Nauka może wciągać

12 października w ZSEiS wystartował projekt edukacyjny „KOD DOSTĘPU” wspierany przez firmę SECO/WARWICK. Projekt, łącząc naukę i zabawę, wykorzystując elementy gry, uczy programowania PLC.  To minimum 8 spotkań na których uczniowie rozwiązują zadania-zagadki, prowadzące do uzyskania KODU DOSTĘPU do drzwi – „Drzwi Kariery w SECO/WARWICK”. Zajęcia prowadzone będą przez ekspertów firmy oraz uczniów czwartej klasy mechatronicznej Ernesta i Dawida, którzy poznali firmę od środka zaczynając od praktyk zawodowych a obecnie na stałe współpracujących z firmą.

Ile osób pokona kolejne poziomy, rozwiąże zagadkę i otrzyma kod dowiemy się w finale projektu w 2018 r.
Firma SECO/WARWICK będąca liderem innowacyjnych rozwiązań obróbki cieplnej od października 2016 r. prowadzi w ZSEiS klasę patronacką pod nazwą SECO/CLASS gdzie w nowej pracowni PLC prowadzone są zajęcia praktyczne i teoretyczne. SECO/CLASS to również  szereg praktyk i staży dla uczniów ZSEiS, wspólne projekty i prace badawczo – rozwojowe.
<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy