DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

W piątek 25 maja 2018 wybrani uczniowie klasy III Tf wraz z nauczycielem Robertem Jarmużkiem reprezentowali naszą szkołę w Urzędzie Marszałkowskim w Dniu Samorządności Terytorialnej.

 

Uwaga

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT"

Organizujemy Kurs z zakresu

Wózki widłowe

Osoby chcące uczestniczyć w kursie proszone są o potwierdzenie chęci uczestnictwa w kursie u Pani Barbary Nowak  pokój numer 28 do 06.06.2018r.

 

KURS PRAWO JAZDY KATEGORII B

Osoby, które do 31.08.2018r. ukończą 18 lat proszone są o zgłoszenie chęci udziału w kursie prawo jazdy B w sekretariacie szkoły u Pani Barbary Nowak do 05.06.2018r.

 

Uwaga

 Dyplomy potwierdzające uzyskania tytułu technika, będą do odbioru w piątek 25.05.2018 od godziny 10 do 14 w gabinecie zastępców dyrektora  26.

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 218Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy