ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

1979/80
Zespół Szkół Elektronicznych

III ZE - elektromonter
wych. M.Trębski

1. Barski Wojciech
2. Bota Robert
3. Bukwa Mariusz
4. Byra Lucjan
5. Frydryszak Waldemar
6. Gostyński Bogumił
7. Graczyk Jarosław
8. Harsymowicz Wiesław
9. Hyla Sławomir
10. Kalitowski Jacek
11. Kazimierczak Jacek
12. Każmierowski Bogusław
13. Kędzierzyński Józef
14. Kolesiński Ryszard
15. Kolański Robert
16. Krauze Mariusz
17. Kwiatkowski Mirosław
18. Marciniak Mirosław
19. Mroziński Tomasz
20. Mulawa Andrzej
21. Opaczyński Wojciech
22. Pożega Sławomir
23. Ratajczak Dariusz
24. Rozynek Andrzej
25. Rzentkowski Krzysztof
26. Stróżyk Ireneusz
27. Ślesicki Mariusz
28. Szkarłat Waldemar
29. Szymerowski Andrzej
30. Zarzycki Janusz
31. Wojtowicz Ryszard

III ZT - monter urządzeń teleko-komunikacyjnych

wych. Jan Krawczyk
1. Banasiak Marek
2. Błaszczak Mirosław
3. Bobek Jarosław
4. Drozdek Edward
5. Jachimek Zenon
6. Jarzębski Dariusz
7. Drobek Krzysztof
8. Klucowicz Edward
9. Kostański Sławomir
10. Kozłowski Ireneusz
11. Machaj Kazimierz
12. Napieralska Dorota   

 



13. Niewiarowski Czesław   
14. Nowak Jolanta
15. Olas Waldemar
16. Ostrowski Zdzisław
17. Pacan Piotr
18. Pokłedcki Andrzej 
19. Puchalski Dariusz
20. Samulska Bogumiła
21. Senkowski Waldemar
22. Skibicki Robert
23. Skonieczny Leszek
24. Springer Janusz
25. Tomiak Jacek
26. Wajzer Robert
27. Waluk Dorota
28. Zaradzka Elżbieta

III ZDEO - elektromonter trakcji elektrycznej - kolejarz

wych. W.Kizimowicz
1. Bartosz Józef
2. Bąk Andrzej
3. Bąk Marek
4. Cejmer Janusz
5. Ciereeh Jerzy
6. Czochracz Andrzej
7. Gira Marek
8. Gronowski Dariusz
9. Jermark Leszek
10. Królicki Stanisław
11. Kozyra Lech
12. Kusnierczak Edaward
13. Miełnikicwicz Krzysztof
14. Skowroński Mariusz
15. Szozda Wiesllaw
16. Śnirski Waldemar
17. Wesołowski Andrzej
18. Dobrowolski Jerzy
19. Gelel Zofia
20. Głowacka Grażyna
21. Malicka Alicja
22. Pełka Sabina
23. Pławiak Teresa
24. Rzeszutek Elżbieta
25. Raubo Ewa
26. Słyk Joanna
27. Wierzba Anna

Technikum Elektroniczne

VE elektronika
wych. Antoni
 Żegleń

1. Adamowicz Mariusz
2. Bednarek Adam
3. Brudziński Mieczysław
4. Chudzińska Ewa
5. Cisek Krzysztof
6. Dąbrowski Mirosław
7. Drogosz Aleksandra
8. Ficek Tadeusz
9. Galek Mirosława
10. Górka Lech
11. Grabarczyk Dariusz
12. Grajnert Jacek
13. Iwulska Bo/cna
14. Jopek Leszek
15. Kowal Urszula
16. Kurylczyk Barbara
17. Kuśpiś Grażyna
18. Lemanik Marek
19. Łozicka Danuta
20. Łukasik Zbigniew
21. Malendowicz Wincenty
22. Mikusek Leszek
23. Perdon Jolanta
24. Perkowski Ireneusz
25. Pyrka Krzysztof
26. Satanowska Lłzbicla
27. Sobol Tadeusz
28. Staszak Małgorzata|
29. Stawiski Grzegorz.
30. Stąpór Wiesław
31. Szczechowiak Zbigniew
32. Szwarc Włodzimierz
33. Wróbel Mieczysław

V WI elektroniczne maszyny matematyczne

wych. Rozalia Żabska

1. Aleksiejuk Edward
2. Awłasiewicz Cezary
3. Banków Bożena
4. Baumann Witold
5. Biernacka Elżbieta
6. Chruścicki Tadeusz
7. Czuczwara Leszek
8. Danielak Krzysztof
9. Dylewska Mariola
10. Frąckiewicz Barbara
11. Frydychowicz Magdalena
12. Górska Małgorzata
13 Herbut Roman
14. Jakubowski Mirosław
15. Kaczmarek Jarosław
16 Kanclerz Wiktor
17. Kapustka Mirosław
18. Kostrzębska Elżbieta
19. Kostańska Ewa
20. Kowalczyk Bożena
21. Kowalska Barabara
22. Maciejewicz Halina
23. Małecki Marian
24. Mielcarek Małgorzata
25. Miłek Lucyna
26. Łappo Andrzej
27. Łokiec Ryszard
28. Nożewski Zbigniew
29. Pulkowskt Kazimierz
30. Szczypka Aleksandra
31. Sianek Danuta
32. Suchy Jarosław

 

33. Wiertelak Jerzy
34. Wolarczak Renata 
35. Wyszomirki Wojciech

VR radiotechnika i telewizja

wych. Zofia Bożek
1. Amrugiewicz Andrzej
2. Brylewska Barbara
3. Czykałko Ireneusz
4. Drewniak Bogusław
5. Fediów Zbigniew
6. Gasperski Waldemar
7. Gołębiowski Tomasz
8  Guzik Eugeniusz
9. Ilkowski Jan
10. Jasiukiewicz Czesław
11. Kamiński Krzysztof
12. Kostrzewa Andrzej
13. Krupnicki Jozef
14. Krupski Ryszard
15. Łukaszewicz Janusz
16. Malicki Henryk
17. Parchimowicz Edward
18. Pigalski Wojciech
19. Potyra Kazimierz
20. Raszkiewicz Marek
21. Rotko Lubomir
22. Schmidt Zbigniew
23. Suda Krzysztof
24. Śliwiński Jacek
25. Śniadek Eugeniusz
26. Tycner Mirosław
27. Żelek Józef

VT teletransmisja 

wych. Anna Lesser

1.  Bardecki Zygmunt
2. Budzanowski Leszek
3. Chodziński Jerzy
4. Gołąb Andrzej
5. Gruszka Andrzej
6. Grzelak Leszek
7. Horowski Krzysztof
8. Huszcza Mirosław
9. Juszczyk Halina
10. Kata Zenon
11. Kwas Jan
12. Maciejewski Jan
13. Marek Piotr
14. Matkowska Ewa
15. Nisiewicz Bogdan
16. Pawlicki Janusz
17. Puchalski Adam
18. Płochocki Adam
19. Różycki Waldemar
20. Nowicki Piotr
21. Rzeszowska Elżbieta 
22. Sawoniewicz Mirosław
23. Silny Henry
24. Smutek Janusz
25. Stawikowski Grzegorz
26. Suchecki Mirosław
27. Szarejko Maria
28. Szkwarek Antoni
29. Szymoniczek Bogusław
30. Witek Jarosłw
31. Wrzyszczyński Wojciech
32. Wysoczański Mirosław
33. Złotorzycki Zbigniew

Liceum Zawodowe

IV L monter urządzeń elektronicznych

wych. Helena Szajkowska

1. Amrogowicz Wiesław
2. Baranowski Edward
3. Bargiel Robert
4. Biegański Jacek
5. Bonderowicz Andrzej
6. Borzuk Bogdan
7. Danielewicz Andrzej
8. Drzymała Barbara
9. Jeleń Marian
10. Gawlicki Karol
11. Graczyk Grzegorz
12. Karamara Jan
13. Klimas Tadeusz
14. Korczyński Krzysztof
15. Koziński Krzysztof
16. Kowalewicz Henryk
17. Kowańdy Marek
18. Laskowski Marek
19. Łaski Czesław
20. Macutkiewicz Wiesław


21. Madej Jarosław
22. Malinowski Tadeusz
23. Michniewicz Sławomir
24. Miśkiewicz Grażyna
25. Paryż Marek
26. Piskorski Witold
27. Pruszyński Krzysztof
28. Robacka Małgorzata
29. Romański Ryszard
30. Szulczyk Grzegorz
31. Świetęń Adam
32. Tomasik Tadeusz
33. Walent Marek
34. Wesoły Waldemar
35. Wielgus Andrzej
36. Wiśniewski Janusz
37. Wojtkowiak Leszek
38. Wojtkowiak Leszek
39. Wolny Roman

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Mechaniczne 

wych. Zofia Kotkowska
VTM

1. Ancerowicz Mariusz
2. Boszczyn Czesław
3. Chmielewski Leszek
4. Dziedzina Henryk
5. Fiedorowicz Jarosław
6. Grylewicz Adam
7. Kolada Mieczysław
8. Krakiewicz Kazimierz
9. Krzyżaniak Waldemar
10. Kulbacki Adam 


11. Milas Ireneusz
12. Nieruchalski Piotr
13. Nowak Janusz
14. Oniszczuk Stanisław
15. Rynkiewicz Janusz
16. Szumski Marek
17. Taba Jacek
18. Towpik Krzysztof
19. Wierzbiski Remigiusz
20. Wróbel Jacek
Technikum Samochodowe po ZSZ

wych. Danuta Krzyszewska
IIITSZ

1. Adamczyk Tomasz
2. Błaszkowski Leszek
3. Cywiński Andrzek
4. Dalaszyński Mariusz
5. Dobrowolski Józef
6. Frilej Krzysztof
7. Fribel Hieronim
8. Gabrysiak Zdziwsław
9. Gliewicz Marek
10. Goranczewski Wiesław
11. Grzempowski Zenon
12. Hartlieb Jacek
13. Janów Zbigniew
14. Karalus Bogdan
15. Klingsporn Stanisław
16. Kraus Eugeniusz
17. Kulas Tadeusz
18. Kujawowicz Włodzimierz  
 

 
19. Kurek Robert
20. Lipowicz Eugeniusz
21. Lis Józef
22. Maniukiewicz Tadeusz
23. Morawski Andrzej
24. Niedźwiedzki Mirosław
25. Nowak Krzysztof
26. Połomka Eugeniusz
27. Postółka Eugeniusz
28. Przytula Adam
29. Puszkiel Jan
30. Rozalik Adam
31. Samotyja Wacław
32. Staniszewski Andrzej
33. Straszewski Tadeusz
34. Struzik Zdzisław
35. Żurawski Tadeusz
Pedagogiczna Szkoła Techniczna

wych. Józef Walaszczyk

1. Bazelak Marian
2. Bień Roman
3. Chmura Aleksander
4. Dyszlewski Ryszard
5. Hernik Bogusław
6. Jabłoński Leszek
7. Jarosz Danuta
8. Kopyciel Andrzej
9. Korcz Jerzy

10. Kozłowski Krzysztof  
11. Królik Lesław
12. Krzywicki Bogusław
13. Mrówczyński Zbigniew
14. Pietraszewski Marek
15. Proga Mieczysław
16. Ratajczak Kazimierz
17. Słaby Marek
18. Szykuła Karyn
Liceum Zawodowe

wych. Zofia Czerepińska-Ksenicz
IVLZ

1. Adamowski Ireneusz
2. Barylak Czestaw
3. Basiński Robert
4. Batóg Jaromir
5. Brudło Wiesław
6. Ciorga Henryk
7. Czernicki Krzysztof
8. Eichler Bogusław
9. Garbarczyk Leszek
10. Halczak Henryk
11. Karamora Andrzej
12. Kaszela Krzysztof
13. Kisiel Roman
14. Kita Ryszard
15. Komodziński Mirosław
16. Król Maciej
17. Lichy Zbigniew
18. Majewski Zbigniew
19. Michalski Leszek
20. Michalski Sławomir
21. Mieloch Jarosław
22. Niemczynowski Mirosław
23. Piasecki Jan
24. Piątek Zbigniew
25. Piekaniec Krzysztof
26. Sieniuć Ryszard
27. Szwedo Sylwester
28. Tomowa Ryszad 

wych. Maria Stokłosa
IVLZ

1. Gudz Adam
2. Hiki Władysław
3. Jankowski Krzysztof
4. Jasiński Stanisław
5. Jaworek Maciej
6. Lewandowski Bernard
7. Małecki Janusz
8. Marynowski Dariusz
9. Michalski Krzysztof
10. Nowaczek Marek
11. Ochryniak Dariusz
12. Olejnik Leszek
13. Paul Ireneusz
14. Piela Andrzej
15. Pyka Krzysztof
16. Roman Krzysztof
17. Rożek Mariusz
18. Rutkowski Lech
19. Soja Włodzimierz
20. Suzanowicz Henryk
21. Sztymclski Jarosław
22. Tenaldo Zbigniew
23. Trochanowski Michał
24. Wieczorek Marek
25. Zawada Mirosław

Technikum Przodujących Robotników

TPR

1. Baszyński Jerzy
2. Bittel Jan
3. Bogucki Marian
4. Bukowski Jerzy
5. Calów Wojciech
6. Chmurzewski Jerzy
7. Chrościcki Tadeusz
8. Dębniak Ryszard
9. Dworek Eugeniusz
10. Dybka Stanisław
11. Kępski Andrzej
12. Kromski Franciszek
13. Kryżar Roman
14. Kunysz Zygmunt
15. Lewandowski Kazimierz
16. Lipiński Edward
17. Lupa Antoni

18. Mackiewicz Eugeniusz 
19. Młynarczyk Jan
20. Nawrot Stefan
21. Piotrowski Jan
22. Rakowski Roman
23. Sawicki Kazimierz
24. Sorgowicki Zdzisław
25. Synowiec Andrzej
26. Tomaszczyk Ryszard
27. Woźniak Feliks
28. Zagajewski Józef
29. Zatwarnicki Eugeniusz
30. Zastróżny Sylwester
31. Zarycki Zbigniew
32. Zwoliński Stanisław
33. Żabiński Marian

Zespół Szkół Samochodowych 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 

III A mechanik kier.pojazdów samochodowych 

 

wych. Grażyna Kaźmierczak
1. Bednarz Olgierd
2. Chabiniak Antoni
3. Chętkowski Tadeusz
4. Dadyński Leszek
5. Dolijewski Roman
6. Drozdek Edward
7. Dziadosz Wiesław
8. Dziedzic Mirosław
9. Cichy Jerzy
10. Dediow Roman
11. Garbowski Krzysztof
12. Gierczyk Dariusz
13. Golinczak Zdzisław
14. Karpik Jarosław
15. Kiciński Jerzy
16. Kiełbasa Arkadiusz
17. Komorowski Sławomir
18. Kowalewski Andrzej
19. Kunik Bogusław
20. Leszcz Krzysztof
21. Napierała Henryk
22. Niedzielski Dariusz
23. Nowicki Jarosław
24. Olszewski Jarosław
25. Pawłowski Andrzej
26. Pawłowski Dariusz
27. Piskorski Jarosław
28. Rakowski Wiesław
29. Stój Marek
30. Szpot Zbigniew
31. Szuszkiewicz Mirosław
32. Zieliński Jacek
33. Januusz Piotr
34. Jabłoński Roman
35. Kruhlik Stanisław
36. Sułkowski Krzysztof
37. Wańczko Bogdan 

 

III B mechanik kierowca poj. samochodowych

wych. Artur Strychalski

1. Bohatkiewicz Mieczysław
2. Boruszewski Roman
3. Borzęcki Ryszard
4. Bulski Dariusz
5. Cegłowski Władysław
6. Chmielewski Krzysztof
7. Cichy Ireneusz
8. Czuchta Bogdan
9. Dopieralskt Roman
10 Drogosz Tadeusz
11. Jaworski Sławomir
12. Jędrasiak Marek
13. Klimczak Zbigniew
14. Kołodziej Henryk
15. Kowalewski Paweł
16 Korwel Marek
17 Kostrzewski Marek
18. Krasowski Jarosław
19. Kubala Marek
20. Mazur Krzysztof
21. Nawój Marek
22. Nowak Bogdan
23. Piotrowski Mariusz

 

24. Pokrzywko Marek 
25. Polowicz Marian
26. Siergiej Mirosław
27. Silski Sławomir
28. Sprawka Marek
29. Sumiński Mirosław
30. Wertz Adam
31. Szymański Piotr
32. Wilk Marian
33. Wojtiuk Robert
34. Ziober Artur
35. Żuczkowski Dariusz
36. Szkop Marek
37. Jankowski Robert

III D mechanik kierowca poj. samochodowych

wych. Józef Jaśkiewicz
1. Czajczyński Andrzej
2. Czyszanowski Maciej
3. Cytrych Adam
4. Drygas Michał
5. Han Zbigniew
6. Kozak Benon
7. Margalski Marek
8. Michniewicz Leszek
9. Michalik Daniel
10. Mróz Stanisław
11. Muszczyński Bogusław
12. Paprocki Mariusz
13. Rodak Zdzisław
14. Sala Andrzej
15. Ślugaj Krystian
16. Wasilewski Jerzy
17. Zarzycki Krzysztof
18. Gajdzicki Mirosław
19. Szczepaniak Roman
20. Poling Andrzej
21. Guzowski Mirosław
22. Marszałek Adam 
23. Trubiłowicz Arkadiusz
24. Kaczor Edmund

III E mechanik kierowca poj. samochodowych

wych. Stanisław Jakubowski

1. Biadalski Andrzej
2. Ciepiela Sławomir
3. Dopirała Andrzej
4. Grussy Adam
5. Kacperski Bogusław
6. Mclcch Romuald
7. Michalak Jerzy
8. Mijalski Krzysztof
9. Michałowski Ireneusz
10. Miziewicz Jacek
11. Moliński Marek
12. Najdek Adam
13. Pawłowski Tadeusz
14. Rosik Jarosław
15. Suchocki Dariusz
16. Władykowski Mirosław
17. Szczeciński Mirosław
18. Zieliński Jerzy
19. Fiłaciuk Arkadiusz
20. Bieńkowski Ireneusz
 

1980/81

Zespół Szkół Elektronicznych 

Liceum Zawodowe 

IVL monter urządzeń elektronicznych

wych. Barbara Sowińska
1.  Adamczyk Piotr
2. Ast Krzysztof
3. Bierwiczonek Grzegorz
4. Bogdanowicz Mirosław
5. Drozda Janusz
6. Gałęzowski Janusz
7. Górecki Jarosław
8. Jankowski Cezary
9. Jędrzejewski Piotr
10. Komar Kazimierz
11. Kopciał Andrzej
12. Kromczyk Wojciech
13. Lipińska Ewa
14. Mańkowski Grzegorz
15. Markiewicz Bronisława
16. Oczkowska Renaia
17. Parafinski Włodzimierz
18. Petri Stanisław

19. Pędowski Andrzej
20. Podolak Aleksander
21. Roszczak Maciej
22. Staniszewski Zbigniew
23. Stańczak Dariusz
24. Sucharzewski Krzysztof
25. Szydłowski Mieczysław
26. Trawiński Jarosław
27. Wilczyński Jan
28. Witt Urszula
29. Wirzman Wiesława
30. Wróbel Henryk
31. Wójcik Leszek
32. Zadworny Stanisław
33. Zakrzewski Ryszard
34. Zarzycka Barbara
35. Zieliński Piotr
36. Zwolak Jarosław
Technikum Elektroniczne 

Ve elektronika 

wych. Janusz Urbański
1. Bednarski Mariusz
2. Biegus Anna
3. Bireta Marek
4. Braciszewski Zbigniew
5. Cichowski Jan
6. Chojnacki Dariusz
7. Chulist Andrzej
8. Dynowicz Jerzy
9. Gaweł Ireneusz
10. Jakubowski Mirosław
11. Jokiel Jan
12. Karpiński Ryszard
13. Kukulski Jarosław
14. Lechowicz Leszek
15. Matusiak Mirosław
16.  Michalczuk Janusz
17. Pabiś Adam
18. Piasecki Andrzej
19. Pielichaty Marek 
20. Przybycień Jerzy
21. Rastawicki Mariusz
22. Rzepka Jan
23. Siergiej Jolanta
24. Sokółka Bernadeta
25. Szczepańska Renaia
26. Szymakowski Mariusz
27. Szwedo Julian
28. Trojan Bolesław
29. Wilk Dariusz
30. Wiktorska Jolanta
31. Weihs Waldemar

 

Vem elektroniczne maszyny matematyczne 

wych. Igor Dryjański 
1. Burchardt Leszek
2. Drgas Ewa
3. Gawnra Jacek
4. Grabimok Grażyna
5. Grzywaczyk Jerzy 
6. Hebdzyński Ryszard
7. Hnatyszyn Mariola
8. Hołownia Jeremi
9. Ignatowicz Krzysztof
10. Jarząbek Stefan
11. Kielbicka Danuta
12. Kokocińska Maria
13. Kościuczyk Andrzej
14. Królak Sławomir
15. Lasota Anna
16. Lipińska Mana
17. Łobodzińska Alicja
18. Mazurek Mariusz
19. Mikołajczuk Juliusz
20. Muńko Sabina
21. Nowak Julita
22. Pierzgalska Alicja
23. Pietkiewicz Leszek
24. Popowski Andrzej
25. Prosicka Mariola
26. Rabiko Robert 
27. Rumianowski Janusz
28. Satanowska Renata
29. Sidor Alicja
30. Stawicka Arleta
31. Stawiska Ewa
32. Stępyra Matek
33. Szymecka Paulina
34. Tokarczyk Adam
35. Toporowicz Marek
36. Winnicka Jolanta
37. Wocial Marzena
38. Wyka Cezary
39. Żegleń Mirosława   

 

 



Vr radiotechnika i telewizja 

 

wych. Krystyna Witczak
1. Aniśkiewicz Ryszard
2. Bidziński Romuald
3. Bobrowski Romuald
4. Czerwiński Grzegorz
5. Drupka Waldemar
6. Dumas Andreas
7. Dzidek Andrzej
8. Dziuk Sławomir
9. Filipiak Jan
10. Groblewicz Piotr
11. Kapela Andrzej
12. Kłosowski Krzysztof
13. Knysak Andrzej
14. Kornalewicz Zbigniew
15. Kozieja Mirosław
16. Kuryś Andrzej
17. Łagosz Bogusław
18. Mackiewicz Wacław
19. Maksimczyk Witold
20. Posyniak Czesław
21. Poszelużny Mirosław
22. Przyborowski Krzysztof
23. Radkiewicz Roman
24. Siwicki Andrzej
25. Spych Romuald
26. Szamrej Romuald
27. Szwajkowski Leszek
28. Śliwka Wiesław
29. Śniechowski Piotr
30. Witkowski Marek
31. Wróbel Szczepan
32. Wudniak Mirosław
33. Zarębski Andrzej

Vt teletransmisja 

 

wych. Bogusława Sierżan
1. Augustyniak Tomasz
2. Bartnik Janusz
3. Biczuk Jolanta
4. Drąg Leszek
5. Dydak Janusz
6. Guzikowski Jerzy
7. Hnatyszyn Jerzy
8. Jaworski Krzysztof
9. Jurek Jolanta
10. Kaliciak Jan
11. Klusek Dariusz
12. Kotlarski Ireneusz
13. Marciniszyn Mieczysław
14. Marcinkiewicz Tadeusz
15. Markowski Adam
16. Mazur Kazimierz
17. Ochwat Bronisław
18. Olejnik Leszek
19. Oskierko Roman
20. Radkiewicz Wiesław
21. Sikorski Zbigniew
22. Szozda Ewa
23. Tomaszewski Bogdan
24. Typrowicz Grzegorz
25. Wolańczyk Czesław
26. Wołczek Mariusz
27. Wójcik Grzegorz
28. Zaleski Dariusz
29. Żelechowski Andrzej
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Elektronicznych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

lllzdk - elektromechanik

wych. B. Adamczak
1. Borodo Mariusz
2. Gina Piotr
3. Izbiński Ruszard
4. Jacewicz Artur
5. Jaworski Andrzej
6. Pilz Paweł
7. Sinderewicz Zbigniew
8. Staniszewski Krzysztof
9. Stefańczak Małgorzata
10. Stolarczyk Jolanta
11. Suska Beata
12. Szczepański Rafał
13. Trannhause Robert
14. Wiśniewski Marek
15. Wojnar Marek
16. Wołocha Zbigniew

IIIzt - monter urządzeń telekomunikacyjnych 

 

wych. Jan Krawczyk
1. Bubieńczyk Jolanta
2. Ciechanowicz Zdzisław
3. Gębalczyk Zbigniew
4. Guziak Dorota
5. Kaźmierczyk Sławomir
6. Jańczak Zofia
7. Kowalski Andrzej
8. Kucharska Bożena
9. Olszewski Jarosław
10. Pater Tomasz
11. Petri Urszula
12. Sidorowicz Andrzej
13. Smykaj Stanisław
14. Świtalski Grzegorz
15. Schonknecht Krzysztof
16. Uglik Teresa
17. Wielgus Krastyna
18. Zawistowski Bogdan
19. Zboralski Marek
20. Zylberman Ewa

 

III zdeo - elektromenter trakcji elektrycznej / operator ruchowo - przewozowy PKP

wych. R. Marenda
1. Falenta Krzysztof

 

 


2. Falenta Zdzisław 
3. Gruszkiewicz Mirosław
4. Habirek Piotr
5. Kleszcz Andrzej
6. Kobusiński Jerzy
7. Kossakowski Waldemar
8. Kowalski Mariusz
9. Kwiatkowski Krzysztof
10. Kozub Bogumił
11. Poźniak Andrzej 
12. Radoła Marek
13. Rzeszutek Lucjan
14. Sieczkowski Andrzej
15. Siuda Krzysztof
16. Siwa Jerzy
17. Lalko Jolanta
18. Makuch Barbara
19. Mikołajczyk Maria
20. Okońska Elżbieta
21. Olczak Ewa

III ze - elektromenter 

wych. Jan Kanclerz
1. Bastek Waldemar
2. Czupryniak Czesław
3. Dobrowolski Irenusz
4. Gajcy Piotr
5. Gotowiec Roman
6. Gulowaty Sławomir
7. Jarguz Andrzej
8. Jachimowicz Henryk
9. Kozaczyński Mieczysław
10. Lechów Andrzej
11. Łuczak Janusz
12. Matusewicz Jerzy
13. Niemiro Zbigniew
14. Ośkaa Włodzimierz
I 5. Prosul Zbigniew
16. Rotko Dariusz
17. Owstński Paweł
18. Satom Ryszard
19. Słowik Leszek
20. Sosnal Stanisław
21. Sanowski Mariusz
22. Wojciechowski Piotr
23. Wróbel Jarosław
24. Zawistowski Marek
25. Żelek Krzysztof

Zespół Szkół Samochodowych 

Technikum Samochodowe

VTS
wych. Roman Dzwonko

1. Bajor Waldemar
2. Bielski Andrzek
3. Cwynar Andrzej
4. Deręgowski Andrzej
5. Dobruski Henryk
6. Dagomski Zbigniew
7. Gauza Ryszard
8. Górny Dariusz
9. Grab Krzysztof
10. Grzymkowski Krzysztof
11. Jarowicz Konrad
12. Jaśkiewicz Janusz
13. Krawiec Franciszek
14. Kryda Henryk
15. Lebioda Zbigniew
16. Leśniowski Zbigniew


17. Łukianiowski Mirosław
18. Nogajczyk Dariusz
19. Pietrzak Waldemar
20. Pituła Tadeusz
21. Rozkochoa Aleksander
22. Skrzypczak Mirosław
23. Sobczak Marek
24. Szumiński Józef
25. Uździcki Roman
26. Wojciechowski Piotr
27. Woziński Zbigniew
28. Zagrobelny Dariusz
29. Zawadzki Leszek
30. Żukowski Robert
31. Żurek Zbigniew 
Techinikum Mechaniczne

VTM
wych. Maria Oberenkowska 

1. Bejtuch Jan
2. Cebula Stanisław
3. Danuksza Roman
4. Diller Ludwik
5. Drozdek Ryszard
6. Górski Artur
7. Ływa Bogusław
8. Kaczmarski Stanisław
9. Karaś Mirosław
10. Kaszany Wisław

11. Krasoń Sławomir
12. Langer Andrzej
13. Lisowski Bogdan
14. Niekrasz Andrzej
15. Olczyk Aleksy
16. Pacha Halina
17. Prill Marek
18. Pruski Tadeusz
19. Sipowicz Tomasz
20. Tatarynowicz Eugeniusz
21. Wojciechowski Waldemar
22. Zawadzki Krzysztof 
Technikum Samochodowe po ZSZ 

IIITSZ
wych Eliasz Czerny

 

1. Biczewski Krzysztof
2. Bobin Władysław
3. Cedro Józef
4. Dąbrowski Piotr
5. Franczak Zbigniew
6. Goszczycki Jarosław
7. Guza Leszek
8. Hoffman Tadeusz
9. Kaczmarek Stanisław
10. Kalinowski Czesław
11. Kaszewski Kazimierz
12. Klecha Robert
13. Kłębek Zbigniew
14. Kocoń Eugeniusz
15. Kowalski Roman
16. Krutelewicz Tadeusz
17. Madoń Adam
18. Major Jerzy
19. Materna Ryszard
20. Mąsior Krzysztof

 

21. Musiałek Marek
22. Nowak Eugeniusz
23. Ohl Jerzy
24. Pietrzak Eugeniusz
25. Piorun Dariusz
26. Polak Alfred
27. Pyrka Jarosław
28. Rój Włodzimierz
29. Rusiński Sławomir
30. Setta Jerzy
31. Sinicki Janusz
32. Stachniuk Ireneusz
33. Stańczak Wiesław
34. Stefanów Edward
35. Szymański Zbigniew
36. Tamerowicz Jerzy
37. Tomaszewski Roman
38. Wożniak Andrzej
39. Ząbek Daniel
40. Zimork Janusz
41. Zytkowski Dariusz
42. Żółkiewski Piotr
Liceum Zawodowe

IVLZ
wych. Teresa Ratajska

 

1. Baran Marek
2. Bieława Mariusz
3. Chodor Zbigniew
4. Cichoński Andrzej
5. Czycz Mirosław
6. Dragańczuk Dariusz
7. Ducki Andrzej
8. Gendera Alicja
9. Gibowski Maciej
10. Gostkowski Bogdan
11. Iwanus Jan
12. Karapka Eliasz
13. Katan Tadeusz
14. Kierul Janusz
15. Królik Wojciech
16. Kułakowski Sławomir
17. Łokiec Krzysztof

 


18. Nowacki Piotr
19. Ochryniak Mariusz
20. Olejnik Roman
21. Olko Zbigniew
22. Pajchrowski Wiesław
23. Paprocki Jarosław
24. Piskorski Zdzisław
25. Podhorecki Waldemar
26. Sawicki Marek
27. Szulc Jerzy
28. Świalski Marek
29. Trochanowski Krzysztof
30. Wardyn Zbigniew
31. Wasyliszyn Jan
32. Wołdkowicz Arkadiusz
33. Wysoczński Leszek
34. Zuzal Sławomir
35. Zimnoch Waldemar 

Technikum Przodujączych Robotników

TPR
1. Adamczuk Franciszek
2. Bartel Zbigniew
3. Budnik Henryk
4. Bujno Zbigniew
5. Dankowski Stefan
6. Dworecki Jan
7. Fijałkowski Zbigniew
8. Gerasznin Józef
9. Gładyszek Janusz
10. Gryszczuk Ryszard
11. Hodowany Zygmunt
12. Janicki Czesław
13. Kluj Andrzej
14. Korsak Henryk
15. Korbanek Ryszard
16. Królikowski Leonard
17. Kucharczyk Piotr
18. Kuźmicz Ryszard
19. Loik Eryk
20. Luchowski Kajetan
21. Marendziak Zenon
22. Michta Zbigniew

 


23. Mierzejewski Piotr
24. Namysłowski Zbigniew
25. Nowak Ryszard
26. Pawlak Jan
27. Pujszo Jan
28. Rzyski Jan
29. Sałata Zygmunt
30. Siemienik Leonard
31. Siwka Ignacy
32. Śmietański Włodzmierz
33. Sobków Michał
34. Stachura Alojzy
35. Słopecki Ryszard
36. Szymkowiak Jan
37. Tański Edward
38. Wąsowicz Jan
39. Wisłowski Ryszard
40. Wlekły Piotr
41. Wojtusik Józef
42. Wróblewski Józef
43. Wolski Jan
44. Zbolały Józef
45. Zelisko Franciszek

Zespół Szkół Samochodowych 

Zasadniczna Szkoła Zawodowa 

III A mechanik pojazdów samochodowych 

wych. Tadeusz Kisielewicz
1. Białek Marek
2. Biceeninik Janusz
3. Bogusławki Mirosław
4. Brzyski Andrzej
5. Cepowski Janusz
6. Catewicz Marek
7. Chojnacki Mirosław
8. Cwynar Dariusz
9  Dybaś Waldemar
10. Fieńko Pioir
11. Futryk Janusz
12. Głowacki Leszek
13. Gucwa Bogusław
14. Hołodczyk Paweł
15. Kazimierczak Janusz
16. Kisły Dariusz
17. Kujtkowski Roman
18. Kosmowski Jacek
19. Kunecki Jacek
20. Koliński Piotr
21. Kowalski Zbigniew
22. Kruger Marek
23. Kozubski Jerzy
24. Manuszyc Mirosław
25. Mejnartowicz Bogdan
26. Miszkiewicz Mariusz
27. Miński Grzegorz
28. Nowak Krzysztof
29. Palecki Bogdan
30. Pazio Wiesław 
31. Piotrowski Andrzej
32. Polcyn Ireneusz
33. Ratajczak Mirosław
34. Raubo Janusz
35. Schmidt Władysław
36. Sobczak Waldemar
37. Ungert Krzysztof
38. Walicht Dariusz
39. Wiśniewski Dariusz
40. Welcz Zbigniew
41. Kucharski Jarosław
42. Olszewski Krzysztof 

 

III B mechanik kierowca pojazdów samochodowych 

wych. Antoni Bieć
1. Biegalski Andrzej

 


2. Berwiczonek Leszek
3. Bil Wiesław
4. Biliński Ryszard
5. Blumka Rafał
6. Błędowski Grzegorz
7. Bujnowski Jerzy
8. Buganik Andrzej
9. Czerwiński Lech
10. Fulara Piotr
11. Gawroński Bogdan
12. Gawroński Stanisław
13. Geisheimer Grzegorz
14. Buganik Krzysztof
15. Gibaszek Waldemar
16. Gorczyca Krzysztof
17. Jagasyk Zdzisław
18. Jasiński Mariusz
19. Karpiński Tadeusz
20. Kołodziej Dariusz
21. Kopeć Krzysztof
22. Kordylewicz Zbigniew
23. Kozak Zbigniew
24. Kowalka Violetta
25. Kuczyński Arkady
26. Lebioda Jarosław
27. Łapkin Lech
28. Marek Andrzej
29. Miciuła Mirosław
30. Nowak Józef
31. Obrębski Mariusz
32. Opulski Arkadiusz
33. Oszywa Mirosław
34. Posyniak Ryszard
35. Radkiewicz Marek
36. Sawieta Zbigniew
37. Stalec Jarosław
38. Szapiel Stanisław
39. Szpak Ryszard
40. Tyczyński Mirosław
41. Woch Dariusz
42. Wróblewski Jerzy
43. Wytrykus Andrzej
44. Zawistowski Jarosław
45. Zarzycki Andrzej
43. Kuncewicz Andrzej
44. Zaborowski Robert
45. Tajsner Dariusz
46. Topor Waldemar

1981/82

Zespół Szkół Elektronicznych 

Liceum Zawodowe

IVL monter urządzeń elektronicznych 

wych. Antoni Żegleń
1. Baczewski Adam
2. Boiński Ryszard
3. Choroszko Andrzej
4. Dobrzyński Dariusz
5. Eichler Jerzy
6. Filipiuk Piotr
7. Jezierski Jan
8. Kania Franciszek
9. Kokulewski Sławomir
10 Krubski Wiesław
11. Krzeszczucka Jolanta
12. Malczynska Dorota
13. Miłostan Bogusław

14. Niedzielski Marian 
15. Nowik Wiesław
16. Pieprzycki Mirosław
17. Piersiak Dariusz 
18. Pietsch Zbigniew
19. Przybycień Roman
20. Sikora Krzysztof
21. Skowron Wiesława
22. Sobków Elżbieta
23. Stański Ryszard
24. Stepaniuk Zbigniew
25. Tymrakiewicz Mieczysław
26. Wasilenko Arkadiusz
27. Wrona Krzysztof

Zespół Szkół Elektronicznych 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III zdk - elektromechanik 

wych. Piotr Wołuń
1. Arbeiter Mariusz
2. Bazewicz Ryszard
3. Bąk Dariusz
4. Bielecki Gracjam
5. Cieliński Andrzej
6. Cichocki Sławomir
7. Kopczyk Jan
8. Lewandowski Andrzej
9. Madej Robert
10. Matuszczak Krzysztof
11. Miśkiewicz Robert
12. Murawski Roman
13. Murias Andrzej
14. Pacan Bogusław
15. Staroń Robert 
16. Szuń Mirosław
17. Talaga Adam
18. Ulezło Ireneusz
19. Wilcząb Dariusz
20. Zając Jerzy
21. Zając Waldemar
22. Żurański Ireneusz

IIIze - elektromenter 

wych. Wanda Kizimowicz
1. Balicki Paweł
2. Furtak Waldemar
3. Grzywnowicz Mirosław
4. Hajkowicz Henryk
5. Hanuś Tadeusz
6. Kłos Roman
7. Kotański Koman
8. Kowalik Witold
9. Krawczyk Józef
10. Lubieniecki Jarosław
11. Nowak Janusz
12. Pokora Marek  

13. Polak Wiesław
14. Powchowicz Krzysztof
15. Sinkowski Zbigniew
16. Skorupa Krzysztof
17. Wywiórka Zbigniew
18. Zawiski Roman
19. Zawodny Romuald

III zt - monter urządzeń telekomunikacyjnych 

wych. Zuzanna Pilarczyk
1. Bąk Robert
2. Bielawska Hanna
3. Biliński Radosław
4. Bukiewicz Andrzej
5. Dacewicz Bernadetta
6. Dorosz Ryszard
7. Gruszecki Andrzej
8. Gruszkowski Jerzy
9. Herbatowski Jan
10. Janiak Jarosław
11. Jurasek Ryszard
12. Kaśkiewicz Andrzej
13. Kolesińska Małgorzata
14. Lebiecki Piotr
15. Orłowska Jadwiga
16. Pakos Witold
17. Pawliczak Renata
18. Sarnecki Marek
19. Skrzydlewska Małgorzata
20. Szarłata Piotr
21. Szczepański Radosław
22. Szylkin Czesław
23. Świtalski Grzegorz
24. Ulanicki Robert
25. Wróblewki Ireneusz
26. Florek Teresa
27. Zboralski Marek

Zespół Szkół Elektronicznych 

Technikum Elektroniczne

Ve elektronika 

wych. Elżbieta Relewicz 
1. Bakalarek Dariusz
2. Baksalary Małgorzata
3. Basiński Arkadiusz
4. Bociek Zbigniew
5. Budzik Marian
6. Bugiera Józef
7. Cebula Sławomir
8. Czerw Leszek
9. Frilej jerzy
10. Furman Leszek
11. Gil Tadeusz
12. Górski Jan
13. Grabowski Robert
14. Hryniewicz Ryszard
15. Jezior Dariusz
16. Kaliński Ryszard
17. Konecki Marek
18. Lubojański Sławomir
19. Maćkowiak Marek
20. Mika Stanisław
21. Ogrodówski Andrzej
22. Olechnowicz Jerzy
23. Piotrowski Andrzej
24. Ryś Henryk
25. Sapkowski Wiesław
26. Sawicki Jan
27. Schmidt Bogdan
28. Sitarz Jadwiga
29. Stefański Marek
30. Syzdek Jarosław
31. Szkoda Jarosław
32. Szylkin Bogdan
33. Śnieg Danuta
34. Świetlikowska Halina
35. Tomczak Piotr
36. Wojtasińki Andrzej
37. Wolny Ryszard
38. Zawodny Cezary

Vem elektroniczne maszyny matematyczne 

wych. Grażyna Kościukiewicz 
1. Bedus Andrzej
2. Bondaryk Irena
3. Boroń Jerzy
4. Domagalski Wiesław
5. Drgas Andrzej
6. Erdman Maria
7. Gołdyka Hanna
8. Grobelny Piotr
9. Jachimowicz Grażyna
10. Kaczmarczyk Michalina
11. Kierwa Wojciech
12. Kliś Grażyna
13. Kotkowski Leszek
14. Kotowska Teresa
15. Kowalska Dorota
16. Kubasiewicz Magdalena
17. Kucharski Andrzej
18. Kudliński Gerard
19. Kutasiuk Danuta

20. Łodyga Danusz
21. Majewski Jerzy
22. Marciniak Ryszard
23. Markiewicz Regina
24. Martyński Marek
25. Masiejczyk Maria
26. Michałowski Mirosław
27. Michniewicz Natalia
28. Nawojska Joanna
29. Olewski Waldemur
30. Pindral Aleksandra
31. Przszłowski Marek
32. Puchalska Wwlcta
33. Rybczyńska Małgorzata
34. Sokołowska Grażyna
35. Wijalkowski Henryk
36. Wikczyński Józef
37. Żurek Ireneusz

Vr. radiotechnika i telewizja 

wych. Teresa Budniak
1. Araszczuk Janusz
2. Boczniewicz Jan
3. Czerniawski Rajmund
4. Daniszewski Piotr
5. Doktor Zbigniew
6. Domagała Krzysztof
7. Dudziak Sylwester 
8. Fiertek Krzysztof
9. Frelichowski Paweł
10. Fuławka Wisław
11. Gębski Waldemar
12. Janecki Maciej
13. Klim Ireneusz
14. Kmita Jacek
15. Kordek Janusz
16. Kornacki Jarosław
17. Kubale Mirosław
18. Kulczyk Jarosław
19. Kulicz Józef
20. Kwaśnicki Andrzej
21. Lityński Tadeusz
22. Lubocha Roman
23. Marcinkiewicz Jacek
24. Marcinowiski Bogusław
25. Michalewicz Krzysztof
26. Mielnik Stanisław
27. Nosewicz Artur
28. Nowak Janusz
29. Nowicki Eugeniusz
30. Ostojski Marek
31. Pikuła Robert
32. Sidor Albin
33. Sobów Kazimierz
34. Sylwestrzak Jerzy
35. Wawrzyniak Roman
36. Witter Sławomir
37. Wojnar Henryk
38. Wzietek Sławomir
39. Żołądkiewicz Jacek 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe

VTS
wych. Chwalimira Lubecka

1. Biczysko Dariusz
2. Bielech Michał
3. Brychcy Leszek
4. Dąbrowski Bogusław
5. Der Zbigniew
6. Dereziński Roman
7. Foryś Bogusław
8. Głowienka Mirosław
9. Klein Dariusz
10. Kobzda Jacek
11. Krystek Sławomir
12. Kulik Dariusz
13. Lachowicz Piotr
14. Maćkowski Grzegorz
15. Mikuta Jerzy
16. Oleszkiewiecz Marek 

 

17. Pietruszewski Andrzej
18. Poźniak Dariusz
19. Poźniak Waldemar
20. Sadowski Piotr
21. Sieradzan Jerzy
22. Stempkowski Zbigniew
23. Suchodolski Grzegorz
24. Szanczuk Cezary
25. Szymakowski Mirosz
26. Twaróg Jarosław
27. Weish Krzysztof
28. Wiszniewski Wiesław
29. Wnuk Krzysztof
30. Woga Jarosław
31. Wrotecki Roman
32. Zapała Wiesław
33. Ziętek Bogdan
34. Źrebiec Wiesław  

Technikum Mechaniczne 
VTM
wych. Janina Steliga 

1. Binczarowski Jan
2. Bocheński Jarosław
3. Borkowski Grzegorz
4. Cieciera Gerard
5. Dalasiński Mariusz
6. Filipek Jerzy
7. Głuszyk Leszek
8. Gruda Bogusław
9. Grylewicz Halina
10. Janik Czesław
11. Kaczmarek Jerzy
12. Kolano Jerzy
13. Kozar Krzysztof

14. Krasowski Ryszard
15. Markiewicz Józef
16. Mazurek Krzysztof 
17. Orkowiski Jarosław
18. Radzian Józef
19. Rajczuk Marek
20. Rasiński Jacek
21. Roszak Krzysztof
22. Stachowicz Wiesław 
23. Śliwa Zdzisław
24. Śniegocki Artur
25. Śrótwa Ewa
26. Turkiewicz Andrzej
27. Walter Artur 
28. Zakrzewski Janusz 
Liceum Zawodowe
wych. Danuta Łakomska
1. Brychcy Andrzej
2. Chmielewski Andrzej
3. Ciorga Lucjan
4. Cywoniuk Marek
5. Dabiach Andrzej
6. Dzik Bogusław
7. Gruda Dariusz
8. Jarlaczyk Bogusław
9. Jarowicz Zbigniew
10. Jaroszewicz Sławomir
11. Kalemba Robert
12. Kaliszak Roman
13. Królik Sylwester
14. Kukla Tomasz
15. Leks Ireneusz
16. Maciupa Jarosław
17. Maćkowiak Bogdan
18. Masionek Jarosław
19. Moskała Janusz
20. Nawrot Piotr
21. Osojca Henryk
22. Polański Adam
23. Ryczkowski Jerzy
24. Sakowicz Grzegorz
25. Sobczak Jarosław
26. Sosnowska Marianna
27. Szwedowski Jarosław
28. Szyszka Dariusz
29. Witosławski Mariusz
30. Wojtkiewicz Rafał
31. Woźnicki Dariusz
32. Zengota Mirosław
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 


IIIA mechanik pojazdów samochodowych

wych. Maria Taberska
1. Adamiak Andrzej
2. Barański Bogdan
3. Bielecki Jacek
4. Byzio Jacek
5. Derwich Waldemar
6. Gospodarek Robert
7. Górski Tadeusz
8. Joński Andrzej 
9. Kempa Henryk
10. Konopacki Piotr
11. Król Zbigniew
12. Krzaczek Jacek
13. Kulik Mariusz 
14. Lassota Roman
15. Lewandowski Krzysztof
16. Lorenz Mirosław
17. Łaniewski Krzysztof 
18. Łukasik Wojciech
19. Olczak Paweł
20. Ratajczak Jacek
21. Rosicki Krzysztof
22. Smoter Piotr
23. Sirzisko Zbigniew
24. Sobolewski Paweł
25. Staniów Krzysztof
26. Stefanko Jarosław
27. Towpik Kazimierz
28. Walczak Leszek
29. Wieczorek Roman
30. Żuk Krzysztof
31. Kurjanowicz Dariusz
32. Oleksiński Marek  
33. Pikuła Krzysztof

III B mechanik pojazdów  samochodowych

wych. Maria Jadaś
1. Andruszewski Dariusz
2. Bąk Michał
3. Buchta Jarosław
4. Cykliński Bogdan
5. Grosiak Leszek
6. Gągała Robert
7. Górny Robert
8. Górnecki Mariusz
9. Hincyngier Robert
10. Jóźwiak Artur
11. Kosmowski Janusz
12. Łabuda Wiesław
13. Markiewicz Dariusz
14. Mularonek Marek
15. Muzolf Roman
16. Nałęcz Henryk
17. Naszko Jarosław 
18. Nowaczyński Michał
19. Owoc Gerard
20. Owoc Piotr
21. Persowski Piotr
22. Rasiński Marek
23. Reich Mirosław
24. Romanek Dariusz
25. Rudnicki Ryszard
26. Sakowski Jarosław
27. Spławski Jakub
28. Stolarczyk Juliusz
29. Tylman Marek
30. Waleńczuk Waldemar
31. Wardęga Artur
32. Hoły Andrzej
33. Niewiński Ireneusz

III C. mechanik kierowca pojazdów samochodowych, PKM

wych. Maria Jaśkiewicz
1. Besarabów Dariusz
2. Budziński Dariusz
3. Florczak Waldemar
4. Górski Jarosław
5. Jeziorski Bogusław
6. Kaja Jacek
7. Kaciuba Jan
8. Kozłowski Marek
9. Kucharski Sylwester
10. Machudera Ryszrd
11. Michalak Paweł
12. Pacyna Leszek
13. Paprzycki Piotr
14. Powirski Jarosław
15. Szadziul Janusz 
 



 


16. Tomaszewski Piotr
17. Towpik Anatol
18. Towpik Mirosław
19. Trzciński Maciej 

20. Walczak Tadeusz
21. Wesołek Krzysztof 
22. Wilkowski Grzegorz
23. Wykurz Robert
24. Adamczak Waldemar
25. Brożek Wiesław
26. Drygas Mirosław
28. Gromanowski Wiesław
29. Kinkurno Zbigniew
30. Kordylewicz Mirosław
31. Krzosek Arkadiusz
32. Lenkiewicz Dariusz
33. Mazur Stanislaw
34. Mokrawiecki Leopold
35. Szponer Mariusz  

III D PKS mechanik kierowca pojazdów samochodowych 

wych. Zbigniew Lutycz
1. Banaszkiewicz Ryszard
2. Bartkowski Zbigniew
3. Błażewicz Ryszard
4. Burczński Zbigniew
5. Chmielewski Jerzy
6. Drewniak Stanisław
7. Dziennik Kazimierz
8. Fendor Krzysztof
9. Filipiak Ryszard
10. Fiłaciuk Dariusz
11. Gierak Władysław
12. Kamiński Jacek
13. Kozakiewicz Jarosław
14. Malinowski Mieczysław
15. Morajko Andrzej
16. Mydło Krzysztof
17. Nowak Janusz
18. Nowak Waldemar
19. Okoń Andrzej
20. Pająk Mirosław
21. Prokopiuk Mariam
22. Proksza Dariusz
23. Pudło Mirosław
24. Rutkowski Sławomir
25. Sławikowski Mieczysław
26. Stefanowicz Marek
27. Stepczuk Mariusz
28. Szczęsnowicz Piotr
29. Tatarynowicz Józef
30. Tomys Andrzej
31. Zawadzki Mirosław
32. Niemiro Dariusz
33. Dudzik Dariusz

III E mechanik maszyn rolniczych

wych. Ludwika Mikołajczak

1. Andrasiak Krzysztof
2. Chajnowski Ryszard
3. Drogosz Zdzisław
4. Frąckowiak Ryszrd
5. Fitych Andrzej
6. Jarmużek Robert
7. Kasprzak Józef
8. Kliszczyński Andrzej
9. Kobylnik Robert
10. Konstanty Wojciech
11. Kowalczuk Zbigniew
12. Koziarski Wiesław
13. Kuna Ireneusz
14. Marciniszyn Andrzej
15. Malicki Krzysztof
16. Mrugalski Danusz
17. Olejniczak Robert
18. Ostrowski Jarosław
19. Olszewski Ryszard
20. Poniedziałek Tonusz
21. Potęga Zbigniew
22. Śmierzchalski Karol
23. Staniszewski Zbign
24. Szejna Zbigniew
25. Szwędziak Waldemar
26. Witoslawski Dariusz
27. Wlodarczak Sławomir
28. Wykręt Dariusz

 

1982/83

Zespół Szkół Elektronicznych 

Liceum Zawodowe

IVL monter urządzeń elektronicznych

wych. Wanda Pławuszewska
1. Adamczak Jarosław
2. Balik Adam
3. Bik Stanisław
4. Bukowski Robert
5. Burdzy Marek
6. Burghardt Roman
7. Gawluk Władysław
8. Glinka Mirosław
9. Hański Robert
10. Jasiówka Jarosław
11. Kalityński Mirosław
12. Kasperowicz Artur
13. Kozłowski Leszek
14. Kubak Wiesław
15. Legiela Zbigniew

16. Łojewski Jacek
17. Muńko Tomasz
18. Och Dariusz
19. Ossowski Henryk
20. Pilz Jarosław
21. Raczkuwtak Andrzej
22. Rykier Wojciech
23. Rzepka Ewa
24. Sawicki Waldemar
25. Szarko Mirosław
26. Urbanowicz Jarosław
27. Walczak Dariusz
28. Wożniak Krzysztof
29. Wójcik Andrzej 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 

III zt - telekomunikacja 

wych. Barbara Jastrzębska 
1. Bołtuć Małgorzata
2. Ciuba piotr
3. Gnaś Beata
4. Herman Maciej
5. Hniździuk Marek
6. Klose Wilhelm
7. Kozak Andrzej
8. Kozak Wojciech
9. Kukla Elżbieta 
10. Leszczyk Robert
11. Łukaszewska Violetta 
12. Łukaszewska Liltanna
13. Kulik Katarzyna
14. Morawski Zbigniew 
15. Niemkowicz Przemysław 
16. Niemyt Anna 
17. Partyka Adam 
18. Peruń Bogdn
19. Petryków Andrzej
20. Pytlos Małgorzata
21. Rosołek Ryszard
22. Szadzianiec Joanna
23. Szymański Marek
24. Śliwińska Jolanta  


25. Wilk Katarzyna
26. Witczak Mirosława
27. Witkowski Zbigniew

III ze - elektromonter 

wych. M. Trębski 
1. Brewiński Piotr
2. Czabator Waldemar
3. Dyptuła Bogdan
4. Filipowicz Mariusz
5. Horozuniecki Mariusz
6. Filipowicz Tomasz
7. Kocieł Piotr
8. Kołodziejski Zbigniew
9. Krasicki Jerzy
10. Machnicki Marek
11. Maculewicz Mirosław
12. Maćkowiak Andrzej
13. Samodej Marek
14. Stefański Jacek
15. Stelmach Jarosław
16. Szofer Stanisław
17. Wabno Andrzej
18. Wurst Ludwik 

Technikum Elektroniczne 

Ve elektronika 

wych. Iwona Rączka

1. Augustynowicz Dariusz
2. Bereżnicki Mirosław
3. Bielak Grazyna
4. Cieplicki Robert
5. Hajduk Jacek
6. Hepel Marek
7. Hom Alicja
8. Kaliszuk Henryk
9. Kociemba Dariusz
10. Komoroski Grzegorz
11. Kowalski Ryszard
12. Kubacka Barbara
13. Marczenia Andrzej
14. Miśko Piotr
15. Nowak Krzysztof
16. Piekarski Piotr
17. Ożygała Mariola
18. Pachnik Dariusz
19. Pawłowski Bogusław
20. Piekarski Piotr
21. Raginia Zbigniew
22. Rozynek Zygmunt
23. Rumian Krzysztof
24. Sanocki Dariusz
25. Smogulska Ewa
26. Syroka Bernarda
27. Wołoczek Małgorzata
28. Zimorski Dariusz 

Vem elektroniczne maszyny cyfrowe 

wych. Bożena Kurkiewicz 
1. Bakunowicz Dorota 
2. Brzeziński Alfred
3. Bujakiewicz Gabriel
4. Cyrankowska Dorota
5. Czak Bogusław
6. Czekała Dariusz
7. Furmański Sławomir
8. Gajewski Witold
9. Grabowska Danuta
10. Haba Dariusz
11. Jackowiak Adam
12. Kaniowski Zbigniew
13. Konieczny Dariusz
14. Kubiak Jolanta
15. Latusz Elżbieta

 

16. Loch Mirosław
17. Majchrzyk Lucyna
18. Michalak Elżbieta
19. Panasiuk Grażyna
20. Płochocki Mirosław
21. Purzycka Grażyna
22. Pochanke Jacek
23. Rosińska Elżbieta
24. Rutkowski Roman
25. Siemczonek Teresa
26. Staśkiewicz Waldemar
27. Tankowska Ewa
28. Tomczyk Piolr
29. Wiecheć Józef
30. Wieczorkowski Krzysztof
31. Zawistowski Jacek 

Vr radiotechnika i telewizja 

wych. Krystyna Koroblowska-Hućko
1. Banaś Jarosław 
2. Banicki Jarosław
3. Berendt Mariusz
4. Bubień Tomasz
5. Chorążyczewski Ryszard
6. Gazda Andrzej
7. Halczak Jerzy
8. Jasiulewicz Waldemar
9. Jedynak Jan
10. Jodko Mirosław
11. Kliszczak Zdzisław
12. Kmiećkowiak Mariusz
13. Koncur Leszek
14. Korfanty Stanisław
15. Łaszkowski Tomasz
16. Łozowski Marek
17. Łozowski Mirosław
18. Mazur Tomasz
19. Michałowski Bogdan
20. Nędza Jerzy
21. Nużyński Szymon
22. Sewina Zdzisław
23. Smektała Koman
24. Sokołowski Grzegorz
25. Staszkowian Krzysztof
26. Szulc Waldemar
27. Tanoruda Tomasz
28. Telec Marek
29. Walkowiak Grzegorz
30. Wiktor Andrzej
31. Zaporowski Zdzisław 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe

Klasa VTa

wych. Jerzy Zgodziński 
1. Borzyński Mirosław
2. Burdojwicz Krzysztof
3. Chmielańsko Kazimierz
4. Czekaj Krzysztof
5. Fornalewicz Zdzisław
6. Kołodziej Waldemar
7. Krawczyk Czesław 
8. Kutnik Ireneusz
9. Lichtarowicz Piotr
10. Loba Ryszard
11. Łuczak Andrzej
12. Maciołka Marek
13. Mejza Janusz
14. Piątek Sławomir
15. Pikosz Roman
16. Prusiński Robert
17. Przybył Wiesław 
18. Rutkiewicz Zenon
19. Tamuć Piotr
20. Zinów Jan 

 

Klasa VTb

wych. Andrzej Księżak
1. Bator Robert
2. Janicki Wiktor
3. Janowiak Andrzej 
4. Klecki Ryszard
5. Kosiński Piotr
6. Koszucki Ryszard
7. Kwa Karol
8. Lewandowski Roman
9. Loposzko Jarosław
10. I.osyk Wiesław
11. Michla Mariusz
12. Morawski Jarosław
13. Rujna Maciej
14. Sawicki Dariusz
15. Sałek Robert
16. Suski Maciej
17. Jurewicz Cezary
18. Wenclik Przemysław 

Technikum Mechaniczne

5TM
wych. Jerzy Żebrowski
 

 

1. Biernacki Jarosław
2. Błażejewski Jarosław
3. Bortnowski Czesław
4  Czernuszka Zbigniew
5. Demski Stanisław
6. Grudzień Eugeniusz
7. Jahołkowski Jan
8. Kaczmarek Wojciech
9. Karwatka Arkadiusz
10 Koźlak Piotr
11. Linke Przemysław
12. Machunik Robert
13. Maciejewski Jacek

 

14. Marciniak Roman
15. Onufrowicz Bogusław
16. Parkoła Jarosław
17. Sawicki Mirosław
18. Stohnij Krzysztof
19. Szewczyk Leszek
20. Taniewski Grzegorz
21. Tkaczuk Waldemar
22. Towpik Witold
23. Włodarczyk Jan
24. Wołosiewicz Dariusz
25. Znamirowski Henryk
Pedagogiczna Szkoła Techniczna 

PST

1. Adamczuk-Ossowska
2. Adamczyk Krzysztof
3. Bantle Marek
4. Biadalski Grzegorz
5. Ciernicki Dariusz
6. Jokś Marek
7. Kądziela Arkadiusz
8. Korczowski Jarosław
9. Kowalska Stanisława
10. Krawczyk Andrzej
11  Krawczyk Franciszek
12. Kudynowski Anrzej

13. Piórkowski Józef
14. Rauba Zbigniew
15. Rejnuś Mieczysław
16. Rutkowski Dariusz
17. Skredo Jarosław
18. Sadowski Robert
19. Sroka Andrzej
20. Terszkicwicz Witold
21. Tomiak Jędrzej
22. Trzeszcz Radosław
23. Wlizło Andrzej
24. Wodzak Krzysztof
25. Ziółkowski Ryszard
Liceum Zawodowe
wych. Barbara Mikulska
1. Barylak Robert
2. Baudyga Ireneusz
3. Boczar Robert
4. Czernik Grzegorz
5. Dzwonowski Andrzej
6. Gajda Marek
7. Jakubowski Jarosław
8. Kołtyś Marek
9. Kopeć Wojciech
10. Kuryło Janusz
11. Mamot Dariusz
12. Marczewski Krzysztof
13. Maslej Stefan
14. Paruzel Dariusz
15. Sapun Krzysztof
16. Sawicki Witold
17. Skrzypczak Marek
18. Sobczak Robert
19. Sucholas Roman
20. Szczepańczyk Mariusz
21. Szymerowski Stanisław
22. Wicher Mirosław
23. Woźniczka Zbigniew
24. Wróbel Piotr
25. Zientarski Andrzej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik kierowca pojazdów samochodowych 

wych. Józef Walaszczyk
1. Baran Tomasz
2. Bieława Dariusz
3. Bojko Leszek
4. Borowiec Wiesław
5. Burczyński Sławomir
6. Cholewa Zbigniew
7. Dadyński Zbigniew
8. Derengowski Robert
9. Dmowski Jarosław
10. Deptuła Edward
11. Fedan Jacek
12. Hofman Jan
13. Huszcza Jacek
14. Juncewicz Dariusz
15. Koprowski Bogusław
16. Klimkowicz Zdzisław
17. Klimek Grzegorz
18. Lichtarowicz Adam
19. Laskawiec Adam
20. Mokrzan Marek
21. Pasyk Leszek
22. Prussak Leszek
23. Sobczyk Andrzej
24. Stołowski Andrzej
25. Tadeja Józef
26. Wachowiak Piotr
27. Wąchała Robert
28. Wróblewski Sławomir
29. Zdanowski Krzysztof
30. Laskowski Bogdan
31. Wypych Dariusz
32. Marciniak Krzysztof

IIIC kierowca mechanik pojazdów samochodowych 

wych. Józef Jaśkiewicz 
1. Bernaciak Zbigniew 
2. Dziaduszek Tadeusz
3. Dojas Zdzisław
4. Gembara Marek
5. Głuszczak Piotr
6. Kaczmarczyk Krzysztof

 


7. Kędziora Roman
8. Kokomiak Jarosław
9. Lesiak Tomasz 
10. Łotysz Mirosław
11. Machnicki Piotr
12. Murlewski Leszek
13. Płońka Julian
14. Sieja Mariusz
15. Smaruj Sławomir
16. Spruch Zbigniew 
17. Szulczyński Mieczysław
18. Sztuczka Wiesław
19. Szydłowski Krzysztof
20. Wieja Robert
21. Zielona Ireneusz
22. Żak Jarosław
23. Żurawik Zenon
24. Czyż Mirosław
25. Drobysz Mirosław
26. Karaśkiewicz Janusz
27. Kędzierki Dariusz 
28. Nowak Krzysztof
29. Posłuszny Krzysztof
30. Chojnacki Roman

IIID mechanik maszyn rolczniczych

wych. Ursula Sobocińska  
1. Bereszyński Marian
2. Bilski Roman
3. Fuks Artur
4. Ficner Mirosław
5. Janusz
6. Gurbin Jarosław
7. Koteciewicz Sławomir
8. Muzolf Sławomir
9. Przygrodzki Dariusz
10. Przygrodzki Robert
11. Siwa Krzysztof
12. Serafinowski Andrzej
13. Sokołowski Zbigniew
14. Walentowski Krzysztof
15. Wilczek Paweł
16. Woźniak Krzysztof 

1983/84

Zespół Szkół Elektronicznych 

Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych


wych. Jan Kanclerz
1. Ambroziak Marzena
2. Balak Lech
3. Bawańkiewicz Iwona
4. Borucka Beata
5. Duda Tomasz
6. Gadacz Ryszard
7. Grześków Jan
8. Harla Leszek
9. Łagun Artur
10. Łozicka Danuta
11. Łukowski Mirosław
12. Mazurek Iwona
13. Michalski Dariusz
14. Niewiarowski Krzysztof
15. Piłat Andrzej
16. Romanowski Kazimierz
17. Schubert Andrzej
18. Tyburcy Piotr

IVL2 monter urządzeń elektronicznych

wych. Lech Szydłowski
1. Ciesiński Wojciech
2. Cieślak Ireneusz
3. Czerwoniec Gerard
4. Dębicki Leszek
5. Filipiak Dariusz
6. Kempa Jarosław
7. Koźba Waldemar
8. Krzyżaniak Krzysztof
9. Łasocha Wiktor
10. Łysik Andrzej
11. Maciurzyński Marek
12. Mazur Roman
13. Nawrot Wojciech
14. Romańczuk Arkadiusz
15. Szafranowski Tomasz
16. Waliszek Antoni
17. Żuber Jacek

Zespół Szkół Elektronicznych

Technikum Elektroniczne

IVem elektroniczne maszyny matematyczne

wych. Barbara Waliłko
1. Augustyniak Dorota
2. Cielicki Robert
3. Dektar Jarosław
4. Długozima Magdalena
5. Drzewucki Mirosław
6. Hryńczuk Roman
7. Jaskuła Zbigniew
8. Irmler Krzysztof
9. Jonak Zbigniew
10. Jarczyński Dariusz
11. Kaszczyńska Anna
12. Kicyła Marek
13. Konys Jolanta
14. Krajniak Józef
15. Lipińska Urszula
16. Masiejczyk Stefan
17. Mielczarek Zbigniew
18. Mirowicz Ewa
19. Moruń Robert
20. Nieborak Wojciech
21. Olender Wojciech
22. Patelka Jacek
23. Ptasińska Barbara
24. Sak Mirosław
25. Sokalski Jacek
26. Sokółka Dorota
27. Spiralski Dariusz
28. Stefanowska Alicja
29. Strzelecka Małgorzata
30. Turonek Waldemar
31. Wiła Halina
32. Wojtysiak Piotr
33. Zabawa Wioletta

IVr1 radiotechnika i telewizja

wych. Anna Jezierska – Mądry
1. Brychcy Piotr
2. Czeszczewik Mariusz
3. Gwizd Roman
4. Hofman Mirosław
5. Jasicki Wojciech
6. Jaszczuk Jarosław
7. Juszczyński Bogusław
8. Kaczmarek Janusz
9. Krawczyk Jacek
10. Łagosz Andrzej
11. Łukaszenko Sławomir
12. Maj Ireneusz
13. Markiewicz Jerzy
14. Miadziołko Cezary
15. Mika Ryszard
16. Nawracała Jacek
17. Olechwier Wojciech
18. Opałka Bernard
19. Pawiński Maciej
20. Siuda Jarosław
21. Stodółka Bogusław
22. Szaferski Jace



Vr2 radiotechnika i telewizja

wych. Romana Marenda
1. Baranowski Ryszard
2. Bielec Artur
3. Boczniewicz Adam
4. Dubicki Waldemar
5. Fortuniak Mirosław
6. Grabkowski Andrzej
7. Haniszewski Mieczysław
8. Kojat Dariusz
9. Kuncewicz Andrzej
10. Lewek Ryszard
11. Maciejewski Jacek
12. Mierzwa Jarosław
13. Narkiewicz Dariusz
14. Rogasik Piotr
15. Sobków Zdzisław
16. Szaszkiewicz Mirosław
17. Śladkowski Leszek
18. Śmiechowski Mirosław
19. Ulanowski Roman
20. Urkiel Bogumił
21. Wiecheć Robert
22. Witanowski Jacek

Vt teletransmisja

wych. Bolesław Budziński
1. Andrzejewski Jacek
2. Cygańczuk Wiesław
3. Fedyniuk Piotr
4. Forgel Jacek
5. Giluk Wioletta
6. Górowski Robert
7. Groblewicz Sławomir
8. Janus Grzegorz
9. Kaczmarek Piotr
10. Krukowska Ewa
11. Kumor Izabela
12. Markiewicz Dariusz
13. Mazurkiewicz Ryszard
14. Molka Ewa
15. Nowogran Witold
16. Olichwir Barbara
17. Proch Iwona
18. Rogoziński Grzegorz
19. Ryczkowski Andrzej
20. Szczepański Zbigniew
21. Śliwa Sławomir
22. Świdurski Stefan
23. Truszczyński Igor
24. Winiarski Eugeniusz
25. Włodarczyk Mirosław

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Elektronicznych


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych

wych. Zuzanna Pilarczyk
1.  BiegańskiDariusz
2.  Chodacki Marek
3.  Kapliński Grzegorz
4.  Kaźmierczyk Wojciech
5.  Kolenik Waldemar
6.  Konieczny Ireneusz
7.  Krygiel Grzegorz
8.  Ksieniewicz Bolesław
9.  Kuźmin Monika
10. Margalski Piotr
11. Maślanka Mirosław
12. Mokros Artur
13. Nieporowski Leszek
14. Olszański Roman
15. Podkalicki Mariusz
16. Przyradzki Jarosław
17. Sobków Bogdan
18. Słonecki Jacek
19. Sołtowska Margaretta
20. Sycik Aldona
21. Szydłowska Małgorzata
22. Tarnowska Bernadetta
23. Terek Krzysztof
24. Tomaszewski Jan
25. Ulanicki Wiesław
26. Wabno Mirosław
27. WoszczyłoAndrzej
29. Zarzycki Zdzisław
30. Zienkiewicz Beata


IIIzdo – operator ruchowo-przewozowy kolei


wych. R. Żabska-Żebrowska
1.  Barcka Bożena
2.  Blinkiewicz Barbara
3.  Dąbrowski Robert
4.  Dęboska Ewa
5.  Gawrysiak Renata
6.  Kowalska Wioletta
7.  Kozłowska Dorota
8.  Kralewicz Renata
9.  Kwiatkowska Wioletta
10. Madoń Wioletta
11. MańkowskaDorota
12. Maszycka Małgorzata
13. Miłosz Renata
14. Mróz Marzena
15. Mystek Wioletta

16. Orzeszko Andrzej
17. Osińska Alicja
18. Padlewska Beata
19. Parfińczyk Dorota
20. Piasecka Krystyna
21. Przybyłek Józefa
22. Rejska Grażyna
23. Sobków Dorota
24. Teodorczyk Bogumiła
25. Tuliszka Elżbieta
26. Kosyl Halina




IIIze – elektromonter


wych. Jan Krawczyk
1.  Balcerzak Euzebiusz
2.  Barczak Tomasz
3.  Bieda Marek
4.  Bury Maciej
5.  Chęciak Robert
6.  Depczyński Robert
7.  Domagała Wiesław
8.  Glinka Piotr
9.  Golling Artur
10. Gorzelany Rafał
11. Grezer Mariusz
12. Gromek Andrzej
13. Grussy Andrzej
14. Grześkowiak Robert
15. Kaczmarek Dariusz
16. Maciejewski Paweł
17. Mielcarek Jarosław
18. Michałowski Cezary
19. Nowicki Jarosław
20. Oleszek Cezary
21. Pacholski Zbigniew
22. Paruzel Piotr
23. Pieńkosz Sławomir
24. Pietras Mariusz
25. Pizior Robert
26. Popko Andrzej
27. Rubczewski Piotr
28. Siebert Paweł
29. Skibiński Jarosław
30. Soroka Dariusz
31. Szałatkiewicz Andrzej
32. Szcześniak Marek
33. Trzaskowski Zygmunt

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe VTSa

wych. Aleksandra Janaszak
1.  Banaś Bogdan
2.  Buranicz Jan
3.  Furtak Tomasz
4.  Gromek Tomasz
5.  Klecki Ryszard
6.  Koliński Marek
7.  Konopka Jacek
8.  Kowalewski Marek
9.  Lemański Radosław
10.  Łuczak Krzysztof
11.  Maryszewski Roman
12.  Mikołajczyk Roman
13.  Piątyszek Jarosław
14.  Rytwiński Robert
15.  Sadurski Waldemar
16.  Sietkiewicz Sławomir
17.  Siwik Jarosław
18.  Tofil Michał
19.  Wiśniewski Jacek


Technikum Samochodowe VTSb

wych. Helena Czaniecka
1.  Bartkowiak Jarosław
2.  Bubiłek Grzegorz
3.  Burdajewicz Krzysztof
4.  Gniadek Dariusz
5.  Grzelak Jarosław
6.  Kibała Piotr
7.  Kielyńczyk Jacek
8.  Kobel Zbigniew
9.  Korbut Jarosław
10.  Kostek Robert
11.  Kucharczyk Jacek
12.  Lewandowski Leszek
13.  Pajdo Janusz
14.  Podgajny Dariusz
15.  Poźniak Cezary
16.  Rurarz Piotr
17.  Sadurski Jacek

Technikum Mechaniczne VTM

wych. Stefania Barańska
1.  Bartkowiak Janusz
2.  Borzymowski Roman
3.  Busz Jarosław
4.  Chrzanowski Ryszard
5.  Czechowski Mariusz
6.  Dimitruk Mirosław
7.  Drozdek Emil
8.  Filecki Jacek
9.  Gembara Dariusz
10.  Gosławska Danuta
11.  Józówczyk Jarosław
12.  Karwacki Marek
13.  Kawala Zdzisław
14.  Kogut Jacek
15.  Kołaszewski Tadeusz


16.  Macur Sławomir
17.  Malinowski Mirosław
18.  Markuszewski Mariusz
19.  Mycio Robert
20.  Ostrowski Romuald
21.  Płóciennik Dariusz
22.  Ratajczak Marek
23.  Reszewicz Mirosław
24.  Ryczkowski Mirosław
25.  Szaj Mirosław


Pedagogiczna Szkoła Techniczna IIIPST


wych. Antonina Hutor–Adamowska
1.  Bantle Marek
2.  Błasiak Mariusz
3.  Chmielewski Krzysztof
4.  Czuchta Bogdan
5.  Drogosz Tadeusz
6.  Jabłoński Roman
7.  Klimczak Zbigniew
8.  Kubala Marek
9.  Kunik Bogusław
10.  Łabiak Ryszard
11.  Marcinkowski Jarosław
12.  Nowicki Jarosław
13.  Rajtakowski Paweł
14.  Rajtakowski Piotr
15.  Rutkowski Dariusz
16.  Sadowski Robert
17.  Siergiej Mirosław
18.  Skrendo Jarosław
19.  Szuszkiewicz Mirosław
20.  Szymański Piotr
21.  Wlizło Andrzej

Liceum Zawodowe IVLZ


wych. Stanisław Jakubowski
1.  Błudnicki Roman
2.  Chłoń Mirosław
3.  Dulat Artur
4.  Huszcza Robert
5.  Jackowiak Marek
6.  Kamiński Edward
7.  Kaprocki Albert
8.  Kotowski Waldemar
9.  Kowalczyk Robert
10.  Maron Grzegorz
11.  Matecki Dariusz
12.  Mazur Marek
13.  Meller Robert
14.  Pawlik Andrzej
15.  Początek Bogusław
16.  Reimann Zbigniew
17.  Seredo Joanna
18.  Stróżyk Jarosław
19.  Szulczyk Andrzej
20.  Warszawski Adam
21.  Woźniczka Zbigniew
22.  Meller Robert
23.  Tyc Ireneusz

Zespół Szkół Samochodowych


Zasadnicza Szkoła Zawodowa 

III A mechanik poj. samochodowych

wych. Ryszard Domański
1.  Bałten Andrzej
2.  Budzik Dariusz
3.  Byczek Eugeniusz
4.  Cimoszewicz Paweł
5.  Chawrył Andrzej
6.  Dendewicz Mariusz
7.  Dernowski Marek
8.  Duda Jarosław
9.  Gauza Andrzej
10. Grzelak Waldemar
11. Jurgielaniec Paweł
12. Kardaś Andrzej
13. Lewicki Adam
14. Myśków Jerzy
15. Nagorski Anatol
16. Nalepa Krzysztof
17. Olczyk Dariusz
18. Pałucki Krzysztof
19. Pieńkowski Cezary
20. Piszcz Mariusz
21. Podyma Dariusz
22. Skiba Andrzej
23. Słomian Krzysztof
24. Sosnowski Wiesław
25. Szalek Wojciech
26. Ślufik Andrzej
27. Wojciechowski Berna
28. Zapatoczny Mirosław
29. Zieliński Mariusz
30. Ziemiański Jarosław



III B mechanik poj. samochodowych

wych. Antoni Bieć
1.  Banaszkiewicz Robert
2.  Buła Jan
3.  Daniszewski Waldemar
4.  Ganczar Tomasz
5.  Gnyp Janusz
6.  Iglewski Hieronim
7.  Kałuziak Maciej
8.  Kędzia Roman
9.  Lazar Dariusz
10. Leśnik Piotr
11. Łuś Tomasz
12. Maćkowiak Mirosław
13. Mlaskawa Piotr
14. Nałęcz Jacek
15. Neweś Waldemar
16. Nowocień Jerzy
17. Obertyński Robert
18. Pieczarka Jan
19. Sibilski Mariusz
20. Sobczyk Jan
21. Świniarski Andrzej
22. Staszak Andrzej
23. Szymanek Ryszard
24. Wielgosz Adam
25. Witosławski Sławomir
26. Załuski Piotr
27. Tuszewicki Paweł

III C mechanik poj. samochodowych

wych. Bronisław Jabłoński
1.  Dubicki Robert
2.  Gniewczyński Tomasz
3.  Karwacki Robert
4.  Kujawa Stanisław
5.  Kmieć Jarosław
6.  Lipski Jerzy
7.  Młot Leszek
8.  Mucha Grzegorz
9.  Nijaki Bogdan
10. Nowakowski Piotr
11. Płócienniczak Mariusz
12. Pietraszko Zbigniew
13. Radziejewski Piotr
14. Radny Piotr
15. Robak Jarosław
16. Rajewski Ireneusz
17. Zahorodny Roman
18. Żok Robert
19. Wojtysiak Marek
20. Adamowski Julian
21. Babulewicz Artur
22. Czepiżak Andrzej
23. Cholewa Zbigniew
24. Groń Robert
25. Kiełczyński Tomasz
26. Kowal Janusz
27. Łukowiak Krzysztof
28. Poźniak Jan
29. Zalewski Mariusz
30. Walenczuk Wojciech
31. Kaczmarek Tadeusz
32. Dzikowski Jarosław


III F mechanik pojazdów samochodowych

wych. Zofia Czerepińska–Ksenicz
1.  Augustyniak Leszek
2.  Danielak Mirosław
3.  Dmuchowski Marek
4.  Grodzicki Jacek
5.  Hołodowski Ryszard
6.  Keping Dariusz
7.  Kobielski Dariusz
8.  Kopciuch Marek
9.  Kubiak Ireneusz
10.  Lacelt Leszek
11.  Malarz Janusz
12.  Mikołajczak Ryszrd
13.  Mowczan Janusz
14.  Pomorski Bogdan
15.  Siwiec Henryk
16.  Stachowiak Marek
17.  Urbanowicz Dariusz
18.  Węgłowski Dariusz
19.  Kazimierski Zdzisław

III E tokarz/mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

wych. brak danych
tokarz
1.  Bąk Krzysztof
2.  Brągiel Grzegorz
3.  Dąbek Leszek
4.  Kempa Grzegorz
5.  Kraśnianin Bogusław
6.  Perlikiewicz Jarosław
7.  Siwik Wiesław
8.  Tyczyński Jacek
ślusarz
1.  Bąkowski Rafał
2.  Brzoskowski Jarosław
3.  Gwóżdż Andrzej
4.  Kardzis Mariusz
5.  Klimczak Jacek
6.  Maćkowiak Zbigniew
7.  Mangold Piotr
8.  Strzałka Zbigniew
9.  Szczurek Dariusz
10.  Wołyniak Krzysztof

III D blacharz karoseryjny/malarz – lakiernik

wych. Roman Dzwonko
blacharz
1.  Górczyński Arkadiusz
2.  Kaczmaryk Waldemar
3.  Kempa Krzysztof
4.  Klima Bogdan
5.  Muszyński Robert
6.  Piotrowski Marek
7.  Szczawiński Andrzej
8.  Szermer Robert
9.  Szost Bogusław
10.  Stępień Arkadiusz
malarz-lakiernik
1.  Jodełko Krzysztof
2.  Magdziej Marek
3.  Majda Andrzej
4.  Matla Dariusz
5.  Miechowicz Wojciech
6.  Michalak Henryk
7.  Sałaciński Artur
8.  Trybulski Grzegorz
9.  Zieliński Zbigniew
10.  Strong Leszek


















1984/85
Zespół Szkół Elektronicznych

Liceum Zawodowe


IVL monter urządzeń elektronicznych

wych. Igor Dryjański
1. Badowski Mariusz
2. Caban Leszek
3. Ciesielski Andrzej
4. Dondalski Edward
5. Franczak Zbigniew
6. Gruda Robert
7. Kokulewski Arnold
8. Konewka Rafał
9. Kowalewski Jacek
10. Kubiak Grzegorz
11. Łyłyk Arkadiusz
12. Nosewicz Mariusz
13. Pińkowski Dariusz



14. Piotrowski Roman
15. Podwiński Wojciech
16. Pokojski Paweł
17. Przybylska Monika
18.Rzucidło Piotr
19.Szydłowski Tomasz
20.Śliwa Zdzisław
21.Teppel Mirosław
22.Tomiak Marian
23.Waśkowski Waldemar
24.Wnorowski Gerard
25.Wojnarowski Włodzimierz
26. Wysocki Tomasz

Zespół Szkół Elektronicznych

Technikum Elektroniczne

Ve1 elektronika

wych. Zofia Boek
1. Bartkowski Adam
2. Biliński Krzysztof
3. Błażejczak Agata
4. Buzała Romuald
5. Chorążyk Zbigniew
6. Czerniawski Marek
7. Dytko Roman
8. Faber Witold
9. Galik Jacek
10. Jeżycka Marta
11. Kogut Bogdan
12. Kolańska Dorota
13. Korzyb Jacek
14. Kostro Andrzej
15. Kozłowski Waldemar
16. Nadobnik Jarosław
17. Nikonowicz Grzegorz
18. Padewski Wojciech
19. Pasierbski Dariusz
20. Paszkiewicz Robert
21. Piersiak Bogdan
22. Piotrowska Elzbieta
23. Podgórski Krzysztof
24. Rosikiewicz Mirosław
25. Roszkowski Bogdan
26. Sajnóg Jacek
27. Skorulski Jarosław
28. Sobczak Sławomir
29. Szwajkowski Piotr
30. Ukleja Arkadiusz
31. Węgrzyn Marek
32. Zieńko Adam
33. Żambo Sławomir

Ve2 elektronika

wych. Bogusława Sieran

1. Andrzejewski Piotr
2. Barszczuk Leszek
3. Chudzik Wojciech
4. Dziurdziewicz Krzysztof
5. Gasperowicz Henryk
6. Garsztkowiak Dariusz
7. Kamiński Dariusz
8. Kasperski Jacek
9. Kowalski Marek
10. Krzesiński Jarosław
11. Kulawik Krzysztof
12. Maciejewski Tomasz
13. Michalski Mariusz
14. Paluszkiewicz Leszek
15. Papiernik Dariusz
16. Pietkiewicz Karol
17. Radkiewicz Grzegorz
18. Siwek Arkadiusz
19. Sobków Paweł
20. Strzemecki Robert
21. Wasiak Paweł
22. Żegleń Piotr


Vr radiotechnika i telewizja

wych. Ewa Lipiec
1. Barski Dariusz
2. Chorostecki Ryszard
3. Dyka Andrzej
4. Gąsior Stanisław
5. Gazdecki Robert
6. Gmiąt Mariusz
7. Grudniewski Piotr
8. Hampelski Piotr
9. Juźwiak Ireneusz
10. Kaczor Bogdan
11. Karwot Andrzej
12. Klebieko Henryk
13. Kobylak Jarosław
14. Kościński Mariusz
15. Koterba Artur
16. Łajło Krzysztof
17. Łuczak Piotr
18. Niemiec Andrzej
19. Osses Jerzy
20. Pełka Marek
21. Ratajczyk Robert
22. Romankiewicz Andrzej
23. Rzepecki Jarosław
24. Rzepski Krzysztof
25. Skrzypecki Robert
26. Szczepaniak Mirosław
27. Szczerbień Piotr
28. Tatarynowicz Marek
29. Trąbski Mariusz
30. Wajzer Artur
31. Walczak Marek
32. Waliszek Dariusz
33. Wyganiec Andrzej

Vt teletransmisja

wych. Danuta Zawadzka
1. Bartkowiak Zbigniew
2. Ćwikliński Sławomir
3. Chodor Jan
4. Dąbrowski Jarosław
5. Fijak Tomasz
6. Hensel Waldemar
7. Janczewska Wioletta
8. Jurek Danuta
9. Maćkała Zbigniew
10. Mańko Roland
11. Matysiak Arkadiusz
12. Oblińska Marzena
13. Późniecki Maciej
14. Samosiuk Jerzy
15. Sielicki Andrzej
16. Siwiński Robert
17. Straszewski Adam
18. Sulkowski Ireneusz
19. Szymańska Dorota
20. Szymczyk Jerzy
21. Wojczal Emilia
22. Woronowicz Andrzej
23. Woziński Krzysztof
24. Wróblewski Krzysztof
Zespół Szkół Elektronicznych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
IIIzde – elektromonter trakcji
elektrycznej

wych. I. Pietruczynik

1. Andrzejewski Dariusz
2. Błaszczyk Zbigniew
3. Ciechociński Herbert
4. CzerwińskiMarek
5. Dobrowolski Piotr
6. Dojlido Sławomir
7. Jastrzębski Jan
8. Kowalczyk Dariusz
9. Olter Jarosław
10. Rogowski Robert
11. Sowiński Marek
12. Somionka Mirosław
13. Szymański Waldemar
14. Warchoł Sławomir
15. Wojciechowski Piotr


IIIze – elektromonter
wych. Wanda Kizimowicz

1. Bochenek Jarosław
2. Fediuk Wojciech
3. Feret Robert
4. Furgol Marek
5. Golusik Waldemar
6. Kierzek Andrej
7. Kozubaj Dariusz
8. Kruszka Andrzej
9. Krzesiński Wiesław
10. Łokietek Andrzej
11. Madej Janusz
12. Mały Robert
13. Nowak Andrzej
14. Piotrowski Sławomir
15. Poływka Dariusz
16. Rutkowski Robet
17. Słoński Dariusz
18. Stelmach Radosław
19. Szymański Edward
20. Świerczyński Mirosłą
21. Rerek Robert
22. Żakowski Tomasz

IIIzt – monter urządzeń teleko-
munikacyjnych
wych. Henryk Szymański

1. Bardzki Rafał
2. Bilińska Dorota
3. Domagała Leszek
4. Hływa Jarosław
5. Grochowska Wioletta
6. Kuncik Bogusław
7. Malinowski Piotr
8. Musiał Marzena
9. Pluskota Janusz
10. Podsiadło Robert
11. Prus Jacek
12. Radecka Beata
13. Radziwońska Małgorzata
14. Rotarski Maciej
15. Sawicki Ireneusz
16. Sikora Iwona
17. Śliwińska Marlena
18. Szewczyk Artur
19. Toczek Izabella
20. Zaręba Krzysztof
21 Zdanowicz Wojtek
22. Podkalicki Mariusz






III zdo2. – operator ruchowo –
przewozowy kolei
wych. Maria Pustkowiak

1. Adam Mariola
2. Barczak El bieta
3. Bednarska El bieta
4. Bęben Jan
5. Być Halina
6. Ciesielska Katarzyna
7. Ćwirko Wiesława
8. Jasińska El bieta
9. Jasiurkowski Ada
10. Kwiecińska Małgorzata
11. Maćków Beta
12. Mikołajczyk Bo ena
13. Mizdrak Beata
14. Orzechowska Jolanta
15. ParafińczykDorota
16. Podraza Dariusz
17. Rakocka Mariola
18. Skierska Renata
19. Spychała Barbara
20. Stawna Beata
21. Urbaniak Małgorzata
22. Wojewódka Agnieszka
23. Żaroffe Marek

III zk – elektromechanik
wych. Władysław Szymula

1. Antoniuk Robert
2. Ciemięga Jacek
3. Donaj Ireneusz
4. Fahner Krzysztof
5. Filipiński Dariusz
6. Filipiuk Paweł
7. Gibowski Marek
8. Gogoc Jarosław
9. Gom Wiesław
10. Horodeński Artur
11. Kleparski Jerzy
12. Kotelec Jacek
13. Łukasik Jarosław
14. Maksumczak Tomasz
15. Monczak Piotr
16. Piechowiak Jacek
17. Rzeszutek Waldemar
18. Sidoruk Robert
19. Stankiewicz Andrzej
20. Tomiak Zbigniew
21. Wieciński Waldemar
22. Witrylak Andrzej
23. Zajączkowski Dariusz


III zdo1. – operator ruchowo –
przewozowy kolei

wych. Barbara Adamczak

1. Andrzejewska Renata
2. Banaszak Gra yna
3. Basara Beata
4. Bujak Marzena
5. Foksińska Bo ena
6. Kata Arleta
7. Kwiecień Małgorzata
8. Lato Maria
9. Miciuła Jolanta
10. Nowaczyńska Natalia
11. Orzechowska Gra yna
12. Paprocka Dorota
13. Piotrowska El bieta
14. Smak Dorota
15. Świerzko Renata
16. Tomczak Barbara
17. Wójcicka Romualda
18. Żaklińska Ewa
Zespół Szkół Samochodowych
Technikum Samochodowe VTS

wych. Maria Oberenkowska

1. Berta Mariusz
2. Czarnecki Jacek
3. Dominiczak Robert
4. Duber Mariusz
5. Dziemidok Andrzej
6. Fischer Stanisław
7. Gawron Jacek
8. Glapa Krzysztof
9. Górniak Remigiusz
10. Grzmielewicz Andrzej
11. Kania Witold
12. Kaszuba Sławomir
13. Knap Krzysztof
14. Kruczek Arkadiusz
15. Kubacha Grzegorz
16. Kuza Karol
17. Lechów Marek
18. Łosyk Piotr
19. Maciejewski Piotr
20. Morzycki Marek
21. Musielak Robert
22. Mycan Ryszard
23. Olejnik Janusz
24. Pawlicki Piotr
25. Półtorak Andrzej
26. Prusinowski Wojciech
27. Raszkiewicz Jacek
28. Rozumek Krzysztof
29. Rudowicz Tomasz
30. Tchórzewski Piotr
31. Tokarz Piotr
32. Urban Tadeusz
33. Wirt Oskar
34. Wojtasik Zbigniew
35. Wypijewski Grzegorz
36. Żak Ryszard




Technikum Mechaniczne VTM

wych. J. Przespolewski

1. Bomski Krzysztof
2. Juchum Bogdan
3. Kijak Jarosław
4. Kowbel Robert
5. Koźlak Tomasz
6. Kulesza Jacek
7. Majkut Marek
8. Mataczyna Jarosław
9. Matusiak Zbigniew
10. Miszczyk Jarosław
11. Mróz Mirosław
12. Nienadowski Grzegorz
13. Pieczarka Zbigniew
14. Pilichowski Jacek
15. Przybyłowicz Wiesław
16. Rezulak Jarosław
17. Rymaszewski Ireneusz
18. Sadowski Sławomir
19. Stelmaszczyk Krzysztof
20. Tomala Dariusz
21. Tomaszewski Zbigniew
22. Wabno Adam
23. Wijata Ryszard
24. Witkowski Arkadiusz
25. Zajączkowski Krzysztof




Technikum Samochodowe po ZSZ IIITSZ

wych. Janina Steliga

1. Derwich Waldemar
2. Filipiak Ryszard
3. Gierak Władysław
4. Gorczyca Krzysztof
5. Górski Tadeusz
6. Jarmużek Robert
7. Jóźwiak Artur
8. Kaja Jacek
9. Kozłowski Waldemar
10. Krzosek Arkadiusz
11. Kulik Mariusz
12. Kurianowicz Dariusz
13. Ludwiczak Sławomir
14. Markiewicz Dariusz
15. Owoc Gerard
16. Szczepaniak Waldemar
17. Szpak Ryszard
18. Tomys Andrzej
19. Towpik Kazimierz
20. Waleńczuk Waldemar
21. Wójta Andrzej
22. Żuk Krzysztof


Pedagogiczna Szkoła Techniczna IIIPST

wych. R. Mądry

1. Biedacha Marek
2. Bierwiczonek Leszek
3. Catewicz Marek
4. Dopierała Mirosław
5. Futryk Janusz
6. Głowacki Leszek
7. Gucwa Bogusław
8. Hołotczyk Paweł
9. Jankowski Leszek
10. Jaranowski Kazimierz
11. Jaśków Stanisław
12. Koliński Piotr
13. Kozak Zbigniew
14. Kubik Marek
15. Kumor Bogusław
16. Matych Krzysztof
17. Polcyn Ireneusz


Liceum Zawodowe IVLZ

wych. Artur Strychalski

1. Bieliński Roman
2. Czudak Sławomir
3. Dragun Dariusz
4. Dulat Andrzej
5. Fleiszerowicz Piotr
6. Kalemba Rafał
7. Klim Bogdan
8. Kowalski Dariusz
9. Królikowski Dariusz
10. Kutrowski Dariusz
11. Mikiciuk Dariusz
12. Narloch Roman
13. Nieszczyszak Andrzej
14. Olko Andrzej
15. Paprzycki Marek
16. Pokorny Ryszard
17. Sadowski Mirosław
18. Słomiński Cezary
19. Szytkiewicz Bogdan
20. Szymański Jarosław
21. Świtalski Mirosław
22. Tchórzewski Waldemar
23. Warszewski Wiesław
24. Wróblewski Ryszard
25. Zabłocki Mariusz

Zespół Szkół Samochodowych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A mechanik poj. samochodowych

wych. Maria Jadaś

1. Antczak Jan
2. Baranowski Waldemar
3. Baba Andrzej
4. Błażewicz Bogdan
5. Borsuk Jarosław
6.Choptiany Mirosław
7.Dendewicz Mariusz
8.Domański Dariusz
9.Dolecki Tomasz
10. Hallman Ryszard
11. Heyduk Robert
12. Hanek Robert
13. Jackowski Grzegorz
14. Kopaczewski Grzegorz
15. Kulewicz Bronisław
16. Kulikowiec Robert
17. Łubicki Dariusz
18. Milczewski Artur
19. Pawłowski Artur
20. Pawłowski Krzysztof
21. Pluskota Zbigniew
22. Prosuł Jan
23. Puchalski Dariusz
24. Szemiot Zbigniew
25. Wardyński Lech
26. Wróblewski Krzysztof
27. Zawada Janusz


III B mechanik poj. samochodowych

wych. Józef Jaśkiewicz

1. Baryga Adam
2. Bulanowski Roman
3. Dziaduszek Jan
4. Chełmicki Andrzej
5. Gałach Waldemar
6. Grzegorski Grzegorz
7. Kamzelewski Andrzej
8. Marczenia Krzysztof
9. Majdański Krzysztof
10. Nożewski Tomasz
11. Orwat Waldemar
12. Pańtak Dariusz
13. Rzetelski Krzysztof
14. Rzeczkowski Marek
15. Sarnowski Krzysztof
16. Szalek Arkadiusz
17. Symerjak Krzysztof
18. Trześniewski Bogdan
19. Traczyk Jarosław
20. Kłapiński Mirosław
21. Mazur Waldemar
22. Przybyłowicz Dariusz
23. Woźniak Jacek
24. Chowaniec Bogdan
25. Raut Mirosław
26. Pazdro Paweł
27. Kuczmajewski Stanisław
III C tokarz

wych. brak danych

1. Antoniuk Dariusz
2. Chmurzewski Dariusz
3. Ganczar Bogumił
4. Gruszecki Adam
5. Kołodziej Grzegorz
6. Królicki Krzysztof
7. Ligocki Jacek
8. Łukaszewski Robert
9. Markiewicz Krzysztof
10. Marynowicz Leszek
11. Michałowski Jerzy
12. Niszczot Mirosław
13. Ochal Dariusz
14. Przybylski Grzegorz
15. Ryszkowski Dariusz
16. Winkler Krzysztof
17. Wojtasik Krzysztof


III D blacharz – lakiernik

wych. Maria Taberska
1. Biczuk Roman
2. Kowalski Marek
3. Krawczonek Maciej
4. Markiwicz Igor
5. Nowotnik Piotr
6. Ratajczak Dariusz
7. Schneider Arnold
8. Szumski Piotr
9. Szymkowiak Paweł
10. Walczak Waldemar
11. Bagan Sławomir
12. Boczar Janusz
13. Bukowski Robert
14. Codagni Marek
15. Dzieciukiewicz Marek
16. Leśnik Zdzisław
17. Nowak Krzysztof
18. Stępniewski Robert
19. Żmuda Krzysztof


III E mechanik maszyn i urzą-
dzeń przemysł.
wych. Anna Widomska

1. Chabrowski Konrad
2. Chomicz Roman
3. Estrich Paweł
4. Garbacz Dariusz
5. Ignaciuk Mariusz
6. Iwański Andrzej
7. Kędziora Mirosław
8. Koniecko Dariusz
9. Kowaliczek Artur
10. Łaski Roman
11. Matan Jarosław
12. Michałowski Paweł
13. Młynarek Robert
14. Ostrowski Jacek
15. Pauliński Mariusz
16. Siudaj Andrzej
17. Szarkowicz Jacek
18. Tojs Mariusz
19. Wróbel Robert
20. Zelent – Pasieczny Andrzej
1985/86

Zespół Szkół Elektronicznych

Liceum Zawodowe
IVL monter urządzeń elektronicznych

wych. Łucja Przybylska

1. Bilibucha Roman
2. Chełmiński Robert
3. Duda Maciej
4. Goc Marek
5. Kloc Marek
6. Liwocha Zbigniew
7. Matuszczak January
8. Niemiec Robert
9. Paluszczak Jarosław
10. Pasieczny Aleksander
11. Para Arkadiusz
12. Pegza Dariusz
13. Peksa Radosław




14. Płetenicki Grzegorz
15. Pypka Andrzej
16. Kokoszyński Dariusz
17. Semik Waldemar
18. Szymkowiak Dariusz
19. Szulta Dariusz
20. Tomaszewski Dariusz
21. Tomczak Marzena
22. Ulanicka Barbara
23. Urbańczak Tomasz
24. Zakrzewski Paweł


Zespół Szkół Elektronicznych

Technikum Elektroniczne
Ve elektronika


wych. Jadwiga Słabik

1. Bajon Artur
2. Cichowlaz Zofia
3. Dziurla Norbert
4. Frydryk Artur
5. Gołembiewska Hanna
6. Jarapud Tomasz
7. Kroczak Zbigniew
8. Krzesiński Zbigniew
9. Kwiatkiewicz Dariusz
10. Liberski Zbigniew
11. Nowacka Elżbieta
12. Nowak Leszek
13. Nowicka Sławomira
14. Pacewicz Cezary
15. Piszczyk Jarosław
16. Pogrebna Aldona
17. Prońko Jacek
18. Rak Jarosław
19. Ratajczak Artur
20. Sobkiewicz Jacek
21. Sosiński Maciej
22. Szałecki Krzysztof
23. Skindzier Przemysław
24. Siwicki Piotr
25. Szkwarek Krzysztof
26. Wąsiak Sławomir
27. Żołyński Sławomir



Vr radiotechnika i telewizja

wych. Krystyna Witczak

1. Adamski Piotr
2. Czarkowski Grzegorz
3. Czeszejko Stanisław
4. Ćwirko Marek
5. Giers Rafał
6. Gruda Mirosław
7. Haręźlak Jarosław
8. Jajczak Sławomir
9. Jasicki Wojciech
10. Jursza Robert
11. Konopka Ryszard
12. Kopański Zbigniew
13. Król Jarosław
14. Machowski Marek

15. Maćkowiak Paweł
16. Maliszewski Dariusz
17. Nowakowski Janusz
18. Pawłowski Dariusz
19. Podsiadło Arkadiusz
20. Pietras Wiesław
21. Pólkowski Zdzisław
22. Proniuk Artur
23. Smoter Krzysztof
24. Styłba Sławomir
25. Szarata Piotr
26. Szehidewicz Adam
27. Tarwacki Krzysztof
28. Zagórski Jacek
29. Zaleski Jarosław


Vt teletransmisja

wych. Lech Szydłowski

1. Bajak Bogdan
2. Baranowski Przemysław
3. Bartoń Robert
4. Dębska Małgorzata
5. Dubowski Adam
6. Fujak Przemysław
7. Gieregowski Piotr
8. Iwanowski Waldemar
9. Jaworski Zenon
10. Karnecki Dariusz
11. Kiapśnia Dariusz
12. Kowalik Bogusław
13. Kozakiewicz Ryszard
14. Kulikowski Dariusz
15. Kuśmierz Henryk
16. Łozicki Lesław
17. Mackiewicz Marek
18. Małkiewicz Jacek
19. Misterski Jarosław
20. Najdek Bogusława
21. Pernal Aleksander
22. Staniuszko Witold
23. Zimny Artur
Zespół Szkół Elektronicznych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III zt – monter urządzeń tele-
komunkacyjnych

wych. Barbara Jastrzębska

1. Adam Wiesław
2. Berbeka Małgorzata
3. Domowicz Andrzej
4. Gajdziński Artur
5. Jackowski Dariusz
6. Jakubowski Dariusz
7. Jemioła Edyta
8. Jentasiewicz Katarzyna
9. Pańczak Tomasz
10. Pawlisz Maciej
11. Plich Mariusz
12. Rajzner Dariusz
13. Schmidt Piotr
14. Stankiewicz Sławomir
15. Strycharz Piotr
16. Szameta Remigiusz
17. Szymczak Sylwester
18. Włodkiewicz Dorota
19. Żylewski Robert
20. Kleinert Teresa
21. Serylak Krzysztof


IIIze – elektromonter

wych. Mirosław Arczyński

1. Bartkowiak Waldemar
2. Brzozowski Krzysztof
3. Dęboski Adam
4. Ducki Mariusz
5. Grabowski Sylwester
6. Jurkowski Mariusz
7. Kłosowski Paweł
8. Kubalski Zbigniew
9. Kuryś Józef
10. Myśliński Leszek
11. Pastewski Janusz
12. Patelak Jakub
13. Połomka Andrzej
14. Rychlikowski Andrzej
15. Rypuła Waldemar
16. Słobodzian Sylwester
17. Ratajczak Paweł
18. Sokolowski Dariusz
19. Sobociński Jarosław




20. Stokłuska Dariusz
21. Suchowski Rafał
22. Towpisz Zenon
23. Wojciechowski Grzegorz
24. Zieliński Sławomir
25. Ciastko Robert
26. Marczak Dariusz
27. Muszyński Adam
28. Niemyt Mariusz
29. Galiński Tadeusz
30. Hellwing Daniel

IIIzdo – operator ruchowo
przewozowy kolei

wych. Kazimierz Adamczak

1. Bielawa Renata
2. Biernacka Julia
3. Borkowska Jolanta
4. Buciak Małgorzata
5. Donaj Izabella
6. Durawa Janusz
7. Gera Alicja
8. Gładysz Beata
9. Kierzek Renata
10. Kumor Beata
11. Musiał Tadeusz
12. Ohm Renata
13. Pawłowska Wioletta
14. Piasecka Ewa
15. Pluskota Elżbieta
16. Powchowicz Beata
17. Sądkiewicz Iwona
18. Starkowska Danuta
19. Świstak Katarzyna
20. Weklicz Wioletta

 
IIIzde – elektromonter trakcji
elektrycznej

wych. Kazimierz Adamczak

1. Chorąży Jerzy
2. Czebrowski Marek
3. Dzbański Krzysztof
4. Fabisiak Paweł
5. Hoffman Mieczysław
6. Kazimierski Mirosław
7. Kińczyk Mariusz
8. Łyskawa Krzysztof
9. SzczepaniakZbigniew
10. Szczypkowski Robert
11. Wach Robert
12. Wojciechowski Robert
13. Konarski Piotr
Zespół Szkół Samochodowych
Technikum Samochodowe VTS

wych. Zygmunt Zelisko

1. Bakalczyk Krzysztof
2. Binkowski Bogdan
3. Bodes Zbigniew
4. Bomski Przemysław
5. Brudz Mariusz
6. Czarnecki Jacek
7. Filip Wojciech
8. Kamecki Tadeusz
9. Kamiński Jan
10. Lewandowski Mariusz
11. Ludwisiak Jerzy
12. Malinowski Marek
13. Medyński Mariusz
14. Michalewicz Robert
15. Miłoś Jacek
16. Puła Jacek
17. Śliwa Marian
18. Wojciechowski Andrzej
19. Wysocki Jarosław
20. Zbylut Alfred



Technikum Mechaniczne VTM

wych. Stefania Barańska

1. Błoszyk Jarosław
2. Chorążyk Witold
3. Duda Piotr
4. Dworak Mariusz
5. Dzieliński Piotr
6. Florczyk Robert
7. Haściło Robert
8. Kędzia Radosław
9. Kuryło Piotr
10. Machowski Stanisław
11. Moroz Zbigniew
12. Ordecki Robert
13. Orliński Jarosław
14. Pietkiewicz Andrzej
15. Protasewicz Krzysztof
16. Sahaj Tomasz
17. Skrobisz Jacek
18. Starzyński Ryszard
19. Urkiel Jacek
20. Witan Mirosław
21. Zaremba Dariusz
22. Żak Piotr



Technikum Mechaniczne po ZSZ IIITMZ

wych. Zofia Czerepińska–Ksenicz

1. Borkowski Krzysztof
2. Drobysz Mirosław
3. Iwański Krzysztof
4. Janicki Piotr
5. Kaczor Tadeusz
6. Karaśkiewicz Janusz
7. Klimek Grzegorz
8. Koprowski Bogusław
9. Minda Robert
10. Nowak Krzysztof
11. Nowakowski Grzegorz
12. Oliwa Marek
13. Posłuszny Krzysztof
14. Rajtakowski Piotr
15. Sokołowski Zbigniew
16. Wąsiewicz Maciej
17. Żurowik Zenon




Liceum Zawodowe IVLZ
 
wych. Zbigniew Lutycz

1. Cholewiński Karol
2. Chyziak Arkadiusz
3. Dulat Andrzej
4. Gniazdo Andrzej
5. Leśniak Wiesław
6. Luka Michał
7. Merena Artur
8. Murawicki Jarosław
9. Pyzalski Leszek
10. Sawicki artur
11. Semeńczuk Krzysztof
12. Tracz Dariusz
13. Tuzimek Dariusz
14. Urbański Robert
15. Waściński Ryszard
16. Wójkiewicz Piotr
Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A

wych. Józef Jaśkiewicz

1. Barański Adam
2. Cieplicki Roman
3. Czerniejewski Jarosław
4. Dabiach Grzegorz
5. Frączak Zbigniew
6. Halatyn Krzysztof
7. Jaśkaczek Kazimierz
8. Jarzębiński Artur
9. Ilnicki Adam
10. Joński Mariusz
11. Jurak Marek
12. Kaczmarczyk Dariusz
13. Kowalewicz Robert
14. Lis Jacek
15. Łanocha Jan
16. Matczyszyn Marek
17. Mossetty Jarosław
18. Powchowicz Wojciech
19. Pytlos Piotr
20. Rindflejsz Piotr
21. Szper Piotr
22. Trela Dariusz
23. Wielgosz Ireneusz
24. Wojnarowski Grzegorz
25. Wykocki Grzegorz
26. Zastawny Piotr
27. Ziarek Andrzej
28. Zwolak Krzysztof
29. Łopato Andrzej
30. Makarewicz Piotr
31. Kancelarczyk Krzysztof


III B mechanik pojazdów samochodowych

wych. Urszula Sobocińska

1. Bujnowski Andrzej
2. Czajkowski Witold
3. Janiszewski Wojciech
4. Jędrzejczyk Mirosław
5. Juraszek Dariusz
6. Kaczmarek Janusz
7. Krassowski Maciej
8. Maćkowiak Piotr
9. Modziar Dariusz
10. Małysz Darosław
11. Murat Jarosław
12. Maruszewicz Paweł
13. Nowosielski Jacek
14. Pater Jarosław
15. Pelechacz Jarosław

16. Pokrzywko Mirosław
17. Pokrzywko Mariusz
18. Przymyszała Adam
19. Rabęda Jacek
20. Rauba Ireneusz
21. Różycki Marcin
22. Sosnowski Robert
23. Spruch Lesław
24. Stępniewski Artur
25. Stołpiak Marek
26. Szarłata Tomasz
27. Szymczak Dariusz
28. Tchórz Cezary
29. Turecki Krzysztof
30. Wilk Dariusz
31. Wojciechowski Jacek
32. Zawiski Tomasz


III C mechanik maszyn i urzą-
dzeń przem. – tokarz
wych. Anna Sobich

1. Adamski Krzysztof
2. Bieniek Tomasz
3. Bogdanowicz Dariusz
4. Dębski Robert
5. Hajłasz Waldemar
6. Horbal Roman
7. Kaczmarek Jarosław
8. Kasiński Artur
9. Krasuski Rafał
10. Lubera Andrzej
11. Mąka Zbigniew
12. Michałowski Paweł
13. Orłowski Zbigniew
15. Rejdukowski Mieczysław
16. Rzaniak Krzysztof
17. Śliwowski Dariusz
18. Wawrzyniak Andrzej
19. Wąchała Marek
20. Wolski Jarosław
21. Bosak Jerzy
22. Chomiak Andrzej
23. Grundmann Norbert
24. Harendarz Dariusz
25. Jastrowicz Adam
26. Kaprocki Tadeusz
27. Kłonowski Krzysztof
28. Król Krzysztof
29. Kuca Wojciech
30. Lamcha Piotr
31. Pierzga Wiesław
32. Rypson Roman
33. Tyranowski Piotr
34. Węcek Cezary
1986/87

Zespół Szkół Elektronicznych

Technikum Elektroniczne
Ve elektronika

wych. Grażyna Kościukiewicz

1. Bajus Robert
2. Baran Paweł
3. Białas Robert
4. Czarnecki Marek
5. Grzeczkowicz Andrzej
6. Jareniowski Paweł
7. Kaube Rafał
8. Karnecka Danuta
9. Kopka Sławomir
10. Kula Wiesław
11. Maksimiuk Dariusz
12. Michalski Jan
13. Nowak Krzysztof
14. Orłowski Zbigniew
15. Paszkudzki Piotr
16. Puchowicz Jacek
17. Ratajczak Robert
18. Raszczuk Marek
19. Rudowicz Benedykt
20. Sapużak Jolanta
21. Sielka Jarosław
22. Siuta Mirosław
23. Szczepaniak Wojciech
24. Szeloch Zefiryn
25. Szlachetko Bogdan
26. Tokarz Renata
27. Trościanko Marek
28. Wachowiak Piotr


Vr radiotechnika i telewizja

wych. Elżbieta Relewicz

1. Adamczewski Bogusław
2. Barzdo Arkadiusz
3. Czernichowski Jerzy
4. Dynowicz Zbigniew
5. Górniak Stanisław
6. Janowski Dariusz
7. Jedowski Marek
8. Kmieć Piotr
9. Kościukiewicz Maciej
10. Kubicki Robert
11. Lesser Waldemar
12. Lisiecki Edmund
13. Lubieniec Andrzej
14. Łukasiewicz Norbert
15. Piotrowski Tomasz
16. Płaza Dariusz






17. Puchalski Marek
18. Rojszczak Artur
19. Skowroński Zbigniew
20. Sokulski Roman
21. Świdrowski Mariusz
22. Wicher Mariusz
23. Wiechczyński Artur
24. Wilgosz Zbigniew
25. Wilk Leszek
26. Wiźniuk Jerzy
27. Wojciech Grzegorz


Vt teletransmisja

wych. Kornel Chamryk

1. Bołoczko Zbigniew
2. Cegłowski Zdzisław
3. Chmielewski Wojciech
4. Cichoń Lesław
5. Fronczyk Andrzej
6. Gusztaf Piotr
7. Hofman Wioletta
8. Kniaź Jacek
9. Kowalska Urszula
10. Kozioł Jacek
11. Kruczek Jarosław
12. Kryś Paweł
13. Medwediuk Tomasz
14. Mościcka Urszula
15. Nowicki Witold
16. Olszewski Dariusz
17. Piechocki Krzysztof
18. Ratajczak Zbigniew
19. Rybczyński Jarosław
20. Rzeszutek Tomasz
21. Wąsik Robert
22. Wiśniosz Przemysław
23. Wojtera Krzysztof
24. Zarzycki Władysław
25. Żołyński Lech
Zespół Szkół Elektronicznych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III ze – elektromonter

wych. Jan Krawczyk

1. Aniszewski Andrzej
2. Diaczuk Kazimierz
3. Dykrzak Dariusz
4. Furtak Arkadiusz
5. Galiński Tadeusz
6. Hellwing Daniel
7. Hryńczuk Andrzej
8. Janiszewski Mariusz
9. Kacala Adam
10. Kaziów Jarosław
11. Kocan Janusz
12. Konys Jarosław
13. Maksymowicz Zdzisław
14. Matuszewski Mariusz
15. Malinowski Andrzej
16. Napierała Dariusz
17. Owczarek Zbigniew
18. Ratajczak Henryk
19. Rożnowicz Mirosław
20. Rycek Tomasz
21. Serafiński Tomasz
22. Sienkiewicz Dariusz
23. Smoter Roman
24. Sosnowski Dariusz
25. Szuman Janusz
26. Winiarski Bogdan
27. Rasiński Krzysztof
28. Władyka Jan
29. Zięciak Kajetan


IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych

wych. Wiesław Wołyniec

1. Balcerzak Leszek
2. Bojsko Paweł
3. Chojnicka Beata
4. Ciura Grażyna
5. Grochowski Robert
6. Huzar Dariusz
7. Kielec Violetta
8. Kowal Jacek
9. Kozak Anna
10. Kwaśniewski Artur
11. Maksymczak Jan
12. Kuchciak Andrzej
13. Łappo Jerzy
14. Łuszczewska Dorota
15. Mokras Hanna
16. Młynarczyk Jolanta
17. Najdek Mirosław
18. Olszewska Ewa
19. Rowecki Maciej
20. Tarwacki Robert
21. Sobański Piotr
22. Purat Marek
23. Wechman Sławomir






IIIzde – elektromonter taboru
szynowego

wych. Bożena Kurkiewicz

1. Bąk Bernard
2. Fornal Dariusz
3. Jurecki Arkadiusz
4. Nowak Robret
5. Radziejewski Tomasz
6. Tumanowicz Jaroslaw
7. Marciniak Jarosław
8. Miroslawski Jacek
9. Świętek Artur
10. Trzciński Bernard

IIIzdo – operator ruchu przewozu kolei

wych. Bożena Kurkiewicz

1. Ciapalo Dorota
2. Jaśkiewicz Ewa
3. Kobyłka Wioletta
4. Koźlarek Dorota
5. Krawczyk Halina
6. Nowicka Renata
7. Nowicki Robert
8. Piotrowska Jadwiga
9. Stoliński Dariusz
10. Stopa Halina
11. Swejkowska Aneta
12. Tomaszewska Bożena
13. Wojtas Renata
14. Wrońko Mariola
15. Zając Beata


IIIza – monter układów elektronicznych i automatyki

przemysłowej
wych. Zuzanna Pilarczyk

1. Alina Adam
2. Bajszczak Edmund
3. Brychcy Eżbieta
4. Cegłowski Dariusz
5. Cieślak Radosław
6. Dzikowska Beata
7. Garbula Grażyna
8. Grabowski Jacek
9. Jaskulski Mirosław
10. Kamińska Dorota
11. Kępka Beata
12. Koszyl Ewa
13. Kowalonek Jarosław
14. Kowalik Wioletta
15. Kwiecińska Beata
16. Malinowska Jolanta
17. Palonek Robert
18. Rogalska Renata
19. Szczęsniak Aleksander
20. Wałach Tomasz
21. WasińskiTomasz
22. Wełyczko Krzysztof
23. Żuchoński Leszek
Zespół Szkół Samochodowych
Technikum Samochodowe VTS

wych. Anna Sielicka

1. Białkowski Zbigniew
2. Bielerzewski Jerzy
3. Buczkowski Tomasz
4. Bundz Piotr
5. Chlebowski Krzysztof
6. Chmielewski Jacek
7. Czajkowski Jarosław
8. Dąbek Dariusz
9. Karpiński Tomasz
10. Lichtański Piotr
11. Miładowski Dariusz
12. Nitka Jacek
13. Nowek Waldemar
14. Patelak Arkadiusz
15. Ryczkowski Jarosław
16. Sajnóg Robert
17. Sałek Marcin
18. Stachowiak Jarosław
19. Tchórzewski Janusz
20. Wojtkiewicz Wiesław
21. Wróbel Roman


Technikum Mechaniczne VTM

wych. Zofia Kotkowska

1. Andrysewicz Andrzej
2. Czarkowski Sławomir
3. Damecki Jarosław
4. Gerałtowski Dariusz
5. Gramza Wojciech
6. Hajn Andrzej
7. Howis Piotr
8. Howis Wojciech
9. Jabłeka Tomasz
10. Klimiuk Sławomir
11. Kociemba Mirosław
12. Muńko Roman
13. Niedźwiedź Jarosław
14. Stelmach Andrzej
15. Szewczyk Tomasz
16. Szymlet Sławomir
17. Ziemiański Robert



Technikum Samochodowe po ZSZ IIITSZ

wych. B. Mikulska

1. Berus Marek
2. Cimoszewicz Paweł
3. Duda Jarosław
4. Groblica Andrzej
5. Guzik Jacek
6. Kaczmarczyk Krzysztof
7. Karwacki Robert
8. Krzyżanowski Edward
9. Lacelt Leszek
10. Myśków Jerzy
11. Olczyk Dariusz
12. Radny Piotr
13. Słomian Krzysztof
14. Szatarski Piotr
15. Szermer Robert
16. Zahorodny Robert
17. Załuski Piotr
18. Zieliński Mariusz


Liceum Zawodowe IVLZ

wych. Jerzy Żebrowski

1. Blacha Cezary
2. Czuchta Jarosław
3. Florczak Artur
4. Gosk Marek
5. Grzesiuk Arkadiusz
6. Heintze Jacek
7. Jankowski Mariusz
8. Makowski Tadeusz
9. Matusewicz Krzysztof
10. Mordal Robert
11. Piechocki Andrzej
12. Ratajczak Bogdan
13. Rostocki Leszek
14. Różbicki Piotr
15. Tomczyk Krzysztof
16. Wala Mariusz
Zespół Szkół Samochodowych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A mechanik pojazdów samochodowych

wych. Jerzy Zgodziński

1. Bakalarczyk Krzysztof
2. Baran Marek
3. Benczarski Alfred
4. Biskup Leszek
5. Bogusz Robert
6. Buczyński Dariusz
7. Czajkowski Dariusz
8. Chłoń Dariusz
9. Drzymała Robert
10. Janicki Bogdan
11. Klaczek Piotr
12. Kobylański Jarosław
13. Krengowski Piotr
14. Lasota Adam
15. Lemański Wojciech
16. Nadstoga Paweł
17. Nawara Artur
18. Nawrocki Sławomir
19. Prosicki Piotr
20. Przybylski Mariusz
21. Przygoda Radosław
22. Rogoziński Andrzej
23. Skibiński Waldemar
24. Stasiełowicz Piotr
25. Stokłuska Jerzy
26. Strokowski Robert
27. Szmańda Jarosław
28. Szymczyk Leszek
29. Tylk Bogusław
30. Wanatko Mirosław
31. Zatorski Krzysztof
32. Zduńczyk Artur
33. Żmudziński Marek
34. Nowak Jacek


III B mechanik pojazdów samochodowych

wych. Bronisław Jabłoński

1. Benesz Robert
2. Cimek Dariusz
3. Gawrysiak Rafał
4. Hładki Mariusz
5. Jankowiak Jacek
6. Pelczarski Radosław
7. Roszak Andrzej
8. Rycek Adam
9. Skwarek Waldemar
10. Stasiuk Ryszard
11. Urkiel Waldemar
12. Dziok Tomasz
13. Łapiński Piotr
14. Łappo Jarosław
15. Masłowski Piotr
16. Ptak Marek
17. Sowa Marek
18. Szyjka Robert
19. Żaguń Tomasz
20. Ziubryniewicz Andrzej
21. Wysocki Krzysztof
22. Borysewicz Zbigniew
23. Kabara Krzysztof
24. Żaczkiewicz Krzysztof
25. Bajkowski Radosław
III E mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

wych. Lech Wziątek

1. Banik Paweł
2. Barcewicz Wiesław
3. Bernat Piotr
4. Boksa Piotr
5. Bołoz Wojciech
6. Bronczak Bogdan
7. Długaszek Paweł
8. Flaum Jacek
9. Gołucki Krzysztof
10. Gramatyka Andrzej
11. Hołownia Krzysztof
12. Igielski Artur
13. Jackowski Piotr
14. Karłyk Paweł
15. Kłak Paweł
16. Mokasiński Dariusz
17. Morajko Roman
18. Stokarek Dariusz
19. Stankowski Dariusz
20. Sujak Bogdan
21. Szkoda Wojciech
22. Szymkiewicz Marek
23. Zboralski Krzysztof


kl.III D tokarz

wych. Danuta Szymanowska

1. Choiński Roman
2. Dutka Andrzej
3. Gościak Roman
4. Halkowicz Marek
5. Lachowicz Robert
6. Sadowski Dawid
7. Skrzypek Wieslaw
8. Sobieraj Robert
9. Zygmunt Arkadiusz
10. Głuszczuk Zbigniew
1987/88

Zespół Szkół Elektronicznych

Technikum Elektroniczne
Va automatyka sterowania ruchem kolejowym
wych. Adam Jeske

1. Burek Janusz
2. Danielewicz Monika
3. Grzyb Waldemar
4. Ignasiak Andrzej
5. Kierzek Jarosław
6. Koprucki Tomasz
7. Kozłowski Igor
8. Michałów Jarosław
9. Mielczarek Jarosław
10. Migułska Wioletta
11. Mizerak Katarzyna
12. Nowakowska Wioletta
13. Opala Jolanta
14. Organek Andrzej
15. Pasławski Edwin
16. Pełka Waldemar
17. Rola Jarosław
18. Sikora Adam
19. Waligórski Piotr
20. Wocial Grzegorz
21. Wojciechowski Robert
22. Zajdel Sławomir
23. Zwolak Artur
24. Żejmo Krzysztof


Vr radiotechnika i telewizja

wych. Krystyna Koroblowska-Hućko

1. Adamkiewicz Tomasz
2. Bajerski Marek
3. Binczarowski Mirosław
4. Bizukojć Paweł
5. Błaszczyk Piotr
6. Bocer Dariusz
7. Dudziak Dariusz
8. Gróżdż Piotr
9. Jaroński Jarosław
10. Kasperski Andrzej
11. Kolbuszewski Mariusz
12. Lisiecki Jarosław
13. Makuchowski Grzegorz
14. Meyer Norbert
15. Polański Jerzy
16. Popielarz Dariusz
17. Prokopczak Jan
18. Raczkowski Krzysztof
19. Stankiewicz Artur
20. Suchecki Robert
21. Tymecki Grzegorz
22. Tyski Adam
23. Wańkowicz Robert
24. Wereszczyński Arkadiusz
25. Wilczyński Robert
26. Zając Piotr



Vt teletransmisja

wych. Krystyna Bursztyńska

1. Daniec Leszek
2. Dobryniewski Jacek
3. Galbierczyk Olga
4. Jarowicz Tomasz
5. Jodko Krzysztof
6. Karnecki Robert
7. Kasperczak Henryk
8. Kozłowski Adam
9. Kuchta Wiesław
10. Mach Grzegorz
11. Malkiewicz Robert
12. Olichwiruk Dariusz
13. Pietkiewicz Marek
14. Poliński Jerzy
15. Powchowicz Marek
16. Radwański Andrzej
17. Reska Dariusz
18. Rudnicki Maciej
19. Sosiński Tadeusz
20. Stachowiak Maciej
21. Żurek Marek


Vte trakcja elektryczna

wych. Wanda Pławuszewska

1. Chmielowski Jacek
2. Cymer Piotr
3. Dąbrowski Piotr
4. Dec Stanisław
5. Dęga Piotr
6. Donaj Robert
7. Duda Marek
8. Dykiel Jarosław
9. Dyrcz Robert
10. Hałuszczak Janusz
11. Jabłecki Bogdan
12. Karczmar Roman
13. Kliszcz Andrzej
14. Komorowski Maciej
15. Konstańczak Waldemar
16. Lewandowski Paweł
17. Lizewicz Jazek
18. Mac Ireneusz
19. Mamcarz Bogusław
20. Noga Krzysztof
21. Paluchowski Wiesław
22. Piszczyk Arkadiusz
23. Ratajczak Tomasz
24. Słoński Roman
25. Sulek Tomasz
26. Tobolczyk Radosław
27. Wijatowski Roman
28. Zeman Przemysław
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
IIIzde – elektromonter taboruszynowego i trakcji elektrycznej

wych. Ignacy Dryjański

1. Badecki Grzegorz
2. Bednarczyk Krzysztof
3. Białobłocki Henryk
4. Ceruga Jacek
5. Getel Krzysztof
6. Gucenowicz Stanisław
7. Politruk Piotr
8. Stasiński Tomasz
9. Wasilewski Marek
10. Wojtkowiak Leszek
11. Woźniak Piotr
12. Zdanowicz Dariusz
13. Agnieszczak Tomasz
14. Gabrielów Marek
15. Kiełbasiewicz Piotr
16. Kolouszek Dariusz
17. Przybylski Paweł
17. Stanowy Dariusz
18. Sulik Piotr
19. Wawryk Marek


IIIzdo – operator ruchu przewozowego kolei

wych. Barbara Adamczak

1. Bartosz Marek
2. Broszczak Jolanta
3. Domańska Beata
4. Dudka Gabriela
5. Fituch Katarzyna
6. Gruszecka Elżbieta
7. Karoń Wioletta
8. Kula Anna
9. Łach Arkadiusz
10. Maćków Małgorzata
11. Michalewicz Stanisław
12. Mucha Bożena
13. Nadkaniec Dorota
14. Patrzykąt Wanda
15. Plaszczyk Monika
16. Sroga Krystyna
17. Uracz Jarosław
18. Udziałko Anna
19. Zapotoczna Dorota


IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych

wych. Danuta Zawadzka

1. Bidalski Roman
2. Furman Leokadia
3. Gozdur Piotr
4. Hajder Jacek
5. Fituch Katarzyna
6. Kaźmierczak Edyta
7. Klamerek Katarzyna
8. Koleńczuk Jarosław
9. Kulisz Tomasz
10. Majewski Rafał
11. Nabijacz Jolanta
12. Nowak Mirosław
13. Ostafiński Witold
14. Perun Jarosław
15. Pinda Mariusz
16. Rozmiarek Elżbieta
17. Skaliński Jerzy
18. Sobczak Małgorzata
19. Wijatyk Miroslaw
20. Zboraszewski Remigiusz
21. Żukiel Dariusz
22. Wachman Sławomir


III ze – elektromonter

wych. Rozalia Żabska

1. Babij Ktrzysztof
2. Blum Radosław
3. Domaradzki Zbigniew
4. Doszczontek Robert
5. Gromek Artur
6. Jagielski Tomasz
7. Jęczmyk Piotr
8. Karchnet Paweł
9. Kapler Janusz

10. Kwaśniewski Jacek
11. Małycha Krzysztof
12. Milej Artur
13. Niewiński Krzysztof
14. Oleszek Sylwester
15. Szymański Marek
16. Toczko Tomasz
17. Rypson Robert
18. Rysztowski Robert
19. Uszyński Dariusz
20. Wadecki Bogusław
21. Wanat Ireneusz
22. Wirzman Jarosław
23. Wolff Jarosław
24. Woźniak Jarosław
25. Zybort Jarosław


III zdm – monter mechaniczny urządzeń energetycznych

wych. Maria Tatarczuk

1. Augustyniak Piotr
2. Bączek Piotr
3. Buchwald Arkadiusz
4. Chojnacki Artur
5. Fliorek Krzysztof
6. Janas Waldemar
7. Jasina Paweł
8. Kępa Sławomir
9. Krasucki Roman
10. Łukasiewicz Andrzej
11. Malarczyk Waldemar
12. Mączkowski Artur
13. Naklicki Ireneusz
14. Odrzywolski Artur
15. Olejniczak Konrad
16. Rogalski Robert
17. Rozmarynowicz Mirosław
18. Sirocki Krzysztof


III za – monter układów elektronicznych. i automatyki przemysłowej

wych. Ryszard Borkowski

1. Ból Marek
2. Burzyński Marcin
3. Chrobak Zbigniew
4. Drozdek Jan
5. Dubniewski Andrzej
6. Jagusz Barbara
7. Katarzyński Krzysztof
8. Kocik Marzena
9. Koperski Maksymilian
10. Kozioł Tomasz
11. Krawciów Grzegorz
12. Kulas Małgorzata
13. Majewski Mirosław
14. Maniarski Jacek
15. Mróz Dariusz
16. Niedźwiedź Wojciech
17. Osowski Tomasz
18. Podolak Jacek
19. Polaniok Sabina
20. Rusiński Jacek
21. Rzepecki Dariusz
22. Starosta Grzegorz
23. Strumiłło Piotr
24. Szarpak Jadwiga
25. Szyja Piotr
26. Śmiejczak Regina
27. Zakrocki Arkadiusz
28. Żmudziński Jacek
29. Dittrich Paweł
30. Król Paweł
Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe VTS
 

wych. Artur Strychalski
1. Anioł Mirosław
2. Bielański Robert
3. Biernaczyk Tomasz
4. Czerewko Sławomir
5. Frącek Dariusz
6. Gontarewicz Jarosław
7. Kostrzon Mieczysław
8. Lewandowski Zbigniew
9. Malicki Jarosław
10. Masłowski Leszek
11. Moszczyński Andrzej
12. Oparski Krzysztof
13. Orłowski Piotr
14. Pawłowski Rafał
15. Rokita Maciej
16. Romanowicz Jarosław
17. Rybicki Przemysław
18. Spaczyński Jacek
19. Wdzięczny Włodzimierz
20. Wojciechowicz Piotr
21. Ziembicki Jacek
22. Zmuda Ryszard

Technikum Mechaniczne VTM


wych. Grażyna Kaźmierczak

1. Borkiewicz Andrzej
2. Chmielenko Krzysztof
3. Dudek Ireneusz
4. Działkowski Grzegorz
5. Jerszyński Mariusz
6. Kaleta Krzysztof
7. Kopciuch Sławomir
8. Kurzyński Mariusz
9. Kuźmin Mariusz
10. Kycia Dariusz
11. Nowak Przemysław
12. Popiel Robert
13. Słomecki Grzegorz
14. Sośnicki Jarosław
15. Wyrwa Dariusz
16. Zwęgrodzki Wiesław

Technikum Kolejowe VTK


wych. Jerzy Zgodziński

1. Cygan Piotr
2. Czernecki Jan
3. Janas Jarosław
4. Jasicki Robert
5. Kołodziej Dariusz
6. Lechów Grzegorz
7. Lisowski Grzegorz
8. Luterek Artur
9. Malec Artur

10. Michalak Andrzej
11. Miszczyk Jacek
12. Moczyński Andrzej
13. Olejarz Jarosław
14. Skoczylas Dariusz
15. Słonecki Wojciech
16. Socha Krzysztof
17. Stępień Artur
18. Zborowski Henryk

Technikum Samochodowe po ZSZ IIITSZ


wych. Janina Steliga

1. Błażewicz Bogdan
2. Bagan Sławomir
3. Borsuk Jarosław
4. Bukowski Robert
5. Domański Dariusz
6. Jackowski Grzegorz
7. Karuzelewski Andrzej
8. Kowalski Marek
9. Kulewicz Bronisław
10. Musielak Paweł
11. Muszyński Robert
12. Nowak Ryszard
13. Szatarski Piotr
14. Szumski Piotr
15. Szymański Krzysztof
16. Wardyński Lech
17. Wiechecki Bogdan
18. Wróblewski Krzysztof


Liceum Zawodowe
IVLZ


wych. Antonina Hutor - Adamowska

1. Abracewicz Dariusz
2. Borowski Jacek
3. Frydrychowicz Jacek
4. Iwanków Sławomir
5. Kłaczkowski Lech
6. Kuśmierska Małgorzata
7. Łuczak Marcin
8. Marszałek Marian
9. Murawiecki Jarosław
10. Radwański Leszek
11. Szewczyk Jacek
12. Szymczak Marek
13. Wacyra Wiesław
14. Wróbel Grzegorz

Zespół Szkół Samochodowych

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik poj. samochodowych


wych. Kazimiera Lubecka

1. Adamczyk Artur
2. Borysowski Emil
3. Chiliński Krzysztof
4. Cichy Marek
5. Gliźniewicz Dariusz
6. Kaczmarek Waldemar
7. Kaczmarek Mariusz
8. Kieliszak Grzegorz
9. Kucharczyk Artur
10. Kurzawa Cezary
11. Ławniczk Hubert
12. Madej Cezary
13. Mończak Marek
14. Marszałek Artur
15. Młodzieniak Sławomir
16. Murzyn Orfeusz
17. Papiński Marek
18. Piątek Przemysław
19. Proskórnicki Piotr
20. Przybylski Jacek
21. Saczuk Robert
22. Selgowski Paweł
23. Szlachcic Artur
24. Rypson Ireneusz
25. Węcławski Mirosław
26. Wojtkowski Tadeusz
27. Tyl Piotr
28. Wojtkowiak Przemysław

III B mechanik poj. samochodowych


wych. Józef Jaśkiewicz

1. Buchwald Jacek
2. Ciszak Bogdan
3. Flieger Jarosław
4. Hływa Igor
5. Jankowiak Piotr
6. Jaranowski Dariusz
7. Jancewicz Adam
8. Kamzelewski Grzegorz
9. Korotusz Jarosław
10. Kozaczyk Paweł
11. Ławniczak Dariusz
12. Machorowski Mariusz
13. Nowicki Kamil
14. Sobczyk Krzysztof
15. Śpiewak Edward
16. Świderski Krzysztof
17. Raczyński Dariusz
18. Goiński Artur
19. Hajewski Dariusz
20. Kempka Jerzy
21. Kostecki Arkadiusz
22. Majewski Zbigniew
23. Mirkiewicz Wiesław
24. Moszyński Jacek
25. Pawliczak Andrzej
26. Piechta Maciej
27. Pogoda Robert
28. Puchalski Tomasz
29. Stawski Jarosław
30. Słowik Marek
31. Stasiak Michał


III C mechanik poj. samochodowych


wych. Barbara Wierzejewska

1. Babijczuk Jacek
2. Ciesielski Krzysztof
3. Cymbała Andrzej
4. Didłuch Mirosław
5. Gawroński Dariusz
6. Głowacz Robert
7. Gromek Waldemar
8. Grzecznowski Przemysław
9. Hreniak Andrzej
10. Jasiak Krzysztof

 

11. Klecki Marek
12. Koszkało Mariusz
13. Kruk Jarosław
14. Krupski Marek
15. Langner Krzysztof
16. Lewandowski Mariusz
17. Małyska Jacek
18. Mikliński Jan
19. Rodziewicz Robert
20. Sławiński Zbigniew
21. Sobolewski Krystian
22. Ziętek Andrzej
23. Wróbel Piotr
24. Zdrowiak Jarosław
25. Szulerecki Arkadiusz
26. Zwoliński Maciej


III E mechanik maszyn i urządz. przem.


wych. Stanisław Jakubowski

1. Adamowicz Robert
2. Balonek Dariusz
3. Borek Piotr
4. Bukowiecki Marek
5. Janusek Robert
6. Jaworski Robert
7. Kaliński Tomasz
8. Kędzia Krzysztof
9. Lisowski Mariusz
10. Folta Marek
11. Łęszczak Sebastian
12. Łuszcz Paweł
13. Mackiewicz Piotr
14. Mierzwiak Grzegorz
15. Mosiewicz Arkadiusz
16. Obierak Tomasz
17. Rewaj Marian
18. Skierś Ireneusz
19. Szamotulski Wiktor
20. Zagubień Janusz
21. Zienowicz Piotr
22. Zawodziński Robert


III F mechanik silników spalinowych


wych. Aleksandra Janaszak –
Plaszczyk

1. Cedzidło Ireneusz
2. Czujko Roman
3. Czyżak Aleksander
4. Demiściok Andrzej
5. Foltyn Artur
6. Goździk Andrzej
7. Gurban Andrzej
8. Kmieć Robert
9. Kostrzewa Jacek
10. Król Bogdan
11. Kubicki Mirosław
12. Majewski Krzysztof
13. Mazurek Grzegorz
14. Michalski Krzysztof
15. Nowakowski Robert
16. Nowicki Henryk
17. Soter Józef
18. Toporek Waldemar
19. Wesołowski Robert
20. Woźniak Armin



hubert
Ostatnio zmodyfikowany: 2015-11-17 21:26:06

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy