ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Konsultacje dla uczniów
Lp Nauczyciel Przedmiot Dzień Godzina Sala
1 Adam A.
Matematyka wtorek 15:00 - 15:45 37
2 Adamczak M.
Język angielski poniedziałek 14:10 - 14:55 W27
3 Adamczak S.
Wychowanie fizyczne
poniedziałek 15:00 - 15:45
sala gim.
4 Aksamit Z.
Syst. operacyjne, LAN
środa
14:10 - 14:55 W24
5 Andrzejewski M.
Sieci komputerowe
czwartek 15:00 - 15:45 59
6 Bosak A. Elektronika i elektrotechnika
poniedziałek 14:05 - 14:50 W11
7 Bulska K.
Wychowanie fizyczne
poniedziałek 15:00 - 15:45 04
Bronicki P. zajęcia praktyczne środa D26
8 A. Czyż Język angielski piątek 15:05 - 15:50 W12a
9 Dalecki D.
Wychowanie fizyczne
10 Drapikowski W.
Pracownia LAN
środa 15:00 - 18:35 56a
11 Dudra K.
Informatyka, Witryny internet.
środa
14:55 - 15:40
W23
12 Fiedorowicz A.
Język niemiecki  środa
14:05 - 14:50 W12
13 Frankowska Matematyka poniedziałek 15:00 - 15:45 50
14 Friedrich H.




15 Gazda A.
Elektronik, Mechatronik, Informatyk wtorek, środa, czwartek
7:10 - 7:50 56
16 Gądek B.
Biologia, EDB
wtorek 15:00 - 15:45 53
17 Gendera A.
Język polski poniedziałek 14:15 - 15:30 14
18 Gewerth A.




19 Glinka M.
USM, Urz. elektron., Elektronika    i elektrotechnika wtorek 15:05 - 15:50 38
20 Górna R.
Fizyka środa 14:15 - 15:00 39
21 Gudaniec B.
Zajęcia praktyczne
wtorek
14:10 - 15:00
D20
22 Jarmużek
Język polski
czwartek 15:00 - 15:45 15
23 Jeżycka A.
Geografia, Historia
wtorek 14:30 - 15:30
44
24 Jursza S.

urlop

25 Kazimierczyk M.
Język polski
wtorek 14:15 - 15:00 15
26 Klarecka A.
Historia, Przedsiębiorczość
środa 14:55 - 15:40 20
27 Klikowicz J.
Elektrotechnika i elektronika, Witryny internetowe
piatek 15:00 - 15:45 45
28 Kmiećkowiak M.
Systemy operacyjne
wtorek

14:05 - 14:50
14:55 - 15:40

26, W25
29 Kmiećkowiak R.
Fizyka wtorek 14:15 - 14:55 42
30 Komański Z.
Bazy danych wtorek 16:15 - 17:00 57
31 Komorowska K.
Język polski poniedziałek
wtorek
14:15 - 15:30
26
32 Kowalczuk L.
OSEO poniedziałek 15:00 - 15:45 D22, 25
33 Kowalski S.
Matematyka środa
15:00 - 15:45 50
34 Kozikowski S.
35 Krasowski K.
Technologia, Pneumatyka, TMSEO
poniedziałek 15:00 - 15:45 W16
36 Krawczyk M.
37 Kubala M.
Zajęcia praktyczne wtorek 14:10 - 15:00 D115
38 Kudrawczuk A.
Język niemiecki
poniedziałek 14:10 - 15:00 biblioteka
39 Kwiatkowska E.
Historia, WOS
środa 15:00 - 15:45 21
40 Lejman A.
Język niemiecki
ponirdziałek 14:55 - 15:40
9
41 Liberska M.
Język niemiecki
środa 14:55 - 15:40 W20
42 Liberski Z.
EEWP, Systemy operacyjne, Prac. syst. operacyjnych
wtorek 15:00 - 15:45 45
43 Marciniak K.
Język angielski

poniedziałek
środa

14:10 - 14:45
W19
44 Matujzo J.
Przedmioty zawodowe
czwartek
15:00 - 15:45
D15
45 Muszyńska M.
Matematyka
czwartek 15:15 - 16:00 37
46 Olszewski J.
Zajęcia praktyczne
wtorek
14:10 - 15:00
D31
47 Paprzycki S.
Religia



48 Pawlicka J.
Język niemiecki
wtorek
15:00 - 15:45
biblioteka
49 Pawlicki W.
Język angielski
środa 15:00 - 15:45 40
50 Piątkowska A.
Język polski, WOK
wtorek 15:00 - 15:45
16
51 Piczak J.
Język angielski
wtorek
15:00 - 15:45
W22
52 Pietras K.
UTK
wtorek
15:00 - 15:45
46
53 Pikosz R.
Silniki, Pracownia sam.
poniedziałek
15:00 0 15:45
W3
54 Poślednik P.
UTK, Przepisy ruchu drogowego
poniedziałek
15:00-15:45
46
55
Pustkowiak
PKM, TKM
piątek
12:30 - 13:15
14:10 - 14:55
43
56
Rogulski M.




57 Rojas A.
Język angielski
czwartek
15:00 - 15:45
W4
58 Rotko A.
Język niemiecki

środa
poniedziałek

14:10 - 14:55 W26
59 Rutkowski G.
Aplikacje i witryny internetowe
czwartek 8:00 - 8:45 W21
60 Sapkowska M.
Historia, WOS
czwartek 14:10 - 14:55 W13
61 Sierżan B.
62
Skrzypczak A.
Systemy baz danych, Informatyka,  Kosztorysowanie
czwartek
14:55 - 15:40
58
63 Skrzypczak R.
Witryny internet., Prac. aplikacji
czwartek 14:55 - 15:40 10
64 Strychalski A.
Budowa pojazdów samochodowych
piątek 13:15 - 14:10 W3
65 Strzelecka G.
Pracownia elektrotechniki i elektroniki
czwartek
15:00 - 15:45
48
66 Szczepankowska E.




67 Szpylma B.
Język polski
czwartek 14:05 - 14:50 13
68 Ślugaj BHP poniedziałek
14:05 - 14:50
biblioteka
69 Tera B.
Matematyka czwartek 14:05 - 14:50 52
70
Wnuk M.
Religia



71
Wobalis E.
Chemia
środa
14:55 - 15:40
53
72 Wolańska J.
Fizyka czwartek 14:05 - 14:55
39
73 Woźniak E.
Matematyka
poniedziałek 14:00 - 15:00 51
75 Wyrwa A.
Język polski
wtorek 14:15 - 15:00 12
76 Zaurska S.
Matematyka wtorek
13:20 - 14:05
50
77 Zawadzka D. Religia czwartek 15:00 - 15:30
W14
78 Zygmunt I.
Matematyka
środa
7:15 - 8:00
41
79 Żyburt-Wasilewska S.





 

 

 

 

 

 

 

 


biblioteka
Ostatnio zmodyfikowany: 2017-05-09 12:54:36

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy