ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

LISTA NAUCZYCIELI  G-K


206. Gacki Józef 1967
207. Gała Sabina 1983
208. Ganczar Grzegorz 1973
209. Gapiński Leon 1947
210. Gapiński Przemysław 2000
211. Garmolita Irena 1975
212. Gaweł Bożena 1994
213. Gawroński Tadeusz 1957
214. Gawryś Stanisława 1959
215. Gazda Andrzej 1992
216. Gaziński Bogdan 1966
217. Gądek Beata 1991
218. Gembara-Dudziak Agata 1992
219. Gendera Aneta 1989
220. Georgiczuk Mieczysław 1967
221. Gewerth Artur 1994
222. Gierczyńska Anna 1980
223. Glanc Marian 1974
224. Glikiewicz Ryszard 1970
225. Glinka Marek 1993
226. Głazowski Jan 1963
227. Głodek Józef 1970
228. Głośnicka Barbara 1972
229. Golczak Ryszard 1985
230. Gomzar Beata 1985
231. Gonczar Grzegorz 1973
232. Gorgolewski Wiktor 1947
233. Górka Lech 1984
234. Górna Renata 1996
235. Górska Anna 1991
236. Górski Józef 1947
237. Górski Marian 1974
238. Graczyk-Waliłko Barbara 1979
239. Grajek Wiktor 1970
240. Gresman Adam 1970
241. Grodecki Stefan 1971
242. Grodzka Aleksandra 1965
243. Grodzki Włodzimierz 1957
244. Gruda Mirosław 1986
245. Grygas Adolf 1947
246. Grygas Leszek 1979
247. Grzybowska Beata 2002
248. Gudaniec Bogdan 1998
249. Halczak Mikołaj 1966
250. Halijasz Antoni 1980
251. Halla-Pilarczyk Zuzanna 1978
252. Haniewicz Stefan 1990
253. Heljak Robert 1980
254. Henicz Zenon 1987
255. Henke Jerzy 1947
256. Hermanowicz Mieczysław 1947
257. Hermaszuk Wiktor 1985
258. Holka Andrzej 1987
259. Hołomsza Bogusz 1991
260. Hołówko Michał 1971

316. Kaczmarek Jacek 1995
317. Kaczmarek Jerzy 1980
318. Kaczmarek Władysław 1981
319. Kaczmarek Kazimierz 1949
320. Kaczmarski Marian 1954
321. Kalinowska Eugenia 1984
322. Kałuża Władysław 1946
323. Kamieniarz Stefan 1966
324. Kamińska Barbara 1971
325. Kanclerz Jan 1947
326. Kanclerz Krzysztof 1994
327. Kanclerz Leon 1947
328. Kandulski Zenon 1966
329. Kania Iwona 1985
330. Kapla Antoni 1951
331. Karpowicz Alicja 1963
332. Katarzyński Stanisław 1954
333. Kazimierz Stefan
334. Kaźmierczak Grażyna 1973
335. Kieliszczyk Jan 1972
336. Kiełbiowski Tadeusz 1976
337. Kieroński Hieronim 1951
338. Kisiel Krzysztof 1974
339. Kisielewicz Michał 1959
340. Kisielewicz Tadeusz 1959
341. Kizimowicz Wanda 1973
342. Kizimowicz Włodzimierz 1992
343. Klarecka Alina 1991
344. Klimczak Florian 1959
345. Klimek Włodzimierz 1988
346. Klorek Grzegorz 1979
347. Kmiećkowiak Mariusz 1993
348. Kmiećkowiak Renata 1997
349. Kobus Andrzej 1987
350. Koc Marian 1972
351. Kochaniak Mariola 1975
352. Kochanowska Irena 1986
353. Kochański Wiesław 1947
354. Kochmańska Jolanta 1982
355. Kolata Jan 1976
356. Kolesiński Franciszek 1973
357. Kolesiński Kazimierz 1975
358. Kolouszek Alojzy 1970
359. Kołaszewski Tadeusz 1996
360. Kołłątaj Józef 1972
361. Kołoszyc Aleksandra 2003
362. Komorowska Krystyna 1991
363. Konewka Maria 1951
364. Konieczny Eugeniusz 1979

414. Kube Zdzisław 1983
415. Kubiak Henryk 1968
416. Kubiak Ryszard 1986
417. Kubina Ewa 1984
418. Kucharczyk Lech 1991
419. Kucharski Włodzimierz 1990
420. Kuchlik Alfred 1982
421. Kudrawczuk Anna 1994
422. Kudrawczuk Wojciech 1994
423. Kula Edward 1947
424. Kulas Stefan 1979
425. Kulczak Marian 1946

261. Hornicki Czesław 1969
262. Hulalka Andrzej 1976
263. Hutor-Adamowska Antonina 1980
264. Indulski Zbigniew 1961
265. Iwanowski Ryszard 1981
266. Jabłoński Bronisław 1969
267. Jachacz Julita 1989
268. Jackowski Tadeusz 1989
269. Jadaś Przemysław 1991
270. Jagielski Tadeusz 1991
271. Jagieło Bronisław 1946
272. Jajczak Teresa 1971
273. Jakowiec Ryszard 1981
274. Jakubiak Bolesław 1978
275. Jakubiak Bożena 1994
276. Jakubowski Kazimierz 1964
277. Jakubowski Stanisław 1965
278. Jałocha Wiesław 1970
279. Janaszak-Plaszczyk Aleksandra 1976
280. Janicki Leon 1948
281. Jankowska Elżbieta 1946
282. Jankowska Zofia 1973
283. Jankowski Mariusz 1993
284. Jankowski Zygmunt 1970
285. Janowicz Marek 2004
286. Janowski Ryszard 1966
287. Janus Marek 1978
288. Janusek Barbara 1981
289. Jańczewska Alina 1978
290. Jarmużek Robert 1990
291. Jaroszewski Zbigniew 1974
292. Jasicki Zdzisław 1967
293. Jasiński Tomasz 1973
294. Jasiński Edward 1959
295. Jastrzębska Barbara 1975
296. Jastrzębski Ignacy 1954
297. Jaśkiewicz Bronisław 1992
298. Jaśkiewicz Henryk 1950
299. Jaśkiewicz Janusz 1987
300. Jaśkiewicz Józef 1957
301. Jaśkiewicz Maria 1951
302. Jedowski Marek 1988
303. Jesionkowski Wiesław 1990
304. Jesionowski Czesław 1969
305. Jeske Adam 1982
306. Jeske Elżbieta 1983
307. Jezierska-Mądry Anna 1973
308. Jeżycka Aneta 1998
309. Jodkowska Jolanta 197
310. Jokiel 1950
311. Józefczyk Mirosław 1964
312. Jóźwiak Piotr 1946
313. Jursza Stanisław 1996
314. Kacperski Andrzej 1949
315. Kaczmarczyk Piotr 1980

365. Konwiński Jerzy 1972
366. Kopacz Zbigniew 1985
367. Kopaczyńska-Gouda Barbara 1969
368. Korczak Wacława 1975
369. Koroblowska-Hućko Krystyna 1969
370. Kosiak Józef 1955
371. Kosicka-Matuła Adrianna 1998
372. Kosiński Karol 1961
373. Kosmowski Józef 1950
374. Koszczoł Waldemar 1985
375. Kościelski Tadeusz 1982
376. Kościk Zbigniew 1991
377. Kościukiewicz Grażyna 1970
378. Kotkowska Zofia 1965
379. Kotowicz Antoni 1981
380. Kotyla Bogumiła
381. Kowalczuk Leszek 1983
382. Kowalec Grzegorz 1971
383. Kowalski Czesław 1959
384. Kowalski Lech 2004
385. Kowalski Tadeusz 1976
386. Kozikowski Stanisław 1975
387. Kozłowska Krystyna 1975
388. Kozłowski Jerzy 1970
389. Koźmińska Jadwiga 1974
390. Kramarz Leszek 1971
391. Krawczyk Jan 1965
392. Krawczyk Krzysztof 1983
393. Krawczyk Michał 1978
394. Krawczyk Zbigniew 1970
395. Kremer Teresa 1973
396. Krempa Katarzyna 1998
397. Kret Antoni 1970
398. Królik Lesław 1980
399. Kruchlik Alfred 1983
400. Kruczek Jarosław 1992
401. Krueger Maria 1990
402. Krug Andrzej 1976
403. Krug Krzysztof 1976
404. Krzeszewska Danuta 1972
405. Krzyżaniak-Kudlińska Irmina 1972
406. Krzyżanowski Ryszard 1989
407. Ksenicz Andrzej 1971
408. Kseniewicz-Czerepińska Zofia 1970
409. Książek Wiesława 1976
410. Księżak Andrzej 1981
411. Kubala Marek 1989
412. Kubala Maria 1968
413. Kubala Piotr 1970

426. Kulczyńska Wanda 1951
427. Kupryjanowicz Maria 1946
428. Kurczewska Agata 2004
429. Kurek Stanisław 1956
430. Kurek-Kazimierczyk Mirella 1990
431. Kurkiewicz Bożena 1969
432. Kurłowicz Jan 1986
433. Kurzawa Dariusz 1979
434. Kuszak Jan 1974
435. Kwaśnicka Danuta 1967
436. Kwaśniewicz Józef 1953
437. Kwiatkowska-Jarmużek Elżbieta 1992


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2009-04-16 18:21:07

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy