Dzień Kobiet 2021

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia dużo, duuuużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, uśmiechu, samych słonecznych dni, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Wszystkim Paniom w CKZIU nr 2  ELEKTRONIK
życzenia składa dyrekcja szkoły

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - harmonogram prac

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości o tytuł MŁODEGO INNOWATORA w roku szkolnym 2020/2021 - harmonogram prac komisji szkolnej
Wszystkich uczestników  etapu szkolnego OITiW informuję o harmonogramie  prac i spotkanich dotyczących zawodów etapu szkolnego (BLOK A - Innowacje techniczne)

16 marca 2021  (wtorek) sala 36, godz. 9.00 -   prezentacja prac/projektów przez autorów  komisji szkolnej - spotkanie organizacyjne  w szkole   (prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego - obowiązkowe maseczki)

25 marca 2021  (czwartek) sala 36, godz. 9.00-  zawody I stopnia etap szkolny - prezentacja prac przez autorów i złożenie pełnej, wymaganej dokumentacji technicznej - możliwy udział przedstawiciela Komitetu Okręgowego (prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego - obowiązkowe maseczki)

29 marca 2021 (poniedziałek) ogłoszenie wyników zawodów I stopnia - nominowanie najlepszych prac w każdej kategorii do zawodów II stopnia (wyniki na stronie WWW)

do 9 kwietnia 2021 przekazanie wyników (dokumentacji) do Komitetu Okręgowego 

Na pytania zainteresowanych odpowiada Mariusz Kmiećkowiak (email przez dziennik elektroniczny)

Szczegółowe informacje, regulamin Olimpiady i wymagane załączniki  znajdują się na stronie głównego organizatora Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów

https://www.pzswir.pl/olimpiada

 

 

Mszę święta w intencji śp. Pani Danuty Zawadzkiej

Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w intencji śp. Pani Danuty Zawadzkiej - wieloletniej nauczycielki naszej szkoły. Odbędzie się 5.03.2021r. (piątek) o godz. 18.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Intencja Mszy ofiarowana jest od grona pedagogicznego i pracowników szkoły.

<mk>

 

 

Staże wakacyjne dla uczniów

Uwaga

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”


Drodzy uczniowie,

Jak w poprzednich latach o tej porze rozpoczynamy nabór na płatne staże wakacyjne dla wszystkich chętnych, którzy mają skończone 16 lat i w poprzednich latach nie brali udziału w stażu.

Terminy staży:

01.06.2021 – 28.06.2021 (termin dedykowany dla klas IV)
28.06.2021 – 23.07.2021
26.07.2021 – 20.08.2021

W celu uzyskania formularza zgłoszeniowego proszę zgłaszać się e-mailowo na adres: projekt@zseis.zgora.pl

       

 

«« Poprzednia stronaStrona 4 z 308Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2021 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy