ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

Samorząd szkolny

         Samorząd Uczniowski działający w ZSEiS skupia w swych szeregach młodzież szkolną, która oprócz nauki ambitnie realizuje zadania, które sama sobie nakłada współpracując z radą pedagogiczną, radą rodziców i przedstawicielami klas.

Tak piszą o sobie:

„Jesteśmy grupą nie do końca poukładanych młodych ludzi, którzy nie zgadzają się na szarzyznę w szkole, zbyt niskie oczekiwania ze strony świata i brak papieru w toaletach. Naszym celem jest przecieranie szlaków na przekór skostniałym schematom, dzięki którym 99 % twoich przyjaciół traci najlepsze lata swojego życia, bo ktoś im powiedział że się nie nadają, są za słabi, niekreatywni i aspołeczni...
W związku z powyższym Samorząd Uczniowski ZSEiS ima się organizowania dyskusji, pokazów filmowych, kolektywnego poszukiwania sensu życia, spotkań z nietypowymi ludźmi, koncertów i zbiórek charytatywnych oraz wieloma innymi akcjami, które trwale zmieniają myślenie o nastolatkach.
Chcesz się bujać razem z nami?! Dołącz do nas i poczuj hardcore działania w „Elektronie"!"

Skład Samorządu Uczniowskiego w ZSEiS:

Imię i nazwisko klasa Za co odpowiedzialni Co robi
mgr Włodzimierz Pawlicki
opiekun SU
Oliwer Dedowicz
2Ta Przewodnicząca SU SU
Cecylia Krasowska
3Ta z-ca, skarbnik
SU
Agata Gołąbek
4Td z-ca SU
Róża Buśko
3Tf członek
Filip Białogrecki
4Tb członek
Damla Arslan
3Th członek
Dominika Topór
3Th członek
Hubert Opaciński
3Th członek
Joanna Nawlicka
1Ta członek
Jakub Pawlak 1Tb członek
Piotr Paczkowski 1Tc członek
Alicja Muniak 1Te członek
Przemysław Żarski 1Tf członek
Jakub Woźniak 1Tg członek

Link do aktualności FaceBook ZSEiS 


Mariusz Kmiećkowiak
Ostatnio zmodyfikowany: 2016-10-06 10:59:41

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2018 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy