Uwaga Maturzyści !

Maturzyści, którzy chcą skorzystać w czasie matur z bursy albo internatu proszeni są o pilny kontakt ze szkołą w tej sprawie.


 

Finalista OIT 2020

Nasz uczeń - FILIP MĄKOWSKI z klasy IV Ta, dostał się do ogólnopolskiego etapu i został finalistą Olimpiady Innowacji Technicznych 2020.

Jego praca "WIRTUALNA WIZJA KOLORÓW" zyskała uznanie w finale olimpiady.
Niestety, nie dowiemy się czy byłby laureatem, gdyż ze względu na kwarantannę, nikt na podium nie stanął.
Zaawansowany technicznie projekt Filipa, ma za zadanie ulepszyć i uskutecznić badanie na ślepotę kolorów.

GRATULUJEMY SUKCESU !
POWODZENIA NA MATURZE I NA WYBRANYCH STUDIACH!

 

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Poniedziałek: godz. 10:00 - 12:00
Wtorek: godz. 11:00 - 14:00
Środa: godz. 9:00 - 11:00
Czwartek: godz. 9:00 - 11:30

 

Sukces naszych Absolwentów

Miło nam poinformować, że tegoroczni Absolwenci naszej szkoły, uczniowie klasy IV Ta, Joanna Nawlicka  oraz Bartłomiej Styk zostali laureatami tegorocznego konkursu na esej na temat: "Ja, Polska, Europa, świat - 2040" organizowanego przez Fundację Collegium Civitas.

Nagrodą w konkursie dedykowanym maturzystom są darmowe studia w jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce oraz spotkanie w gronie Młodego Concilium w Warszawie, któremu będzie towarzyszyło wydanie Młodego Almanachu zawierającego najciekawsze prace konkursowe, w tym naszych Absolwentów.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!! Smile

opiekun: Aneta Gendera

 

«« Poprzednia stronaStrona 4 z 293Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2020 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy