Zasady organizacyjne obowiązujące w czasie egzaminów zawodowych

Uczniowie CKZiU nr 2 Elektronik zobowiązani są zgłosić się do szkoły na godzinę przed planowanym egzaminem z zachowaniem procedur obowiązujących w przestrzeni.

1. W dniu 22 czerwca wejście do szkoły A (główne)
2. W dniu 23 czerwca do szkoły wejść mogą tylko uczniowie klas 3 według niżej wymienionej zasady:
- wejście A ( główne) - przeznaczone jest dla klas 3Tg i 3Ba elektromechanik
- wejście B (tenis stołowy) – przeznaczone jest dla klas 3Ta, 3Tb, 3Tc, 3Td, 3Te
- wejście C (dziedziniec od świetlicy) – przeznaczone jest dla klas 3Tf, 3Ba mechanik, uczniowie poprawiający (poprzednie sesje).
3. W kolejnych dniach - egzamin praktyczny - wejście główne (A) w szkole na Staszica i wejście główne na warsztatach - Dolina Zielona
4. Po wejściu do szkoły, należy zdezynfekować ręce i udać się do właściwej sali.
5. Zabrania się nieuzasadnionego przemieszczania się po terenie szkoły.

6. Przypominamy, by nie zabierać ze sobą telefonów komórkowych, torebek i innych zbędnych rzeczy.

7. Jednocześnie informujemy, by zabrać ze sobą długopisy z czarnym wkładem, kalkulatory proste i inne przyrządy dozwolone przez Dyrektora CKE.

Procedury organizacji matur (EM) egzaminów zawodowych (EPKwZ, EZ) 2020 w CKZiU nr 2 Elektronik Zielona Góra

 

 

MATURZYŚCI! POWODZENIA!

 

Wszystkim naszym tegorocznym Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach: trafionych tematów i zadań, optymizmu, wiary we własne siły oraz wyników o jakich marzycie!
Trzymamy za Was kciuki!Smile

 

Matura 2020

 

Egzaminy zawodowe

Ogólny harmonogram egzaminów zawodowych jest umieszczony w zakładce egzaminy zawodowe. Natomiast szczegółowy harmonogram egzaminów teoretycznych jest wywieszony na tablicy informacyjnej między pokojami wicedyrektorów, tam też umieszczony jest harmonogram egzaminów praktycznych dla kwalifikacji EE.08 ( technik informatyk) i EE.03 (technik elektronik), a także egzaminy poprawkowych. Reszta harmonogramu tj. dla kwalifikacji EE.02 ( technik mechatronik), BD.17( technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), MG.12 (elektromechanik pojazdów samochodowych) i MG.18 (technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych) znajduje się na warsztatach szkolnych ul. Dolina Zielona 19.

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 293Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2020 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy