"Moja szkoła - mój zawód" - wręczenie nagród

26 listopada w ZSiPKZ uczniowie naszej szkoły Kacper Ocimek i Aleksander Pietryka odebrali  nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie zawodoznawczym pn. "Moja szkoła - mój zawód".
Nagrody wręczył naczelnik wydziału oświaty J. Skorulski.

Gratulujemy!Smile

 

Zmiana planu lekcji od 29.11.2021

UWAGA!!!
W związku z utworzeniem nowego odziału w Branżowej Szkole I Stopnia (kl. 1Bb) od poniedziałku 29.11.2021 zmienia się plan lekcji. Proszę o zapoznanie się ze zmianami (plan dostępny w dzienniku elektronicznym po przewinięciu terminarza na następny tydzień). Od poniedziałku mamy w szkole 41 oddziałów. Wybrani uczniowie klasy 1Ba zostaną przypisani do klasy 1Bb w piątek po godzinie 15:30.

 

 

Konkurs mitologiczny

 

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas pierwszych, którzy przeczytali "Mitologię", na konkurs o bohaterach mitologicznych, ktory odbędzie się w piątek 26 listopada na lekcji 7. w sali 17.

Na zwycięzców czekają nagrody Smile

Biblioteka szkolna

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości w roku szkolnym 2021/2022

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości o tytuł MŁODEGO INNOWATORA w roku szkolnym 2021/2022 - harmonogram prac komisji szkolnej.

Wszystkich chętnych zapraszam do uczestnictwa w  etapie szkolnym OITiW. Informacja o harmonogramie prac i spotkanich dotyczących zawodów etapu szkolnego (BLOK A - Innowacje techniczne) poniżej:

07 marca 2022 (poniedziałek) sala 36, godz. 11.00 - prezentacja prac/projektów przez autorów komisji szkolnej - spotkanie organizacyjne w szkole 

25 marca 2022 (piątek) sala 36, godz. 11.00- zawody I stopnia etap szkolny - prezentacja prac przez autorów i złożenie pełnej, wymaganej dokumentacji technicznej - możliwy udział przedstawiciela Komitetu Okręgowego 

29 marca 2022 (wtorek) ogłoszenie wyników zawodów I stopnia - nominowanie najlepszych prac w każdej kategorii do zawodów II stopnia (wyniki na stronie WWW)

do 9 kwietnia 2021 przekazanie wyników (dokumentacji) do Komitetu Okręgowego

Na pytania zainteresowanych odpowiada Mariusz Kmiećkowiak. Istnieje możliwość znalezienia konsultanta.

Blok B - Wynalazczość -eliminacje

W terminie 8 do 10 marca 2022r. zostaną przeprowadzone eliminacje szkolne w formie
on-line.  

Na pytania zainteresowanych odpowiada Konrad Krasowski.

Szczegółowe informacje, regulamin Olimpiady i wymagane załączniki znajdują się na stronie głównego organizatora Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów

https://www.pzswir.pl/olimpiada

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 321Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2021 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy