Koncert kwintetu "Poznań Brass"

 

W piątek 29 marca 2019 w świetlicy szkolnej gościliśmy kwintet dęty "POZNAŃ BRASS".
W czasie koncertu zespół prezentował poszczególne instrumenty dęte blaszane: trąbka, puzon, waltornia, tuba. Program koncertu obejmował utwory poszczególnych epok muzycznych od baroku do współczesności.
Koncert odbył się dzięki współpracy naszej szkoły z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury, a spotkanie to zainicjował R. Jarmużek.

 

UWAGA RODZICE!

28.03.2019r.

UWAGA RODZICE!

Zebranie rodziców i dyżur pedagogiczny nauczycieli:

§  spotkania wszystkich wychowawców z rodzicami godz. 16:00-16:30

§  dyżur pedagogiczny nauczycieli godz. 16:30 - 17:30

 

 

Technologia blockchain -wykład

UWAGA!!!

2.04.2019 (wtorek) o godz. 13.20 w świetlicy szkolnej odbędzie się wykłd dr Janusza Jabłońskiego, pracownika naukowego UZ,  nt technologii blockchain. Poruszone zostaną tematy związane ze wspólczesną krytografią, kryptowalutami (BITCOIN) i szerszym zastosowaniem technologii blochchain. Osoby zainteresowane z klas III i IV informatycznych proszę o kontakt z M. Kmiećkowiakiem (do poniedziałku). Liczba miejsc ograniczona.

 

SECO/WARWICK

W dniu dzisiejszym, tj. 27 marca 2019r. uczniowie drugiej klasy mechatronicznej odwiedzili firmę SECO/WARWICK w Świebodzinie.

Wycieczka miała na celu przybliżenie uczniom pracy w firmie, możliwości rozwoju, zdobywania doświadczenia.

Uczniowie obejrzeli zakład pracy, spotkali się z przedstawicielami firmy z działu HR i działu Automatyki.

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 262Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszmy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy