ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

LISTA NAUCZYCIELI  A-F


1. Adam Kazimierz 1968
2. Adamczak Barbara 1978
3. Adamczak Kazimierz 1979
4. Adamczak Zbigniew 1973
5. Adamczak Maciej 2004
6. Adamczewski Zdzisław 1946
7. Adamczuk Teofila 1975
8. Adamczuk-Ossowska 1977
    Agnieszka
9. Adamek Henryk 2003
10. Adamski Ireneusz 1970
11. Adaszyński Czesław 1979
12. Ambroziewicz Kazimierz 1974
13. Andrian Zbigniew 1967
14. Andrykiewicz Joanna 1999
15. Andrzejewski Ryszard 1984
16. Andrzejewski Marcin 2003
17. Antczak Romuald 1978
18. Arczyński Mirosław 1959
19. Armatis Andrzej 1955
20. Atler Romuald 1947
21. Bagiński Bogdan 1983
22. Bajończak Włodzimierz 1965
23. Balińska Monika 1982
24. Bała Zdzisław 1970
25. Banachowicz Eugeniusz 1967
26. Banaszak Ewa 1971
27. Banaś Jadwiga 1973
28. Baran Anna 1989
29. Baranowski Bernard 1974
30. Baranowski Janusz 1974
31. Barańska Maria 1985
32. Barańska Stefania 1970

66. Boliński Karol 1999
67. Boliński Stefan 1952
68. Bor Bogusław 1972
69. Borban Marian 1970
70. Borkowski Ryszard 1983
71. Borodziej Józef
72. Borowczak Franciszek 1949
73. Borowski Szymon 1983
74. Borski Urban 1951
75. Borsuk Włodzimierz 1979
76. Bortnowski Czesław 1990
77. Boruc Teodozja 1960
78. Bosak Ryszard 1983
79. Bosak Alicja 1990
80. Bożek Zofia 1964
81. Bratuś Anna 2003
82. Breitkopf Andrzej 1982
83. Breitkopf Bogusława 1997
84. Brodecki Zbigniew 1951
85. Bromek Kazimierz
86. Bronczak Maria 1970
87. Bronicki Kazimierz 1976
88. Brych Józef 1983
89. Bryjak Ryszard 1983
90. Bryl Eugeniusz 1970
91. Bryl Jarosław 1991
92. Brzozowski Jan 1972
93. Brzózka Teresa 1976
94. Bubnowska Cecylia
95. Bucholska Natalia 1992
96. Budniak Teresa 1971
97. Budziński Bolesław 1960
98. Budzyńska-Goślicka Teresa 1962
99. Buga Adam 1991
100. Bulska Karolina 2004
101. Burchard Alfred 1981
102. Bursztyńska Krystyna 1960
103. Buszyński Waldemar 1970
104. Cag Ryszard 1961
105. Cesarczyk Zbigniew 2003
106. Chabior Witold 1970
107. Chadżaj Piotr 1981
108. Chamryk Kornel 1968
109. Chańczewski Józef 1955
110. Chocianowski Leszek 1970
111. Chołdrych Franciszek 1955
112. Choroś Stanisław 1962
113. Chruściak Stanisław 1982
114. Chyłek Ireneusz 1967

164. Dudra Krystyna 1994
165. Dudziak Agata 1992
166. Dutka Bazyli 1969
167. Dużyja Ryszard 1991
168. Dyba Stanisław 1961
169. Dykszak Sławomir 2004
170. Dziadosz Władysław 1970
171. Dziadura Stanisław 1993
172. Dziemidowicz Jerzy 1968
173. Dziemidowicz Zofia 1975
174. Dzieran Stanisław 1957
175. Dzierżgowski Polip 1947
176. Dziewiałtowski-Gintowt Romuald 1987
177. Dziewulska Aleksandra
178. Dziubałka Roman 1977
179. Dziubiński Józef 1947
180. Dziwkiewicz Wiktor 1972
181. Dzwonko Roman 1978
182. Eckstedt Zdzisław Romuald 1989
183. Efenberg Barbara
184. Eulenfeld Eryk 1963
185. Faber Witold 1991
186. Fabjański Zenon 1976
187. Fąfera Zbigniew 1987
188. Federowicz Waldemar 1974
189. Fediów Kazimierz 1992
 

33. Barczyńska-Ptak Anna Maria 1998
34. Barć Halina 1983
35. Bartwiński Bronisław 1969
36. Bącal Mikołaj 1999
37. Bemben Karol 1991
38. Bendowska-Biblis Iwona 1989
39. Berenda Julita 1991
40. Berezińska-Lipińska Urszula 1989
41. Beynarowicz-Nowak Jolanta 1981
42. Bieć Antoni 1971
43. Biegańska Bożena 1987
44. Biegowski Franciszek 1961
45. Bielech Teresa 1951
46. Bielecki Stanisław 1957
47. Bień Roman 1980
48. Biernaczyk Jan 1948
49. Biesiadecki Feliks 1983
50. Bieżański Witold 1970
51. Biliński Krzysztof 1986
52. Birgfellner Lech 1947
53. Blonkowski Stanisław 1985
54. Bładyko Ryszard 1988
55. Błaszczak Mirosław 1988
56. Błaszczyk Władysław 1968
57. Bobkiewicz Zdzisław 1950
58. Bobowska-Domagała Beata 1987
59. Bobran Marian 1970
60. Bogacz Jacek 1976
61. Bogacz Stanisław 1960
62. Bogucka Danuta 1980
63. Bogucki Stanisław 1987
64. Bojańczak Włodzimierz 1965
65. Bojczuk Marcin 1969

115. Cichocka Bronisława 1968
116. Cichowlas Karol 1987
117. Cieśliński Bogdan 1985
118. Ciupik Bronisława 1972
119. Cumka Janusz 1981
120. Cygan Marian 1972
121. Cywińska Bożena 1972
122. Czachorowski Jerzy 1975
123. Czajkowski Józef 1960
124. Czaniecka Helena 1975
125. Czapska Danuta
126. Czarkowski Andrzej 1966
127. Czarkowski Franciszek 1970
128. Czarnecki Stanisław 1969
129. Czarny Władysław 1975
130. Czerechowicz Wincenty 1954
131. Czereda Zygmunt 1982
132. Czerepińska Zofia
133. Czerniawski Wincenty 1951
134. Czernichenko Piotr 1970
135. Czernicki Czesław 1976
136. Czerniewicz Janina 1983
137. Czerny Eliasz 1978
138. Czeronko Dorota 1985
139. Czubkowski Tadeusz 1979
140. Czyż Ryszard 1991
141. Dalbor Krystian 1968
142. Dalecki Daniel 2004
143. Daniszewski Kazimierz 1994
144. Dąbek Jan 1973
145. Dąbrowska Jadwiga 1950
146. Dąbrowski Czesław 1966
147. Dąbrowski Piotr 1970
148. Dąbrowski Rajmund 1963
149. Dec Iwona 1995
150. Demecka Teresa 1978
151. Didyk Emil 1960
152. Długozima-Ukleja Magdalena 1987
153. Domański Ryszard 1972
154. Dowgiel Piotr 1970
155. Drąg Zdzisław 1947
156. Drozd Stanisław 1970
157. Drozd Władysław 1971
158. Dryjański Ignacy 1972
159. Drzyzga Piotr 1964
160. Dubniewski Romuald 1972
161. Dubowik Jerzy 1951
162. Duczmal Małgorzata 1969
163. Dudarski Jerzy 1964

190. Fedyniuk Piotr 1996
191. Fiałka Waldemar 1993
192. Fiedorowicz Anna 2003
193. Filipowicz Zdzisław 1982
194. Firlej Wacław 1972
195. Florczyk Bonifacy 1962
196. Florczyk Bonifacy 1965
197. Fokszan Lucjan 1972
198. Forgiel Marian 1981
199. Franczak Elżbieta 1990
200. Frankowska Iwona 1993
201. Frankowski Stanisław 1955
202. Friedrich Hieronim 1998
203. Frydrych Jerzy 1980
204. Fularz Jerzy 1970
205. Fyk Józef 1951


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2009-04-16 18:18:21

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy