki D. |
Wychowanie fizyczne |
czwartek | 10.30-11.30 | p. WF |
Drapikowski W. |
Przedmioty zawodowe informatyczne |
środa | 14.50-15.50 | 56a |
Drozdowska M. | Chemia, Biologia | wtorek | 9.35-10.35 | p. naucz. |
Frankowska I. |
Matematyka | piątek | 12.20-13.15 | p. naucz. |
Fronczyk-Zelisko I. | Język polski | środa | 10.35-11.20 | |
Friedrich H. |
Przedmioty zawodowe samochodowe | poniedziałek | 11.20-12.20 | W1 |
Gazda A. |
Pracownie, instalacja, eksploatacja |
wtorek | 7.00-8.00 | 56 |
Gądek B. |
Biologia, EDB |
wtorek | 7.00-8.00 | 53 |
Gendera A. |
Język polski | wtorek | 10.20-11.20 | 14 |
Gewerth A. |
Prac. TKM, PPusm, elektron. i elektr. |
poniedziałek | 12.10-13.10 | D25 |
Glinka M. |
USM, Urz. elektron., Pracownia elektryczna i elektron. |
czwartek | 11.20-12.20 | 48 |
Górna R. |
Fizyka | środa | 7.00-8.00 | 39 |
Głąba M. | Język angielski | poniedziałek | 8.50-9.35 | W4 |
Gudaniec B. |
Zajęcia praktyczne |
poniedziałek | 11.20-12.20 | D22 |
Igielski R. | fistoria, wf | czwartek | 14.55-15.55 | p.naucz |
Jakubowska M. | p. zawodowe informatyczne | urlop | ||
Jędrychowska M. | geografia | wtorek | 14.55-15.55 | 44 |
Jarmużek R. |
Język polski |
wtorek | 9.45-10.30 | 15 |
Jersz A. |
Elektrotechnika, Elektronika, UTK |
czwartek | 11.20-12.20 | 38 |
Jeżycka A. |
Geografia, Historia |
czwartek | 7.00-8.00 | 44 |
Kasperczak M. | przedsiębiorczość, doradz. zawodowe | piątek | 10.35-11.35 | W17 |
Jeziorek D. | EDB, działalność gospodarcza | poniedziałek | 11.25-12.25 | 014 |
Jursza S. |
Praktyczna nauka zawodu |
wtorek | 13.10-14.10 | W1 |
Klarecka A. |
Historia, Historia i społeczeństwo |
wtorek | 7.50-8.50 | 20 |
Kmiećkowiak M. |
Systemy operacyjne, bazy danych |
poniedziałek | 10.30-11.30 | 26 |
Kmiećkowiak R. |
Fizyka | środa | 9.35-10.30 | 42 |
Komański Z. |
Pracownia baz danych | poniedziałek | 14.00-15.00 | 57 |
Komorowska K. |
Język polski | środa | 13.15-14.15 | p. naucz |
Komański G. |
UTK, pracownie mechatroniczne, infor. | wtorek | 8.50-9.50 | p. naucz |
Kowalski S. |
Matematyka | wtorek | 7.00 -8.00 | 52 |
Krystians G. | religia | wtorek | 8.45-9.45 | W14 |
Kozikowski S. | Praktyczna nauka zawodu |
wtorek | 12.15-13.15 | D12 |
Krasowski K. |
Technologia, Pneumatyka |
środa | 14.00-15.00 | W16 |
Krawczyk M. |
Praktyczna nauka zawodu, Przedsiębiorczość |
środa | 7.00-8.00 | D12 |
Kubala M. |
Zajęcia praktyczne | środa | 7.00-8.00 | D12 |
Kudrawczuk A. |
Język niemiecki |
wtorek | 14.00-15.00 | 27 |
Kudrawczuk W. | Język angielski | wtorek | 10.35-11.37 | 16 |
Krzyżaniak P. | psycholog | urlop | ||
Kwiatkowska E. |
Historia, Historia i społeczeństwo, WOS |
czwartek | 10.35-11.20 | 21 |
Lejman A. |
Język niemiecki |
wtorek | 10.35-11.35 | 9 |
Liberska M. |
Język niemiecki |
wtorek | 9.35-10.35 | W20 |
Liberski Z. |
Systemy operacyjne, Wyp. elektr. samochodów |
piątek | 7.00-8.00 | p. naucz. |
Marciniak K. |
Język angielski |
wtorek | 7.00-8.00 | W19 |
Matujzo J. |
Przedmioty zawodowe samochodowe |
poniedziałek | 10.00-11.00 | biuro dyrektora |
Mirkiewicz A. | Wychowanie fizyczne | poniedziałek | 8.45-9.45 | wf |
Nowak W. | fizyka | urlop | ||
Olszewski J. |
Zajęcia praktyczne |
czwartek | 7.00-8.00 | D31 |
Ośko K. | matematyka | środa | 11.00-12.00 | p. naucz |
Paprzycki S. |
Religia |
wtorek | 9.45-10.30 | 22 |
Pawlicka J. |
Język niemiecki |
piątek | 14.00 -15.00 | biblioteka |
Palonka. M | Język niemiecki | środa | 13.10-14.05 | W12 |
Pawlicki W. |
Język angielski |
środa | 10.35-11.20 | 40 |
Piątkowska A. |
Język polski |
środa | 10.35-11.20 | 26 |
Piczak J. |
Język angielski |
wtorek | 11.35-12.20 | W22 |
Ks Płończak.M | religia | poniedziałek | 11.35-12.35 | W14 |
Prońko J. |
przedmioty informatyczne |
wtorek | 14.50-15.50 | 45 |
Pikosz R. |
Prac. samochodowa, Bud.poj.sam. |
piątek | 7.50-8.50 | W3 |
Poślednik P. |
UTK, Przepisy ruchu drogowego |
środa | 7.45-8.45 | 46 |
Radziejewska J. |
biblioteka |
czwartek | 7.00-8.00 | biblioteka |
Rogulski M. |
SEO |
piątek | 7.00-8.00 | 25 |
Rogulski S. | przedsiębiorczość, przedmity zaw OZE | piątek | 7.00-8.00 | W21 |
Rotko A. |
Język niemiecki |
piątek | 8.45-9.35 | W26 |
Rutkowski G. |
Przedmioty zawodowe informatyczne |
piątek | 7.00-8.00 | W23 |
Sapkowska M. |
Historia, WOS |
piątek | 7.45-8.45 | W13 |
Skrzypczak A. |
Systemy baz danych, Informatyka |
środa | 7.00-8.00 | 58 |
Skrzypczak R. |
Witryny internet., Prac. aplikacji |
czwartek | 7.00-8.00 | 26 |
Szpylma B. |
Język polski |
wtorek | 10.35-11.30 | p. naucz. |
Szymański K. | wychowanie fizyczne | wtorek | 10.35-11.35 | p. naucz. |
Ślugaj A. |
BHP, historia | poniedziałek | 13.15.-14.15 | 26 |
Ślipko Kacper | fizyka, przedmioty informatyczne | piątek | 7.00-8.00 | 55 |
Tera B. |
Matematyka | zwolnienie | 7.45-8.45 | 52 |
Topór D. | przedmioty zawodowe mechaniczne | czwartek | 7.45-8.45 | 43 |
Wobalis E. |
Chemia |
środa | 14.50-15.50 | 53 |
Woźniak E. |
Matematyka |
piatek | 7.00-8.00 | 51 |
Wyrwa A. |
Język polski |
wtorek | 10.35-11.35 | 12 |
Zygmunt I. |
Matematyka |
poniedziałek | 7.00-8.00 | 41 |
Żyburt-Wasilewska S. |
Prac. PPusm |
środa | 7.00-8.00 | 36 |
Anna Kudrawczuk
Ostatnio zmodyfikowany: 2024-03-27 07:14:26
Ostatnio zmodyfikowany: 2024-03-27 07:14:26