Znamy wyniki tegorocznego finału III etapu Olimpiady Innowacji

Znamy wyniki tegorocznego finału  III etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (BLOK A), który odbył się w Warszawie. Z wielką satysfakcją informujemy, że praca "Inteligentny monitor zużycia energii w oparciu o rozwiązania IoT dostępny w smartfonie i komputerze" wykonana przez uczniów naszej szkoły, Krystiana Wybranowskiego (4Tc) oraz Jan Szymańskigo (2Td) pod kierunkiem M. Kmiećkowiaka,  w kategorii U- usprawnienia softwarowo-techniczne została bardzo wysoko oceniona przez Komitet Główny. Nasi  uczniowie zostali  laureatami.

Podsumowanie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok A - Innowacje Techniczne oraz uroczystość wręczenia zaświadczeń i dyplomów odbędzie się w dniu 09 czerwca 2022r. o godz. 11.00 w sali B Warszawskiego Domu Technika NOT w Warszawie. 

Serdecznie gratulujemy

Dokumentacja pracy: https://bit.ly/3MjRIP3

Monitor energii na żywo: https://grafana.wybran.dev/

 

Drodzy absolwenci

Drodzy absolwenci!
Zapraszamy po odbiór dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie wraz z suplementami w języku polskim i angielskim.
Dokumenty można odbierać od 27 maja (piątek) w godzinach 7.30-14.30 w sekretariacie warsztatów szkolnych (ul. Dolina Zielona 19, Zielona Góra).
Odbiór dyplomów możliwy jest w dni robocze od godz. 7.30 do 14.30.

 

Drugie spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej w Elektroniku!!!

Drugie spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej w Elektroniku!!!

24.05.2022r (wtorek) o godz. 15.00 w sali komputerowej W25 (lab. Linuxa) odbędzie się drugie spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej dla uczniów Elektronika. Tym razem zajęcia będą miały formę praktycznych warsztatów.

Serdecznie zapraszamy 

 

 

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej w Elektroniku!

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej w Elektroniku!!!

Jutro tj 11.05.2022r (środa) o godz. 15.00 w sali komputerowej W25 (lab. Linuxa) odbędzie się pierwsze spotkanie Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej dla uczniów  Elektronika. Studenci przedstawią prowadzone projekty, możliwości wspólnych działań oraz uzgodnią formułę wspólnych spotkań.

Mariusz Kmiećkowiak 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 333Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2022 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy