uesa Polska

W dniu 20 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili firmę uesa Polska oddział w Lubsku.
W asortymencie firmy znajdują się rozdzielnice SN, rozłączniki SN, rozdzielnice nn, stacje transformatorowe oraz automatyka przemysłowa.
uesa Polska Sp. z o.o. jako jedna z nielicznych firm na rynku łączy w obszarze swojej działalności urządzenia
i automatykę przemysłową.

 

Uwaga

 

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT"

Organizujemy następny Kurs z zakresu

Prawo jazdy B+E

Osoby z Klas IV chcące uczestniczyć w kursie  proszone są o potwierdzenie powyższego u Pani Barbary Nowak pokój numer 28, do 25.04.2018.

 

Koncert edukacyjny

W ramach koncertów edukacyjnych 11 kwietnia odbył się koncert "Od jazzu i blues'a po swing lat 30".
W świetlicy szkolnej mieliśmy okazję gościć profesjonalnych muzyków którzy zaprezentowali poszczególne instrumenty, ich znaczenie i rolę w klasycznym combo jazzowym oraz przedstawili podstawowe elementy sztuki wykonawczej związanej z muzyką jazzową. Ponadto w programie pojawiły się najbardziej rozpoznawalne przykłady jazzowych standardów, kanonu bluesowych pieśni i popularnych jazzowych ballad. 
Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był R.Jarmużek

 

TARGI EDUKACYJNO-ZAWODOWE

Miasto Zielona Góra zaprasza uczniów ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w targach edukacyjno-zawodowych, które odbędą się 26 kwietnia w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 212Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy