Święto 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego

Zapraszamy młodzież zielonogórskich szkół do wzięcia udziału w święcie  4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego.
4 października 2019 w godz. 14.00-18.00 na placu przy Centrum Biznesu odbedzie się pokaz sprzętu wojskowego, a o 16.30 uroczysty apel na Placu Bohaterów, na który zapraszamy również poczty sztandarowe szkół Zielonej Góry.

Dowódca 4. Pułku Przeciwlotniczego
płk dr Mirosław Szwed

 

Konkurs na plakat

 W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery
(21- 27 października 2019) pod hasłem "Pasja, profesja, powołanie" zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący zawód, w którym się kształcą.

Forma i technika dowolne.
Prace można składać do 17 października u pani M. Kasperczak-Jeziorek lub pani Anny Ślugaj.

 

Zebranie i pedagogizacja rodziców uczniów klas pierwszych

19.09.2019r.
Zebranie i pedagogizacja rodziców uczniów klas pierwszych
godz. 16.00 klasy: 1Ta, 1Tb, 1Tc, 
godz. 17:00 klasy 1Td, 1Te , 1Ba

20.09.2019r.
Zebranie i pedagogizacja rodziców uczniów klas pierwszych
godz. 16.00 klasy: 1Tf, 1Tg, 1Th, 1Ti 
godz. 17.00 klasy: 1Tj, 1Tk, 1Tl, 1Bb

 

Gra Terenowa

 

WYSTARTOWAŁA III EDYCJA KONKURSU ZAWODOZNAWCZEGO

Miasto Zielona Góra zaprasza młodzież z zielonogórskich techników oraz szkół branżowych I stopnia do udziału w III edycji konkursu zawodoznawczego realizowanego w ramach projektu: „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT".

Tegoroczna edycja konkursu ma charakter interaktywnej gry terenowej, przebiegającej pod hasłem „Zawody Przyszłości" i ma na celu zaznajomienie młodzieży ze strukturą lokalnego rynku pracy oraz zawodami, na które pracodawcy zgłaszają największe zapotrzebowanie. Konkurs stanowi także jedną z wielu

Warunkiem przystąpienia do III edycji konkursu zawodoznawczego jest zebranie 3-osobowej drużyny, składającej się z pełnoletnich uczniów tej samej szkoły, a następnie złożenie karty zgłoszeniowej w terminie od 3 września do 11 października 2019 r. Karty zgłoszeniowe należy składać w biurze szkolnego doradcy zawodowego lub wysłać drogą pocztową na adres Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, które znajduje się w CKZiU nr 3 „Ekonomik" w Zielonej Górze.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Pani Daria Lisiecka - powiatowy konsultant ds. doradztwa zawodowego, tel.: + 48 734 848121, e-mail: d.lisiecka@ekonomik.zgora.pl oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu.

 

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 274Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy