Piłka nożna_0617

W poniedziałek 12 czerwca na szkolnym boisku odbyły się zawody szkolne w piłce nożnej.
W rywalizacji zwyciężyła klasa 1Tf, drugie miejsce zajęła drużyna z klas 2Za i 3Tb, a trzecie klasa 1Ta.
                                            dostarczył: W. Klimek

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2017

 

9 czerwca 2017 w Warszawie odbył finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.
Uczniowie naszej szkoły Ingram Kalina , Michał Radkowski z klasy 2Td zostali finalistami w kategorii U - usprawnienie softwarowo-techniczne.
Gratulujemy !!!

 

Damla Arslan radną w Młodzieżowej Radzie Miasta

 

Miło nam poinformować, że uczennica kl. 3Th Damla Arslan została wybrana radną w wyborach uzupełniających 31.05.2017 i będzie reprezentować naszą szkołę
w Młodzieżowej Radzie Miasta.

 

Rozlicz się z biblioteką

 

Przypominamy o konieczności oddania
do biblioteki szkolnej wypożyczonych książek
(do 19 czerwca)!

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 166Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy