Zmiana planu dla klasy 3Bb

UWAGA: Zmiana planu dla klasy 3Bb.
Proszę o zapoznanie się ze zmianami.

 

Wydawanie świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Wydawanie świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie będzie odbywać się 8 września 2021 na warsztatach szkolnych (ul. Dolina Zielona 19) w godzinach od 9:00 do 14:00. Ponadto uczniowie lub absolwenci, którym się nie powiodło na egzaminie mogą złożyć deklaracje o egzamin poprawkowy w terminie:

- klasyfikacje jednoliterowe do 10 września 2021

- klasyfikacje dwu i trzyliterowe do 15 września 2021

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 (środa) na boisku szkolnym

o godz.9.00 dla klas II-IV, 

o godz. 10.00 dla klas I  (listy z przydziałem do klas będą wywieszone przed sekretariatem)

Uczniowie wchodzący do szkoły zobowiązani są do dezynfekcji rąk oraz poruszania się w maseczkach.

 

 

Program Dobry Start

 

Program Dobry Start - wsparcie dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 315Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2021 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy