EGZAMINY ZAWODOWE

Deklaracje przystąpienia do Egzaminu Zawodowego w sesji styczeń/luty 2020 można składać w terminie do 6 września 2019r. do Pana Dyr. Jarosława Matujzo.

 

EGZAMINY ZAWODOWE

Świadectwa Kwalifikacji Zawodowych po sesji egzaminacyjnej czerwiec/lipiec 2019 wydawane będą w dniu 30 sierpnia 2019 w pok. 26 od godz. 9.00 do 13.00.

 

Rada pedagogiczna

Rada poedagogiczna odbędzie się 29.08.2019 (czwartek) o godzinie 10:00 w świetlicy szkolnej.

 

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 Inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Uroczysty apel klas drugich, trzecich i czwartych rozpocznie się  2 września o godzinie 9.00 na boisku szkolnym. Po apelu uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach.

 Inauguracja roku szkolnego klas pierwszych, na boisku szkolnym, rozpocznie się o godzinie 10.00. Po apelu uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach.


 Dyrekcja życzy w nowym roku szkolnym całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim uczniom wielu sukcesów.

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 273Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy