ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Finaliści olimpiad

Dariusz Sieczkowski
klasa 4Te 
rok szk. 2013/14

Osiągnięcia:
Rok szkolny 2012/13
-I miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Innowacji Technicznej
-laureat II miejsca ogólnopolskiego etapu Olimpiady Innowacji
 Technicznej

Stypendia:
-stypendium prezydenta miasta Zielona Góra

Zainteresowania:
-motoryzacja, mechanika, muzyka, sport

Maciej Umiński
klasa 4Tc technik informatyk
rok szk. 2013/14

Osiągnięcia:
Rok szkolny 2011/12
-I miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Innowacji Technicznej
-Finalista ogólnopolskiego etapu Olimpiady Innowacji Technicznej
Rok szkolny 2012/2013
-I miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Innowacji Technicznej

-laureat II miejsca ogólnopolskiego etapu Olimpiady Innowacji
 Technicznej

Stypendia:
-stypendium prezydenta miasta Zielona Góra

Zainteresowania:
-technika, elektronika, komputery, telekomunikacja

Emil Arkita
klasa 4Ta technik elektronik
rok szk. 2011/12

Osiągnięcia:
Rok szkolny 2010/11
-I miejsce w wojewódzkim etapie olimpiady innowacji technicznych
-Finalista ogólnopolskiego etapu Olimpiady innowacji technicznych
Rok szkolny 2009/2010

Stypendia:
-stypendium prezydenta miasta Zielona Góra
-stypendium motywacyjne marszałka województwa lubuskiego

Zainteresowania:
-elektronika(programowanie mikrokontrolerów), piłka nożna, hiphop/rap
Kamil Sadowy
klasa 4Ta technik elektronik rok szk. 2011/12
Osiągnięcia:
Rok szkolny 2010/2011
I miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Innowacji Technicznych
Finalista ogólnopolskiego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych
Rok szkolny 2009/2010
II miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Innowacji Technicznych
Stypendia:
Stypendium Prezydenta miasta Zielona Góra
Stypendium motywacyjne marszałka województwa Lubuskiego

Zainteresowania: komputery, elektronika cyfrowa, automatyka, telekomunikacja, sieci komputerowe, systemy linuxowe

Krzysztof Nowak
Klasa 3Ta technik elektronik
ukończył szkołę w roku szk. 2010/11

Osiągnięcia:
- finalista Olimpiady Młodych Mistrzów Techniki w 2007r.
  Praca „WZMACNIACZ LAMPOWY WL86"
- III miejsce w finale Olimpiady Innowacji Technicznych w 2008r.
  Praca „ELEKTRONICZNE MENU EM80"
- Uzyskał tytuł Młody Innowator w roku 2007 i 2008

Zainteresowania: elektronika ogólna, technika lampowa w aplikacjach audio, programowanie mikrokontrolerów, technika TTL w aplikacjach
arytmetyczno-logicznych

Krzysztof Murawski
Klasa 2Ta technik elektronik

Osiągnięcia:
- Laureat Olimpiady Innowacji Technicznych - wyróżnienie za „MODEL
WINDY", I miejsce w części regionalnej OIT (2008)
- 2004 reprezentant województwa łódzkiego w piłce koszykowej
- Zajmuje się konserwacją szkolnego sprzętu pomiarowego

 

Zainteresowania:
elektronika - projektowanie i budowa urządzeń elektronicznych, koszykówka

Paweł Gryglik
2Ta technik elektronik

Osiągnięcia:
- 2008 -1 miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Innowacji Technicznych
- 2008 - wyróżnienie w etapie ogólnopolskim Olimpiady Innowacji Technicznych
- Liczne publikacje w prasie i Internecie

Zainteresowania:
elektronika, informatyka - programowanie, próby naprawy i usprawnienia działania domowych i szkolnych narzędzi elektronicznych

Mateusz Banach
2 Ta technik elektronik

Osiągnięcia:
- 2008 - III miejsce Laureat etapu ogólnopolskiego Olimpiady Innowacji Technicznych za pracę „ZASTOSOWANIE SILNIKA CD-ROM DO MODELI LATAJĄCYCH"

 


Zainteresowania:
elektronika, modelarstwo sportowe, konstruowanie urządzeń elektronicznych

Maciej Wyrzykowski
4T5 ukończył szkołę w roku szkolnym 2007/2008,
technik mechatronik

Osiągnięcia:
- 2005 - III lokata w konkursie elektronicznym etap szkolny (praca ROBOT)
- 2006 - wyróżnienie w konkursie elektronicznym etap szkolny (praca ROBOT KROCZĄCY)
- 2008 - III miejsce w etapie szkolnym Olimpiady Innowacji Technicznych (praca ROBOT ŚWIATŁOCZUŁY)
- 2008 - II miejsce OIT etap wojewódzki (ROBOT ŚWIATŁOCZUŁY)
- 2008 - II lokata OIT etap ogólnopolski (ROBOT ŚWIATŁOCZUŁY)
Zainteresowania:
mechatronika, projektowanie różnych konstrukcji, grafika komputerowa 2D i 3D

Waldek Drapikowski
Ostatnio zmodyfikowany: 2014-03-13 20:42:06

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy