NOKIA DAY

29.11.2017r. na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii uczniowie
kl. 2 informatycznej uczestniczyli w 2 wykładach w ramach Nokia Day:
1. Opracowanie innowacyjnych funkcjonalności stacji bazowych dla
operatorów sieci komórkowych.Wykład przeprowadził przedstawiciel firmy Nokia.
2. Kryptografia na usługach bezpieczeństwa informatycznego.Wykład przeprowadził dr inż. Janusz Jabłoński.

 

Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w badmintonie dziewcząt.

W dniu 29 listopada odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w badmintonie dziewcząt.
Reprezentacja ZSEiS odniosła największy sukces w historii startów naszej Szkoły w rozgrywkach miejskich w kategorii dziewcząt.
Klaudia Kulczycka i Wiktoria Smędzik jedynie w finale przegrały z I LO i zdobyły srebrne medale. Wcześniej pokonały reprentantki IV LO i II LO. Niestety w tym roku szkolnym do dalszych rozgrywek wojewódzkich awansowałatylko jedna drużyna z powiatu.
Opiekun zespołu W. Klimek

 

Unihokej chłopców -listopad 2017

Reprezentacja ZSEiS startując w Mistrzostwach Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w unihokeju chłopców w roku szkolnym 2017/2018
W zawodach finału miejskiego zajęła trzecie miejsce.
Szkołę reprezentowali:
Witkowicz Bartłomiej, Pawlak Krzysztof, Lehmann Wojciech, Bakalarek Łukasz, Kucia Marcin, Wilczek Mateusz, Stochniał Gabriel, Drzymala Paweł,
Przybyła Adrian,Roszkiewicz Mikołaj, Szatkowski Adam.

Opiekun W. Klimek

 

Andrzejki w bibliotece

Andrzejkowe lanie wosku w bibliotece!

Zapraszamy uczniów i nauczycieli
w czwartek, 30 listopada.Smile

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 192Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy