ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

LISTA NAUCZYCIELI  S-Ż


701. Sadowska Jadwiga 1982
702. Sadurski Ryszard 1963
703. Sakowicz Krzysztof 1981
704. Sancewicz Barbara 1983
705. Sapkowska Marzena 1999
706. Sapkowski Ryszard 1970
707. Sasal Beata 1990
708. Sawicka Barbara 1973
709. Sawicki Józef 1963
710. Sawicki Władysław 1977
711. Sękowski Wojciech 1972
712. Sibilski Andrzej 1980
713. Sideris Janusz 1970
714. Sidorenko Michał 1990
715. Sieczyński Władysław 1952
716. Siekański Stanisław
717. Siekierka Alicja 1987
718. Sielicka Anna 1970
719. Sielicki Kazimierz 2001
720. Sielużycki Michał 1961
721. Siemczonek Jan 1983
722. Siemienik Kazimierz 1973
723. Sierżan Bogusława 1970
724. Sierżant Grażyna 1990
725. Sikora Andrzej 1973
726. Sikora Antoni 1957
727. Sikora Jerzy 1964
728. Sipowicz Aleksander 1970
729. Sitarczuk Antoni 1982
730. Sitarz Maria 1965
731. Siudzińska-Dwojak Maria 1985
732. Siwińska-Melcer Ewa 1979
733. Siwiński Zenon 1993
734. Skałecki Wojciech 1966
735. Skibiński Grzegorz 1971
736. Skibiński Wilhelm 1953
737. Skonieczna Barbara 1980
738. Skorubska Alicja 1978
739. Skowroński Jan 1975
740. Skrzypczak Lech 1971
741. Skrzypczak Zygmunt 1976
742. Skrzypczak Adam 1995
743. Skrzypczak Teresa 1949
744. Słabik Jadwiga 1973
745. Smaga Marian 1970
746. Smul Marek 1971
747. Sobich Anna 1983
 

796. Szczepankowska-Pychowska Elżbieta 1986
797. Szczepuła Jan 1970
798. Szczęsny Stefan 1987
799. Szewczyk Bernard 1979
800. Szewczyk Krystyna 1979
801. Szklarz Elżbieta 1978
802. Szklarz Janusz 1970
803. Szklarz Narcyz 1990
804. Szkudlarski Kazimierz 1966
805. Szkwarek Krzysztof 1992
806. Szlendak Ryszard 1989
807. Szliman Bogdan
808. Szmigiel Lucjan 1955
809. Szmytkowski Józef 1970
810. Szostakowska Grażyna 1970
811. Szpylma Barbara 1989
812. Sztuder Bożena 1966
813. Szulski Ryszard 1981
814. Szuman Bogdan 1973
815. Szwal Stanisław 1950
816. Szwej Stanisław 1947
817. Szydłowski Czesław 1970
818. Szydłowski Lech 1972
819. Szymanowska-Waligóra Danuta 1983
820. Szymańska Irena
821. Szymańska Ludwika 1984
822. Szymańska-Poklewska Teodozja 1951
823. Szymański Albin 1956
824. Szymański Henryk 1975
825. Szymański Wacław 1953
826. Szymański Władysław 1947
827. Szymczyk Bolesław 1970
828. Szymula Władysław 1964
829. Śliwiński Olgierd 1975
830. Śliwiński Zygmunt 1990
831. Śmieszalski Wojciech 1972
832. Światłowski Dariusz 1989
833. Świątkowska Józefa 1956
834. Świdkiewicz Jadwiga 1993
835. Taberska-Krasoń Maria 1972
836. Tatarczuk Maria 1986
837. Teicher Leonard 1946
838. Temeczko Andrzej 1978
839. Tera Beata 1994
840. Tokarz Kazimierz 1973
841. Tomaszewski Otton 1973
842. Tomczak Tadeusz 1984

 
891. Wierzbicki Józef 1946
892. Wierzejewska Barbara 1967
893. Wilczyńska-Pszona Danuta 1990
894. Winiarska-Szamrej Ewa 1984
895. Wiśniewska Barbara 1976
896. Wiśniewska-Droga Małgorzata 2004
897. Witczak Krystyna 1976
898. Witkowska Agnieszka 2004
899. Witkowski Wojciech 1989
900. Wlazły Zbigniew 1984
901. Włodarczyk Włodzimira 1985
902. Wobalis Jerzy 1991
903. Wojciechowski Andrzej 1982
904. Wojciechowski Roman 1963
905. Wojciechowski Ryszard 1973
906. Wojciechowski Wojciech 1966
907. Wolanin Józef 1954
908. Wolańska Jadwiga 1991
909. Wolański Zdzisław
910. Wolski Jerzy 1982
911. WołkLewanowicz Rafał 1997
912. Wołuń Piotr 1965
913. Wołyniec Wiesław 1973
914. Wotejnia Małgorzata 1991
915. Woźniak Elżbieta 1994
916. Woźniak Eugeniusz 1960
917. Woźniak Jerzy 1970
918. Woźniak Tadeusz 1975
919. Woźniak Zygmunt 1972
920. Wrojkos Grzegorz 1975
921. Wróbel Zenon 1983
922. Wróblewski Tadeusz 1963
923. Wrześniewski Zenon 1981
924. Wyganowska Stanisława 1947
925. Wyrwa Arleta 1987
926. Wysocka-Franczak Elżbieta 1990
927. Wysocki Jarosław 1986
928. Wytrykus Teofil 1970
929. Wziątek Lech 1985

 748. Sobków Regina 1978
749. Sobocińska-Żórawicz Urszula 1972
750. Sobociński Mieczysław 1949
751. Sobolewski Mirosław 1981
752. Sobów Henryk 1975
753. Socha Zbigniew 1972
754. Sokołowski Mieczysław 1996
755. Solamak Andrzej 1956
756. Sołowiej Helena 1949
757. Sosińska Janina 1985
758. Sosiński Jerzy 1969
759. Sowińska Barbara 1971
760. Sozański Józef 1989
761. Spychaj Krzysztof 1981
762. Stachowski Zdzisław 1950
763. Stankiewicz Alina 1976
764. Staromłyńska Eugenia 1974
765. Stawikowska Lucyna 1994
766. Stefański Edward 1956
767. Steliga Janina 1971
768. Stelmach Lidia 1990
769. Stokłosa Maria 1972
770. Stoll Paweł 1978
771. Strąg Janina 1975
772. Stroemich Zbigniew 1966
773. Strychalski Artur 1974
774. Strzelecka Halina 1970
775. Strzelecka Grażyna 1987
776. Strzelecki Bartłomiej 1970
777. Strzyżewski Wiktor 1982
778. Stypułkowski Romuald 1949
779. Stypułowski Roman 1946
780. Sucholas Krystyna 1977
781. Suchowejko Stanisława 1951
782. Sulikowski Mirosław 1969
783. Sulisławski Władysław 1950
784. Suszka Antoni 1971
785. Suszko Leokadia 1982
786. Szafrańska Danuta 1979
787. Szafratowicz Alicja 2004
788. Szajkowska Helena 1976
789. Szajna Ewa 1990
790. Szaranek Zygmunt 1977
791. Szarłata Kazimierz 1963
792. Szawelko Władysław 1970
793. Szczeciński Jacek 1976
794. Szczegóła Zuzanna 1966
795. Szczepaniak Maria 1972

843. Tomiak Edward 1970
844. Toporowski Stanisław 1990
845. Trąd Mieczysław 1962
846. Trębski Mieczysław 1976
847. Trochanowska Józefa 1973
848. Truszkiewicz Stanisław 1969
849. Turłowicz Antoni 1972
850. Turłowicz Bolesław 1977
851. Turós-Maszycka Barbara 1975
852. Twardoń Janina 1959
853. Tyliszczak Jan 1979
854. Tylkowski Andrzej 1986
855. Tyszer Jolanta 2002
856. Tyszkiewicz Wanda 1994
857. Ukleja Akadiusz 1985
858. Ulbrych-Podgórska Bożena 1986
859. Umińska Alicja 1974
860. Urban Franciszek 1972
861. Urban Grażyna 1993
862. Urbanek Roman 1981
863. Urbańska-Maciejewska Maria 1970
864. Urbański Janusz 1971
865. Urbański Ryszard 1974
866. Urbański Zenon 1951
867. Uździcki Roman 1986
868. Wachowiak Janusz 1968
869. Wajda Anna 1964
870. Wajner Henryk 1970
871. Walaszczyk Józef 1973
872. Walczyńska Lidia 1981
873. Walińska Beata 1982
874. Walkowiak Krzysztof 1986
875. Waloszek Alojzy 1970
876. Wanat Kazimierz 1968
877. Wańkowicz Maria 1947
878. Warszawa Wiesław 1994
879. Warszawska Jolanta 1986
880. Wasielewski Remigiusz 2004
881. Wasyliszyn Jadwiga
882. Wawrzkiewicz Andrzej 1971
883. Ważny Mirosław 1970
884. Wdowiński Andrzej 1963
885. Wełyczuk Julia 1964
886. Werkowski Wiesław 1994
887. Weryszko Leszek 1982
888. Widomska Anna 1970
889. Wieliczko Sławomir 1978
890. Wieliczko Weronika 1961

930. Zabłocki Mieczysław 1962
931. Zajączkowski Ryszard 1970
932. Zajfert Alicja 1978
933. Zalewski Stanisław 1990
934. Zamiara Kazimierz 1955
935. Zaniewska Hanna 1979
936. Zapłata Tadeusz 1951
937. Zaręba Stanisław 1970
938. Zaurska-Skrzypczak Renata 1992
939. Zawada-Ratajska Teresa 1971
940. Zawadzka Danuta 1975
941. Zbaraszewska Barbara 1967
942. Zborowski Adam 1969
943. Zdanowicz Zbigniew 1997
944. Zdobylak Edyta 1990
945. Zedler Karol 1947
946. Zelisko Zygmunt 1969
947. Zgodziński Jerzy 1961
948. Zieliński Marian 1972
949. Ziembicki Jan 1967
950. Zieta Jan 1982
951. Ziutkiewicz Stanisław 1947
952. Złakowski Stanisław 1951
953. Zyber Stefan 1987
954. Żaba Wiesław 1986
955. Żabska-Żebrowska Rozalia 1968
956. Żarczyński Antoni 1964
957. Żądło Jan 1972
958. Żebrowski Jerzy 1973
959. Żebrowski Witold 1954
960. Żegleń Antoni 1975
961. Żegleń Ignacy 1979
962. Żeromski Andrzej 1978
963. Żółtek Henryk 1988
964. Żuk Jan 1970
965. Żukowski Aleksander 1976
966. Żukowski Antoni
967. Żurek Wanda 1949
968. Żyburt-Wasilewska Sylwia 2002


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2009-04-16 18:15:33

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy