Koło Naukowe Inżynierii Kosmicznej UZ - I warsztaty UZ

UWAGA UCZNIOWIE!!!

W środę 11.01.2023r o godz. 15.00 odbędą się I warsztaty dla zapisanych uczniów ELEKTRONIKA prowadzone w ramach Koła Naukowego Inżynierii Kosmicznej UZ. Prowadzący będą czekać o godz. 15.00 przed wejściem do budynku dydaktycznego A2 Wydziału Elektroniki, Informatyki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

<mk>

 

 

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE 2023-k1

Uwaga Uczniowie!!!

Wszyscy chętni uczniowie z klas technikum informatycznego i programistycznego chcący wziąć udział w etapie Szkolnym Olimpiady Innowacji
Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce muszą dokonać rejestracji na platformie e-lerningowej
https://pzswir.pl/elearning_test/  do 30.01.2023r. Proszę również zapoznać się ze szczegółami regulaminu konkursu na stronie https://www.pzswir.pl/olimpiady/informatyka-i-telekomunikacja oraz wypełnić kartę zgłoszenia do bloku programistycznego lub teletechnicznego.
Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 26.01.2023 do Pana Mariusz Kmiećkowiaka (gabinet nr 27).

 

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
odbędzie się 9 stycznia o godzinie 9.55 w sali W3.

Zapraszam osoby zgłoszone.

B.Gądek

 

Olimpiada Języka Angielskiego

 

Miło nam poinformować, że Jakub Samosiuk  z klasy 4Th
zakwalifikowal sie do etapu okręgowego
Olimiady Jezyka Angielskiego
.
Gratulujemy i życzymy powodzenia Smile

 

«« Poprzednia stronaStrona 5 z 349Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2023 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy