Finał OIT w Telekomunikacji i Informatyce - Lublin 2023

"Veni Vidi Vici"

Po pracowitym  i pełnym emocji weekendzie spędzonym w pięknym mieście Lublin z przyjemnością informuję, iż Janek Szymański wywalczył tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce – blok programistyczny. Jako województwo zajęliśmy  7 miejsce w Polsce ( 2 finalistów Gorzów wlkp., 1 laureat Zielona Góra). Wielkie gratulacje

M. Kmiećkowiak - opiekun

PS  Niech przykład Janka będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dołączyli do społeczności ELEKTRONIKA, aby rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Jego sukcesy są dowodem na to, że niezależnie od tego, jakie były nasze początkowe umiejętności, determinacją, ciężką pracą i zaangażowaniem możemy osiągnąć niezwykłe rzeczy.

 
<<

  Copyright © 2001-2024 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy