Uwaga

Uwaga

KURS PRAWO JAZDY KATEGORII B

Osoby, które złożyły formularze zgłoszeniowe na kurs prawa jazdy kategorii B i do 08.03.2018r. ukończą 18 lat proszone są o potwierdzenie chęci udziału w wyżej wymienionym kursie w sekretariacie szkoły u Pani Barbary Nowak do 24.11.2017r.

 

Koncert opolskiego zespołu

 

W miniony czwartek w naszej szkole odbył się koncert kwintetu saksofonowego "Saxesfull Plus". Muzycy zaprezentowali kilka utworów granych na saksofonach oraz przedstawili historię tych instrumentów.

 

Wyniki szkolnego etapu 42. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego


Zwycięzcami etapu szkolnego tegorocznej olimpiady są:
1. Bartek Styk kl. II Ta
2. Oliver Dedowicz kl. III Ta
3. ex aequo Szymon Nadbrzeżny kl. II Ta
                   Rafał Nowak kl. II Ta
                   Jakub Sikora kl. III Ta

Gratulujemy!

Angliści ZSEiS

 

Mistrzostwa Miasta Zielonej Góry w szachach - listopad 2017

Miło mi poinformować że, w dniu 14 listopada 2017 r. reprezentacja uczniów naszej Szkoły obroniła tytuł mistrza Miasta Zielonej Góry w szachach w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna wystąpiła w składzie:
M. Roj, J. Wiszniewski, O. Gaziński i A. Rzepa / M. Opulski- rezerwowy/.
Zajmując pierwsze miejsce Szkoła awansowała do finału wojewódzkiego.


Opiekun zespołu W. Klimek

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 188Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy