XLIX Olimpiada Wiedzy Technicznej

Zawody I stopnia ( szkolne)  XLIX  Olimpiady Wiedzy Technicznej odbędą się 14.11.2022 r. (poniedziałek)

Olimpiada Wiedzy Technicznej będzie rozgrywana w tym roku nadal jako olimpiada tematyczna, której laureaci i finaliści zgodnie z art. 44zzzw ustawy o systemie oświaty (Dz. U. z 2021 r. poz. 1915. z późn. zm.) zwolnieni z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego.

Do 8.11.2022 r. uczestnicy zawodów mogą rejestrować się na platformie.

 

Link do rejestracji 

Pamiętaj o potwierdzeniu dokonanej rejestracji do dnia 08.11.2022!!!

 

 

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W MECHANICE

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W MECHANICE

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W MECHANICE o tytuł:  MŁODEGO INNOWATORA w roku szkolnym 2022/2023 ma charakter indywidualny i jest organizowana jako zawody trójstopniowe.

Zawody I stopnia - zawody szkolne - przeprowadza Komitet Szkolny. Do udziału w nich może zgłosić się każdy uczeń szkoły - liczba uczestników jest nieograniczona.

 Opracowanie autorskie uczestnika Olimpiady na etapie zawodów szkolnych stanowić ma projekt zawierający zwięzły opis rozwiązania będącego przedmiotem pracy konkursowej z dziedziny mechaniki. Praca biorąca udział w Olimpiadzie powinna być opracowana w języku polskim i w szczególności zawierać przejrzyście, czytelnie i w ujęciu syntetycznym przedstawiony dotychczasowy stan techniki (wiedzy) w obszarze przeprowadzanych przez ucznia badań, prezentowanego w formie pisemnej rozwiązania oraz środki i sposoby wykorzystane przy jego realizacji. Do udziału w zawodach II stopnia zostaną zakwalifikowane - na podstawie oceny i analizy wyników zawodów I stopnia - trzy najlepsze prace. Wyniki winny być ogłoszone do 31 marca 2023 r., zaś w terminie do 9 kwietnia 2023r. przekazane do Komitetu Okręgowego.

Wszystkie szczegóły oraz szczegółowy harmonogram wszystkich etapów zainteresowani mogą znaleźć na stronie https://www.pzswir.pl/olimpiady/mechanika

 

 

Olimpiada Elektroników i Mechatroników

Olimpiada Elektroników i Mechatroników "Elektromechatron"

Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Dodatkowo wszyscy laureaci i finaliści zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego elektronika, technika elektronika, mechatronika oraz technika mechatronika, a także otrzymują preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych.

etap szkolny (online)

07.11.2022 r.

9:00-12:00

Zbiórka dla chętnych w sali 56

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie olimpiady.

 

Olimpiada Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice o tytuł "Młodego Innowatora"

Olimpiada Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice

Olimpiada Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice o tytuł "Młodego Innowatora" ma charakter indywidualny i jest organizowana jako zawody trójstopniowe.
Zawody I stopnia - zawody szkolne - przeprowadza Komitet Szkolny. Do udziału w nich może zgłosić się każdy uczeń szkoły - liczba uczestników jest nieograniczona.

Na etapie zawodów szkolnych uczestnik składa założenia do pracy, które powinny być składane w formie pisemnej i zawierać:
 
  • temat pracy,
  • autorów pracy,
  • dotychczasowy stan techniki (wiedzy) w obszarze planowanej pracy,
  • zwięzły opis rozwiązania będącego przedmiotem przyszłej pracy,
  • prezentację pozytywnych skutków zaproponowanych innowacji.
 Na podstawie analizy przedstawionych założeń do pracy do udziału w zawodach II stopnia zostaną zakwalifikowane trzy najlepsze prace. Wyniki winny być ogłoszone do 31 grudnia 2022 r., zaś w terminie do 20 marca 2023 r. gotowe prace stworzone na podstawie przedstawionych założeń powinny być przekazane do Komitetu Okręgowego.

Wszystkie szczegóły oraz szczegółowy harmonogram wszystkich etapów zainteresowani mogą znaleźć na stronie https://www.pzswir.pl/olimpiady/elektronika-i-mechatronika

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 341Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2022 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy