Dzień herbaty

3 marca w piątek czytelnia szkolna zostanie zamieniona w herbaciarnię.

Smakoszy różnego rodzaju herbat zapraszamy na degustcję podczas przerw.
Dla chętnych przygotowany jest quiz na temat wiedzy
o herbacie.
Na zwycięzców czekają nagrody.Smile

Pierwsze miejsce sponsoruje zielonogórska herbaciarnia

 „W POSZUKIWANIU STRACONEGO CZASU”
przy ulicy Świętojańskiej 1.
  Zapraszamy!

                                                    

 

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

1 marca 2017 w świetlicy odbyły się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 8 marca 2017 na stronie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Zielonej Górze.

Organizatorem konkursu był Robert Jarmużek

 

 

Projekt SAMOOBRONA KOBIET

UWAGA!!!   PROJEKT Samoobrona Kobiet

Celem projektu Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony. Więcej informacji znajdziesz w linku projekt

 

Finał regionalny konkursu o prawie pracy

28 lutego 2017 odbędzie się w naszej szkole  regionalny finał konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Poznaj swoje prawa w pracy".

ZSEiS reprezentować będą : Eunika Borkowska i Kamil Szczerba z kl. 2Tf.

Przy okazji zapraszamy również na wystawę "Bhp na starym plakacie" przygotowaną przez panią Annę Ślugaj. Plakaty można oglądać na korytarzu szkoły i w świetlicy.

     

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 158Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy