ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Miejska inauguracja roku szkolnego

Kilkadziesiąt balonów w kolorach Miasta Zielona Góra (biały, żółty, zielony) wypuścili w powietrze uczniowie jednej ze szkół podstawowych. Tym samym był to znak, że czas rozpocząć nowy rok szkolny. Ten dzień w sposób szczególny zapisze się w życiorysie sześciolatków, których spora grupa (47 procent) rozpoczyna naukę w szkołach.
1 września 2011 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 18, przy ulicy Francuskiej 10 odbyła się miejska uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny 2011/2012 z udziałem zacnych gości: Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego, jego zastępców Wiolety Haręźlak i Dariusza Lesickiego, Proboszcza Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca ks. Leszka Kazimierczaka.

Szczególnym momentem było obdarowanie szkół czekami ufundowanymi przez Prezydenta Miasta. Placówki te w poprzednim roku nauki uzyskały najlepsze wyniki nauczania.
Czeki w wysokości po 10 tysięcy złotych otrzymały:

Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Kąpielowej - za najlepsze wyniki sprawdzianu klas VI w roku szkolnym 2010/2011. Placówką kieruje dyrektor Elżbieta Iwaniec

- Gimnazjum nr 10 wchodzące w skład Zespołu Szkół Akademickich przy ulicy Szosa Kisielińska - za najlepsze wyniki egzaminów gimnazjalnych w roku szkolny 2010/2011. Placówką kieruje dyrektor Stefan Bulanda.


- I Liceum Ogólnokształcące przy ulicy Jana Kilińskiego - za najlepsze wyniki matur w roku szkolnym 2010/2011. Placówką kieruje dyrektor Ewa Habich.


- Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych przy ul. Stanisława Staszica - za najlepsze wyniki matur na poziomie szkół technicznych w roku szkolnym 2010/2011. Placówką kieruje dyrektor Stanisław Rogulski.

źródło serwis informacyjny UM Zielona Góra (autor: Ewa Duma)


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2011-09-08 21:50:56

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2022 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy