Akcja HDK

 

Dziękujemy wszystkim Honorowym Krwiodawcom

za odwagę i dar serca.

Oddaliście łącznie 14 litrów krwi!

 

Komunikat dla maturzystów

UWAGA!!!

Uczniowie, którzy w maju przystępują do matury z geografii, a chcieliby uczestniczyć w dodatkowych zajęciach wyrównawczych z tego zakresu, proszeni są o zgłoszenie się do p. Żyburt-Wasilewskiej, pok. 26, najpóźniej do dnia 10 marca.

 

Akcja HDK

 

Informujemy, że w czwartek 9 marca 2017 odbędzie się akcja Honorowego Krwiodawstwa.
Wszystkich pełnoletnich uczniów, którzy chcą oddać krew, zapraszamy do świetlicy szkolnej.

 

 

Brain Bee 2017

 

Miło nam poinformować, że zwyciężczynią szkolnego etapu konkursu Brain Bee jest Anna Markiewicz z kl. 1Te, która będzie reprezentować naszą szkołę 1 kwietnia 2017 w etapie ogólnopolskim.

Gratulujemy!Smile

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 158Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy