Okręgowy Finał OIT

21 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim odbył się okręgowy Finał Olimpiady Innowacji Technicznych.
Po prezentacji prac poznaliśmy laureatów i z radością informujemy, że do ogólnopolskiego etapu awansowały 3 prace naszych uczniów:
I miejsce ex aequo: Paweł Borowiecki - w kat. R za "Friendly Cube"
Jakub Wójcik, Konrad Fliegier, Gracjan Deus - w kat. U za "Inteligentny dom"
II miejsce: Ingram Kalina, Michał Radkowski - w kat. U za "Hydrauliczny zgniatacz puszek"

Gratulujemy naszym uczniom awansu do ogólnopolskiej OIT!Smile

 

Uwaga

Tylko dla uczniów klas IV - deklaracje na poprawkowe egzaminy zawodowe w sesji zimowej styczeń/luty 2018 można składać do 28 kwietnia 2017r. do p. Sylwii Żyburt-Wasilewskiej lub p. Jarosława Matujzo

 

Czekoladowy konkrs rozstrzygnięty

Uwaga!
Konkurs na temat wiedzy o czekoladzie rozstrzygnięty.
Zwycięzcami zostali ex aequo:

Grzegorz Droszczak, kl. 2Ta
Jan Szlachetko, kl. 2Ta
Damian Dolot, kl.3Td


Zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród.Smile

 

Międzyszkolny Konkurs Filmowy rozstrzygnięty!

Międzyszkolny Konkurs Filmowy już za nami!
Oprócz drużyny z naszej szkoły w imprezie wzieli udział uczniowie z czterech innych zielonogórskich szkól technicznych:  Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, Zespołu Szkół Technicznych.
Po dramatycznej dogrywce między drużnami Budowlanki  
i Elektronika zwycięzyli uczniowie ZSB, choć nasi reprezentanci przegrali tylko o włos.
Miejsce trzecie przypadło w udziale ZSiPKZ.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie w składzie: Kamil Kobylarz, kl. 3Tf, Tomasz Motyl, kl. 3Tf, Mateusz Półchłopek, kl. 2Te, Bartek Styk, kl. 1Ta, Maciej Samosiuk, kl. 1Ta
Dziękujemy publiczności za wspaniałe kibicowanie. Smile

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 161Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy