"Babski konkurs"

 

Z okazji Dnia Kobiet biblioteka szkolna zaprasza Was na "Babski konkurs".
 Dla zwycięzców przewidujemy nagrody Smile

Link do konkursu: https://forms.gle/62cFvm6fyHEAx1H28

Na odpowiedzi czekamy do jutra.

 

8 marca 2023

 

 

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia dużo, duuuużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, uśmiechu, samych słonecznych dni, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Wszystkim Paniom w CKZIU nr 2 ELEKTRONIK
życzenia składa dyrekcja szkoły

 

 

ELEKTRON 2023 wyniki finału

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły, którzy zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego XIII Konkursu Elektron organizowanego przez Politechnikę Wrocławską, który odbył się w piątek 24.02.2023 we Wrocławiu w łącznej klasyfikacji szkół zakwalifikowanych do finału ogólnopolskiego zajęli 3 miejsce w kraju, a dodatkowo indywidualnie tytuł laureata finału ogólnopolskiego zdobyli: - Bartłomiej Cieślik 3Tf (mechatronik) 5 miejsce w kraju - Szymon Butkiewicz 3Tf (mechatronik) 7 miejsce w kraju

!!!GRATULACJE!!!

 

Konkurs ELEKTRON Finał 24.02.2023

Do finału ogólnopolskiego konkursu „Elektron" organizowanego przez Politechnikę Wrocławską zakwalifikowali się następujący uczniowie Naszej Szkoły (w kolejności alfabetycznej)

  1. Szymon Butkiewicz klasa IIITf (mechatronik)

  2. Bartłomiej Cieślik klasa IIITf (mechatronik)

  3. Damian Janiak klasa IVTi (mechatronik)

  4. Marcin Pędzioch klasa IVTi (mechatronik)

  5. Wojciech Pieńkowski klasa IVTe (elektronik)

  6. Jan Szymański klasa IVTi (mechatronik)

Wyjazd na zawody finałowe w piątek 24.02.2023 roku minibusem, zbiórka finalistów w tym dniu w szkole o godzinie 6:00, planowany wyjazd minibusem o godzinie 6:10 spod szkoły. Program zawodów dostępny pod linkiem

https://drive.google.com/file/d/1p7WSdSemLWmNESAZ1iW5aI64Qhjjzp36/view?usp=sharing

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 349Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2023 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy