Konkurs

Uwaga uczniowie!

Instytut Pamięci Narodowej w Poznaniu organizuje konkurs pt. "Sztafeta Pamięci. Losy mojej rodziny w czasie II wojny światowej".

Nagroda w postaci wycieczki pamięci do Niemiec, Włoch i Austrii przewidziana jest dla zwycięzcy, który opisze najlepiej rodzinne wspomnienia.
Czas na wysłanie prac konkursowych to 28 lutego 2019 r.
Szczegóły konkursu u Pani Arlety Wyrwy.

 

DEKLARACJE PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU ZAWODOWEGO

Uczniowie i absolwenci!

Deklaracje przystąpienia do Egzaminu Zawodowego w sesji egzaminacyjnej czerwiec/lipiec 2019, przyjmowane są w pok. 26 do dnia 18 lutego 2019r.

 

Zamknięty parking 31.01.2019r.

Uwaga!!!

W związku z przyjazdem ciężkiego sprzętu i wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych na plac budowy, parking szkolny będzie zamknięty. Prosimy o parkowanie samochodów od strony głównego wejścia szkoły lub na placu szkolnym przy ul. Dolina Zielona.

 

Konkurs „Wybieram wybory” 2019

26 lutego br. o godzinie 12.00 odbędzie się szkolny etap Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Test wyboru, składający się z 25 pytań, obejmować będzie wszystkie działy Kodeksu wyborczego.

Konkurs, organizowany przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze, jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego -  propagowania idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Zgłoszenia przyjmuje pan Robert Jarmużek.

Więcej na: https://pkw.gov.pl/828_III_edycja/1/32656_INFORMACJE

 

«« Poprzednia stronaStrona 3 z 248Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszmy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy