ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży

 

W chwili obecnej realizowany jest Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży. Program ten realizowany będzie w miesiącach wrzesień -grudzień 2017. Jest on kontynuacją programu z lat poprzednich, finansowany jest w całości ze środków Miasta Zielona Góra.
Celem programu jest stworzenie możliwości uczestnictwa uczniów w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach, a co za tym idzie podniesienie zdawalności egzaminów, poprzez cykl zajęć dydakatyczno-wyrównawczych, przygotowujących do egzaminu zewnętrznego zgodnie z wytycznymi OKE, podniesienie wyników nauczania z przedmiotów ogólnokształcących, oraz pomoc w rozwoju zainteresowań młodzieży.
Zajęcia te kierujemy do młodzieży zainteresowanej, chcącej zniwelować zaległości z gimnazjum oraz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę (skierowane przede wszystkim do przyszłych maturzystów).

 

Zajęcia z języka niemieckiego:

Grupa I    sala W-20

Prowadzący mgr Małgorzata Liberska

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

04.10.2017

14.05 -14.50

1

2

05.10.2017

14.05 -14.50

1

3

19.10.2017

14.05 -14.50

1

4

25.10.2017

14.05 -14.50

1

5

26.10.2017

14.05 -14.50

1

6

08.11.2017

14.05 -14.50

1

7

09.11.2017

14.05 -14.50

1

8

16.11.2017

14.05 -14.50

1

9

22.11.2017

14.05 -14.50

1

10

23.11.2017

14.05 -14.50

1

11

30.11.2017

14.05 -14.50

1

12

07.12.2017

14.05 -14.50

1

13

14.12.2017

14.05 -14.50

1

Zajęcia z języka niemieckiego:

Grupa II    sala 9

Prowadzący mgr Julita Pawlicka

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

04.10.2017

14.10 -14.55

1

2

11.10.2017

14.05 -15.40

2

3

18.10.2017

14.05 -14.50

1

4

25.10.2017

14.05 -14.50

1

5

08.11.2017

14.05 -14.50

1

6

15.11.2017

14.05 -15.40

2

7

22.11.2017

14.05 -14.50

1

8

29.11.2017

14.05 -15.40

2

9

06.12.2017

14.05 -14.50

1

10

13.12.2017

14.05 -14.50

1

Zajęcia z języka niemieckiego:

Grupa III   sala W-26

Prowadzący mgr Anna Rotko

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

05.10.2017

13.15 -14.45

2

2

12.10.2017

13.15 -14.45

2

3

19.10.2017

13.15 -14.45

2

4

26.10.2017

13.15 -14.45

2

5

09.11.2017

13.15-15.30

3

6

16.11.2017

13.15-15.30

3

7

23.11.2017

13.15-15.30

3

8

30.11.2017

13.15-15.30

3

9

07.12.2017

13.15-15.30

3

10

14.12.2017

13.15-15.30

3

Zajęcia z języka polskiego:

Grupa I  sala 12

Prowadzący mgr Arleta Wyrwa

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

03.10.2017

13.20 -15.40

3

2

10.10.2017

13.20 -15.40

3

3

17.10.2017

13.20 -15.40

3

4

24.10.2017

13.20 -15.40

3

5

31.10.2017

13.20 -14.55

2

6

07.11.2017

13.20 -14.55

2

7

14.11.2017

13.20 -14.55

2

8

21.11.2017

13.20 -14.55

2

9

28.11.2017

13.20 -14.55

2

10

05.12.2017

13.20 -14.55

2

11

12.12.2017

13.20 -14.55

2

 

 

Zajęcia z języka polskiego:

Grupa II   sala 16

Prowadzący mgr Agnieszka Piątkowska

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

04.10.2017

13.15-15.15

2,5

2

11.10.2017

13.15-15.15

2,5

3

18.10.2017

13.15-15.15

2,5

4

25.10.2017

13.15-15.15

2,5

5

08.11.2017

13.15-15.15

2,5

6

15.11.2017

13.15-15.15

2,5

7

22.11.2017

13.15-15.15

2,5

8

29.11.2017

13.15-15.15

2,5

9

06.12.2017

13.15-15.15

2,5

10

13.12.2017

13.15-16.00

3,5

Zajęcia z języka polskiego:

Grupa III   sala 16

Prowadzący mgr Agnieszka Piątkowska

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

04.10.2017

15.15-18.00

3,5

2

11.10.2017

15.15-17.15

2,5

3

18.10.2017

15.15-17.15

2,5

4

25.10.2017

15.15-17.15

2,5

5

08.11.2017

15.15-17.15

2,5

6

15.11.2017

15.15-17.15

2,5

7

22.11.2017

15.15-17.15

2,5

8

29.11.2017

15.15-17.15

2,5

9

06.12.2017

15.15-17.15

2,5

10

13.12.2017

15.15-18.00

3,5

Zajęcia z języka polskiego:

Grupa IV   sala 16

Prowadzący mgr Agnieszka Piątkowska

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

06.10.2017

15.00-17.15

3

2

20.10.2017

15.00-17.15

3

3

27.10.2017

15.00-17.15

3

4

10.11.2017

15.00-17.15

3

5

17.11.2017

15.00-17.15

3

6

24.11.2017

15.00-17.15

3

7

01.12.2017

15.00-17.15

3

8

08.12.2017

15.00-17.15

1(2h odrobione 27.10.2017)

9

15.12.2017

15.00-16.30

zajęcia odrobione 20.10.2017 (2h)

Zajęcia z Lokalne Sieci komputerowe E-13

   sala 59

Prowadzący mgr Marcin Andrzejewski

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

04.10.2017

15.00-16.35

2

2

11.10.2017

15.00-16.35

2

3

28.10.2017

15.00-16.35

2

4

25.10.2017

15.00-16.35

2

5

08.11.2017

15.00-16.35

2

6

15.11.2017

15.00-16.35

2

7

22.11.2017

15.00-15.45

1

 

Zajęcia z mechatroniki E-03

sala 38

Prowadzący mgr Marcin Andrzejewski

lp.

Data

godziny

liczba godzin

1

03.10.2017

15.05-15.50

1

2

10.10.2017

15.05-15.50

1

3

17.10.2017

15.05-15.50

1

4

24.10.2017

15.05-15.50

1

5

07.11.2017

15.05-15.50

1

6

14.11.2017

15.05-16.40

2

7

21.11.2017

15.05-16.40

2

8

28.11.2017

15.05-16.40

2

9

05.12.2017

15.05-16.40

2

 


Waldek Drapikowski
Ostatnio zmodyfikowany: 2017-10-30 07:50:40

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy