Olimpiada Innowacji Technicznych 2019

Zapraszamy uczniów do uczestnictwa w kolejnej edycji Olimpiady Innowacji Technicznych

Uczestnik wykonuje pracę praktyczną z dowolnej dziedziny techniki.
Osoby zainteresowane uzyskają wszelkie niezbędne informacje u organizatora: Alicji Bosak w W11

Terminy:

Zgłoszenie pracy – do grudnia 2018
Oddanie pracy – w lutym 2019
Szkolna Komisja Olimpiady IT oceni prace – luty 2019

Laureaci przejdą do etapu okręgowego OIT

Regulamin:  http://www.lktir.com/druki/regulamin2018.pdf

 

Patriotyczne Autunalia

W dniach 8-15 XI 2018 odbyły się Autunalia „Barwy Niepodległości", których organizatorami byli:

p.Robert Jarmużek i p.E.Kwiatkowska-Jarmużek, którzy przygotowali wraz z uczniami kl.IIITG  różne działania patriotyczne.

 

Słowa, które leczą i inspirują

W związku z Ogólnopolskim Dniem Biblioterapii w bibliotece szkolnej można zapoznać się z książkami oraz fragmentami  tekstów biblioterapeutycznych. Wystawa trwa od 12 do 19 listopada 2018.

Zapraszamy

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Miło nam poinformować, że Alicja Rzepa, uczennica klasy 3Tf, jest zwyciężczynią szkolnego etapu  XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK i będzie reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym 14 grudnia.

Gratulujemy!Smile

 

Strona 1 z 237Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy