ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Lista Absolwentów

1946/47

Publiczna Szkoła Dokształcająca Zawodowa

III a
1. Ciaciuch Bogna
2. Budzyńska Wanda
3. Dębowska Wincentyna
4. Dudziak Eugenia
5. Gawełówna Stefania
6. Łazowska Janina
7. Sikorska Krystyna
8. Szulc Urszula
9. Smerda Łucja
10. Sawińska Jadwiga
11. Trybuch Czesława
12. Wołoszczak Janina
13. Cielesz Józef
14. Itnner Henryk
15. Wałasowski Tadeusz
16. Kaźmierczak Wojciech
17. Moch Czesław
18. Kieszkowski Mieczysław
19. Sawicki Henryk
20. Balcerek Józef
21. Wypart Stanisław
22. Rybicki Feliks
23. Kuleczka Franciszka


III b
1. Bednarski Józef
2. Gettler Stanisław
3. Gutsche Stanisław
4. Jackowski Jan
5. Jokiel Henryk
6. Kaziński Henryk
7. Kielarski Jan
8. Maćkowiak Józef
9. Niziołek Tadeusz
10. Nowaczyński Włodzimierz
11. Sieg Henryk
12. Stiller Mirosław
13. Śliwiński Edmund
14. Rutkowski Tadeusz
15. Tchórzewski Ferdynand
16. Wawrzyniak Mieczysław
17. Ziemba Stanisław
18. Zoń Mateusz

 

1947/48

III a
1. Bocer Marian
2. Ceglarek Kazimierz
3. Dąbrowski Wiktor
4. Dolecki Stanisław
5. Waliński Mieczysław
6. Karapka Eugenia
7. Nowaczyk Zdzisław
8. Paul Marian
9. Paszkowicz Weronika
10. Rakowski Bogdan
11. Radosz Tadeusz
12. Ratajczak Henryk



13. Sawicki Michał
14. Stefański Stefan
15. Szymański Józef
16. Wojciechowski Stanisław
17. Zawisła Jerzy
18. Łuczak Stanisław
19. Roszkiewicz Zdzisław
20. Rogoziński Jan
21. Szymański Adolf
22. Sikorska Krystyna
23. Kucharski Bernard
24. Łukaszewicz Czesław


1948/49

IIIz 
1. Barbaryn Władysław
2. Białek Teofil
3. Boniakowski Ludwik
4. Centner Stanisław
5. Gliwiński Henryk
6. Karapka Antonina
7. Chruptianowicz Jan
8. Krzyżaniak Telesfor
9. Kubiszak Krystyna
10. Łusza Mirosław
11. Matwiejwszyk Mirosław
12. Musik Jerzy
13. Olejniczak Henryk
14. Nawracała Czesław
15. Patyk Tadeusz
16. Piekarski Rafał
17. Przybyła Marian
18. Remplewicz Ewaryst
19. Pubczewski Tadeusz
20. Hannczek Władysław
21. Szała Janusz
22. Scheffler Marian
23. Trawinski Wacław
24. Zylinski Cezary
25. Skwara Zdzisław
26. Domański Czesław
27. Dening Jan
28. Zdybicki Jerzy


II–III przyspieszona
1. Adamczewski Edmund
2. Andrzejczuk Edward
3. Ast Eugeniusz
4. Barcz Marian
5. Czerniawski Wincenty
6. Danowski Leonard
7. Januszewski Zbigniew
8. Januszewski Jerzy
9. Kaczmarek Zenon
10. Kopaczynski Ludwik
11. Kubat Czesław
12. Kulas Stefan
13. Kluj Jerzy
14. Krawczyszyn Rudolf
15. Król Rafał
16. Król Leszek
17. Kruk Marian
18. Krawczyszyn Stanisław
19. Ławniczak Jan
20. Majchrowski Stefan
21. Martyński Tadeusz
22. Nawrotnik Jan
23. Olejniczak Marian
24. Orłowski Ryszard
25. Paluch Edward
26. Pal Kazimierz


27. Portala Józef
28. Pokrop Stanisław
29. Przybyła Kazimierz
30. Roszak Tadeusz
31. Ryży Edward
32. Rzpecki Józef
33. Sikucinski Jerzy
34. Sikorski Jan
35. Skotnicki Jan
36. Soktowski Bronisław
37. Sudoł Jan
38. Schwendke Stanisław
39. Ważniewicz Romuald
40. Weiss Marian
41. Zapłata Wacław
42. Zuchniewicz Marian
43. Łagodziński Eugeniusz
44. Zabłocki Zbigniew
45. Jarmołowicz Wacław

III ogólnozawodowa
1. Bruzanowska Maria
2. Bruzanowska Ludwika
3. Hawrot Zofia
4. Kopczynska Zofia
5. Krotowska Janina
6. Krawczenko Leonarda
7. Lipska Izabela
8. Karwowska Maria
9. Gonerko Janina
10. Owczarczak Krystyna
11. Oleszczak Irena
12. Rudinówna Genowefa
13. Wróblewska Jadwiga
14. Trojanowska Janina
15. Zielona Maria
16. Ziomkówna Danuta
17. Szsulanka Zofia
18. Mońko Maria
19. Adamczyk Stanisława
20. Staszkiewicz Wiktor
21. Kanclelszczyk Stanisław
22. Bogusław Czesław
23. Szymaniak Henryk
24. Kuźmiński Franciszek
25. Dywiński Jan
26. Bielski Czesław
27. Sikorski Edmund
28. Niestój Brunon
29. Winsztal Marian
30. Orłowska Zofia
31. Łąkawicka Stefania
32. Wilman Karol
33. Janasik Izabela
34. Mozdzicki Edward
35. Politowska Halina
36. Waszkówna Teresa
37. Bielawski Jerzy


1949/50

Państwowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego „Zastal”
Państwowa Szkoła Przemysłowa


IIIA wydział: ślusarsko –
mechaniczny
wych. Albin Szymański

1. Antoszek Ryszard
2. Antoszek Romuald
3. Bartosiewicz Zbigniew
4. Czajko Józef
5. Frankowski Kajetan
6. Gniwek Zygmunt
7. Janion Henryk
8. Jabłoński Józef
9. Jelito Henryk
10. Kaczmarek Ludwik
11. Kaczmarek Czesław
12. Kaczmarek Kazimierz
13. Kapler Ferdynand
14. Kowalski Jan
15. Kurek Stanisław
16. Kwiecień Zygmunt
17. Laskownicki Czesław
18. Macherski Stefan
19. Manec Eugeniusz
20. Mazurczak Zenon
21. Niemyk Józef
22. Ptaszyński Marian
23. Perdziak Józef
24. Perzuk Albin
25. Piotr Jan
26. Ratajczok Marian
27. Stachowiak Zdzisław
28. Stasiak Tadeusz
29. Sadza Mieczysław
30. Szymański Zbigniew
31. Sodona Kazimierz
32. Sołtysik Tadeusz
33. Ważniewicz Romuald
34. Wiatrek Tadeusz
35. Zeiske Bogdan
36. Kazimierczak Tadeusz
37. Koziarski Mieczysław
38. Knopczyk Marian
39. Wróbel Marian
40. Sułkowski Tadeusz

IIIB wydział: ślusarsko – mechaniczny
wych. brak informacji

1. Bielak Jan
2. Bujakiewicz Stanisław
3. Dzudzewicz Leonard
4. Grempka Zygmunt
5. Igniszek Henryk
6. Inkiewicz Marek
7. Jeruzek Henryk
8. Kacprzak Stanisław
9. Kontkiewicz Władysław
10. Kamejsza Witold
11. Kropidłowski Ryszard
12. Krajner Ryszard
13. Kuliczkowski Zbigniew
14. Kulik Henryk
15. Łopoczko Tadeusz
16. Marczenia Edward
17. Mościcki Mieczysław
18. Micholczyk Lucjan
19. Maciejewski Mirosław
20. Malinowska Krystyna
21. Michalski Bogdan
22. Piotrowski Franciszek
23. Pawlikowski Roman
24. Sawicki Adam
25. Sierocki Tadeusz
26. Siembor Marian
27. Szymański Tadeusz
28. Wolniewicz Wiktor
29. Wojciechowski Bolesław
30. Zapłata Stanisław
31. Szwed Władysław
32. Zaknewski Józef
33. Orinski Henryk
34. Szymanowski Mieczysław





Publiczna Średnia Szkoła Zawodowa


III–ogólnozawodowa
wych. brak informacji
1. Adamczyk Stanisława
2. Brusanowska Maria
3. Bortkiewicz Leon
4. Bogusław Czesław
5. Bielski Czesław
6. Bandach Jan
7. Ciesiołka Stanisław
8. Igras Jan
9. Jackowski Jan
10. Klusek Jan
11. Karwowska Maria
12. Krzyżyński Marian
13. Lewkowicz Helena
14. Lubawicka Stefania
15. Lutowski Kazimierz
16. Manko Maria
17. Moździwski Edward
18. Mikołajczyk Konrad
19. Mysłek Jan
20. Nowakowski Tadeusz
21. Orłowska Zofia
22. Sikorski Edmund
23. Sytyk Henryk
24. Szymaniak Henryk
25. Spyra Karol
26. Trojanowska Janina
27. Wróblewska Janina Teodora
28. Kukawiecka Stefania
29. Krzyżyński Marian

IIIbm
wych. Kochański Wiesław
1. Ambroziak Zygmunt
2. Banasik Kazimierz
3. Baba Stanisław
4. Buda Kazimierz
5. Chajec Mieczysław
6. Dałek Kazimierz
7. Góriak Edward
8. Jankiewicz Władysław
9. Jankowski Zenon
10. Jaworski Aleksander
11. Kuik Czesław
12. Marchewka Tadeusz
13. Nawrocki Witold
14. Nowak Czesław
15. Obiegała Stanisław
16. Pacanowski Jan
17. Piechota Władysław
18. Powchowicz Jan
19. Pitrowski Czesław
20. Rowinski Zbigniew
21. Sianożęcki Jan
22. Skorupa Zbigniew
23. Stefanowicz Romuald
24. Szostak Tadeusz
25. Solski Stanisław
26. Tuczek Jan
27. Wamberski Alojzy
28. Pieczorek Zygmunt
29. Wojciechowski Wacław
30. Woźniakowski Jerzy
31. Proninski Henadiusz

IIIcm
wych. Kochański Wiesław

1. Borukata Marek
2. Czerw Józef
3. Drabysz Józef
4. Dnowicz Józef
5. Głowacki Michał
6. Gówy Roman
7. Jackowski Paweł
8. Jurkojć Jan
9. Kluj Stanisław
10. Kurylonek Konstanty
11. Kuźmin Synforian
12. Mikuta Józef
13. Nowinka Florian
14. Mróz Zygmunt
15. Obara Tadeusz
16. Pikuta Jan
17. Pucek Tadeusz
18. Sochala Władysław
19. Springer Wacław
20. Stachura Adam
21. Stawny Zenon
22. Trela Czesław
23. Wiktorski Julian
24. Winiarski Antoni
25. Wojda Stefan
26. Wożniak Henryk

III bE elektroinstal.
wych. Bobkiewicz S.

1. Bilski Henryk
2. Borsuk Edward
3. Czarnecki Antoni
4. Drewiński Kazimierz
5. Grabowicki Witold
6. Hans Bronisław
7. Hans Marian
8. Hoffman Tadeusz
9. Janczewski Bronisław
10. Jankowiak Jerzy
11. Jefimczyk Jerzy
12. Józefowski Leon
13. Koziołek Zdzisław
14. Kostecki Tadeusz
15. Krawczyk Władysław
16. Lis Ryszard
17. Ławnicki Ryszard
18. Łubiński Jerzy
19. Maniaszek Stanisław
20. Noworolnik Stanislaw
21. Peterlytner Karol
22. Ratajczak Jan
23. Siemczyk Stanisław
24. Stalcz Bronisław
25. Stelmaszczyk Feliks
26. Szkwarłowski Bogdan
27. Szydłowski Tadeusz
28. Towpik Nikodem

III aE elektroinstal.
wych. brak informacji
1. Barszcz Marian
2. Blicharski Zygmunt
3. Brzózka Tadeusz
4. Czyszanowski Tadeusz
5. Dopieralski Bernard
6. Gierliński Zdzisław
7. Gostyński Tadeusz
8. Ignatowicz Henryk
9. Jefimczyk Mikołaj
10. Kluj Stanisław
11. Kowalewski Gabriel
12. Kruk Edmund
13. Krawczyk Stanisław
14. Łeszyk Leon
15. Maciejowski Zbigniew
16. Nikonowicz Jerzy
17. Nowak Stanisław
18. Poźniak Marcin
19. Ponterz Leon
20. Piątek Bronisław
21. Przybyla Michał
22. Rajewicz Bolesław
23. Rozwadowski Kornel
24. Rybicki Bogumil
25. Stefaniak Bogusław
26. Sudakiewicz Wincenty
27. Tylżanowski Józef
28. Węclewicz Kazimierz
29. Żok Marian

IIIaM
wych. Żurek Wanda
1. Berezański Ryszard
2. Brambor Czeław
3. Ciesielski Stanisław
4. Czaja Zygfryd
5. Dajerling Janusz
6. Ekiert Józef
7. Kcelarczyk Stanisław
8. Kotlarski Zefiryn
9. Krysman Zbigniew
10. Malicki Józef
11. Mandziej Feliks
12. Marciniak Wacław
13. Mikołajewicz Kazimierz
14. Mokrzecki Eugeniusz
15. Myroniuk Franciszek
16. Nijaki Henryk
17. Nowak Kazimierz
18. Powierza Witold
19. Sowiński Bogusław
20. Spirała Zbigniew
21. Toczko Czesław
22. Walczak Kazimierz
23. Weiss Alojzy
24. Wojciechowski Seweryn
25. Wojciechowski Leon
26. Zabłocki Tadeusz
27. Zarzycki Ryszard
28. Zyzek Julian

III ogólno – zawod.
wych. Kałuża Władysław

1. Diaczuk Edmund
2. Dzierżawski Zbigniew
3. Grelak Bernard
4. Jabłoński Henryk
5. Jagawska Maria
6. Karapka Eliasz
7. Kielarski Karol
8. Kartaczuk Wilhelm
9. Nowakowski Stanisław
10. Olichwer Kazimierz
11. Ratajczak Zenon
12. Szopian Zygmunt

III M
wych. Żurek Wanda

1. Barowski Kazimierz
2. Bogusławski Józef
3. Brzezicki Czesław
4. Byk Józef
5. Dziubiński Janusz
6. Dżumak Stanisław
7. Fedorowicz Stanisław
8. Filipiak Edmund
9. Garstka Lech
10. Gołąbek Tadeusz
11. Hołowczyc Teofil
12. Jawołkowski Henryk
13. Jasik Stanisław
14. Józefowski Mieczysław
15. Jutrzenka Witold
16. Kimstacz Jan
17. Kluj Kazimierz
18. Krzyżanowski Mikołaj
19. Mazur Józef
20. Nowak Marian
21. Ostatek Ryszard
22. Pitrowski Stanisław
23. Poterała Ryszard
24. Powchowicz Jan
25. Przatkiewicz Władysław
26. Rydzek Jerzy
27. Sanocki Wacław
28. Sykulski Edmund
29. Szwal Stanisław
30. Tarnowski Adolf
31. Walenciak Franciszek
32. Wyrwiński Stanisław
33. Zaleski Wojciech
34. Zięba Rudolf

1950/51

Państwowa Średnia Szkoła Zawodowa
Przy Centralnym Urzędzie Szkolnictwa Zawodowego


III Am
1. Akonom Marian
2. Chełtowski Stanisław
3. Czub Marian
4. Drzewiecki Zygmuny
5. Fic Jan
6. Graf Stanisław
7. Jakubowski Edward
8. Kopaczyński Józef
9. Kowalik Józef
10. Kac Zygmunt
11. Krapiec Józef
12. Kunze Ryszard
13. Łański Bogdan
14. Majewski Ryszard
15. Markiewicz Adolf
16. Nawrocki Stanisław
17. Oziewicz Józef
18. Patej Zbigniew
19. Sarnecki Grzegorz
20. Sadlak Michał
21. Seliga Jerzy
22. Siczyński Edmund
23. Surkont Zygmunt
24. Szwiec Józef
25. Telichowski Tadeusz
26. Trojan Mieczysław
27. Walczak Ryszard
28. Codogni Aleksander
29. Satanowski Kazimierz
III gimnazjum
1. Adamczak Aleksander
2. Bagrowicz Zbigniew
3. Boratym Aleksander
4. Bidołach Antoni
5. Bieława Romuald
6. Czarnecki Jan
7. Iżycki Ryszard
8. Winiewicz Jerzy
9. Kmieć Jan
10. Korzeniewski Stanisław
11. Łyczkowski Edward
12. Łukaszewski Zygmunt
13. Mierzejewski Andrzej
14. Nowak Marian
15. Nowak Bronisław
16. Orwat Lucjan
17. Ostrowski Jan
18. Puzicki Mieczysław
19. Rajczyk Bogdan
20. Sołtysiak Konrad
21. Opałek Marian
22. Witkiewicz Zdzisław
23. Wiśniewski Antoni
24. Żmudzinski Dionizy




Państwowa Zasadnicza Szkoła Zawodowa


III c M
wych. Janina Dabrowska

1. Białowąs Tadeusz
2. Bogdanowicz Józef
3. Bryś Tadeusz
4. Dubiel Józef
5. Dalewski Bolesław
6. Fluczek Jan
7. Fengler Edward
8. Ferkaluk Tadeusz
9. Grondys Alfred
10. Grzęgorski Jan
11. Jasinski Wiesław
12. Kondej Zygmunt
13. Kuczyński Bohdan
14. Kubaka Stanisław
15. Kalisz Władysław
16. Kuczak Bronisław
17. Lewandowski Eugeniusz
 

19. Lier Janusz
20. Łojko Sławomir
21. Mucha Roman
22. Pitka Wilhelm
23. Pichner Leon
24. Publicewicz Bronisław
25. Sadurski Ryszard
26. Sadowski Ryszard
27. Skrzydlewski Jan
28. Szarański Józef
29. Świrgał Mirosław
30. Wisniewski Bogusław
31. Woźniak Czesław
32. Zapłata Zdzisław
33. Zboralski Kazimierz

 

Państwowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego „Zastal”
Państwowa Szkoła Przemysłowa


IIIA wydział: ślusarsko – mechaniczny
wych. Stanisław Tworzydło

1. Adamski Alfred
2. Ankiewicz Henryk
3. Czajkowski Józef
4. Gajda Stefan
5. Gronek Marian
6. Kłosowski Franciszek
7. Konstańczak Marian
8. Kuczyński Leon
9. Litewiak Czesław
10. Nawrocki Stanisław
11. Niczewski Wiesław
12. Nowak Zdzisław
13. Nowak Józef
14. Olechnowicz Stanisław
15. Olichwer Stanisław
16. Omelianowicz Władysław
17. Parszyk Bolesław
18. Pluta Tadeusz
19. Podlasiński Tadeusz
20. Rąpicki Tadeusz
21. Stefański Edward
22. Siwicki Henryk
23. Skorupa Tadeusz
24. Szczepański Władysław
25. Sozański Kazimierz
26. Tuliszka Piotr
27. Ulanicki Stanisław
28. Zakrzewski Władysław
29. Zieliński Mieczysław
30. Zwiernik Kazimierz
IIIB wydział: ślusarsko – mechaniczny
wych. brak informacji
1. Antoszek Romuald
2. Barcz Leon
3. Bartosik Marian
4. Bochen Józef
5. Formiński Mieczysław
6. Gołębiowski Stanisław
7. Gromadzki Janusz,
8. Hłojny Antoni
9. Janiszewski Benon
10. Jurkiewicz Henryk
11. Kozłowski Edward
12. Królak Jerzy
13. Kułakowski Tadeusz
14. Lemerowski Henryk
15. Ławrynowicz Bolesław
16. Łukaszyk Mieczysław
17. Majewski Tadeusz
18. Malinowski Eugeniusz
19. Mikuta Stanisław
20. Noworolnik Zbigniew
21. Pałka Kazimierz
22. Pluszkiewicz Zbigniew
23. Przybylski Kazimierz
24. Pruszyński Bolesław
25. Pyrka Czesław
26. Radkiewicz Mikałaj
27. Siębor Zdzisław
28. Szponer Jerzy
29. Wrona Eugeniusz
30. Wysocki Witold
 

Publiczna Średnia Szkoła Zawodowa


III EI
wych. Stefan Prywer

1. Adamiak Piotr
2. Arabski Lech
3. Baranowski Józef
4. Białas Stefan
5. Bojko Jan
6. Czajka Lech
7. Fidoczenko Dionizy
8. Hypki Henryk
9. Jankowski Alfons
10. Jarmuszczak Tadeusz
11. Jung Stanisław
12. Kieroński Hieronim
13. Kierski Stanisław
14. Kowerwos Jan
15. Kudliński Zygmunt
16. Kuryło Tadeusz
 

17. Merda Alfons
18. Olichwer Henryk
19. Początek Kazimierz
20. Przybylski Zbigniew
21. Rapior Edward
22. Sałowski Zygmunt
23. Skrzypnik Zygmunt
24. Skrzyszowski Jan
25. Struzik Jerzy
26. Stepień Tadeusz
27. Szyszkowski Józef
28. Wilczynski Łucjan
29. Wolski Ryszard
30. Zenkier Zenon
31. Zieliński Ryszard

1951/52

Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne


IVA obróbka metali skrawaniem
wych. Zenon Urbański

1. Antoszek Ryszard
2. Bartosiewicz Zbigniew
3. Gniwek Zygmunt
4. Górewicz Hieronim
5. Jagodziński Szczepan
6. Kozmajsza Witold
7. Kieliszczyk Tadeusz
8. Kurek Stanisław
9. Kwiecień Zygmunt
10. Lewandowski Marian
11. Marirenia Edward
12. Misiewicz Wiesław
13. Paszuk Albin
14. Pielichaty Michał
15. Ptaszyński Marian
16. Sodoma Kazimierz
17. Szwed Władysław
18. Szymański Zbigniew
19. Waźniewicz Romuald
20. Wianecki Ryszad
21. Wianecki Tadeusz
22. Wiktonski Julian
23. Wojciechowski Bolesław
IVB obróbka metali skrawaniem
wych. Albin Szymański

1. Barcz Leon
2. Barcz Władysław
3. Bartosik Marian
4. Bochen Józef
5. Forczulski Jacek
6. Garstka Lech
7. Garliński Tadeusz
8. Grochowiak Romuald
9. Idzikowski Henryk
10. Janaszak Henryk
11. Kargulewicz Stanisław
12. Krysmalski Henryk
13. Konopka Konrad
14. Kwiatkowski Tadeusz
15. Londoński Stanisław
16. Ławrynowicz Bolesław
17. Łopiński Jacek
18. Malkiewicz Zygmunt
19. Nitkiewicz Jan
20. Perdziak Józef
21. Stuczyński Józef
22. Szawelko Władysław
23. Wieczorek Tadeusz
24. Wińniewski Jerzy
25. Zborowski Jerzy
26. Ziołkowski Tadeusz
 

Zasadnicza Szkoła Metalowo – Elektryczna


III a E
wych. Fyk Józef

1. Babinowski Edward
2. Baraszewski Kazimierz
3. Bujny Zbigniew
4. Domóżalski Bogusław
5. Drgas Stanisław
6. Drozda Marian
7. Dudzic Zbigniew
8. Frąckowiak Gerard
9. Jutrzenka Aleksander
10. Kałasz Stanisław
11. Kasperski Jan
12. Kuczer Roman
13. Łagocki Józef
14. Markowiok Zenon
15. Maroszek Wiesław
16. Mendefik Wiesław
17. Misko Jerzy
18. Moczulski Ryszard
19. Olecki Edward
20. Pleśnierowicz Henryk
21. Przeworski Janusz
22. Sochala Zygmunt
23. Stelmaszynski Zbigniew
24. Szperka Zbigniew
25. Uglik Władysław
26. Wojda Czesław
27. Wróblewski Jerzy
28. Żabierek Bogumił
29. Leszczyński Ireneusz

III dM
wych. Stanisław Kapla

1. Bronś Jan
2. Błachno Józef
3. Dzitkowski Ambroźy
4. Guga Roman
5. Gorski Józef
6. Jarocki Jerzy
7. Janicki Zdzisław
8. Kardasz Anatol
9. Korzeniewski Leon
10. Krawczyk Józef
11. Kołodziejczak Wincenty
12. Kluj Florian
13. Kozakiewicz Tadeusz
14. Mąka Henryk
15. Mandziej Jan
16. Pacyna Mieczysław
17. Piotrowski Jan
18. Piesiewicz Witold
19. Perdziak Mieczysław
20. Perwiński Leon
21. Pawłowski B.
22. Pilc Karol
23. Stachowiak Rafał
24. Spławski Józef
25. Springer Marek
26. Tymiński Ludwik
27. Tchórzewski Adam
28. Wojtczak Jan
29. Weryszko Walenty
30. Zalewicz Stanisław
31. Zmuda-Trzebiatowski Edward

IIIbEI
wych. Wanda Żurek

1. Bartoszewski Marek
2. Błażejewski Augustyn
3. Butrymowicz Tadeusz
4. Cieniak Józef
5. Gtod Tytus
6. Gołębiowski Jan
7. Kaszewski Kazimierz
8. Kolouszek Bolesław
9. Kropielnicki Krzysztof
10. Kurt Tadeusz
11. Lechowicz Stanisław
12. Michalak Leon
13. Miśka Henryk
14. Napiórkowski Bolesław
15. Nyczak Marian
16. Poling Edmund
17. Sałaciński Zdzisław
18. Simonczyk Swietosław
19. Sroka Zenon
20. Stawski Mieczysław
21. Skrzyszowski Julian
22. Świderski Bogdan
23. Turłowicz Antoni
24. Turłowicz Bolesław
25. Urbach Juliusz
26. Zamojski Aleksander
27. Zenker Zenon

III aM
wych. Władysław Kałuża

1. Akonom Marian
2. Chełstowski Stanisław
3. Czub Marian
4. Drzewiecki Zygmunt
5. Fec Jan
6. Graf Stanisław
7. Jakubowski Edward
8. Kopaczyński Józef
9. Kowaluk Józef
10. Kac Zygmunt
11. Krapiec Józef
12. Kunze Ryszard
13. Łański Bogdan
14. Majewski Ryszard
15. Markiewicz Adolf
16. Nawrocki Stanisław
17. Oziewicz Józef
18. Patej Zbigniew
19. Sarnecki Grzegorz
20. Sadlak Michał
21. Seliga Jerzy
22. Siczyński Edmund
23. Surkont Zygmunt
24. Szwiec Józef
25. Telichowski Tadeusz
26. Trojan Mieczysław
27. Walczak Ryszard
28. Kadogni Aleksander
29. Satanowski Kazimierz

III ogólnozawod.
wych. Pigulski Tadeusz

1. Barczyk Andrzej
2. Drzewiecki Tadeusz
3. Jurasek Witold
4. Ławrynowicz Stanisław
5. Pawłowski Wacław
6. Rzepka Kazimierz
7. Stolarski Jan
8. Schmidt Henryk
9. Sztandera Marian
10. Szumkowski Tadeusz

III bM
wych. Wanda Żurek

1. Browarczyk Edmund
2. Filipowicz Bronisław
3. Fiedorowicz Tadeusz
4. Gadziński Jan
5. Górny Adam
6. Grycan Franciszek
7. Hnatyszyn Jan
8. Jatczak Ireneusz
9. Kaim Józef
10. Konieczny Zenon
11. Kunze Herbert
12. Lemanik Czesław
13. Lewandowski Franciszek
14. Łaniewski Jan
15. Machel Tadeusz
16. Nowak Franciszek
17. Nowakowski Eugeniusz
18. Ozdoba Wincenty
19. Piter Józef
20. Pilarski Edward
21. Stefański Zenon
22. Schabowski Stefan
23. Tomczak Jan
24. Urbanski Zdzisław
25. Wojtkowiak Henryk
26. Nowak Ryszard
27. Nawroczynski Ryszard


 

Zasadnicza Szkoła Metalowo – Elektryczna


II ogólnozawodowa
1. Bortkiewicz Adam
2. Ćwiąkała Franciszek
3. Dziądziak Aleksander
4. Hoffmann Marta
5. Janazówna Ilona
6. Kranowski Jerzy
7. Maciaszanka Stanisława
8. Magierzka Teresa
9. Nawracała Zbigniew
10. Stańda Henryk
11. Kaczmarek Irena
 

IIa M
1. Bryndzej Roman Jan
2. Bizukojć Edmund
3. Dzikowski Bronisław
4. Gińko Czesław
5. Hoffmann Franciszek
6. Juszczak Jan
7. Kaniewski Stanisław
8. Kokorniak Tadeusz
9. Kowalski Jerzy
10. Krukowski Bronisław
11. Krzysiak Czesław
12. Mikulski Józef
13. Możdzierz Antoni
14. Murias Aleksander
15. Obiegała Władysław
16. Rastawicki Jerzy
17. Ślusarenko Jan
18. Słoński Edward
19. Sobolewski Władysław
20. Sztuka Stefan
21. Tatarewicz Jerzy
22. Tuczek Józef
23. Węgłowski Eugeniusz
24. Zamojski Zbigniew
25. Zieliński Tadeusz

II d M
1. Blinkiewicz Edward
2. Boruciak Stanisław
3. Cieślak Stanisław
4. Feduszyński Józef
5. Hajduga Franciszek
6. Kowalewski Jan
7. Kurdyban Zbigniew
8. Kuźmicki Stanisław
9. Kwieciński Edward
10. Michałowski Mieczysław
11. Ostrowski Jan
12. Padukiewicz Eugeniusz
13. Perliński Józef
14. Pyk Bogdan
15. Sobecki Janusz
16. Rogoziński Alojzy
17. Ryś Tadeusz
18. Tomiak Kazimierz
19. Ulanicki Czesław
20. Wysocki Tadeusz
21. Zielenkiewicz Wacław
22. Nowak Stanisław
23. Żukowski Józef
24. Huszcza Jan
25. Pruszyński Ryszard
26. Gromadzki Ryszard
27. Biedacho Ireneusz
28. Mleczko Karol
29. Żak Józef

IIa E
1. Brychcy Alfons
2. Borowik Kazimierz
3. Czerniawski Kazimierz
4. Fabiś Joachim
5. Gorajski Czesław
6. Górniak Tadeusz
7. Gruszka Edmund
8. Hic Czesław
9. Joksz Władysław
10. Karpiński Kazimierz
11. Kolouszek Alojzy
12. Konieczny Janusz
13. Kukulski Zbigniew
14. Kędzierzyński Konrad
15. Lerch Franciszek
16. Majchrzak Jan
17. Nyczak Zygmunt
18. Przybył Bohdan
19. Przybyłko Włodzimierz
20. Przybylski Alfons
21. Papiór Jan
22. Rafalik Józef
23. Rzepecki Bogdan
24. Szymkowiak Jerzy
25. Smoliński Jan
26. Spychała Tomasz
27. Sokołowski Franciszek
28. Walicht Hieronim
29. Zalewski Franciszek
30. Boroń Kazimierz

II b M
1. Browarski Jan
2. Dombżalski Henryk
3. Duliba Stanisław
4. Dybicz Kazimierz
5. Gałęski Janusz
6. Górski Józef
7. Jantos Józef
8. Jaroszek Józef
9. Jasiulewicz Stanisław
10. Juźwicki Ryszard
11. Kozłowski Kazimierz
12. Kozłowski Mieczysław
13. Kruk Edmund
14. Młynarczyk Mieczysław
15. Pasieka Wacław
16. Plich Tadeusz
17. Piszczyk Ryszard
18. Piotrowicz Tadeusz
19. Skowron Stanisław
20. Sokólski Franciszek
21. Starczewski Józef
22. Szyrski Zbigniew
23. Wojnakowski Piotr
24. Wojnicki Henryk
25. Zabłocki Mieczysław
26. Ziółkowski Kazimierz
27. Sługocki Józef

IIc M
1. Bratuś Jan
2. Bohdziewicz Kazimierz
3. Chorążyczewski Janusz
4. Greczycho Kazimierz
5. Jaśkowiak Stanisław
6. Janowski Jan
7. Janasik Włodzimierz
8. Krajewski Franciszek
9. Michniewicz Albert
10. Muszyński Jerzy
11. Łukawski Janusz
12. Sowiński Tadeusz
13. Starzyński Albin
14. Sworczak Henryk
15. Tarnowski Mieczysław
16. Toporowicz Marian
17. Żurawiecki Bronisław
18. Dudziak Kazimierz
19. Solski Mieczysław
20. Susłowicz Jan
21. Kaczmarek Eugeniusz

IIe M
1. Brychcy Ignacy
2. Biegański Czesław
3. Chorażyczewski Mieczysław
4. Cieślak Józef
5. Chaszczewski Tadeusz
6. Duszyński Franciszek
7. Janicki Włodzimierz
8. Jasionowicz Tadeusz
9. Konieczny Zygmunt
10. Korcyl Zygmunt
11. Kotwicki Bolesław
12. Krzymowski Mieczysław
13. Kustra Bogdan
14. Kwiatkowski Edward
15. Kubiak Tadeusz
16. Laskowski Jan
17. Marczenia Zbigniew
18. Ostrowski Adam
19. Owoc Zygmuny
20. Papiernik Zygmunt
21. Pater Zbigniew
22. Ratajski Teodor
23. Sałaciński Marian
24. Szatowski Jerzy
25. Siedziaka Kazimierz
26. Sulikowski Jan
27. Sztadera Eugeniusz
28. Uznański Marian
29. Woźniczak Józef
30. Woźniak Tadeusz
31. Wyrwa Stanisław
32. Wróbel Kazimierz
33. Wziątek Stanisław
34. Zjawin Stanisław
35. Konieczak Czesław


 

II b E
1. Bakalarek Stanisława
2. Baranówna Maria
3. Chuda Julia
4. Czajkowski Jan
5. Dziatkówna Leonarda
6. Górniak Henryk
7. Herniak Michał
8. Jodkowski Kazimierz
9. Kasperek Stefan
10. Kołczykówna Teresa
11. Kotowski Henryk
12. Kowalówka Aleksander
13. Kozakiewicz Bronisław
14. Kubiak Kazimierz
15. Kuczyński Alojzy

 

16. Misiukiewicz Zdzisław
17. Nowak Maksymilian
18. Nowacki Władysław
19. Poniedziałek Józef
20. Sawicz Roman
21. Siwek Kazimierz
22. Słabęcki Stanisław
23. Szczepankiewicz Stanisław
24. Szlegiel Janusz
25. Szfurka Kazimierz
26. Tomiak Erhard
27. Trzeciakówna Weronika
28. Wolan Władysław
29. Zmierzchowski Tadeusz
30. Nowak Edward
31. Walento Mieczysław
32. Biliński Józef


1952/53

Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne


IV wydział mechaniczny
wych. Helena Sołowiej

1. Adamczak Aleksander
2. Bidołach Antoni
3. Byzio Józef
4. Hiniewicz Jerzy
5. Iżycki Ryszard
6. Kiter Józef
7. Konieczny Zenon
8. Kalm Józef
9. Kalicz Władysław
10. Kmieć Jan
11. Nowik Bronisław

12. Ośko Henryk
13. Ostrowski Jan
14. Przygocki Wiesław
15. Rajczyk Bogdan
16. Rojek Zygmunt
17. Sołtysiak Konrad
18. Sech Stanisław
19. Skoczylas Stanisław
20. Szczepański Władysław
21. Szutrak Jerzy
22. Wiśniewski Antoni
23. Wysocki Roman
24. Żmudzki Dionizy


Zasadnicza Szkoła Metalowo – Elektryczna

 

II c M
1. Barłóg Michał
2. Bubieńczyk Władysław
3. Fiłaciuk Romuald
4. Drgas Zygmund
5. Garas Henryk
6. Hoc Alfred
7. Górny Stanisław
8. Chmiel Jan
9. Jankowiak Czesław
10. Jagielik Bolesław
11. Jarowicz Tadeusz
12. Kopała Piotr
13. Kubacki Jan

14. Kociemba Eugeniusz
15. Kowal Ryszard
16. Kostecki Franciszek
17. Madoń Wacław
18. Matyla Jan
19. Makarewicz Józef
20. Rogowski Zdzisław
21. Rogowicz Zygmunt
22. Stachowski Józef
23. Stachurski Roman
24. Szydłowski Henryk
25. Skrzypczak Henryk

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

II a
1. Bąkowski Tadeusz
2. Białecki Józef
3. Biel Walenty
4. Błaszków Piotr
5. Cichocki Bronisław
6. Cieślarczyk Jan
7. Chaszczewski Edward
8. Dalecki Leon
9. Dolata Stefan
10. Dworzyński Karol
11. Glinka Zygmunt
12. Gonciarz Kazimierz
13. Homlala Kazimierz
14. Janecki Zygmunt
15. Jerzykowski Marian
16. Krzyżaniak Jan
17. Ksiądzyna Jan
18. Nieznaj Stanisław
19. Przybyła Zygmunt
20. Soszyński Mieczysław
21. Szewczyk Wiesław
22. Trojan Władysław
23. Walewski Wasyl
24. Wojciechowicz Witold
25. Wolarczak Bolesław
26. Zboralski Henryk

II b M
1. Cymbała Tadeusz
2. Ćwirko Henryk
3. Ciórga Henryk
4. Dunikowski Karol
5. Grelak Jan
6. Chojnacki Czesław
7. Chądzyński Ignacy
8. Jost Roman
9. Kwiatkowski Henryk
10. Kurowski Stanisław
11. Krzysztofowicz Roman
12. Łoziński Jan
13. Malewski Zbigniew
14. Martyniak Józef
15. Rokus Kazimierz
16. Różyniewicz Jan
17. Ruszkiewicz Edward
18. Poźniak Tadeusz
19. Puszkarski Roman
20. Piotrowski Eugeniusz
21. Podgórski Roman
22. Socki Roman
23. Śliwka Józef
24. Sakowicz Apoloniusz
25. Serafin Józef
26. Walkowiak Tadeusz
27. Zelem Marcin
28. Gaweł Leon
29. Kil Stanisław

II e M
1. Bakalarek Józef
2. Barłoch Adam
3. Capiński Stefan
4. Boch Gawesz
5. Cycuła Marian
6. Frąc Łucjan
7. Garczyk Bronisław
8. Kosochycki Czesław
9. Krojnik Michał
10. Pawłowski Antoni
11. Poniedziałek Kazimierz
12. Przybyła Bernard
13. Sempoch Waldemar
14. Szulc Czesław
15. Szumiński Tadeusz
16. Śliwinski Józef
17. Zaleski Franciszek
18. Znamirowski Józef
19. Wiśniewski Lech
20. Lehman Henryk
21. Pinda Eugeniusz
22. Krajewski Władysław
23. Melson Alfons

II a E
1. Adam Jarosław
2. Adamczak Czesław
3. Borowik Jan
4. Brzeczka Mieczysław
5. Ciałowicz Jan
6. Czuto Czesław
7. Chaziak Rudolf
8. Chocianowski Wacław
9. Deręgowski Tadeusz
10. Fedorowicz Ryszard
11. Graczyk Jan
12. Karolczyk Eugeniusz
13. Kowlak Mirosław
14. Kaszewski Marian
15. Kotlarski Bronisław
16. Kolacki Wojciech
17. Kozłowski Stanisław
18. Kizimowicz Włodzimierz
19. Kubala Henryk

II b E
1. Aksamitoski Stanisław
2. Borodziej Mieczysław
3. Brodzik Tadeusz
4. Cieślak Jan
5. Dominik Danuta
6. Drzewiecka Józefa
7. Geryu Anna
8. Giel Helena
9. Gracz Kazimierz
10. Gwóźdź Sabina
11. Hasek Henryk
12. Horckiejczuk Władysław
13. Insiak Leopold
14. Janiak Maria
15. Kopiel Krystyna
16. Maciejewski Janusz
17. Machnik Henryka
18. Melech Irena
19. Myszkowski Zenon
20. Nowak Klemens
21. Pawłowski Jan
22. Salej Romuald
23. Sarnecki Stanisław
24. Stachosiak Henryka
25. Surowy Mieczysław
26. Szczaus Adam
27. Szyszka Jan
28. Radzki Eugeniusz
29. Rogalski Zdzisław
30. Rosada Roman
31. Wawrzynowicz Czesław
32. Wolniewicz Teresa
33. Stec Stefania
34. Politowski Henryk
35. Budniak Marian

II d M
1. Andrzejewski Czesław
2. Brudło Feliks
3. Buczyński Henryk
4. Głowiński Kazimierz
5. Ilkowski Roman
6. Juszczak Paweł
7. Kiszkiel Izydor
8. Machowiak Czesław
9. Rzyski Alfons
10. Szulewski Stanisław
11. Wojtczak Kazimierz
12. Zalewski Stanisław
13. Żak Stanisław
14. Małynicz Józef
15. Papierski Eugeniusz

II f M
1. Dalewski Dionizy
2. Jurewicz Roman
3. Kaczmarek Jan
4. Kapluk Zdzisław
5. Kieć Antoni
6. Klemt Konrad
7. Klimczak Sylwester
8. Krycki Zbigniew
9. Maciąg Jerzy
10. Miodek Ryszard
11. Namysłowski Zbigniew
12. Niewiadomski Kazimierz
13. Nowak Kazimierz
14. Piwowar Antoni
15. Pośledni Eugeniusz
16. Powchowicz Tadeusz
17. Rutkowski Józef
18. Siudek Leopold
19. Stachowicz Stanisław
20. Szafrański Henryk
21. Walkowiak Zenon
22. Wasilik Roman
23. Wasilewski Marian
24. Wilk Mieczysław
25. Trzciński Kazimierz
26. Gabryh Józef
27. Połczyński Czesław
28. Jaszczuk Witold


20. Łoziński Ryszard
21. Łyszkowski Ryszard
22. Matuszak Leon
23. Nowak Józef
24. Nowakowski Adam
25. Podlipczak Piotr
26. Potaczek Mieczysław
27. Prochniewski Łukasz
28. Putkowski Józef
29. Sawicki Kazimierz
30. Sawicki Lucjan
31. Sawicki Wacław
32. Skrzypczynski Albin
33. Śliwka Michał
34. Stankowski Tadeusz
35. Sochański Ignacy
36. Walkowiak Piotr
37. Wasilewski Leon
38. Walkowski Stanisław
39. Zujewski Jan


1953/54

Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne

IV obróbka metali skrawaniem
wych. Albin Szymański

1. Baran Ewa
2. Bartosiewicz Janusz
3. Bekisz Bogdan
4. Cap Kazimierz
5. Chojnacki Władysław
6. Dąbek Wilhelm
7. Elert Feliks
8. Idzikowski Marian
9. Iżycki Ryszard
10. Janiak Michał
11. Jaekel Gerhard
12. Kaczor Władysław
13. Kościuk Zdzisław
14. Kozłowski Stanisław
15. Kordylewicz Bogumił
16. Łaszcz Antoni
17. Nasiłowski Eugeniusz
18. Nieścierowicz Władysław
19. Palacz Marian

 


20. Paśko Czesław
21. Pastewski Jan
22. Pytel Jerzy
23. Robak Sylwester
24. Romejko Tadeusz
25. Sint Artur
26. Smukała Hilary
27. Soroko Ryszard
28. Strutyński Alfred
29. Struzik Józef
30. Szmyt Kazimierz
31. Szaferski Tadeusz
32. Tefelski Marian
33. Tokarski Gustaw
34. Tomczak Władysław
35. Urbaniak Leon
36. Wojciechowski Edward
37. Zachariasz Stefan


Zasadnicza Szkoła Zawodowa
II a tokarz
wych. Fyk Józef

1. Bańka Walerian
2. Bułka Bronisław
3. Filipowicz Zdzisław
4. Fryśny B.
5. Gaworski Stanisław
6. Król Franciszek
7. Kaliniak Ryszard
8. Kurzawa Jerzy
9. Konsłańczak Witold
10. Kruk Zygfryd
11. Literski Janusz
12. Napiórkowski Janusz
13. Nowakowski Wacław
14. Mariuszyc Marian
15. Mokrzan Lucjan
16. Mospan Jan
17. Puchalski Edward
18. Ratajczak Czesław
19. Rygiel Franciszek
20. Socha Zbigniew
21. Skrzypczak Tadeusz
22. Toporowski Kazimierz
23. Turek Anatol
24. Wawrzynowicz J.
25. Wolski Ryszard
26. Zając Marian
27. Zimnicki Bogdan
28. Duszyński K.
29. Karas Czesław

II d M
wych. Bielech Tadeusz

1. Barna M.
2. Bubieńczyk Władysław
3. Ciastoń Stanisław
4. Domarecki Michał
5. Fafuła Stanisław
6. Franków Michał
7. Kaszubski Zygmunt
8. Kopciał Stefan
9. Kulpa Zbigniew
10. Kulęgowski Wiesław
11. Lemierz Hieronim
12. Leśniak Mirosław
13. Łukomski Stanisław
14. Moroz Jan
15. Olejarz Stanisław
16. Paszukiewicz Franciszek
17. Ruchalski Wiesław
18. Ryczkowski Władysław
19. Satrapa Józef
20. Strózik Leon
21. Wiśniewski Józef
22. Zapatoczny Jan
23. Zarówny Piotr
24. Niemczykowski K.
25. Domagała Henryk
26. Kamiński Piotr
27. Filipiak Ryszard
28. Jarmułowicz Henryk

II e wodno – kanalizacyjna
wych. Zwoliński

1. Adamkiewicz Zdzisław
2. Balicki Czesław
3. Bandyga Czesław
4. Balak Antoni
5. Brambor Edmund
6. Ciulkiewicz Jan
7. Derda Jerzy
8. Domażalski Bolesław
9. Drozdek Eugeniusz
10. Kański Władysław
11. Łukasiewicz Stanisław
12. Markiewicz Jerzy

II b
wych. Maria Polus

1. Burda Jan
2. Dobrzyniecki Zdzisław
3. Dojlido Bogdan
4. Eckert Ludwik
5. Grabowski Jan
6. Hiniewicz Leon
7. Horbal Emil
8. Hysa Tadeusz
9. Kotwicki Dominik
10. Kret Władysław
11. Krzyśków Władysław
12. Lisiecki Stanisław
13. Lubieniecki Zbigniew
14. Ławniczak Stanisław
15. Michniewicz Zdzisław
16. Ninicki Zdzisław
17. Mordal Tadeusz
18. Pochowski Bolesław
19. Serczyński Daniel
20. Szulc Ryszard
21. Sulima Józef
22. Straszak Stanisław
23. Walczak Kazimierz
24. Wejss Jan
25. Zerebecki Edward
26. Zawadzki Józef
27. Olechnowicz Eugeniusz
28. Bury Edward
29. Wilczyński Edward
30. Szutwiewicz Jan
31. Rosiński Stefan
32. Wcisło Józef

II e
1. Baber Jerzy
2. Burgat Waldemar
3. Byca Władysław
4. Chaszczewski Kazimierz
5. Chmiel Władysław
6. Chwiedor Wacław
7. Dzidziora Jan
8. Góźdź Kazimierz
9. Grussy Eugeniusz
10. Hliwa Jan
11. Janiak Andrzej
12. Jarmużek Lechosław
13. Kieda Ryszard
14. Kucal Antoni
15. Krawicki Stanisław
16. Krzyżaniak Edmund
17. Kwaśnicki Jerzy
18. Lato Ludwik
19. Łączny Kazimierz
20. Maciejewski Edward
21. Masztalerz Tadeusz
22. Maruszewicz Ryszard
23. Niewiarowski Józef
24. Nowak Witold
25. Pawlak Henryk
26. Radziszewski Zdzisław
27. Rozbicki Ryszard
28. Ryczkowski Michał
29. Serwa Zenon
30. Śliwinski Kazimierz
31. Słonina Marian
32. Stankiewicz Andrzej
33. Szyper Andrzej
34. Szymczak Marian
35. Zgasz Eugeniusz


13. Perzyna Eugeniusz
14. Pijajko Stanisław
15. Różycki Ryszard
16. Stachowiak Janwary
17. Świątkowski Henryk
18. Wszyński Ryszard
19. Walkowski Tadeusz
20. Wolny Mieczysław
21. Topolski Sławius
22. Zień Jerzy
23. Woźniak Ryszard
24. Hliwa Jan
25. Bałasinowicz Jan


1954/55


Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne


IV spawalnictwo
wych. Jadwiga Dabrowska

1. Bernat Bolesław
2. Bolikowski Szczepan
3. Czuczeło Ryszard
4. Drzymała Jerzy
5. Eisler Zdzisław
6. Emerle Ryszard
7. Gucwa Jan
8. Gierałtowski Stanisław
9. Grabowiecki Edward
10. Korzec Teofila
11. Kochan Tadeusz
12. Krzywicki Wiesław
13. Kowalski Stanisław
14. Kostek Bronisław
15. Kozak Jerzy
16. Mularski Zygmunt
17. Murawski Michał
18. Molenda Czesław
 

19. Miller Ryszard
20. Nowicki Henryk
21. Nyczek Jan
22. Nijaki Zygmunt
23. Oleszkiewicz Stanisław
24. Puzyrewska Ludmiła
25. Rozynek Bernard
26. Szadzianiec Edward
27. Stachowiak Ryszard
28. Szymaniak Zbigniew
29. Świniarski Stanisław
30. Toboła Jan
31. Tatarynowicz Tadeusz
32. Wałczykiewicz Henryk
33. Wożniakiewicz Ryszard
34. Woronowicz Jan
35. Zarówny Michał
36. Źródłowski Kazimierz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa


II c ślusarz maszynowy
1. Chamarczuk Gustaw
2. Czepułkowski Józef
3. Duszynski Henryk
4. Demidowicz Jan
5. Dudlej Leon
6. Dybicz Józef
7. Fraszko Teodor
8. Gajlewicz Aleksander
9. Kowaliński Leon
10. Kowalik Stefan
11. Nowak Marian
12. Nowak Jerz

13. Moder Jerzy
14. Malski Bronisław
15. Romanowski Stanisław
16. Sopór Mieczysław
17. Szwal Franciszek
18. Stoiński Marian
19. Szydłowski Stanisław
20. Zarzecki Piotr
21. Heyl Joachim
22. Wysocki Zygmunt
23. Ćwik Stanisław
24. Terlecki Józef
25. Andrzejewski Stanisław

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

II a tokarz
1. Baliszewski Stanisław
2. Bartoszewska Apolonia
3. Bolewicz Marian
4. Dis Salomea
5. Czekałowski Wojciech
6. Grochowina Wiesław
7. Głuszak Jan
8. Janiak Stanisława
9. Kieszkowska Teresa
10. Koszykowski Włodzimierz
11. Kowal Zbigniew
12. Lisowski Bronisław
13. Łukaniszyn Edward
14. Pawlak Lech
15. Pogoda Czesław
16. Poźniak Regina
17. Przydział Kunegunda
18. Sabol Edmund
19. Szczygieł Marian
20. Terlecki Julian
21. Tucholski Stanisław
22. Walków Tadeusz

II b tokarz
1. Bzowy Paweł
2. Daukszewicz Eugeniusz
3. Dziemidowicz Jerzy
4. Hanbicki Józef
5. Hadrian Eugeniusz
6. Janaczek Jan
7. Kowalski Jan
8. Karolewski Roman
9. Krystman Antoni
10. Kurdyban Stanisław
11. Marciniak Maria
12. Organiściak Lech
13. Pożniak Leon
14. Samojca Edward
15. Samojca Józef
16. Sawicki Józef
17. Skrzypczak Henryk
18. Słodkiewicz Stanisław


19. Traczyk Mirosław
20. Zdziechowicz Tadeusz
21. Lorenz Marian
22. Cieszko Romuald

II d ślusarz maszynowy
1. Biber Stanisław
2. Biliński Jan
3. Bogatek Marian
4. Brzozowski Mieczysław
5. Dąbrowski Jan
6. Fimer Józef
7. Kaszowski Tadeusz
8. Jarczyk Bolesław
9. Kordziński Józef
10. Kołodyński Edward
11. Królik Waldemar
12. Masłyk Adam
13. Oliwa Alfred
14. Pawlak Henryk
15. Pawłowski Stanisław
16. Wojnicki Szczepan
17. Wróbel Alfred
18. Budzyń Józef

II e kowal
1. Bargiel Józef
2. Horowski Zygmunt
3. Kominek Lucjan
4. Kwaszewicz Jan
5. Kruk Józef
6. Krzeczkowski Józef

 
1955/56
Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne

IVA obróbka metali skrawaniem
wych. Mieczysław Sobociński
1. Bodes Waldemar
2. Czajkowski Henryk
3. Dziędziura Kazimierz
4. Gawroński Bolesław
5. Jurczewski Ryszard
6. Kaczmarek Stefan
7. Kowal Eugeniusz
8. Lux Alfred
9. Maksymczak Lubomir
10. Markocki Marian
11. Mleczak Maciej
12. Nadolny Roman
13. Najdychor August
14. Piotrowski Aleksander
15. Radczyc Eugeniusz
16. Romejko Józef
17. Świetlicki Jóżef
IVB spawalnictwo
wych. Jerzy Dubowik

1. Bedlewicz Andrzej
2. Bendasiuk Stanisław
3. Czarkowski Franciszek
4. Dudek Sławomir
5. Drzymała Jerzy
6. Górecki Jerzy
7. Guzek Konrad
8. Hos Zdzisław
9. Jewtuszek Jakub
10. Kaźmierczak Franciszek
11. Kieda Wacław

12. Kopała Piotr
13. Kozłowski Czesław
14. Meissner Henryk
15. Miłoś Marian
16. Pituła Władysław
17. Podgórski Adam
18. Skorulski Aleksander
19. Stolarczyk Czesław
20. Świniarski Stanisław
21. Wujczyk Alojzy
22. Wyprzał Jan
23. Żołtyński Leopold
IVC budowa maszyn włókienniczych
wych. Jadwiga Dąbrowska

1. Apanasowicz Henryk
2. Baukowski Eugeniusz
3. Bezdel Bogumił
4. Burdajewicz Stefan
5. Głanowski Jan
6. Borcz Helena
7. Kuszel Mieczysław
8. Kubiak Ryszard
9. Lisiewicz Celina
10. Pawuła Janusz
11. Powchewicz Jan
12. Piechocki Krzysztof
13. Sakowicz Apoloniusz
14. Serylak Kazimierz
15. Stanek Honorata
16. Stepkowski Władysław
17. Tomaszewski Mieczysław
18. Tyszkiewicz Mieczysław
19. Walczykiewicz Tadeusz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
II a tokarz
1. Adamczyk Andrzej
2. Bartkowiak Stefan
3. Cichowski Tadeusz
4. Downar Anna
5. Gralikowski Feliks
6. Grzeszczyszyn
7. Kardek Roman
8. Kaziów Tadeusz
9. Kiernicki Wiesław
10. Nartowska Krystyna
11. Pasek Ryszard
12. Peczyński Kazimierz
13. Skarzepo Romuald
14. Swaryczewski Sławoj
15. Warszawski Bogumił
16. Nowak Edmund
II b tokarz
1. Antczak Henryk
2. Chełmiński Kazimierz
3. Hantczak Ryszard
4. Kolenda Franciszek
5. Krywko Anatol
6. Leszczuk Tadeusz
7. Łusza Czesław
8. Łukasiewicz Władysław
9. Małecki Ireneusz
10. Przonek Bronisław
11. Różański Andrzej
12. Rzeszutek Edward
13. Sobkiewicz Jerzy
14. Szklarz Edward
15. Teodorczyk Stanisław
16. Tomiński Mieczysław
17. Szandurski Stanisław
18. Warszawski Edward
19. Wasiak Marian
20. Wojciechowicz Władysław
II c ślusarz maszynowy
1. Białowąs Edward
2. Borodziej Erwin
3. Fligner Helmut
4. Gotowiec Jan
5. Guguł Franciszek
6. Hanke Marian
7. Solarek Zdzisław
8. Walczak Mieczysław
9. Wąsik Włodzimierz
10. Welnitz Wolfgang
11. Fesz Piotr
II d ślusarz narzędziowy
1. Bagan Stefan
2. Bagnecki Edward
3. Brychcy Leon
4. Czubieniak Roman
5. Grabowski Eugeniusz
6. Kazior Tadeusz
7. Kogut Jan
8. Łuczak Jan
9. Nowak Tadeusz
10. Papiernik Mieczysław
11. Sudziński Wojciech
12. Tulej Marian
13. Twardy Alojzy
14. Zjawin Józef
15. Żylewicz Zenon
16. Maksymiuk Marian
17. Zadworny Ryszard
18. Bartylak Kazimierz
II e kowal
1. Adamski Zenon
2. Boroń Mieczysław
3. Fiszer Józef
4. Gaździewicz Władysław
5. Harasymowicz Franciszek
6. Joński Alojzy
7. Kaczmarek Bogdan
8. Kmiecik Andrzej
9. Kmiecik Andrzej
10. Kubik Wincenty
11. Michalak Władysław
12. Paszel Albert
13. Słoboda Jan
14. Suchecki Paweł
15. Tur Józef
16. Woźniatowski Edmund
II f budowlana
1. Adameczko Władysław
2. Bożęcki Kazimierz
3. Czapliński Zygmunt
4. Józefowicz Edmund
5. Klancewicz Witold
6. Kukół Wojciech
7. Lazar Józef
8. Lachowicz Zbigniew
9. Owsiany Rudolf
10. Pikor Zdzisław
11. Pietrykowski Józef
12. Samociak Tadeusz
13. Stelmach Stanisław
14. Świerzko Józef
15. Szuster Edward
16. Szczygieł Heronim
17. Pawłowski Wacław
18. Timoszek Kazimierz
19. Waniczek Andrzej
20. Wąsowicz Andrzej
21. Szawliński Stanisław
II g spawacz
1. Adamiec Zdzisław
2. Chaba Józef
3. Chmiel Michał
4. Cielepak Józef
5. Juchniewicz Marian
6. Drzewucki Tadeusz
7. Kochniarczyk Jan
8. Kogut Franciszek
9. Kosałka Jan
10. Narasz Józef
11. Staszczyk Antoni
12. Surmiński Antoni
13. Wabno Tadeusz
14. Wamberski Bogdan
15. Wróbel Władysław
16. Zjawin Kazimierz
II h frezer
1. Busz Stanisław
2. Demidowicz Edward
3. Grywna Jarosław
4. Karpezo Benedykt
5. Dominiewski Edward
6. Kokociński Damian
7. Langiewicz Janusz
8. Makowski Stanisław
9. Noga Jan
10. Rycek Czesław
11. Szymański Joachim
12. Tuliszka Edward
13. Walencik Tadeusz
14. Wojciechowicz Zdzisław
1956/57
Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Maszynowego
Technikum Mechaniczne
IVA obróbka metali skrawaniem
wych. Mieczysław Sobociński

1. Bizoń Bolesław
2. Burdajewicz Roman
3. Chudziński Andrzej
4. Czarkowski Stefan
5. Czemerys Lesław
6. Herold Anna
7. Jaraszkiewicz Konrad
8. Judzińska Juliana
9. Kaczyńska Alicja
10. Leder Wanda
11. Lipczyński Stanisław
12. Piotrowicz Adolf
13. Ratajczak Franciszek
14. Rollinger Zdzisław
15. Roszak Jerzy
16. Roszkowski Jan
17. Rupa Zbigniew
18. Słomecki Henryk
19. Tokarczyk Józef
IVB spawalnictwo
wych. Urban Borski

1. Bober Jan
2. Dąbek Mieczysław
3. Deręgowski Lesław
4. Fiołek Anna
5. Hałas Mieczysław
6. Jacyno Ryszard
7. Juniewicz Józef
8. Kizimowicz Włodzimierz
9. Konieczka Andrzej
10. Koziołkowska Teresa
11. Kumpin Janina
12. Lipa Bronisław
13. Łaniewski Kazimierz
14. Łukaszewicz Witold
15. Murawski Tadeusz
16. Perwiński Henryk
17. Polus Zenon
18. Rąpała Zdzisław
19. Rudowicz Bronisław
20. Stokłosiński Michał
21. Szustak Ryszard
22. Więckowska Teresa
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
II a tokarz
1. Doszel Stanisław
2. Grzenia Edward
3. Kluta Adam
4. Maryńczak Mieczysław
5. Mehley Gunter
6. Smoląg Leon
7. Szcześniak Roman
8. Thiele Alfred
9. Ustrycki Stanisław
10. Wojciechowski Wiesław
11. Will Mikołaj
12. Płonka Ryszard
II d ślusarz maszynowy
1. Bartczak Józef
2. Dwojak Bronisław
3. Jankowski Rajmund
4. Jusis Stanisław
5. Kołczo Zbigniew
6. Korecki Ryszard
7. Lenarczyk Józef
8. Michalski Henryk
9. Ostrowski Jerzy
10. Piątkowski Andrzej
11. Stodolski Stanisław
12. Suchy Jan
13. Wojciechowski Zygmunt
14. Bartczak Tadeusz
15. Pająk Ignacy
II c ślusarz maszynowy
1. Cebulski Klemens
2. Chreptowicz Henryk
3. Cwirko Stanisław
4. Dereń Edward
5. Dzienniak Czesław
6. Groniec Tadeusz
7. Jankowski Aleksander
8. Karwacki Stanisław
9. Krysta Ferdynand
10. Mackiewicz Zbigniew
11. Pluskota Edward
12. Stępko Jan
13. Szmądrowski Edward
14. Teodorowski Eudeniusz
15. Tkacz Mieczysław
16. Towpik Stanisław
17. Tur Jan
18. Urzędowski Zenon
19. Woźny Karol
20. Rzęsa Czesław
II e ślusarz narzędziowy
wych. Albin Szymański

1. Antczak Kazimierz
2. Chabraszewski Adolf
3. Frąckowiak Henryk
4. Koszela Władysław
5. Kosicki Władysław
6. Mrozowski Antoni
7. Muszyński Bronisław
8. Miedwiednik Mikołaj
9. Madoń Stanisław
10. Piskorski Marian
11. Skrzypczak Kazimierz
12. Sytyk Kazimierz
13. Sawiuk Alfred
14. Tychanicz Wasyl
15. Wawrzyński Stefan
II f frezer – kowal
1. Dąbrowski Henryk
2. Janicki Edward
3. Kozak Ryszard
4. Kosik Jan
5. Kwiatkowski Kazimierz
6. Krawczak Mieczysław
7. Mazurkiewicz Albin
8. Majorczyk Kazimierz
9. Ratajczak Zdzisław
10. Wróbel Józef
11. Greletko Andrzej
12. Stojański Gerhard
13. Mierzwiak Bronisław
14. Ossowski Leonard
15. Słowikowski Marian
16. Ryś Bolesław
17. Rewiński Leon
18. Czechowicz Tadeusz
19. Greń Piotr
20. Kuryś Tadeusz
II h spawacz
1. Białostocki Józef
2. Bojarojć Roman
3. Buczyński Edward
4. Fialo Ryszard
5. Jańczak Jan
6. Kantypowicz Fryderyk
7. Kordas Tadeusz
8. Mackowski Witold
9. Marczak Władysław
10. Olechnowicz Józef
11. Paszkowski Michał
12. Plecan Marian
13. Prusak Aleksander
14. Skaliński Ryszard
15. Tomaszewski Arkadiusz
16. Woźniak Sylwester
17. Kuchnio Janusz


hubert
Ostatnio zmodyfikowany: 2015-11-17 21:18:02

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy