ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży

 

W chwili obecnej realizowany jest Zielonogórski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży. Program ten realizowany będzie w miesiącach wrzesień - grudzień 2019. Jest on kontynuacją programu z lat poprzednich, finansowany jest w całości ze środków Miasta Zielona Góra.

Celem programu jest stworzenie możliwości uczestnictwa uczniów w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach, a co za tym idzie podniesienie zdawalności egzaminów, poprzez cykl zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, przygotowujących do egzaminu zewnętrznego zgodnie z wytycznymi OKE, podniesienie wyników nauczania z przedmiotów ogólnokształcących, oraz pomoc w rozwoju zainteresowań młodzieży.

Zajęcia te kierujemy do młodzieży zainteresowanej, chcącej zniwelować zaległości
z gimnazjum oraz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę (skierowane przede wszystkim do przyszłych maturzystów).

 

 Zajęcia – język polski

 sala:12

  Prowadzący mgr Wyrwa Arleta  Grupa I

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

07.10.2019

15,00-18,00

4

2

14.10.2019

10.00-13,00

4

3

21.10.2019

15,00-16,30

2

4

29.10.2019

15,00-16,30

2

5

04.11.2019

15,00-16,30

2

6

18.11.2019

15,00-16,30

2

7

25.11.2019

15,00-16,30

2

8

02.12.2019

15,00-16,30

2

9

09.12.2019

15,00-16,30

2

 

Prowadzący mgr Wyrwa  Arleta  Grupa II

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

09.10.2019

15,00-18,00

4

2

16.10.2019

15.00-18,00

4

3

23.10.2019

15,00-16,30

2

4

30.10.2019

15,00-16,30

2

5

06.11.2019

15,00-16,30

2

6

13.11.2019

15,00-16,30

2

7

20.11.2019

15,00-16,30

2

8

27.11.2019

15,00-16,30

2

9

04.12.2019

15,00-16,30

2

 

Zajęcia- matematyka

 Sala: 41

Prowadzący zajęcia  mgr  Izabela  Zygmunt

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

15.10.2019

15,00-15,45

1

2

29.10.2019

15.00-15,45

1

3

05.11.2019

15,00-15,45

1

4

12.11.2019

15,00-15,45

1

5

19.11.2019

15,00-15,45

1

6

26.11.2019

14,15-15,00

1

7

28.11.2019

13,25-14,10

1

8

03.12.2019

14,15-15,45

2

9

05.12.2019

13,25-14,10

1

10

10.12.2019

14,15-15,00

1

 

Zajęcia – UTK

Sala : 46

Prowadzący  mgr  Paweł Poślednik

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

15.10.2019

15,05-17,20

3

2

26.11.2019

15.05-18,05

4

3

03.12.2019

15,05-18,05

4

 

Zajęcia – aplikacje

 sala:  59

Prowadzący    mgr  Adam Skrzypczak

L.P.

  Data

Godzina

Liczba godzin

1

13.11.2019

15.05-16.55

2,5

2

25.11.2019

15.05-16,55

2,5

3

02.12.2019

15.05-17,20

3

4

09.12.2019

15.05-17,20

3

 

Zajęcia – Koło urządzeń mechatronicznych

sala: W47

 Prowadzący  mgr  Waldemar  Drapikowski

L.P

Data

Godzina

Liczba godzin

1

22.10.2019

15.00-17.15

3

2

29.10.2019

15.00-17.15

3

3

05.11.2019

15.00-17.15

3

4

12.11.2019

15.00-16.30

2

 

 Zajęcia – język polski

sala : 14

Prowadzący  mgr Aneta  Gendera

L. P

Data

Godzina

Ilość godzin

1

16.10.2019

13.20-14.05

1

2

23.10.2019

13.20-14.05

1

3

30.10.2019

13.20-14.05

1

4

06.11.2019

13.20-14.05

1

5

13.11.2019

13.20-14.05

1

6

20.11.2019

13.20-14.05

1

7

27.11..2019

13.20-14.05

1

8

04.12.2019

13.20-14.50

2

9

11.12.2019

13.20-14.50

2

 

Zajęcia-  sieci

sala: 59

 Prowadzący  mgr  Marcin Andrzejewski

L.P

Data

Godziny

Liczba godzin

1

16.10.2019

15.05-16.40

2

2

23.10.2019

15.05-16.40

2

3

30.10.2019

15.05-16.40

2

4

06.11.2019

15.05-16.40

2

5

13.11.2019

15.05-16.40

2

6

20.11.2019

15.05-16.40

2

7

21.11.2019

15.05-16.40

2

8

27.11.2019

15.05-16.40

2

9

04.12.2019

15.05-16.40

2

10

11.12.2019

15.05-16.40

2

11

12.12.2019

15.05-16.40

2

 

Zajęcia-  język angielski

 sala:12

Prowadzący  mgr  Maja  Głomba

L.P

Data

Godzina

Liczba godzin

1

10.10.2019

14.15-15.00

1

2

17.10.2019

14.15-15.00

1

3

24.10.2019

14.15-15.00

1

4

31.10.2019

14.15-15.00

1

5

07.11.2019

14.15-15.00

1

6

14.11.2019

14.15-15.00

1

7

21.11.2019

14.15-15.00

1

8

28.11.2019

14.15-15.00

1

9

04.12.2019

14.15-15.00

1

10

05.12.2019

14.15-15.00

1

11

12.12.2019

14.15-15.00

1

 

Zajęcia-  język  angielski

sala :40

  Prowadzący  mgr  Włodzimierz  Pawlicki

 

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

17.10.2019

14.15.-15.50

2

2

24.10.2019

14.15-15.50

2

3

07.11.2019

14.15-15.50

2

4

14.11.2019

14.15-15.50

2

5

21.11.2019

14.15-15.50

2

6

27.11.2019

14.15-15.00

1

 

 Zajęcia- Język niemiecki

 Sala : W- 26

Prowadzący  mgr Anna Rotko

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

08.10.2019

15.00-16.30

2

2

09.10.2019

15.00-16.30

2

3

16.10.2019

15.00-16.30

2

4

21.10.2019

15.00-16.30

2

5

23.10.2019

15.00-16.30

2

6

30.10.2019

15.00-16.30

2

7

04.11.2019

15.00-16.30

2

8

18.11.2019

15.00-16.30

2

9

25.11.2019

15.00-16.30

2

10

02.12.2019

15.00-16.30

2

11

09.12.2019

15.00-16.30

2

 

 Zajęcia-  Język angielski 

  sala:  W12A

Prowadzący mgr  Aleksandra  Czyż

L.p

Data

Godzina

Liczba godzin

1

22.10.2019

15.00-16.30

2

2

29.10.2019

15.00-16.30

2

3

05.11.2019

15.00-16.30

2

4

12.11.2019

15.00-16.30

2

5

19.11.2019

15.00-15.45

1

6

26.11.2019

15.00-15.45

1

7

03.12.2019

15.00-15.45

1

 

 


Waldek Drapikowski
Ostatnio zmodyfikowany: 2019-10-17 08:42:28

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą




TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!






Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy