Olimpiada Solidarności

5 czerwca br. odbył się etap wojewódzki X edycji Olimpiady Solidarności, w którym 5. miejsce zajął Kacper Ocimek z kl. 4Td. 

Gratulujemy !!!Smile

Opiekunem była p. E.Kwiatkowska-Jarmużek  

 

Spotkanie nt. organizacji pozarządowych

 

6 czerwca odbyło się spotkanie, na temat organizacji poząrzadowych działajacych w Polsce.
Uczniowie K.Ocimek z kl. 4Td i Bartosz Sułkowski z kl 2Td podzielili się wiedzą i własnymi doświadczeniami z działalności w NGO.

Organizatorem spotkania był p.R. Jarmużek

 

79. rocznica powrotu Zielonej Góry do Macierzy

 

6 czerwca br. Zielona Góra świętowała 79. rocznicę powrotu do Macierzy. Uroczystości odbyły się pod Ratuszem. W programie znalazły się między innymi wystąpienia okolicznościowe oraz złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą pamiątkową poświęconą pierwszemu burmistrzowi Zielonej Góry – Tomaszowi Sobkowiakowi.
Naszą szkołę godnie reprezentowała klasa 1Tb.

 

Zwrot wypożyczonych książek

Przypominamy o konieczności zwrotu wypożyczonych książek

do biblioteki szkolnej

do wtorku 18 czerwca.

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 388Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2024 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy