UWAGA Pilne, Pilne, Pilne!!!

 

W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra  - projekty

realizowane poza formułą ZIT"  

w dniu 06.02.2018r.

chcemy rozpocząć

kurs spawania elektrycznego.

Osoby chętne na udział w tym kursie które złożyły formularze zgłoszeniowe proszone są o potwierdzenie chęci udziału w kursie do 05.02.2018r.

 

 

GPS i HERTZ SYSTEMS

Dzisiaj, tj. 1 lutego 2018r. firma Hertz Systems Ltd. przeprowadziła dla naszych uczniów z kierunków elektromechanik i elektronik warsztaty z systemu monitoringu GPS w pojazdach. System GPS umożliwia rejestrację, wizualizację i raportowanie parametrów pojazdów, m.in. pomiar zużycia paliwa.

 

SECO/WARWICK

31 stycznia 2018r. uczniowie klasy mechatronicznej oraz informatycznej, odwiedzili firmę SECO/WARWICK ze Świebodzina. Oglądali nowoczesne laboratorium badawcze oraz halę produkcji pieców do obróbki cieplnej.

 

Konkurs frazeologiczny

 

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich zainteresowanych uczniów na konkurs frazeologiczny pt. "Groch z kapustą", który odbędzie się 31 stycznia 2018 (środa) na długiej przerwie.

Na zwycięzców czekają nagrody.

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 201Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy