Sukcesy sportowe 11.03.2019r3

      Piłkarze ręczni po trzech etapach w ramach Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży nie przegrali żadnego meczu, dzięki czemu zapewnili sobie awans do kolejnych rozgrywek. Pokonując pewnie reprezentacje szkół takich jak LO7, LO1 w Zielonej Górze, po zwycięstwie nad Gubinem i Sulechowem, szczypiorniści CKZiU zdobywają złoty medal w rejonie Zielonogórskim.

Szkołę reprezentowali od lewej:

Jakub Kaliszak,Eryk Bury, Oskar Urbaniak, Dominik Miśko, Błażej Szczepaniak, Kajtek Kubacki, Wiktor Ostrowski, Ślusarek Patryk, Michał Szylko, Oskar Tatarynowicz

Na bramce od lewej:

Norbert Adamczak, Jakub Wojciechowski

Zespół prowadził: Marcin Chodkiewicz

 

 

Spotkanie z Prezesem Zarządu/CEO firmy CONCEPT DATA

W piątek 15.03.2019r o godz. 10:30 w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Krzysztof Andrianem,

Prezesem Zarządu/CEO firmy CONCEPT DATA z Warszawy. Uczniowie klas III i IV mieli okazję poznać praktyczne aspekty związane z rynkiem IT (także globalnym), trendami, technologiami,
ciekawymi aspektami związanymi z branżą informatyczną.

 

 

 

Ekoenergetyka

Po styczniowym wykładzie dla naszych uczniów prowadzonym w siedzibie firmy Ekoenergetyka pt."Standardy ładowania pojazdów elektrycznych", tym razem w dniu 14 marca 2019r. odbędą się warsztaty w naszej szkole pt." Zarządzanie projektem i myśl technologiczna w branży e-mobility".

Od 9.45 do 11.15 - klasy 3Td (gr.1) i 3Tg (gr. 1).

Od 11.40 do 13.10 - klasy 3Td (gr.2) i 2Tg (gr. elektronik)

Na warsztaty zapraszamy do sali 36.

 

Galant Race

Samorząd Uczniowski CKZiU Elektronik, stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać oraz sponsor strategiczny Wideorejestatory24.pl zapraszają na drugą edycję biegu charytatywnego Galant Race!

W tym roku zbieramy pieniądze dla naszego absolwenta, Nikodema, który w wyniku wypadku samochodowego doznał złamania kręgosłupa. Pragniemy go wspomóc w rehabilitacji i dać mu dawkę pozytywnej energii.

Miejsce biegu: Park Braniborski, Zielona Góra
Dystans: 7,5km
Data: 30.03.2019

Zapisy oraz informacje: galantrace.zseis.zgora.pl

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 256Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszmy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy