ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

2008/2009

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik elektronik
Wychowawca Maciej Adamczak

  1. Czapla Mateusz
  2. Dolata Wojciech
  3. Flisak Joanna
  4. Gabrowski Piotr
  5. Giżycki Bartosz
  6. Haniszewski Grzegorz
  7. Karpiński Grzegorz
  8. Kiełbasa Rafał
  9. Kosowski Krzysztof
  10. Makowski Mateusz
  11. Mojsiewicz Mariusz
  12. Rozenberger Roman
  13. Suchecki Dawid
  14. Waśkowicz Bartosz
  15. Wojciechowski Bartosz
  16. Wysocki Piotr

Klasa IVTb – technik elektronik
Wychowawca – Katarzyna Marciniak-Skrzypczak

  1. Bartnicki Michał
  2. Bąk Adrian
  3. Cwynar Krzysztof
  4. Gołębiewski Paweł
  5. Grycz Mateusz
  6. Horożaniecki Krzysztof
  7. Krasowski Daniel
  8. Malinowski Kamil
  9. Koruba Cezary
  10. Migocki Paweł
  11. Olewicz Przemysław
  12. Poprawski Bartosz
  13. Staszak Grzegorz
  14. Sternalski Adrian
  15. Tomczak Jerzy
  16. Wiatrzyk Damian
  17. Wróbel Rafał
  18. Wypych Marcin
  19. Zieliński Paweł
  20. Żukowski Mariusz
  21. Karasiński Tomasz
  22. Mazur Krzysztof

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Andrzej Gazda

  1. Adamowski Radosław
  2. Andrzejak Mateusz
  3. Bajon Mateusz
  4. Biełasik Tomasz
  5. Błażejewski Mariusz
  6. Dzierzba Mariusz
  7. Gołdyn Łukasz
  8. Karpowicz Fabian
  9. Kowalczyk Marcin
  10. Kusztelak Marek
  11. Leszczyński Kamil
  12. Mączkowski Tomasz
  13. Stańczyk Jakub
  14. Styczyński Krystian
  15. Szaj Piotr
  16. Tata Łukasz
  17. Turzyński Piotr
  18. Wieliczko Maciej
  19. Wiśniewski Paweł                     
  20. Wiśniewski Piotr
  21. Wróbel Michał
  22. Żmuda Mateusz

Klasa IVTd – technik informatyk
Wychowawca – Agnieszka Piątkowska

  1. Chamera Krzysztof
  2. Czerw Dawid
  3. Giruć Rafał
  4. Jurkiewicz Kamil
  5. Maj Krystian
  6. Mroziński Piotr
  7. Pasternak Tomasz
  8. Pokorny Damian
  9. Poźniak Bartłomiej
  10. Poźniak Damian
  1. Puszkiel Adrian
  2. Rabęda Paweł
  3. Rzeźnik Dacjan
  4. Samek Paweł
  5. Skorodecki Wojciech
  6. Sobczyk  Łukasz
  7. Szczepański Mikołaj
  8. Wasilewski Szymon
  9. Węgrzynowski Mateusz

Klasa IVTe – technik informatyk
Wychowawca Beata Gądek

  1. Drozdek Paweł
  2. Gudaniec Arkadiusz
  3. Kosowicz Paweł
  4. Koszyka Sebastian
  5. Król Łukasz
  6. Krumpolc Daniel
  7. Orzechowski Łukasz
  8. Piątek Michał
  9. Papiernik Marcin
  10. Pichert Kamil
  11. Skop Michał
  12. Szałowski Krzysztof
  13. Szymański Wiktor
  14. Tkaczuk Łukasz
  15. Tomporowski Karol
  16. Węclewski Marcin
  17. Witak Grzegorz
  18. Richert Kamil
  19. Marcinkowski Rafał

Klasa IVTf – technik mechanik
Wychowawca Mirella Kurek-Kazimierczyk

  1. Balak Dawid
  2. Biel Kamil
  3. Bocer Sebastian
  4. Dworak Patryk
  5. Fornalewicz Artur
  6. Głuszak Paweł
  7. Husar Stanisław
  8. Kogut Krzysztof
  9. Kordek Krzysztof
  10. Lech Marcin
  11. Lipiński Łukasz
  12. Łukaszewski Radosław
  13. Nowak Adam
  14. Orzechowski Michał
  15. Rauba Dawid
  16. Richerd Kamil
  17. Skalski Marcin
  18. Spirydowicz Artur
  19. Szygenda Damian

Klasa IVTg – technik mechatronik
Wychowawca Sylwia Żyburt-Wasilewska

  1. Baziuk Albert
  2. Cybulski Erwin
  3. Drozdek Szymon
  4. Emilian Mariusz
  5. Grab Piotr
  6. Kałużny Dariusz
  7. Kliś Konrad
  8. Kołtko Krzysztof
  9. Mocarski Patryk
  10. Nowicki Sławomir
  11. Oleksiejuk Mateusz
  12. Oszczędłowski Piotr
  13. Pławski Łukasz
  14. Puchała Paweł
  15. Stachowski Mateusz
  16. Wesołowski Mateusz
  17. Woźniak Hubert

 

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Liceum profilowane

Klasa IIILa – zarządzanie informacją
Wychowawca Włodzimierz Klimek

  1. Bartkowiak Martin
  2. Biegasiewicz Marcin
  3. Bliźniak Tomasz
  4. Chmielowska  Agnieszka
  5. Górna Karolina
  6. Jarmoch Rafał
  7. Kaczmarek Łukasz
  8. Karzek Michał
  9. Kaszuba Katarzyna
  10. Kozik Sylwia
  11. Krasowski Krzysztof
  12. Kudłowski Filip
  13. Kulczak Karolina
  14. Laska Marta
  15. Lechocka Elżbieta
  16. Maćkowiaki Bartłomiej
  17. Małczak Mateusz
  18. Marciniak Denis
  19. Marcinkiewicz Magdalena
  20. Mazur Wojciech
  21. Miłaszewski Jacek
  22. Nijak Paweł
  23. Rygiel Jarosław
  24. Rzeźnik Michał
  25. Siekacz Mateusz
  26. Smuśkiewicz Ewa
  27. Strzelczyk Adam
  28. Szatkowski Michał
  29. Szwed Joanna
  30. Wojtkowiak Rafał
  31. Pełka Magdalena
  32. Zięba Weronika

Klasa IIILb – zarządzanie informacją
Wychowawca Renata Górna

  1. Anczura Katarzyna 
  2. Bobrowski Piotr
  3. Buganik Patryk
  4. Chojnacki Przemysław
  5. Dorada Anna
  6. Gryglik Bartłomiej
  7. Hanuszczak Michał
  8. Jaszczykowski Łukasz
  9. Krzemiński Grzegorz
  10. Mariuszyc Marta
  11. Marczenia Adrianna
  12. Michalik Damian
  13. Pikuła Arkadiusz
  14. Plaza Dominik
  15. Praclak Marcin
  16. Żurawski Krystian
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 

Klasa IIIza – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Karolina Bulska

  1. Berger Michał
  2. Bowej Krzysztof
  3. Flasza Wojciech
  4. Gauza Wojciech
  5. Gembara Tomasz
  6. Gmachowski Łukasz
  7. Grześkowiak Piotr
  8. Kijan Adam
  9. Korecki Sebastian
  10. Kowalonek Jakub
  11. Król Marcin
  12. Leśków Przemysław
  13. Lis Sebastian
  14. Markowski Piotr
  15. Mielnicki Damian
  16. Obarewicz Damian
  17. Olejniczak Mariusz
  18. Piechota Maciej
  19. Plewka Krzysztof
  20. Poniedziałek Marek
  21. Woźniczka Piotr
  22. Rymarowicz Adrian
  23. Wesołowski Łukasz
  24. Zduńczyk Amadeusz

Klasa IIIzb – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Magdalena Konys

  1. Adamowicz Bartosz
  2. Bliźniak Michał
  3. Dryło Bogusz
  4. Kmiecik Robert
  5. Krawczyk Sebastian
  6. Pieńkowiak Marcin
  7. Pilecki Przemysław
  8. Sobski Kamil
  9. Budyta Paweł
  10. Starek Patryk
  1. Sobski Arkadiusz
  2. Sós Paweł
  3. Sztomyk Robert
  4. Tomaszewski Mateusz
  5. Tomków Krzysztof
  6. Zełuski Marek
  7. Żmuda Mateusz
  8. Jeżewicz Sebastian
  9. Oleksy Mateusz

Klasa IIIzc – elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Elżbieta Szczepankowska-Pychowska

  1. Bantkowski Michał
  2. Buda Michał
  3. Czerniakiewicz Kamil
  4. Jakiniak Łukasz
  5. Jurelowicz Piotr
  6. Juszczak Dariusz
  7. Kur Arkadiusz
  8. Kubiaczyk Dawid
  9. Mikołajczyk Dariusz
  10. Olejniczak Paweł
  11. Śledź Damian
  12. Wasąg Kamil
  13. Ważny Tomasz
  14. Witkowski Paweł
  15. Wróblewski Wojciech

 

2009/2010
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik elektronik
Wychowawca Beata Tera

  1. Drozdek Andrzej
  2. Dziasek Michał
  3. Ferenc Andrzej
  4. Galiński Artur
  5. Groblewicz Mateusz
  6. Hadzicki Radosław
  7. Kaczmarek Dariusz
  8. Kalus Jakub
  9. Kulas Tomasz
  10. Kulas Krzysztof
  11. Mruk Adam
  12. Nowak Krzysztof
  13. Olszewski Paweł
  14. Opieczonek Matuesz
  15. Pacer  Michał
  16. Pokorny Krystian
  17. Skorupski Marcin
  18. Skowroński Przemysław
  19. Skweres Przemysław
  20. Słobodzian Mateusz
  21. Taniewski Michał
  22. Warniak Szymon
  23. Witosławski Przemysław

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Renata Kmiećkowiak

  1. Kamil Babuszka
  2. Jakub Bojarski
  3. Sebastian Ciernioch
  4. Krzysztof Czubkowski
  5. Dorian Kalinowski
  6. Michał Krakiewicz
  7. Mateusz Krysiński
  8. Dawid Makuch
  9. Mateusz Matyjas
  10. Rafał Nowak
  11. Przemysław Reda
  12. Robert Seklecki
  13. Mateusz Sługocki
  14. Andrzej Sobkowiak
  15. Patryk Suchorowski
  16. Marcin Szczepaniak
  17. Rafał Sztandera
  18. Konrad Till
  19. Szymon Wawrzynowicz
  20. Tomasz Winiarz
  21. Michał Włodarczyk
  22. Remigiusz Wojciechowski
  23. Marek Wróblewski
  24. Adam Zawieja

Klasa IVTc - technik informatyk
Wychowawca Renata Zaurska-Skrzypczak

  1. Andrasiak Maciej
  2. Besarabow Artur
  3. Chrystowicz Krystian
  4. Garczyński Piotr
  5. Górski Marcin
  6. Hejnosz Damian
  7. Kowalski Bartosz
  8. Kostański Cezary
  9. Kaminiarz Krzysztof
  10. Leśniarek Michał
  11. Mikołajczyk Bartłomiej
  12. Poskorobko Andrzej
  13. Piotrowicz Szymon
  14. Pieńkowski Piotr
  15. Reda Przemysław
  16. Skorodecka Ewelina
  17. Stempniewski Damian
  18. Szczech Robert
  19. Szczepanik Tomasz
  20. Waligóra Rafał

Klasa IVTd - technik informatyk
Wychowawca Aleksandra Czyż

  1. Biel Grzegorz
  2. Błaszczyk Przemysław
  3. Dera Konrad
  4. Dwornik Adrian
  5. Firus Maciej
  6. Jarzębowski Mariusz
  7. Kwiecień Sebastian
  8. Lewicki Gracjan
  9. Nogajczyk Dominik
  10. Pawelec Marcin
  11. Pelczarski Dominik
  12. Turajski Igor
  13. Feliszewski Kamil
  14. Różnowicz Mateusz
  15. Słotwiński Emil
  16. Solecki Patryk
  17. Suchecki Maciej
  18. Szczepaniak Emilian
  19. Śnierzyński Michał
  20. Urbanek Maciej
  21. Wyszomierski Roland
  22. Żebrowski Mariusz

Klasa IVTe - technik mechanik
Wychowawca Karol Boliński

  1. Bugaj Jarosław
  2. Osaczuk Piotr
  3. Ernestowicz Adam
  4. Fiszer Karol
  5. Gierkatowski Łukasz
  6. Inglot Karol
  7. Jańca Norbert
  8. Kosiarkiewicz Ernest
  9. Lada Bartosz
  10. Łągiewka Michał
  11. Łuka Michał
  12. Ostapczuk Kamil
  13. Posłuszny Tomasz
  14. Strzała Kruptiarz
  15. Szafrański Mateusz
  16. Śniecikowski Artur
  17. Świderski Thomas
  18. Zapasek Krzysztof
  19. Zeledowski Jerzy
  20. Żukowski Mikołaj

Klasa IVTf - technik mechatronik
Wychowawca Aneta Jeżycka

  1. Bielec Adrian
  2. Buszta Tomasz
  3. Czepukowicz Paweł
  4. Czerw Kamil
  5. Dybowski Maciej
  6. Gajda Robert
  7. Gomuła Jarosław
  8. Górski Jakub
  9. Graczyk Marcin
  10. Gracz Adrian
  11. Jureczko Maciej
  12. Kołodziejczak Paweł
  13. Konopczyński Krzysztof
  14. Konieczny Filip
  15. Korościel Daniel
  16. Kubiak Artur
  17. Mazur Marek
  18. Michalak Grzegorz
  19. Nowakowski Artur
  20. Orzełek Bartosz
  21. Radkiewicz Michał
  22. Radkiewicz Piotr
  23. Władysiak Jakub
  24. Wagner Sebastian
  25. Wróbel Marek

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Liceum profilowane

Klasa IIILa – zarządzanie informacją
Wychowawca Mirosława Muszyńska

  1. Brzeziński Miłosz
  2. Bykowski Bartosz
  3. Bylica Michalina
  4. Czyściecki Radosław
  5. Grzebyk Paweł
  6. Kawalec Natalia
  7. Kolouszek Emil
  8. Lipińska Emilia
  9. Mossetty Agnieszka
  10. Madej Daria
  11. Nowak Grzegorz
  12. Nowak Dominika
  1. Oleksiak Regina
  2. Ptasiński Łukasz
  3. Pernalski Jakub
  4. Sapała Tomasz
  5. Sawicki Amadeusz
  6. Sabat Jakub
  7. Sekuła Anna
  8. Twardowska Agata
  9. Wasilewicz Natalia
  10. Złakowski Krzysztof
  11. Bloda Katarzyna
  12. Stępień Anna

 

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Klasa IIIza – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Adam Mirkiewicz

  1. Adamczak Michał
  2. Adamski Przemysław
  3. Ćwieczkowski Mariusz
  4. Duda Kamil
  5. Grycjaniewicz Mariusz
  6. Gryszko Mateusz
  7. Jackoś Tomasz
  8. Janik Mateusz
  9. Matusiewicz Marek
  10. Mikutowicz Paweł
  11. Mychłowski Marcin
  12. Nowak Michał
  13. Nowakowski Krzysztof
  14. Pawlak Michał
  15. Rybarczyk Jan
  16. Rauer Dariusz
  17. Taboczyński Piotr
  18. Tomków Robert
  19. Wierczyński Marcin
  20. Wysocki Szymon

Klasa IIIzb - mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Sylwia Stasiak

  1. Burak Krystian
  2. Borkowski Dawid
  3. Bizyszcz Marcin
  4. Gargol Grzegorz
  5. Gładki Robert
  6. Gorzelski Damian
  7. Iluzoniewicz Piotr
  8. Jaranowski Jarosław
  9. Król Mateusz
  10. Lesiuk Damian
  11. Maślanka Sylwester
  12. Marek Łukasz
  1. Pytyś Tomasz
  2. Pilecki Hubert
  3. Polarczyk Kamil
  4. Radwicki Mateusz
  5. Redczyc Paweł
  6. Ślusarczyk Robert
  7. Skowiecki Marcin
  8. Szloda Piotr
  9. Sigoń Wojciech
  10. Waszkiewicz Paweł
  11. Wielkoszyński Ryszard
  12. Ziaja Paweł

Klasa IIIzc - elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Michał Krawczyk

  1. Brodacki Marcin
  2. Fiołkowski Sebastian
  3. Goździor Adam
  4. Gromek Sebastian
  5. Jagielik Daniel
  6. Kijek Przemysław
  7. Kowalczyk Adrian
  8. Ksisimak Maciej
  9. Lech Karol
  10. Miktaszewicz Patryk
  11. Miński Mariusz
  12. Osienisz Adam
  13. Piekarski Janusz
  14. Podhorodecki Mateusz
  15. Walerdzik Szymon
  16. Wycieradzki Daniel
  17. Zając Andrzej
  18. Zalewski Przemysław
  19. Załoga Mateusz

 

2010/2011
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik elektronik
Wychowawca Małgorzata Liberska

  1. Andrzejak Tomasz
  2. Banach Mateusz
  3. Białek Tomasz
  4. Boliński Emil
  5. Chwałek Rafał
  6. Cieniak Mateusz
  7. Czarnota Bartosz
  8. Drążewski Damian
  9. Gabin Rafał
  10. Gąsecki Aleksander
  11. Gołacki Mariusz
  12. Gryglik Paweł
  13. Harunek Paweł
  14. Huszcza Grzegorz
  15. Jankowski Tomasz
  16. Karpowicz Damian
  17. Kmiećkowiak Artur    
  18. Kuczak Marek
  19. Marszałek Marcin
  20. Mordal Adam
  21. Murawski Krzysztof
  22. Perdian Mateusz
  23. Pioch Mateusz
  24. Pokorski Mateusz
  25. Salamon Mateusz
  26. Stachurski Damian
  27. Wnęk Piotr

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Adam Skrzypczak

  1. Błauciak Grzegorz
  2. Cierpicki Tomasz
  3. Czajkowski Paweł
  4. Dziasek Marek
  5. Głowacki Karol        
  6. Krężel Sławomir
  7. Lew Karol
  8. Lew Maciej
  9. Nawrot Grzegorz
  10. Nita Marcin
  11. Nowak Paweł
  12. Puk Mateusz
  13. Paluszkiewicz Kamil
  14. Suski Piotr
  15. Wcisło Krzysztof

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Jerzy Piczak

  1. Bereś Paweł
  2. Bocer Krzysztof
  3. Bończyk Marcin
  4. Dworak Jakub
  5. Dziedzic Gregor
  6. Gałach Mariusz
  7. Godlewski Piotr
  8. Hassa Paweł             
  9. Hetman Ernest
  10. Jarczyk Hubert
  11. Luchowski Dawid
  12. Majchrowski Kamil
  13. Majewski Adrian
  14. Materniak Mateusz
  15. Maszkiewicz Michał
  16. Mokijewski Marcin
  17. Mucha Wojciech
  18. Niewiarowski Dawid
  19. Pietrusiewicz Marek
  20. Rzewuski Tadek
  21. Skrzypka Michał
  22. Stelmach Tomasz
  23. Szafraniec Grzegorz
  24. Szeszycki Karol
  25. Szymański Sebastian
  26. Tyliszczak Łukasz    
  27. Walkowicz Tomasz
  28. Wasilewski Mateusz
  29. Wilgucki Łukasz

Klasa IVTd – technik informatyk
Wychowawca Jacek Prońko

  1. Babiś Krzysztof
  2. Bajon Paweł
  3. Bednarek Patryk
  4. Burek Paweł
  5. Czernuszka Przemysław
  6. Florków Patryk
  7. Hryńczuk Kajetan
  8. Jarmuła Dariusz
  9. Jaworski Jarosław
  10. Kochanowski Mateusz
  11. Kolański Daniel
  12. Osowiec Dariusz
  13. Panek Mateusz
  14. Panek Przemysław
  15. Pawłowicz Błażej
  16. Piórkowski Kamil
  17. Pyrtej Christopher
  18. Ryćko Łukasz
  19. Sodur Patryk
  20. Turczyn Michał
  21. Turczyniak Kamil
  22. Woch Sławomir
  23. Worhacz Damian
  24. Wyrwas Sebastian

Klasa IVTe – technik mechanik
Wychowawca Hieronim Friedrich

  1. Bowej Jerzy
  2. Brzeziński Daniel
  3. Brajerek Daniel
  4. Ciok Piotr
  5. Gołdyński Marcin
  6. Grezer Konrad
  7. Greszczyk Jakub
  8. Grygierzec Kamil
  9. Janiak Zygmunt
  10. Kaśków Paweł
  11. Kołłątaj Tomasz
  12. Kowalik Łukasz
  13. Kowalski Krzysztof
  14. Kosowicz Ariel
  15. Kowalski Michał
  16. Kulasz Przemysław
  17. Kapturski Paweł
  18. Królewicz Patryk
  19. Kokowski Mateusz
  20. Łochowski Jędrzej
  21. Pokrop Jarosław
  22. Poźniak Przemysław
  23. Markocki Krzysztof
  24. Steckiewicz Tomasz
  25. Skrzypczak Tomasz
  26. Skowroński Jakub
  27. Szklarz Bartosz
  28. Wański Maciej
  29. Lisowski Mateusz

Klasa IVTf – technik mechatronik
Wychowawca Marzena Sapkowska

  1. Bartosz Arkadiusz
  2. Braciak Grzegorz
  3. Gutowski Mariusz
  4. Hanuszczak Andrzej
  5. Jankowiak Łukasz
  6. Kacała Wojciech
  7. Kielarski Dawid
  8. Kiewlicz Kamil
  9. Kowalski Aleksander
  10. Kudrawczuk Jakub        
  11. Kurowski Tomasz
  12. Moroz Grzegorz
  13. Pietkiewicz Arkadiusz
  14. Strycki Hubert
  15. Szwed Kamil
  16. Waga Robert
  17. Woźniak Marcin            
  18. Wtorkowski Łukasz

Klasa IVTg – technik mechatronik
Wychowawca Anna Fiedorowicz

  1. Bejtlich Paweł
  2. Burak Tomasz
  3. Cmiel Dawid
  4. Jankowski Damian
  5. Lato Adrian
  6. Niklewicz Patryk
  7. Pieszczyński Michał
  8. Piosik Andrzej
  9. Słoński Tomasz
  10. Sodur Michał
  11. Stasiakiewicz Michał
  12. Szmidt Robert
  13. Wasilewski Jacek

Klasa IVTh – technik górnictwa otworowego
Wychowawca Agnieszka Weryszko

  1. Bordakiewicz Przemysław
  2. Brenskott Arkadiusz
  3. Chowański Robert
  4. Cieplak Erwin
  5. Falger Piotr
  6. Janiszewski Przemysław
  7. Kołłątaj Bartłomiej
  8. Lipiński Mateusz
  9. Lubas Daniel
  10. Maciołek Mateusz
  11. Magdzicki Jakub
  12. Mrozek Marcin
  13. Sławikowski Paweł
  14. Sosnowski Jarosław
  15. Tomaszewski Krzysztof
2011/2012
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik elektronik
Wychowawca Arleta Wyrwa

  1. Arkita Emil
  2. Białoskórski Marcin
  3. Brychcy Daniel
  4. Drewicz Miłosz
  5. Fesz Bogusław
  6. Górka Bartosz
  7. Grześko Damian
  8. Igiel Krzysztof
  9. Janczak Leszek
  10. Jaroszyk Maciej
  11. Jasinowski Piotr
  12. Jaśkiewicz Krystian
  13. Kaźmierowski Mateusz
  14. Kipiel Piotr
  15. Lepka Dawid
  16. Markowski Michał
  17. Mucha Kacper
  18. Pietras Grzegorz
  19. Pietryszyn Andrzej
  20. Polak Marcin
  21. Przygodzki Mateusz
  22. Sadowy Kamil
  23. Sarbak Adrian
  24. Skrzypek Krystian
  25. Zatwarnicki Arkadiusz
  26. Sidoruk Mateusz

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Julita Pawlicka

  1. Buchwald Kamil
  2. Czuryłowski Paweł
  3. Durkiewicz Piotr
  4. Kmiecik Ryszard
  5. Matuła Ksawery
  6. Panek  Jacek
  7. Piotrowski Tomasz
  8. Plesińska Angelika
  9. Prchała Miriam
  10. Witkowski Damian
  11. Wypchło Michał
  12. Żuk Aleksander
  13. Wontor Pawel
  14. Lach Patryk
  15. Lis Paweł
  16. Kłos Damian
  17. Zarzecki Oskar

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Daniel Dalecki

  1. Banaszyński Michał
  2. Chulist Artur
  3. Ejsmont Dawid
  4. Kocur Bartłomiej
  5. Kwaśniewski Emil
  6. Łojek Marcin
  7. Michalik Wojciech
  8. Miładowski Alan
  9. Maryniak Michał
  10. Pawęska Przemysław
  11. Padjasek Maciej
  12. Pankowski Adam
  13. Sterniczuk Jakub
  14. Sułkowski Sławomir
  15. Szpiczakowski Paweł
  16. Strong Marcin
  17. Smolibowski Artur
  18. Wostal Aleksander
  19. Wojtkowiak Szymon
  20. Zielonka Radosław
  21. Ziółkowski Kacper

Klasa IVTd – technik informatyk
Wychowawca Włodzimierz Palicki

  1. Bylica Tomasz
  2. Chwedynicz Adrian
  3. Dadyński Sebastian
  4. Fleury Georg
  5. Hozakowski Bartosz
  6. Kaczmarek Wojciech
  7. Kapuszyński Rojas
  1. Korba Damian
  2. Lacelt Maciej
  3. Macios Rafał
  4. Mystek Marcin
  5. Piątek Jakub
  6. Radzik Damian
  7. Sawczuk Jakub
  8. Toś Marcin
  9. Wota Kamil
  10. Zielas Paweł

Klasa IVTe – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Iwona Frankowska

  1. Barbarowicz Bartosz
  2. Borkowski Łukasz
  3. Garbowski Karol
  4. Góra Julian
  5. Iwanus Hubert
  6. Jasiński Michał
  7. Kamoń Rafał
  8. Koj Grzegorz
  9. Karecki Krzysztof
  10. Kopciuch Patryk
  11. Owczarczak Mariusz
  12. Pilip Przemysław
  13. Pokorski Bartłomiej
  14. Przybyła Bartosz
  15. Skwarek Daniel
  16. Szarata Maciej
  17. Urbański Emil
  18. Wiśniewski Wojciech
  19. Wojciechowski Maciej

Klasa IVTf – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Elżbieta Kwiatkowska-Jarmużek

  1. Bach Krzysztof
  2. Głuszak Łukasz
  3. Korszewski Marcin
  4. Mazur Kamil
  5. Olszewski Wojciech
  6. Poręba Damian
  7. Rauer Patryk
  8. Szymański Przemysław
  9. Waszkowiak Adam
  10. Wójcik Arkadiusz
  11. Zalesiński Krzysztof
  12. Zabłocki Damian
  13. Moroz Damian
  14. Kolesiński Piotr

Klasa IVTg – elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Sylwia Żyburt-Wasilewska

  1. Bandach Sebastian
  2. Chylak Marcin
  3. Dudziak Mateusz
  4. Derwich tomasz
  5. Futro Paweł
  6. Mucha-Muszyński Marcin
  7. Muszyński Mateusz
  8. Mutka Mateusz
  9. Pałka Adrian
  10. Rauhut Szymon
  11. Rączka Dawid
  12. Stachowiak Maureliusz
  13. Stefankiewicz Damian
  14. Sterczewski Michał
  15. Szychowicz Łukasz
  16. Śmierzchalski Maciej
  17. Wągliński Szymon
  18. Wielgosz Maciej
  19. Wurst Jarosław

 

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 

Klasa IIIza – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca
Jacek Kaczmarek
1.    Bogajczyk  Marcin
2.    Charkot  Piotr
3.    Dzięgelewski  Damian
4.    Gotowiec  Michał
5.    Kowalewski  Sebastian
6.    Kucuk  Adam
7.    Kuźniak  Katarzyna
8.    Michta  Przemysław
9.    Olech  Michał
10.  Oleś  Bartosz
11.  Orlicki  Przemysław
12.  Radczyc  Mariusz
13.  Rudnik  Łukasz
14.  Ryś  Michał
15.  Mąka  Mateusz
16.  Skoczny  Karol
17.  Tajchert  Tomasz
18.  Wypychowski  Paweł

Klasa IIIzb – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca
Konrad Krasowski
1.    Berger Łukasz
2.    Budrewicz  Michał
3.    Burak Artur
4.    Cipior Artur
5.    Gotowiec  Fabian
6.    Janicki Adrian
7.    Klementowski Patryk
8.    Kucharski Dariusz
9.    Langier Maciej

10.  Matysik Jakub
11.  Olejarz Krystian
12.  Pamięta Damian
13.  Skowyra Grzegorz
14.  Słoński Radosław
15.  Śmiałek Damian
16.  Wojnarowski Mariusz
17.  Żądło Wojciech
Klasa IIIzc – elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Robert Jarmużek
1.    Dawid Bartkowiak
2.    Wojciech Cwajna
3.    Przemysław Falger
4.    Kamil Gąsior
5.    Kamil Kołodziejczak
6.    Krzysztof Kozak
7.    Norbert Maślanka
8.    Adam Pasiński
9.    Grzegorz Pietryszyn
10.  Przemysław Pietrzak
11.  Patryk Pilsak
12.  Radosław Sadowski
13.  Mateusz Sokołowski
14.  Mateusz Szymański
15.  Jakub Wawryk
16.  Rafał Wilczek

2012/2013
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik elektronik
Wychowawca Barbara Szpylma

  1. Bella Mariusz
  2. Dominikowski Bartosz
  3. Fitych Dawid 
  4. Hosa Dawid
  5. Jankowski  Tomasz
  6. Kaźmierczak  Makary
  7. Madzelan Borys
  8. Moczydlak Andrzej
  9. Muniak Dawid
  10. Orlikowski Kamil
  11. Owsiński  Łukasz
  12. Suski Piotr
  13. Zapalski Krzysztof
  14. Źrebiec Michał
  15. Miazek Łukasz

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Elżbieta Woźniak

  1. Bania Łukasz
  2. Browarczyk Tomasz
  3. Brzezicki Dominik
  4. Brzeziński Damian
  5. Groberski Marcin
  6. Kalinowski Artur
  7. Keping Łukasz
  8. Kulikowski Piotr
  9. Lisiewicz Maciej
  10. Łojko Wojciech
  11. Molka Maciej
  12. Oparczyk Tomasz
  13. Paderewski Mateusz
  14. Radziejewski  Krzysztof
  15. Rybakowski Korneliusz
  16. Sawczuk Maciej
  17. Sawczyński Jakub
  18. Schołtun Przemysław]
  19. Serafiński Mateusz
  20. Stefaniak Cezary
  21. Wacowski Rafał
  22. Łęski Krzysztof
  23. Jankowiak Adrian
  24. Kil Artur

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Agnieszka Lejman

  1. Banaszkiewicz Dawid
  2. Diaczuk Jakub
  3. Dziedzic Katarzyna
  4. Gowarzewski Tomasz
  5. Hoeft Marek
  6. Jarząbek Piotr
  7. Kacieja Remigiusz
  8. Korytkowski Ali-Chan
  9. Kreczman Karol
  10. Maj Piotr
  11. Meyer  Tomasz
  12. Madej Paulina
  13. Pegza Łukasz
  14. Pankow Jakub
  15. Podlak Remigiusz
  16. Rejer Christian
  17. Sowa Jacek
  18. Starosta Patryk
  19. Tuzimek Paweł
  20. Walenciak Adrian
  21. Zatylny Patryk

Klasa IVTd – technik informatyk
Wychowawca Agnieszka Piątkowska

  1. Łukasz Różniewicz
  2. Patryk Schőnig
  3. Arkadiusz Szrama
  4. Grzegorz Szymański
  5. Filip Toruń
  6. Mateusz Wąsikowski
  7. Paweł Wierzbowski
  8. Bartłomiej Antczak
  9. Bartosz Bębenek
  10. Marek Bogucki
  11. Marek Brodzik
  12. Dariusz Galiński
  13. Krzysztof Gwiżdż
  14. Cezary Hensel
  15. Patryk Horodeński
  16. Piotr Janik
  17. Artur Kołodziej
  18. Łukasz Kościukiewicz
  19. Daniel Kowalczyk
  20. Michał Leśniak
  21. Mariusz Majchrzak
  22. Dominik Marciniszyn
  23. Sebastian Metera
  24. Joachim Nowodworski
  25. Marek Olszański
  26. Filip Owczarek
  27. Marcin Pankiewicz
  28. Rafał Pasławski

Klasa IVTe – technik informatyk
Wychowawca Zbigniew Aksamit

  1. Arkita Dawid
  2. Nowak Paweł
  3. Piotrowski Damian
  4. Podgórski Marcin
  5. Sierpiński Paweł
  6. Waszczyk Piotr
  7. Borkowski Krzysztof
  8. Cebulski Michał
  9. Dybka Dawid
  10. Grodzicki Sebastian
  11. Jaszczuk Daniel
  12. Kwiecień Damian
  13. Miśko Kamil
  14. Ślusarczyk Artur
  15. Turski Filip
  16. Osmulski Daniel

Klasa IVTf – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Włodzimierz Klimek

  1. Długosz Łukasz
  2. Długosz Piotr
  3. Gryglicki Mateusz
  4. Glinka Justyna
  5. Jaskulski Kamil
  6. Kwas Piotr
  7. Lubieniecki Maciej
  8. Luzarowski Patryk
  9. Łosyk Hanna
  10. Malarz Michał
  11. Maroszek Adam
  12. Malinowski Dawid
  13. Opaluch Piotr
  14. Krzysztof Kozyra
  15. Piotrowiak Adam

Klasa IVTg – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Henryk Pustkowiak

  1. Chocianowski Arkadiusz
  2. Cudo Kamil
  3. Gołasa Kamil
  4. Jaróg Tomasz
  5. Kaczmarczyk Łukasz
  6. Lucerek Marcin
  7. Łoś Adrian
  8. Marduła Stanisław
  9. Sienkiewicz Krzysztof
  10. Stankiewicz Adam
  11. Sterczewski Michał
  12. Szkudlarek Paweł
  13. Tonder Wojciech
  14. Wróbel Damian
  15. Wybieracki Michał
  16. Zagubień Damian
  17. Ziemiański Krzysztof
  18. Zawadka Robert

Klasa IVTh – technik mechatronik
Wychowawca Alicja Bosak

  1. Bednarczyk Marcin
  2. Bednarski Michał
  3. Iljaszewicz Kevin
  4. Jankowski Adam
  5. Kujawa Sebastian
  6. Kulas Łukasz
  7. Maczyński Michał
  8. Nawara Grzegorz
  9. Nieżorawski Kamil
  10. Nowaczyk Robert
  11. Rojda Rafał
  12. Sosnowski Damian
  13. Staniławek Arkadiusz
  14. Stańczyk Adam
  15. Talaga Aleksander
  16. Tarczewski Krzysztof
  17. Wieprzkowicz Paweł
  18. Wołoszański Piotr
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Klasa IIIza – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca
Karol Boliński

  1. Bąba Łukasz
  2. Biel Damian
  3. Borek Mateusz
  4. Chodoruk Bartosz
  5. Cieślak Krzysztof
  6. Czapliński Bartosz
  7. Denko Piotr
  8. Dubielczyk Mateusz
  9. Dycha Jacek
  10. Flasza Marcin
  11. Górski Tomasz
  12. Jarowicz Paweł
  13. Kaczkowski Dariusz
  14. Kaniewski Marek
  15. Kempa Maciej
  16. Kruszewski Kamil
  17. Martyszus Kamil
  18. Mieczycmowski Józef
  19. Nałęcz Jacek
  20. Olszowski Krzysztof
  21. Piaskowski Tomasz
  22. Piotkowszu Bartosz
  23. Perun Przemysław
  24. Rewaj Maciej
  25. Sędzicki Karol
  26. Szwajkowski Mateusz
  27. Trinschek Marcin
  28. Walczak Łukasz
  29. Witkowski Jakub
  30. Zgłobicki Mateusz

Klasa lllZb - elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca Jarosław Olszewski

  1. Bammes Hubert
  2. Gac Grzegorz
  3. Gromek Karol
  4. Jóźwiak Bartosz
  5. Jędrzychowski Arkadiusz
  6. Klęk Kamil
  7. Pieńkosz Robert
  8. Piwowarski Tomasz
  9. Rybarczyk Tomasz
  10. Seligowski Mateusz
  11. Słonecki Radosław
  12. Stefankiewicz Łukasz
  13. Tkacz Emil
  14. Wojdat Karol
2013/2014
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne 

Klasa IVTa – technik informatyk
Wychowawca Grzegorz Rutkowski

  1. Balczewski Jacek
  2. Bernarczyk Mateusz
  3. Bartkiewicz Brunon
  4. Cichocki Tomasz
  5. Ćwiertnia Kacper
  6. Chrin Kamil
  7. Dacewicz Igor
  8. Drabarek Wojciech
  9. Dubniewski Wojciech
  10. Hałapup Wojciech
  11. Kozak Kamil
  12. Krawczel Przemysław
  13. Kruczek Oskar
  14. Matan Hubert
  15. Mróz Janusz
  16. Oleksiński Wiktor
  17. Orchowski Aleksander
  18. Osmulski Daniel
  19. Papaj Tomasz
  20. Perek Sebastian
  21. Pieniążek Sebastian
  22. Podgórski Sebastian
  23. Springer Piotr
  24. Sterczewski Artur
  25. Woźniak Patryk
  26. Żegod Daniel

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Renata Zaurska-Skrzypczak

  1. Borek Dawid
  2. Boczkowski Kamil
  3. Czernuszka Karol
  4. Gäbler Tobiasz
  5. Jędraszak Kewin
  6. Jedynak Bartosz
  7. Pacyński Bartosz
  8. Panek Adrian
  9. Poliński Daniel
  10. Prządka Marcin
  11. Skorodecki Tomasz
  12. Suchta Kacper
  13. Podlak Paweł
  14. Radykowski Kamil
  15. Suchodolski Oskar
  16. Szulc Krzysztof
  17. Tetera Kacper
  18. Warszawski Norbert
  19. Wypszlak Krzysztof
  20. Zawiślak Rajmund
  21. Zawiłowicz Kamil

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Agata Rojas

  1. Kowalski Krzysztof
  2. Kusz Damian
  3. Łykowski Filip
  4. Małecki Mateusz
  5. Mazgajski Patryk
  6. Moroz Łukasz
  7. Piękny Robert
  8. Srebniak Mateusz
  9. Stępień Hubert
  10. Świniarski Tomasz
  11. Umiński Maciej
  12. Władykowski Alan
  13. Zapotoczny Rafał

Klasa IVTd – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Renata Górna

  1. Andruszkiewicz Grzegorz
  2. Dominik Buda
  3. Dawidowski Łukasz
  4. Gołębiewski Piotr
  5. Gwardiak Krystian
  6. Jeton Bartosz
  7. Kliczkowski Kamil
  8. Kocur Jacek
  9. Krzyński Damian
  10. Łukaszewski Jakub
  11. Mazur Marcin
  12. Morman Mateusz
  13. Nieciejowski Oskar
  14. Oklejewicz Kacper
  15. Paszkiewicz Patryk
  16. Przykaza Maciej


Klasa IVTe – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca   Jarosław Matujzo

  1. Orłowski Wojciech
  2. Witkowski Maciej
  3. Rutkowski Grzegorz
  4. Rudzki Kamil
  5. Sadowy Mateusz
  6. Sieczkowski Dariusz
  7. Szymański Patryk
  8. Wójcik Michał
  9. Ziętek Grzegorz
  10. Fabiańczyk Grzegorz
  11. Kowalski Krzysztof
  12. Motyl Przemysław
  13. Pokryszka Krystian
  14. Stolarek Damian
  15. Szaja Łukasz

Klasa IVTf – technik mechatronik
Wychowawca Marek Glinka

  1. Florków Kamil
  2. Hosa Hubert
  3. Jamelt Karol
  4. Kaczmar Adam
  5. Kamiński Marek
  6. Kubasiewicz Damian
  7. Kunecki Przemysław
  8. Małecki Mateusz
  9. Mikołajczak Wojciech
  10. Mohuczy-Wachowski Dawid
  11. Pańczak Michał
  12. Radis Dawid
  13. Radzik Dominik
  14. Roszkowski Maciej
  15. Ryba Jakub
  16. Sadowski Piotr
  17. Sisiak Maciej
  18. Suprynowicz Patryk
  19. Szukała Jakub
  20. Wypych Bartosz
  21. Zając Maciej
  22. Zelisko Michał
  23. Żaczek Mateusz
  24. Żygadło Przemysław

Klasa IVTg – technik górnictwa otworowego
Wychowawca Alina Klarecka

  1. Bolcerzak Mateusz
  2. Chwedynicz Michał
  3. Czarnecki Wojciech
  4. Dudziak Mateusz
  5. Horzowski-Wojtkiewicz Amadeusz
  6. Konaszewski Krystian
  7. Kukulski Maksymilian
  8. Marciniak Milosz
  9. Masłowski Bartosz
  10. Orłowski Maksymilian
  11. Orzechowski Dariusz
  12. Palkij Przemysław
  13. Prońko Marcin
  14. Rajek Marcin
  15. Romanowski Kacper
  16. Sprawka Maciej
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Klasa lllZa - mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca
: Elżbieta Szczepankowska

  1. Arcisz Michał
  2. Błoński Łukasz
  3. Bomblis Piotr
  4. Budzyński Damian
  5. Ciszewski Kacper
  6. Chwalisz Bartosz
  7. Falenta Grzegorz
  8. Górski Piotr
  9. Kostrzewa Michał
  10. Kowalski Przemysła
  11. Król Bartosz
  12. Pawłowski Patryk
  13. Mielnicki Patryk
  14. Pilecki Jakub
  15. Rąk Tomasz
  16. Siemieniec Krzysztof
  17. Sadowski Grzegorz
  18. Ślusarczyk Mateusz
  19. Szczepaniak Mateusz
  20. Wachik Aleksandra
  21. Kolus Dorian
  22. Boryk Marek
  23. Gawlik Bartłomiej
  24. Garczyk Błażek
  25. Żytkowiak Oskar



Klasa lllZb - elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca: Adam Mirkiewicz

  1. Bartkowiak Bartosz
  2. Gąsior Adrian
  3. Guglenko Amadeusz
  4. Korneluk Maciej
  5.  Kożuch Adrian
  6. Lachowicz Daniej
  7. Murzyn Krzysztof
  8. Pytlakowski Piotr
  9. Rogaliński Robert
  10. Ryś Michał
  11. Wykurz Weronika
  12. Ratajczak Patryk
  13. Walczak Adrian
  14. Wojciechowski Dominik

Rok szkolny 2014/2015
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
Technikum Elektroniczne

Klasa IVTa – technik informatyk
Wychowawca Marzena Sapkowska

  • Cymbała Michał
  • Hosa Damian
  •  Hryniewiecki Maciej
  •  Jędrych Kamil
  •  Konwa Piotr
  •  Kopciuch Bartłomiej Artur
  •  Lewandowski Michał
  •  Marciniszyn Adam
  •  Mazurek Paweł
  •  Mirecki Łukasz
  •  Muzioł Jan
  • Ośka Dawid
  • Papacz Klaudia
  •  Papacz Szymon
  •  Podkalicki Adrian
  •  Rybak Kamil
  •  Schmidt Mateusz
  •  Sobczyk Przemysław
  •  Sobień Łukasz
  •  Suchecki Jacek
  •  Weber Michał
  •  Woźniak Jarosław
  •  Zakrzewski Michał

Klasa IVTb – technik informatyk
Wychowawca Małgorzata Liberska

  • Daniłowicz Łukasz
  • Dłużniewski Kornel
  • Glinka Aleksandra
  • Kubinkiewicz Monika
  • Lokś Adrian
  • Małczak Jakub
  • Ostrowski  Bartosz
  • Oszczyk Bartosz
  • Parafiński  Adrian
  • Rogala Marcin
  • Roszkowski Tomasz
  • Szarecki Rafał
  • Thieme-Garmann  Aleksander
  • Wujciów Mateusz
  • Zarzecki Jędrzej

Klasa IVTc – technik informatyk
Wychowawca Aneta Gendera

  • Biczysko Bartosz
  • Błaszyk Damian
  • Brychcy Bartłomiej
  • Cyurlik Aaron
  • Czepułkowski Kryspin
  • Daniel Michał
  • Gaweł Rafał
  • Głogowski Bartłomiej
  • Gudków Łukasz
  • Haładyn Kamil
  • Kamecki Filip
  • Kowalski Mariusz
  • Krzemiński Jakub
  • Laskowski Kamil
  • Marcinkowski Mateusz
  • Miładowski Michał
  • Morajko Michał
  • Niesyn Bartłomiej
  • Olejarz Piotr
  • Orwat Grzegorz
  • Perz Sebastian
  • Podhorodecki Łukasz
  • Rysakowski Mateusz
  • Surma Jakub
  • Wejman Sebastian
  • Wilk Wojciech
  • Woźniak Przemysław
  • Wójcik Karolina

Klasa IVTd – technik elektronik
Wychowawca Anna Kudrawczuk

  1. Cupak Łukasz
  2. Januszek Piotr
  3. Jaszczyszyn Mateusz
  4. Jeziorski Łukasz
  5. Ludkiewicz Kacper
  6. Mokra Magda
  7. Sołowiej Szymon
  8. Urbanowski Łukasz
  9. Wójcik Maciej
  10. Wysocki Paweł
  11. Zając Michał
  12. Ziembiński Damian
  13. Żukowski Bartosz

Klasa IVTe – technik pojazdów samochodowych
Wychowawca Maciej Adamczak

  1. Bronka Michel
  2. Chałko Artur
  3. Deus Eryk
  4. Długosz Grzegorz
  5. Drozda Artur
  6. Goldman Tomasz
  7. Górczyński Krzysztof
  8. Haczela Marcin
  9. Jeznach Leszek
  10. Kurzyński Kamil
  11. Lechów Maksymilian
  12. Leśniak Bartłomiej
  13. Pihan Marcin
  14. Róg Michał
  15. Skrzypek Dariusz
  16. Sowa Tomasz
  17. Sromala Mateusz
  18. Świątek Hubert
  19. Tuchaj Piotr Michał
  20. Winiarowski Mateusz
  21. Wojtas Dominik
  22. Zaboklicki Damian

Klasa IVTf – technik mechatronik
Wychowawca Mirella Kurek-Kazimierczak

  1. Baran Przemysław
  2. Błauciak Krzysztof
  3. Chamera Paweł
  4. Chojnacki Adrian
  5. Cyprych Piotr
  6. Czajkowski  Dawid
  7. Giertuga Andrzej
  8. Hałczyński Paweł
  9. Hypki Krzysztof
  10. Jasek Mateusz
  11. Kałek Maciej
  12. Klóska Jakub
  13. Kłap Aleksander
  14. Kryłat Bartosz
  15. Kucharz Tomasz
  16. Olszański Krzysztof
  17. Płetenicki Kacper
  18. Stopa Dawid
  19. Strzesak Kamil
  20. Stysiński Szymon
  21. Szmagulski Rafał
  22. Szyngiel Paweł
  23. Truszczyński Bartosz
  24. Tyszkiewicz Dawid

Klasa IVTg – technik energii odnawialnej
Wychowawca Aleksandra Czyż

  1. Andrzejewski Adrian
  2. Choma Patryk
  3. Dziemidok Patryk
  4. Kowalewicz Błażej
  5. Łaszczuk Marcin
  6. Materna Wojciech
  7. Matysiak Michał
  8. Olejniczak Szymon
  9. Piątyszek Dominik
  10. Radzki Łukasz
  11. Ratajczak Szymon
  12. Szwejkowska Roksana
  13. Turowski Jakub
  14. Wrana Dariusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Klasa IIIza – mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca

  1. Andrzejak-Wasilewski
  2. Cyrankowski Przemysław
  3. Danielewicz Damian
  4. Dworak Bartosz
  5. Figura Krzysztof
  6. Jagielik Rafał
  7. Klimko Jakub
  8. Kuczak Rafał
  9. Morgaś Patryk
  10. Niciński Dawid
  11. Piotrowski Mariusz
  12. Raboliński Jarosław
  13. Rembowiecki-Montowski Olivier
  14. Stojecki Damian
  15. Szaj Maciej
  16. Szczepański Ernest
  17. Uglik Konrad

Klasa IIIzb – elektromechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca

  1. Bonisławski Michał
  2. Grzyb Maciej Bartosz
  3. Kalisz Michał
  4. Kiełbasa Damian
  5. Lalić Cyryl
  6. Laska
  7. Lokś Damian
  8. Mazurkiewicz Aleksy
  9. Nowakowski Mateusz
  10. Paech Daniel
  11. Piaszczyk Jonatan
  12. Pluta Juliusz
  13. Polito Kewin
  14. Puciłowski Gerard
  15. Rudyński Adrian
  16. Sadleja Grzegorz
  17. Sikora Wojciech
  18. Sirant Daniel
  19. Skibiński Damian
  20. Solecki Sebastian
  21. Sosnowski Dominik
  22. Stabrowski Patryk
  23. Staszyk Piotr
  24. Stelmach Krzysztof
  25. Szczepański Nikodem
  26. Tajchert Jakub
  27. Wachoński Andrzej
  28. Wojciechowski Alan

 


hubert
Ostatnio zmodyfikowany: 2015-12-02 22:11:32

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy