WINOBRANIE 2018 już za nami ...

ELEKTRONIK na "Korowodzie Winobraniowym"

 

 

Narodowe czytanie "Przedwiośnia"

7 września w bibliotece szkolnej uczniowie klas technikum wzięli udział w czytaniu fragmentów "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.
W ten sposób nasza młodzież włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania  w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był pan Robert Jarmużek i biblioteka szkolna.

 

Zmiana planu 17.09.20187

UWAGA!!!

Od 17.09.2018r w tygodniowym rozkładzie zajęć zostały wprowadzone  zmiany. Proszę nauczycieli i uczniów o sprawdzene planu lekcji ( dziennik elektroniczny lub   http://zseis.zgora.pl/plan/index.html).

 

Warsztaty od SECO/WARWICK

12 września 2018r. najbardziej wytrwali i zaangażowani uczestnicy ubiegłorocznej edycji kursu PLC w SECO/CLASS (Przemysław Tomala, Jacek Maculewicz i Mateusz Hoeft) uczestniczyli w praktycznych warsztatach ufundowanych przez firmę SECO/WARWICK ze Świebodzina w siedzibie SIEMENSA w Poznaniu. Temat szkolenia: Simatic S7-1500T. Sterownik z rozszerzonymi funkcjami Motion Control.

Wkrótce kolejna edycja kursu PLC w SECO/CLASS...

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 223Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy