ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Witajcie na stronach dla Absolwenta Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zielonej Górze.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło się Wasze życie po opuszczeniu murów naszej szkoły.
W związki z tym umieściliśmy ankietę i bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań związanych z Waszą dalszą ścieżką edukacyjną bądź zawodową.

Celem tego badania jest określenie jak wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki w "Elektroniku" wpłynęły na ścieżki kariery absolwentów. Wyniki badań posłużą nam do jeszcze lepszego dostosowania oferty edukacyjnej skierowanej do absolwentów gimnazjum oraz promowania wartości edukacji w środowisku lokalnym.

Wiemy, że dokonania wielu naszych absolwentów na niwie naukowej, biznesowej i sportowej są imponujące. Przez prezentacje takich sylwetek chcielibyśmy promować wartości edukacji i wizerunek szkoły w środowisku lokalnym. Prosimy o kontakt i możliwość zaprezentowania Państwa dokonań.


* Dane z formularza będą przetwarzane wyłącznie w celach statystycznych do użytku wewnętrznego szkoły.

 


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2014-02-05 22:17:01

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2022 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy