ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Konsultacje dla uczniów
Lp Nauczyciel Przedmiot Dzień Godzina Sala
1 Adam A.
Matematyka wtorek 7:15 -8:00 37
2 Adamczak M.
Język angielski poniedziałek 15:00 - 15:45 W27
3 Adamczak S.
Wychowanie fizyczne
poniedziałek 15:00 - 15:45
sala gim.
4 Aksamit Z.
Syst. operacyjne, LAN
środa
14:10 - 14:55 W24
5 Andrzejewski M.
Sieci komputerowe, pracownia LAN
środa 15:00 - 15:45 59
6 Bosak A. Elektronika i elektrotechnika
czwartek 14:05 - 14:50 W11
7 Bulska K.
Wychowanie fizyczne
poniedziałek 15:00 - 15:45 04
8
Bronicki P. zajęcia praktyczne środa
D26
9 A. Czyż Język angielski czwartek 14:55 - 15:40 W12a
10 Dalecki D.
Wychowanie fizyczne



11 Drapikowski W.
Pracownia LAN
środa 15:00 - 18:35 56a
12 Dudra K.
Informatyka, Witryny internet.
poniedziałek
14:55 - 15:40
W23
13 Fiedorowicz A.
Język niemiecki  środa
15:00 - 15:45 W12
14 Frankowska Matematyka czwartek 15:00 - 15:45 50
15 Friedrich H.
Przedmioty zawodowe samochodowe poniedziałek 14:05 - 14:50 W1
16 Gazda A.
Pracownie, instalacja, eksploatacja
wtorek, środa, czwartek
7:10 - 7:50 56
17 Gądek B.
Biologia, EDB
czwartek 15:00 - 15:45 53
18 Gendera A.
Język polski wtorek 15:00 - 16:00 14
19 Gewerth A.




20 Glinka M.

USM, Urz. elektron., Pracownia elektryczna i elektroniczna, Elektronika i elektrotechnika

środa 15:00 - 15:45 38
21 Górna R.
Fizyka czwartek 7:15 -8:00
39
22 Gudaniec B.
Zajęcia praktyczne
wtorek
14:10 - 15:00
D20
23 Jarmużek
Język polski
wtorek 14:55 - 15:40 15
24 Jersz A. Elektronika i Elektrotechnika, UTK piątek 14:55 - 15:40 W16
25 Jeżycka A.
Geografia, Historia
poniedziałek 14:55 - 15:40 44
26 Jursza S.

urlop

27 Klarecka A.
Historia, Historia i społeczeństwo
środa 15:00 - 15:45 20
28 Klikowicz J.
Elektrotechnika i elektronika, Witryny internetowe
piatek 15:00 - 15:45 45
29 Kmiećkowiak M.
Systemy operacyjne
kl. 2Tc środa
kl. 2Ta piątek

8:00 - 8:45
14:05 - 15:00

26, W25
30 Kmiećkowiak R.
Fizyka wtorek 14:10 - 14:55 42
31 Komański Z.
Pracownia baz danych wtorek 16:00 - 16:45 57
32 Komorowska K.
Język polski poniedziałek
wtorek
14:15 - 15:30
26
33 Kowalczuk L.
OSEO poniedziałek 15:00 - 15:45 D22, 25
34 Kowalski S.
Matematyka środa
15:00 - 15:45 50
35 Kozikowski S.



36 Krasowski K.
Technologia, Pneumatyka
środa 15:00 - 15:45 W16
37 Krawczyk M.




38 Kubala M.
Zajęcia praktyczne wtorek 14:10 - 15:00 D115
39 Kudrawczuk A.
Język niemiecki
poniedziałek 14:10 - 15:00 biblioteka
40 Kwiatkowska E.
Historia, Historia i społeczeństwo, WOS
czwartek 14:55 - 15:40 21
41 Lejman A.
Język niemiecki
środa 14:05 - 14:45
9
42 Liberska M.
Język niemiecki
poniedziałek
15:00 - 15:45 W20
43 Liberski Z.
Systemy operacyjne, Wyp. elektr. samochodów
czwartek 14:00 - 14:45 45
44 Marciniak K.
Język angielski

środa

14:55 - 15:40 W19
45 Matujzo J.
Przedmioty zawodowe
czwartek
15:00 - 15:45
D15
46 Muszyńska M.
Matematyka
czwartek 14:10 - 15:00 37
47 Olszewski J.
Zajęcia praktyczne
wtorek
14:10 - 15:00
D31
48 Paprzycki S.
Religia



49 Pawlicka J.
Język niemiecki
poniedziałek
15:00 - 15:45
biblioteka
50 Pawlicki W.
Język angielski
środa 15:00 - 15:45 40
51 Piątkowska A.
Język polski, WOK
wtorek czwartek
15:00 - 16:00
16
52 Piczak J.
Język angielski
wtorek
15:00 - 15:45
W22
53 Pietras K.
Pracownia UTK

poniedziałek
15:00 - 15:45
46
54 Pikosz R.
Silniki, Pracownia sam.
piątek
14:05-14:55
W3
55 Poślednik P.
UTK, Przepisy ruchu drogowego
poniedziałek
15:00-15:45
46
56
Pustkowiak
PPKM, TKM
piątek
14:10 - 14:55
W2
57
Rogulski M.




58 Rojas A.
Język angielski
środa
15:00 - 15:45
W4
59 Rotko A.
Język niemiecki

poniedziałek
czwartek

14:00 - 14:45 W26
60 Rutkowski G.
Pracownia aplikacji internetowych
poniedziałek 15:00-15:45 39
61 Sapkowska M.
Historia, WOS
piątek 14:10 - 14:55 W13
62
Skrzypczak A.
Systemy baz danych, Informatyka,  Kosztorysowanie
piątek
14:55 - 15:40
58
63 Skrzypczak R.
Witryny internet., Prac. aplikacji
piątek 14:55 - 15:40 10
64 Strychalski A.
Budowa pojazdów samochodowych
wtorek 8:00 - 8:45 W3
65 Strzelecka G.
Pracownia elektrotechniki i elektroniki
czwartek
15:00 - 15:45
48
66 Szczepankowska E.
Techn. mech., Przedsiębiorczość
piątek

15:00 - 15:45
W17
67 Szpylma B.
Język polski
środa 14:10 - 14:55 13
68 Ślugaj BHP poniedziałek
14:05 - 14:50
biblioteka
69 Tera B.
Matematyka czwartek 14:05 - 14:50 52
70
Wobalis E.
Chemia
poniedziałek
15:00 - 15:45
53
71 Woźniak E.
Matematyka
poniedziałek 14:00 - 15:00 51
72 Wyrwa A.
Język polski
piątek 15:00 - 15:45 12
73 Zawadzka D. Religia środa 15:00 - 16:00
W14
74 Zygmunt I.
Matematyka
wtorek
7:15 - 8:00
39
75 Żaba A.
Fizyka poniedziałek 14:10 - 15:55 39
76 Żyburt-Wasilewska S. Pracownia PPusm









 

 

 

 

 

 

 

 


biblioteka
Ostatnio zmodyfikowany: 2018-01-31 13:06:02

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy