Egzaminy zawodowe - wyniki

Uwaga!

27 marca 2024 zostaną ogłoszone wyniki egzaminów zawodowych, dostępne po zalogowaniu na stronie https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl.

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu i chcą go poprawić w sesji letniej, są zobowiązani do złożenia deklaracji w sekretariacie Warsztatów Szkolnych (ul. Dolina Zielona 19) do 4 kwietnia. Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.

 

II Etap Konkursu na Najlepszego Mechatronika 2023/2024

Uwaga Uczniowie!

II Etap Konkursu na Najlepszego Mechatronika 2023/2024 r. odbędzie się w siedzibie firmy SECOWARWICK w Świebodzinie już we wtorek 26 marca 2024.

Szczegóły dotyczące miejsca i czasu zbiórki otrzymacie przez dziennik elektroniczny.

Wkrótce poznamy zwycięzcę!

 

Wielkanoc z PCK

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom, którzy włączyli się w akcję Wielkanoc z PCK

Dzięki Wam zebraliśmy ponad 100 kg produktów żywnościowych!

Jak zawsze, można na Was liczyć! Smile

 

Wyniki szkolnego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych w Informatyce 2023

12 marca 2023r odbył się szkolny etap Olimpiady Innowacji Technicznych - blok programistyczny. Po zaciętej walce wyłoniony został zespół 3-osobowy, który będzie reprezentował szkołę w zawodach II stopnia - ETAP OKRĘGOWY. Są to uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów:
1. Szymański Jan kl. 4Td 14/20pkt
2. Hrynkiewicz Dominik kl. 3Tc 13/20pkt
3. Mańkowski Kacper kl. 4Tc 13/20pkt

Serdecznie gratulujemy. O miejscu i terminie II ETAPU wkrótce poinformuję
M. Kmiećkowiak

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 381Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2024 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy