TYDZIEŃ KARIERY ZAWODOWEJ

Wczoraj, tj. 16.X.2017, jedna z naszych klas informatycznych spotkała się z pracownikiem firmy Cinkciarz.
Cinkciarz to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie, jest liderem internetowego rynku wymiany walut.
Po spotkaniu, uczniowie są ukierunkowani i zmotywowani do nauki, chcą pracować w zespole z najlepszymi specjalistami, zdobywać ciekawe doświadczenia i przydatne umiejętności.

"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to, co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają." Richard M. Devos

 

 

Koło Linuxa

Uwaga uczniowie!!!

W każdy poniedziałek o godz. 15:00 zapraszam uczniów drugich klas informatycznych na dodatkowe zajęcia w ramach szkolnego koła Linuxa (sala W25). Nauczysz się zdalnie administrować usługami, zabezpieczeć serwer przed intruzami oraz pisać proste skrypty shella.

                                                                                              Zapraszam Mariusz Kmiećkowiak

 

Nowości książkowe w bibliotece

Biblioteka szkolna informuje uczniów i nauczycieli
o zakupionych nowościach:

Krajewski M.: "Mock: ludzkie zoo"
Mendoza E.: "Awantura o pieniąde albo życie"
Mendoza E.: "Tajemnica zaginionej ślicznotki"
Mróz R.: "Kasacja"
Mróz R.: "Oskarżenie"
Puzyńska K.: "Motylek"
Sapkowki A.: "Boży bojownicy"
Sapkowki A.: "Narrenturm"

 

Zawody I stopnia XXV Olimpiady Informatycznej.

Uwaga uczniowie!!!

Informuję o rozpoczynających się zawodach I stopnia XXV Olimpiady Informatycznej. Olimpiada jest przeznaczona dla najzdolniejszej i samodzielnie pracującej w tej dziedzzinie młodzieży i ma służyć rozwiajaniu zaintersowań informatycznych i odpowiedniemu ich ukierunkowaniu.

Jedno z zadań konkursowych - Plan metra  - termin 16.10-13.11.2017r.

Wszystkie informacje i zadania  na stronie www.oi.edu.pl.
W razie pytać zapraszam Mariusz Kmiećkowiak

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 177Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy