BIEG "GALANTRACE"

Bieg charytatywny "GalantRace" już za nami. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy dzielnie pomagali przy obsłudze biegu w sobotni, mroźny dzień. Dziękujemy firmom współpracującym zawodowo ze szkołą a wspierającym całą akcję.


Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami i z Marcinem!

 

Akcja HDK

 

We wtorek 20 marca w świetlicy szkonej odbędzie się
Akcja Honorowego Krwiodawstwa.


Zapraszamy klasy ZSZ od godz. 8:15, a klasy technikum od godz. 10:00.

 

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH i WYNALAZCZOŚCI

Za nami I Etap (szkolny) Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

12 marca 2018r komisja oceniająca prace uczniów pod względem pomysłowości, jakości wykonania i zastosowania przyznała następujące miejsca:


I miejsce: Kalina Ingram - "System CRN do optymalizacji zarządzania firmą".
I miejsce: Sokołowski Jan - "Drukarka 3D".
II miejsce: Ratajczak Kacper - "Działko elektromagnetyczne".
III miejsce: Puczyłowski Aleksander - "Noktowizor".
Wyróżnienie: Bandach Jakub - "Manipulator na ruchomej platformie".

Wszystkim uczestnikom olimpiady GRATULUJEMY!

Wręczenie nagród wymienionym laureatom odbędzie się 22 marca na długiej przerwie w Bibliotece Szkolnej.

 

WOLONTARIUSZE i BIEG DLA MARCINA

Zebranie wolontariuszy na sobotni "Bieg dla Marcina" odbędzie się we wtorek, 13 marca na długiej przerwie (11.20) w świetlicy szkolnej.
Obecność obowiązkowa!

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 206Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy