Patronat Lubuskiego Teatru. Finał !!!

 Zakończyliśmy roczną współpracę z Lubuskim Teatrem. Od czerwca 2016 klasa 3Tc była objęta patronatem tej instytucji kulturalnej.
Spisaliśmy się na medal!!! ZSEiS został okrzyknięty teatralnym rekordzistą (bywaliśmy w teatrze przynajmniej dwa razy w miesiącu). Braliśmy udział w warsztatach teatralnych i obejrzeliśmy wiele przedstawień scenicznych.

 

W nagrodę otrzymaliśmy kolejny projekt, w którym oprócz naszej szkoły biorą udział I Liceum Ogólnokształcące i V Liceum Ogólnokształcące. W roku szkolnym 2017/2018 patronatem Lubuskiego Teatru pod hasłem ,,Kultura tędy'' zostanie objęta aktualna klasa 1Tg. Efektem wspólnych działań uczniów wyżej wymienionych szkół będzie październikowy happening wystawiony przed Lubuskim Teatrem. Już dziś gorąco na niego zapraszamy!

Opiekun i koordynator projektu Agnieszka Piątkowska

 
<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy