UWAGA Absolwenci!

UWAGA Absolwenci!

W pok. 26 można już odbierać DYPLOMY ZAWODOWE!

Zapraszam, Sylwia Żyburt-Wasilewska

 

Wycieczka do Londynu

Uwaga !

Są jeszcze 2 wolne miejsca na wycieczkę do Londynu
w dniach 11-16 czerwca.

Koszty wycieczki: 730 zł i 45 funtów.

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt z panią Anną Rotko (sala w26).

 

UWAGA !!!

UWAGA tegoroczni absolwenci i uczniowie klas trzecich:

- technik informatyk,
- technik mechatronik,
- technik elektronik,
- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej;

Zbieramy ostatnią grupę w tym roku szkolnym (na czerwiec) na darmowy Kurs na uprawnienia elektryczne do 1KV.

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do kadr, do p. Barbary Nowak.

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maja

W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Konstytucji 3 Maja zwycięzcami zostali :

1. Wojciech Szustak  kl Itd

2. Wojciech Isio kl II te

3. Alicja Rzepa i Brajan Sanojca  z kl Itf

Gratulujemy!!!

Organizator : E.Kwiatkowska-Jarmużek

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 164Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy