Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

 

Przed nami VIII edycja Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i przebiega w trzech etapach. Dwa pierwsze odbywają się drogą elektroniczną, natomiast finał ma charakter stacjonarny i jak co roku odbędzie się w Warszawie.

 

 

Dwukrotny wicemistrz Polski kierowców kartingowych

Uczeń klasy 1Tf Marcin Zając, został ogłoszony jednym z najlepszych kierowców kartingowych w swojej kategorii.

 

Konkurs

5 stycznia 2018 roku rozpoczął się konkurs "Praca organiczna 2.0" organizowany pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Naszą szkołę reprezentują w nim: Anna Markiewicz i Wojciech Biliński z klasy 2Te oraz Klaudia Cielińska i Daniel Bielech z klasy 3Tc.
Po wyrównanej walce i emocjonującej dogrywce wszyscy oni zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu 2018 roku. Gratulujemy już osiągniętych sukcesów i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych zmaganiach konkursowych!

Organizatorki etapu szkolnego konkursu: Danuta Szymanowska-Waligóra i Arleta Wyrwa

 

 

 

UWAGA

Zaświadczenia ukończenia kursu spawania elektrycznego trwającego w dniach 14.09.2017-23.11.2017są do odbioru w pok. 8 u doradcy zawodowego

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 197Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy