Odbiór zaświadczeń

Osoby, które ukończyły kurs na uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV zapraszam do sekretariatu po odbiór zaświadczeń.

 

Doradca zawodowy

 

KURS PLC w SECO/CLASS

W dniu 6.12.2018 zapraszamy wszystkich uczestników KURSU PLC  realizowanego na sterownikach Siemens S7-1200 do SECO/CLASS na kolejne zajęcia z programowania.

 

Konkurs zawodoznawczy "Poznajemy zawody"

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3Ta :

Maciej Samosiuk
Bartłomiej Styk
Paweł Szurmiej


zajęli III miejsce w II edycji konkursu zawodoznawczego "Poznajemy zawody" zorganizowanego w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poz formułą ZIT".

Gratulujemy!Smile

 

Spawanie elektryczne

Uwaga

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT"

Organizujemy następny Kurs z zakresu

Spawanie elektryczne

termin rozpoczęcia kursu:  10.12.2018r.

Zapisy do 05.12.2018r.

w sekretariacie szkoły u Pani Barbary Nowak.

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 243Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy