Kurs z zakresu Prawo jazdy kat. B

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT"

organizujemy Kurs z zakresu Prawo jazdy kat. B

Chętnych zapraszamy do zapisów pokój nr 28 lub 8.Nabór trwa do 10.10.2018r.

Uwaga na dzień dzisiejszy bez specjalności informatyk.

 

Instytut Inżynierii Elektrycznej

Zachęcamy do odwiedzenia facebooka Instytutu Inżynierii Elektrycznej

https://www.facebook.com/InstytutInzynieriiElektrycznej/

Znajdziecie tu ciekawe informacje z zakresu elektrotechniki i nowoczesnych technologi w tej dziedzinie.

 

Podróże

 

Uwaga uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły!

 

             „Podróżować to żyć"

H.Ch. Andersen

 

Biblioteka szkolna organizuje wystawę fotografii z ciekawych podróży.

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi wspomnieniami i masz interesujące zdjęcia, to serdecznie zapraszamy.

 

Akcja zbierania fotografii trwa do końca października.

 

Zajęcia pozalekcyjne

Uwaga uczniowie!!! Zajęcia pozalekcyjne

Tematyka zajęć bedzie obejmować dwie grupy tematyczne:

1. Przygotowanie do matury rozszerzonej z informatyki jako przedmiotu dodatkowego - podstawa programowa „nowej formuły" (systemy cyfrowe, procedury wyboru, algorytmy w języku JAVA, SQL, metody zapisu/odczytu plików za pomocą strumienia i wątku, obsługa i przetwarzanie plików .txt oraz wykonywanie zestawień i wykresów w Excelu) - zajęcia co 2 środę na 9 godzinie lekcyjnej w sali 45.

2. Najnowsze rozwiązania w zakresie budowy aplikacji internetowych: Node, Angular, JavaScript Object Notation (JSON), TypeScript (TS)- platforma programowa Visual Studio Code - zajęcia co 2 środę na 9 godzinie lekcyjnej w sali 45.

Liczba uczestników w każdej grupy tematycznej ograniczona do 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy do obu grup tematycznych będą możliwe tylko w poniedziałek, 8 października, na dużej przerwie w sali 45.

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 227Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy