AKADEMIA HERTZ SYSTEMS

W dniu dzisiejszym, w ramach AKADEMII HERTZ SYSTEMS, przeprowadzono wykład na temat śledzenia ruchu satelity z Ziemi. Jak trudne i skomplikowane są to zagadnienia, uczniowie ZSEiS mogli przekonać się osobiście, uczestnicząc w tym wykładzie.

 

Wolne miejsca na wycieczkę do Energylandii

Uwaga!

Jest jeszcze 7 wolnych miejsc na wycieczkę jednodniową do Energylandii.

Termin: 28 września
Koszt: ok. 180 zł

Chętni mogą się zgłaszać do p. Anny Rotko, sala W26.

 

 

Quiz wiedzy o językach europejskich

Z okazji Europejskiego Dnia Języków biblioteka szkolna zaprasza na quiz wiedzy o językach europejskich -
"Jeden z Dziesięciu",
który odbędzie się 26 września o godz. 11:00.

Chętnych prosimy o zgłaszanie udziału w konkursie do biblioteki do piątku 22 września.
Serdecznie zapraszamy!
Czekają nagrody!Smile

 

Nowe książki w bibliotece

Biblioteka szkolna informuje uczniów o zakupionych nowościach:

1. S.King: "To"
2. D.Głuchowski: "Metro 2033"
3. D.Głuchowski: "Metro 2034"
4. D.Głuchowski: "Metro 2035"

Zapraszamy!Smile

 

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 170Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy