Godziny lekcyjne w piątek

W związku z pogrzebem Artura Strychalskiego  
2 października 2020 lekcje odbędą się
wg zmienionego harmonogramu:

lekcja
1.      08.00    08.20
2.      08.25    08.45
3.      08.50    09.10
4.      09.15    09.35
5.      09.40    10.00
6.      10.05    10.25
7.      10.30    10.50
8.      10.55    11.15

 

 

 

 

Kurs z zakresu

Uwaga

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”
organizujemy Kurs z zakresu
Python

Osoby o specjalności programowanie (Klasy II) chcące uczestniczyć w kursie proszone są o potwierdzenie chęci uczestnictwa w pokoju nr 8 od dnia 30.09.2020 r.

 

Odszedł Artur Strychalski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 września odszedł od nas Artur Strychalski wieloletni nauczyciel, wychowawca, kolega, przyjaciel.

Artur podjął pracę w Zespole Szkół Samochodowych w roku 1974, następnie po połączeniu pracował w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych, które w 2018 roku zmieniło się w CKZiU nr 2 "Elektronik". Mimo, że szkoły zmieniały swoje nazwy, Artur pozostawał zawsze ten sam. Wielki miłośnik sportu kartingowego, wieloletni członek Głównej Komisji Sportu Kartingowego, działacz i szef zespołu regulaminowego GKSK Polskiego Związku Motorowego.
Był założycielem sekcji kartingowej przy Zespole Szkół Samochodowych. Zajmował się tym do 2001 roku. Potem był odpowiedzialny za karting w Automobilklubie Zielonogórskim "Duet", który istniał do 2017 roku.

Na zawsze pozostanie w nszej pamięci.

 

Zmiana planu od 28.09.2020

WAŻNE!!!

Od poniedziałku tj. 28.09.2020r obowiązuje nowy tygodniowy plan lekcji. Proszę o zapoznanie się ze zmianami (w dzienniku elektronicznym należy przewinąć do tygodnia rozpoczynającego się od 28.09.2020r).

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 299Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2020 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy