ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Baza dydaktyczna

   Aby zapewnić naszym uczniom wysoki poziom kształcenia, sukcesywnie unowocześniamy własne zaplecze dydaktyczne. Szczególnie dbamy o nie w tych obszarach, na których nauka wymaga specjalistycznego sprzętu - informatyce, mechatronice, kierunkach elektronicznych i mechanicznych. Zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonych pracowniach i laboratoriach. Dzięki corocznym inwestycjom posiadamy obecnie 10 pracowni informatycznych. Oto niektóre z nich.


pracownia W23 - MS WINDOWS XP
pracownia W21 -  Macintosh
pracownia 31- MS WINDOWS XP pracownia 10 - MS WINDOWS XP
pracownia W25 - LINUX FEDORA CORE10
   pracownia 57 - LINUX SLACKWARE 12

Nasze obiekty sportowe to pełnowymiarowa sala gimnastyczna, nowoczesna i dobrze wyposażona siłownia, sala do tenisa stołowego oraz boisko szkolne

 

Pracownie specjalistyczne wykorzystywane w kształceniu przyszłych mechatroników, mechaników samochodowych i elektroników wyposażyliśmy wykorzystując środki pomocowe z programów unijnych. Takich pracowni i laboratoriów posiadamy 7

Zajęcia z przedmiotów ogólnokształcących i ogólozawodowych prowadzone są w 42 salach.

 

Zajęcia praktyczne ralizowane są w naszym obiekcie przy ulicy Dolina Zielona. Baza dydaktyczna Centrum Kształcenia Praktycznego dostosowana jest do wymagań  kształcenia praktycznego w zawodach, w których szkoła prowadzi nabór uczniów. Od kilku lat jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym akredytowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Poznaniu, dzięki czemu niemal co roku korzystyamy z  doposażania w sprzęt i nowoczesne urządzenia. Więcej na temat Centrum Kształcenia Praktycznego dowiesz się tutaj


biblioteka
Ostatnio zmodyfikowany: 2018-10-09 08:14:14

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2022 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy