ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

1988/89

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Va automatyka sterowania
ruchem kolejowym
wych. Elżbieta Jeske


1. Bączyk Tomasz
2. Bykowski Artur
3. Czyczyła Piotr
4. Dudar Mirosław
5. Dulewicz Artur
6. Frącek Sławomir
7. Górny Karol
8. Grzybowski Mirosław
9. Kononowicz Robert
10. Kuczyński Maciej
11. Łoposzko Mirosław
12. Markulak Arkadiusz
13. Martynowicz Artur
14. Maziec Piotr
15. Myszorek Maciej

16. Nikiel Wiesław
17. Podrzycki Paweł
18. Raton Robert
19. Roman Piotr
20. Sawczyński Jacek
21. Szałęga Jacek
22. Tyszkowski Henryk
23. Ważeliński Andrzej
24. Winiarczyk Sławomir
25. Woga Jacek
26. Zajdel Jerzy
27. Żelasko Marian

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Ewa Kubina


1. Fidos Robert
2. Furmaniak Dariusz
3. Gawryś Robert
4. Giers Maciej
5. Gruszewski Tomasz
6. Hałas Zbigniew
7. Hałuszczak Mariusz
8. Jajczak Irena
9. Jurczyk Wojciech
10. Konwa Dariusz
11. Korpak Rafał
12. Kremens Janusz
13. Kubicki Krzysztof
14. Legutowski Dariusz
15. Lewszyk Lesław
16. Maciejewska Aneta
17. Maliszewski Piotr
18. Miciak Mariusz
19. Mikołajczak Maciej
20. Müller Piotr
21. Pużak Karol
22. Rusinek Roman
23. Smak Roman
24. Sobczak Dariusz
25. Stańczyk Jarosław
26. Stodolak Dorota
27. Szymański Robert
28. Tymecki Piotr

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Krystyna Witczak


1. Bartkowiak Piotr
2. Bieniarz Krzysztof
3. Bocianowski Jacek
4. Bordych Jacek
5. Borowiec Stefam
6. Burak Maciej
7. Dąbrowski Roman
8. Dynowski Robert
9. Górski Maciej
10. Groszek Andrzej
11. Hawrylak Robert
12. Hołodok Artur

13. Jóskiewicz Zbigniew
14. Karwan Andrzej
15. Koroluk Marek
16. Krzyżowski Artur
17. Kuczak Krzysztof
18. Mońko Zbigniew
19. Pawlak Dariusz
20. Rech Marek
21. Reiner Jacek
22. Rusiecki Aleksander
23. Szulim Robert
24. Wachowski Krzysztof
25. Walczak Robert
26. Waligóra Piotr
27. Wojtania Tomasz

Vt teletransmisja
wych. Aleksander Nowicki


1. Awłas Krzysztof
2. Bielawski Maciej
3. Chodarcewicz Jarosław
4. Dąbrowski Tomasz
5. Fesz Sławomir
6. Gawryluk Krzysztof
7. Gnojewski Paweł
8. Górniak Bogdan
9. Hejnosz Zygmunt
10. Jeżycki Piotr
11. Kanonowicz Adam
12. Kędzierski Emanuel
13. Konieczny Ireneusz
14. Konwiński Maciej
15. Kowalski Daniel
16. Lipka Paweł
17. Mazur Michał
18. Michalski Maciej
19. Milej Adam
20. Niewiedział Tomasz
21. Popek Mariusz
22. Ptasznik Dariusz
23. Rogała Dariusz
24. Rozwalka Tomasz
25. Skwarek Piotr
26. Szczęsny Konrad
27. Wojtkowiak Zbigniew

Vte trakcja elektryczna
wych. Jan Kanclerz


1. Andrejczuk Robert
2. Egiert Jarosław
3. Grabowski Waldemar
4. Janas Ryszard
5. Kasowski Robert
6. Kużdowicz Paweł
7. Łabiak Tomasz
8. Łuszczyk Piotr
9. Melski Artur
10. Musik Mariusz
11. Namysł Łukasz
12. Naumowicz Marek
13. Nowak Wojciech
14. Przykaza Włodzimierz
15. Roszak Sławomir
16. Rybarczyk Tomasz
17. Rygała Andrzej
18. Skowronek Jarosław
19. Stępniak Piotr
20. Sulikowski Roman
21. Szawelski Maciej
22. Szymański Janusz
23. Wers Wojciech
24. Więch Artur
25. Wołkowski Artur
26. Zając Wojciech
27. Ziemka Arkadiusz

Zespół Szkół Elektronicznych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzk – elektroenergetyk
wych. A. Wyrwa


1. Bąk Ireneusz
2. Chamerski Marek
3. Czapliński Włodzimierz
4. Kokowicz Zbigniew
5. Kozaczyński Dariusz
6. Kozłowski Paweł
7. Kube Marek
8. Łachacz Krzysztof
9. Madej Andrzej
10. Nieporowski Zbigniew
11. Nowakowski Dariusz
12. Nosek Piotr
13. Poniedziałek Radosław
14. Pytel Mariusz
15. Stawisiński Jacek
16. Wajman Grzegorz
17. Wiśniewski Mirosław

IIIzde – elektromonter trakcji elektrycznej
wych Stanisław Rydz


1. Brzeziński Krzysztof
2. Fituch Mariusz
3. Jarosiński Waldemar
4. Lisowki Robert
5. Matla Artur
6. Mierzwiak Leszek
7. Pianowski Artur
8. Samsel Janusz
9. Słabolepszy Jarosław
10. Stefaniak Mariusz
11. Stępień Mirosław
12. Sztygier Jacek
13. Wierzbicki Mirosław
14. Winnicki Arkadiusz
15. Woźniak Artur

IIIzdo – operator ruchowo – przewozowy kolei
wych. Helena Szajkowska


1. Bierówka Ewa
2. Dyrka Gabriela
3. Gacek Zuzanna
4. Guss Ewa
5. Linke Agnieszka
6. Ohm Elżbieta
7. Oroń Katarzyna
8. Piątyszek Aneta
9. Ragus Ewa
10. Rygała Anna
11. Schafer Iwona
12. Wieczorek Beata
13. Więcławska Agnieszka
14. Zawisła Ewa
15. Zaklińska Romualda

IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. . Grażyna Strzelecka


1. Beck Waldemar
2. Bielech Andrej
3. Dudar Grzegorz
4. Dudek Piotr
5. Gawlik Robert
6. Janiszewski Mariusz
7. Kaczmarek Agni
8. Kaczor Adam
9. Kowalczuk Robert
10. Kowol Anna
11. Kruszelnicki Zbigniew
12. Krzystyniak Krzysztof
13. Kubiak Grzegorz
14. Łękowski Marek
15. Markowski Krzysztof
16. Martyniak Tomasz
17. Nowak Ryszard
18. Rajszczak Marek
19. Robaszkiewicz Marcin
20. Szymerowski Zbigniew
21. Walania Arkadiusz
22. Wąsik Ireneusz
23. Werner Artur
24. Wielądek Jerzy
25. Żyłowski Sebastian

IIIza2 – monter układów elektron. i automatyki przemysłowej
wych. Paweł Lisiak


1. Adamczak Klaudia
2. Borowska Beata
3. Budner Helena
4. Burak Mariusz
5. Droszczak Renata
6. Huszcza Rafał
7. Kaczmarek Jacek
8. Kadzik Dorota
9. Kapuścińska Małgorzata
10. Kamieciak Małgorzata
11. Kołnierzak Katarzyna
12. Korczyński Dariusz
13. Kubacka Iwona
14. Kumor Grażyna
15. Laskowska Ewa
16. Marciniszka Artur
17. Matysik Damian
18. Osowski Mariusz
19. Papiernik Bożena
20. Puciłowska Barbara
21. Ryman Iwona
22. Skowrońska Iwona
23. Świderski Jarosław
24. Tomkiewicz Katarzyna
25. Witkowska Katarzyna
26. Wrzaskowska Jolanta

IIIzdm – monter mechanicznych urządzeń autom.
wych. Lech Szydłowski


1. Dacewicz Hubert
2. Daszczyk Krzysztof
3. Dojczman Dariusz
4. Drywa Sławomir
5. Janowicz Wojciech
6. Jarząbek Robert
7. Kossakowski Tomasz
8. Kwieciński Krzysztof
9. Lizurek Jarosław
10. Maciejewski Grzegorz
11. Róg Mariusz
12. Sikora Paweł
13. Stępniak Wojciech
14. Wróbel Jacek
15. Żukowski Krzysztof
16. Niechcielski Mariusz
17. Ratajszczak Roman
18. Zaręba Piotr

IIIze – elektromonter
wych. . Zofia Raczyńska


1. Andrys Gustaw
2. Bandiak Maarek
3. Brzozowski Marek
4. Domagalski Artur
5. Feliszkowski Krzysztof
6. Grismacher Mariusz
7. Kapela Jakub
8. Korotusz Marek
9. Kozak Andrzej
10. Lorenz Adam
11. Łechtański Grzegorz
12. Malek Tomasz
13. Potocki Roman
14. Połatyński Dariusz
15. Sułtanowski Jarosław
16. Taraszke Rafał
17. Wierzbowski Piotr
18. Wojcieszk Andrzej
19. Żukowski Grzegorz

IIIza1 – monter ukł. elektron. iautomatyki przemysłowej
wych. Ireneusz Pietruczynik


1. Arcyszewicz Krzysztof
2. Berdyszak Janusz
3. Borodko Andrzej
4. Ćwirko Piotr
5. Deinek Daniel
6. Dobrowolski Robert
7. Filon Krzysztof
8. Griesman Rafał
9. Grześkowiak Robert
10. Hausa Marek
11. Juszczyszyn Sławomir
12. Kaliszak Rajmund
13. Kardyś Robert
14. Konieczny Adam
15. Kruźlak Przemysław
16. Macias Jacek
17. Maliński Tomasz
18. Papiernik Józef
19. Pawlak Zbigniew
20. Piskorz Zbigniew
21. Ryś Mieczysław
22. Szulc Dariusz
23. Szymanek Dariusz
24. Tomiak Tomasz
25. Wojciuszkiewicz Radosław
26. Wortolec Jacek
27. Grudziński Piotr

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Helena Czaniecka


1. Bartczak Dariusz
2. Baśladyński Adam
3. Chwirat Dariusz
4. Czerkiewski Krzysztof
5. Drózd Piotr
6. Fiszer Marek
7. Gizicki Maciej
8. Grzybowski Andrzej
9. Guzenda Gwidon
10. Jagiełowicz Robert
11. Kaszczyński Mirosław
12. Kondras Władysław
13. Korpezo Dariusz
14. Kubiak Tomasz
15. Kuczyński Artur
16. Lange Rafał
17. Ludwisiak Mariusz
18. Macios Mariusz
19. Markiewicz Mariusz
20. Niedziela Norbert
21. Pawłowski Dariusz
22. Pojmicz Robert
23. Prasał Radosław
24. Reichert Konrad
25. Sapa Jacek
26. Straś Paweł
27. Strawa Mariusz
28. Tarnowski Mirosław
29. Węgrzyn Witold
30. Wójcik Marek

Technikum Mechaniczne
wych. Stefania Barańska


1. Antecki Dariusz
2. Calów Artur
3. Cieśliński Mirosław
4. Dudek Piotr
5. Karnicki Mirosław
6. Kosprzyk Piotr
7. Krzywański Sławomir
8. Lipski Marek
9. Łoś dariusz
10. Macherski Paweł
11. Majewski Dariusz
12. Małkiewicz Marek
13. Matusik Janusz
14. Miśkiełowicz Robert
15. Nowakowski Jarosław
16. Popiel Janusz
17. Puła Jan
18. Serafin Piotr
19. Sosnowski Robert
20. Suski Tomasz
21. Taront Grzegorz
22. Tomczyk Grzegorz
23. Turczyński Wiktor
24. Wojtaszak Jarosław
25. Zajączkowski Paweł

Technikum Kolejowe
wych. Antoni Bieć


1. Antoszków Robert
2. Broż Artur
3. Chreptowicz Jacek
4. Gola Arkadiusz
5. Grabarczyk Mirosław
6. Jurczak Aleksander
7. Kloc Andrzej
8. Konsewicz Daniel
9. Lisowski Dariusz
10. Malinowski Jacek
11. Nasiłowski Mieczysław
12. Naumiec Bronisław
13. Słoński Edward
14. Stor Tomasz
15. Szkurłatowski Krzysztof
16. Szoplik Wiesław
17. Woźniak Dariusz
18. Zasada Dariusz

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Zygmunt Zelisko


1. Chabraszewski Antoni
2. Cieplicki Roman
3. Dabiaca Grzegorz
4. Deka Ryszard
5. Dzieciukiewicz Marek
6. Frączak Zbigniew
7. Jackiewicz Stanisław
8. Jakubowski Dariusz
9. Janicki Mikołaj
10. Jaśkaszek Kazimierz
11. Kaczmarczyk Dariusz
12. Kostrzewa Krzysztof
13. Michoń Bogdan
14. Nowosielski Jacek
15. Pater Jarosław
16. Piotrowicz Marek
17. Powchowicz Wojciech
18. Przymuszała Adam
19. Rabenda Mariusz
20. Wilk Dariusz
21. Wojnert Przemysław
22. Wykocki Grzegorz
23. Ziarek Andrzej

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Kazimiera Lubecka


1. Bąk Sławomir
2. Duda Dariusz
3. Juncewicz Zbigniew
4. Kala Krzysztof
5. Kapturzak Tomasz
6. Kołoczkiewicz Arkadiusz
7. Kopytowski Ireneusz
8. Kotkiewicz Piotr
9. Kusiowski Piotr
10. Lewszyk Wojciech
11. Łyczek Marek
12. Mazurek Piotr
13. Merda Piotr
14. Mozsczyński Jerzy
15. Najdek Jarosław
16. Odważny Krzysztof
17. Paluch Jarosław
18. Podyma Piotr
19. Przygocki Mariusz
20. Skorodecki Piotr
21. Tać Krzysztof
22. Tudorów Adam
23. Tymczyj Wojciech
24. Tynda Andrzej
25. Wojewski Andrzej
26. Wojtkowiak Mirosław
27. Wróblewski Piotr
28. Pasierbski Mariusz

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Włodzimierz Włodarczyk


1. Adler Robert
2. Bartoszewicz Dominik
3. Gratunik Tomasz
4. Gryc Arkadiusz
5. Kałdyk Tomasz
6. Kardynał Zbigniew
7. Koszykowski Maciej
8. Lewandowski Dariusz
9. Michalewicz Mariusz
10. Muszyński Hubert
11. Nowakowski Mirosław
12. Ochenkowski Krzysztof
13. Pawłowski Bogusław
14. Pohl Henryk
15. Skorupski Jarosław
16. Szczepaniak Jacek
17. Trubiłowicz Zbigniew
18. Waszkowiak Mariusz
19. Bareja Robert
20. Horowski Mariusz
21. Irski Piotr
22. Jaworski Robert
23. Koseski Adam
24. Michalski Paweł
25. Motykiewicz Robert
26. Pawłowicz Krzysztof
27. Sienkiewicz Waldemar
28. Szydłowski Mariusz
29. Śledź Jarosław
30. Wilk Sławomir
31. Winograd Jarosław
32. Witowski Marek

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Zbigniew Kopacz


1. Barski Grzegorz
2. Bezulski Wojciech
3. Bogusławski Piotr
4. Czajkowski Leszek
5. Felusiak Jacek
6. Grzechnik Krzysztof
7. Hałuszczak Piotr
8. Horbanowicz Sylwester
9. Holak Piotr
10. Hosa Robert
11. Jarzec Dariusz
12. Kaczmarski Maciej
13. Kaczmarek Sławomir
14. Kobita Sławomir
15. Koprowicz Grzegorz
16. Kubaś Zbigniew
17. Michaliszyn Grzegorz
18. Paradziński Dariusz
19. Szportun Marcin
20. Wasiak Jacek
21. Wróbel Piotr
22. Zdebiak Waldemar

III E tokarz
wych. Maria Taberska


1. Brzeski Dariusz
2. Dębosz Marek
3. Góraj Tomasz
4. Konopka Piotr
5. Kowalczyk Andrzej
6. Lis Jarosław
7. Łoboda Tomasz
8. Malinowski Przemysław
9. Maszner Sławomir
10. Poszwochd Waldemar
11. Ratajczak Bernard
12. Stolarek Gabriel
13. Tylczyński Zenon
14. Wachelka Paweł
15. Zarzecki Andrzej

III F mechanik maszyn i urządz. przem.
wych. Maria Kubala


1. Bełdzkowski Jacek
2. Ciawłowski Maciej
3. Cupak Robert
4. Dulski Krzysztof
5. Jakubowski Mirosław
6. Kleszcz Tomasz
7. Korzeń Mariusz
8. Mic Jacek
9. Michalski Dariusz
10. Pietkun Jan
11. Piątek Maciej
12. Pluciński Dariusz
13. Polański Tomasz
14. Poźniak Jacek
15. Robert Piotr
16. Sikorski Artur
17. Stochniał Robert
18. Szukalski Robert
19. Świetlik Jarosław
20. Terlecki Dariusz
21. Tobolczyk Andrzej
22. Wiśniewski Andrzej
23. Wojsznis Krzysztof

1989/90
Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Va automatyka sterowania ruchem kolejowym
wych. Maria Pustkowiak

1. Bela Tomasz
2. Boski Jacek
3. Głuchy Dariusz
4. Hawrylczak Jacek
5. Henicz Włodzimierz
6. Hes Robert
7. Jasiński Marek
8. Kała Marek
9. Kardyś Jarosław
10. Klisowski Jarosław
11. Kubiak Piotr
12. Łabuda Stanisław
13. Małecki Michał
14. Michalewicz Janusz
15. Michalski Wojciech
16. Musialski Artur
17. Niszczot Piotr
18. Oniszczuk Jacek
19. Roszkowski Marek
20. Saran Bartosz
21. Szygenda Jacek
22. Szymański Marek
23. Weryszko Marek
24. Zakrzewski Tomasz

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Adam Jeske

1. Biegowski Roman
2. Charydczak Patryk
3. Czapracki Sławomir
4. Czapski Bernard
5. Damecki Paweł
6. Dobkiewicz Artur
7. Ficner Bogdan
8. Jasiewicz Małgorzata
9. Krawczyk Jan
10. Kurpiel Kazimierz
11. Łabiak Grzegorz
12. Ławrynowicz Marek
13. Łyś Mariusz
14. Marczak Mariusz
15. Miłek Andrzej
16. Nowicki Mariusz
17. Oleszczuk Mariusz
18. Piasecki Piotr
19. Prus Lucyna
20. Radwan Edyta
21. Rakowski Jarosław
22. Rokita Miłosz
23. Rudek Piotr
24. Sipa Andrzej
25. Smorga Artur
26. Stukin Piotr
27. Szewczyk Krzysztof
28. Urban Maciej
29. Ziarkowski Andrzej
30. Zieliński Przemysław

 

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Ewa Lipiec

1. Adamczyk Ireneusz
2. Bełz Mirosław
3. Bieżański Arkadiusz
4. Czerniawski Jarosław
5. Czeronko Wojciech
6. Dachtera Jacek
7. Dutka Andrzej
8. Dworniczak Andrzej
9. Dylewski Robert
10. Gierus Tomasz
11. Hebda Sebastian
12. Hełmiński Bogdan
13. Janowicz Sebastian
14. Jaskólski Dariusz
15. Kozubal Sławomir
16. Lipski Słąwomir
17. Motowidło Mieczysław
18. Musiałowski Wojciech
19. Niszczot Marek
20. Peszko Marek
21. Płóciennik Witold
22. Prussak Robert
23. Serbinowski Mariusz
24. Smak Tomasz
25. Szymczak Krzysztof
26. Wawrzyniak Grzegorz
27. Winturski Piotr
28. Wirszyc Jarosław
29. Włodarczyk Grzegorz
30. Włodarski Marek
31. Wołk Tomasz
32. Wziętek Bogdan
33. Ziach Robert

 

Vt teletransmisja
wych. Anna Jezierska-Mądry

1. Baer Rafał
2. Barański Dariusz
3. Brzytwa Dariusz
4. Bybel Andrzej
5. Cieślak Dariusz
6. Czarnecki Robert
7. Dalewski Mariusz
8. Dawiskiba Zbigniew
9. Dmytryszyn Cezary
10. Hołowaty Bogusław
11. Iwaśkiewicz Marek
12. Jóźwiak Paweł
13. Kaliciak Robert
14. Kieliszak Roman
15. Kijowski Leszek
16. Kramski Mariusz
17. Ładysz Andrzej
18. Łotysz Sławomir
19. Nowicki Jacek
20. Opaliński Mariusz
21. Rączkowski Sławomir
22. Słaba Tomasz
23. Spychalski Przemysław
24. Szablewski Andrzej
25. Szczotkowski Jacek
26. Szymański Wojciech
27. Ślęzak Krzysztof
28. Woźniak Szymon
29. Wysocki Mirosław
30. Zajdel Krzysztof

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ


IIIE elektroenergetyka
wych. Jan Krawczyk


1. Bajszczak Edmund
2. Brychcy Elżbieta
3. Czyłowski Dariusz
4. Chojnicka Beata
5. Grabowski Jacek
6. Hołub Wacław
7. Janiszewski Mariusz
8. Kazała Adam
9. Kaziów Jarosław
10. Kińczyk Mariusz
11. Kowal Jacek
12. Malinowska Jolanta
13. Napierała Dariusz
14. Rogalska Renata

14. Rogalska Renata
15. Rożnowicz Mirosław
16. Rycek Tomasz
17. Rychlikowski Andrzej
18. Sienkiewicz Dariusz
19. Sobociński Jarosław
20. Stankiewicz Sławomir
21. Suchowski Rafał
22. Szczęśniak Aleksander
23. Szarkowicz Robert
24. Szewczuk Mariusz
25. Wałach Tomasz
26. Żukowski Paweł

 

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektryczne - Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzdo - operator ruchowo - przewozowy kolei
wych. Irena Kochanowska

1. Bartkowiak Alina
2. Betlej Danuta
3. Biernacka Katarzyna
4. Biskup Agnieszka
5. Broszczak Marzena
6. Deniszewska Katarzyna
7. Guziak Anna
8. Jaromi Beata
9. Jurkowska Renata
10. Kurowska Beata
11. Lubieniecka Sylwia
12. Łuszczyk Anna
13. Nowacka Weronika
14. Piątek Jolanta
15. Piosik Mariola
16. Popko Marzena
17. Romaniak Marzena
18. Stawik Dorota
19. Siwicka Renata
20. Socha Anna
21. Szambelan Iwona
22. Żelazowska Joanna
23. Szumowska Marzena

IIIzt - monter urzadzeń teleko-munikacyjnych
wych. . Wiesław Wołyniec

1. Adamowski Tomasz
2. Barczuk Krzysztof
3. Bogusłaswki Jacek
4. Brzeski Zenon
5. Buławski Piotr
6. Fedorczak Agnieszka
7. Gancarz Roman
8. Gdeczyk Waldemar
9. Guzik Tomasz
10. Jentasiewicz Adam
11. Lewandowska Jolanta
12. Lutyński Marek
13. Muszalski Waldemar
14. Nowosnicki Daniel
15. Ochota Robert
16. Pańtak Mariusz
17. Popielarz Marek
18. Skiruk Robert
19. Sokołowski Jarosław
20. Warczak Andrzej
21. Waszkiewicz Bogusław
22. Żuraw Artur
23. Stróżyk Paweł

 

IIIzdm - monter urządzeń energetycznych
wych. Jan Lewandowski

1. Bartkowiak Paweł
2. Bębenek Paweł
3. Bogdanowicz Jarosław
4. Bulanowski Jacek
5. Chiliński Zbigniew
6. Dubkiewicz Jacek
7. Domagała Tomasz
8. Gmiński Krzysztof
9. Hausler Leszek
10. Jermakowicz Piotr
11. Kim Robert
12. Kotowiak Piotr
13. Kozłowski Dariusz
14. Kraszewski Mikołaj
15. Miśko Robert
16. Nadybał Mariusz
17. Sendłak Krzysztof
18. Siwy Sławomir
19. Strzeszewski Robert
20. Strąk Robert
21. Śleczkowski Robert
22. Śledź Piotr
23. Zarzycki Radosław

 

IIIzde - monter taboru szynowego
wych. Grażyna Kościukiewicz

1. Bąk Bogusław
2. Bąk Krzysztof
3. Gosk Robert
4. Hnatyszyn Radosław
5. Konieczka Bogusław
6. Koźlarek Tadeusz
7. Lehman Marek
8. Lipnicki Andrzej
9. Łaskarzewski Michał
10. Łęczycki Maciej
11. Łypko Marek
12. Majewski Marek
13. Orłowski Paweł
14. Słowikowski Paweł
15. Sowiński Dariusz
16. Stefański Przemysław
17. Strzegowski Bogusław
18. Szczepaniak Marek
19. Warnel Tomasz
20. Wesołowski Mariusz

IIIza1. - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
wych. . B. Sierżan

1. Bałęczny Piotr
2. Busz Artur
3. Czarnecki Artur
4. Czerniawski Piotr
5. Dąbrowski Krzysztof
6. Dziemidowicz Atrur
7. Dudek Tomasz
8. Foltynski Mariusz
9. Heydor Dariusz
10. Kapuśniak Rafał
11. Kaziow Stanisław
12. Kominek Dariusz
13. Kołdyński Marek
14. Kalwa Arkadiusz
15. Kwiatkowski Tomasz
16. Latosi Robert
17. Łapiński Marek
18. Makowiecki Rafał
19. Perwiński Tomasz
20. Sobolewski Przemysław
21. Sikora Tyberiusz
22. Sadło Igor
23. Szymański Remigiusz
24. Świderski Marek
25. Wanadko Ryszard
26. Wojtczak Piotr
27. Werpachowski Krzysztof
28. Wyczałkowski Marek
29. Kuczak Jadwiga

 

IIIze - elektromonter
wych. Edward Łopato

1. Albertowicz Arnold
2. Antczak Damian
3. Antoniuk Jacek
4. Chodziński Rafał
5. Fiedorowicz Maciej
6. Kątny Maciej
7. Kośnikowski Arkadiusz
8. Krynicki Roman
9. Krzyż Grzegorz
10. Kuźnik Dominik
11. Łukawski Jarosław
12. Merda Tomasz
13. Mordawski Waldemar
14. Nowacki Grzegorz
15. Piechowicz Marcin
16. Piotroski Piotr
17. Radwański Mariusz
18. Szczepański Krzysztof
19. Schmidt Waldemar
20. Schubert Leszek
21. Staszak Robert
22. Nichliński Artur
23. Wojewódka Adam
24. Wróbel Wojciech
25. Nowak Robert
26. Węc Mariusz

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Artur Strychalski

1. Bankowski Tadeusz
2. Bendowski Leszek
3. Dybicz Zbigniew
4. Fiałkowski Waldemar
5. Florczak Przemysław
6. Jastrzębski Józef
7. Jurdziński Tomasz
8. Karpa Dariusz
9. Kita Mariusz
10. Kondrat Dariusz
11. Konieczny Maciej
12. Konopka Tomasz
13. Korolko Maciej
14. Krukowski Marek
15. Kuczak Waldemar
16. Kurzyński Krzysztof
17. Kwaśnicki Tomasz
18. Lamenta Robert
19. Mickiewicz Roman
20. Pach Robert
21. Szatkowski Grzegorz
22. Świca Marek
23. Tatarynowicz Jan
24. Urbanowicz Waldemar
25. Zelisko Mirosław

 

Technikum Mechaniczne
wych. Danuta Łakomska

1. Adamczyk Janusz
2. Białek Wojciech
3. Bułka Ryszard
4. Dudek Robert
5. Gaś Sebastian
6. Jankowiak Grzegorz
7. Kosiorowski Jarosław
8. Kozdrach Robert
9. Krzyżyński Tomasz
10. Lipecki Krzysztof
11. Łebek Rafał
12. Maj Wiesław
13. Malbrandt Harry
14. Muszyński Przemysław
15. Puścian Radosław
16. Serafin Robert
17. Skrzypczak Adam
18. Wilk Marek
19. Wójcik Robert
20. Żak Zbigniew

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Artur Strychalski

1. Antkowiak Krzysztof
2. Bajkowski Radosław
3. Benczarski Alfred
4. Biernat Jarosław
5. Biskup Leszek
6. Dziok Tomasz
7. Kurczewski Jacek
8. Lemański Wojciech
9. Paździerski Marek
10. Przybylski Mariusz
11. Przygoda Radosław
12. Ptak Marek
13. Rauba Ireneusz
14. Skibiński Waldemar
15. Stasiełowicz Piotr
16. Urkiel Waldemar
17. Wnęk Grzegorz
18. Wolny Marek
19. Żaguń Tomasz
20. Żmuda Jerzy

 

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Danuta Szymanowska

1. Abramowicz Artur
2. Bystrzykowski Tomasz
3. Dec Mirosław
4. Dziadek Zbigniew
5. Felkek Piotr
6. Gumienny Mariusz
7. Hrabi Adam
8. Jędrzejczyk Waldemar
9. Karbowiak Grzegorz
10. Kłóta Krzysztof
11. Kubicki Kornel
12. Kulczycki Roman
13. Lewandowski Krzysztof
14. Maik Tomasz
15. Majewski Mariusz
16. Malicki Jacek
17. Marczuk Remigiusz
18. Mazuro Piotr
19. Pekar Robert
20. Piotrowski Arnold
21. Podgórski Robert
22. Poźniak Krzysztof
23. Puciłowski Tomasz
24. Pyra Robert
25. Radziszewski Robert
26. Skoczylas Artur
27. Zienowicz Wojciech
28. Żelasko Tadeusz

 

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stefania Barańska

1. Charytoniuk Paweł
2. Druś Dariusz
3. Enkot Arkadiusz
4. Hołubowicz Arkadiusz
5. Karaban Mariusz
6. Kuś Artur
7. Klimko Piotr
8. Leśniak Krzysztof
9. Surmacz Damian
10. Szarama Krzysztof
11. Szymankiewicz Tomasz
12. Ślipko Tomasz
13. Wienskiel Arkadiusz
14. Zapała Leszek
15. Zapotoczny Andrzej
16. Kijewski Jerzy
17. Tkaczyk Mariusz
18. Barbuszyński Ireneusz
19. Szuszert Piotr
20. Schauer Maciej

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Bronisław Jabłoński

1. Gałat Mariusz
2. Grzywacz Mirosław
3. Jaworski Robert
4. Klose Robert
5. Klepacz Adam
6. Masiowski Arkadiusz
7. Michalkiewicz Tomasz
8. Migdałek Krzysztof
9. Nowak Artur
10. Olszewski Wojciech
11. Pikul Krystian
12. Potęga Artur
13. Przymuszła Rafał
14. Sikora Robert
15. Staszewski Grzegorz
16. Stasierski Jarosław
17. Sperka Dominik
18. Suski Sławomir
19. Szypirko Tomasz
20. Szczepański Piotr
21. Szustak Mariusz
22. Urbaniak Paweł
23. Urbaniak Andrzej
24. Wojciechowicz Artur
25. Wielgosz Grzegorz
26. Wierzbicki Dariusz
27. Wieprzowski Grzegorz
28. Zajączkowski Jacek
29. Zjeżdżałka Paweł

 

III E tokarz
wych. Andrzej Przybylak

1. Dubicki Paweł
2. Frankiewicz Bogusław
3. Gościniak Tomasz
4. Jakubowski Piotr
5. Kot Krzysztof
6. Kwiecień Grzegorz
7. Łuczk Artur
8. Niewiński Maciej
9. Nowacki Marek
10. Olbiński Adam
11. Papycz Bogdan
12. Rogowicz Paweł
13. Stachowski Artur
14. Staszyn Piotr
15. Sucharski Robert
16. Tarłowski Tomasz
17. Twarowski Piotr
18. Walczak Andrzej
19. Wojdat Andrzej
20. Żmich Jarosław
21. Żywalewski Ernest

III F mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Lech Wziątek

1. Cybulski Arkadiusz
2. Filipiak Roman
3. Goździejewicz Przemysław
4. Jarmakowicz Mariusz
5. Jaszczyszyn Leszek
6. Jaśko Robert
7. Kaczmarek Grzegorz
8. Kłoczko Paweł
9. Leśniowolski Tomasz
10. Łukowski Marek
11. Łuszczak Artur
12. Musiałowski Zbigniew
13. Musiałowski Mariusz
14. Masalski Mirosław
15. Mąkowski Sławomir
16. Nisiewicz Ryszard
17. Ociepa Rajmund
18. Pieniążek Piotr
19. Pośpiech Andrzej
20. Rafalski Maciej
21. Stasina Tomasz
22. Stawny Maciej
23. Szymczak Piotr
24. Wiśniewski Przemysław
25. Zieliński Grzegorz
26. Zołoteńko Cezary

 

1990/91

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Łucja Przybylska

1. Adamski Tomasz
2. Andrys Arkadiusz
3. Baszko Robert
4. Bistułański Piotr
5. Doganowski Wojciech
6. Hallala Arkadiusz
7. Hnatuśko Mariusz
8. Jodko Grzegorz
9. Jundziłł Krzysztof
10. Kasior Wojciech
11. Kondratowicz Andrzej
12. Ksiuk Jarosław
13. Krupowicz Arkadiusz
14. Lenart Szymon
15. Lewkowicz Ireneusz
16. Likszo Jacek
17. Łazarski Wojciech
18. Łużyński Janusz
19. Mikołajczak Grzegorz
20. Nowak Robert
21. Ostręga Piotr
22. Poślednik Piotr
23. Przybyłek Piotr
24. Raszko Dorota
25. Słotwińska Magdalena
26. Stahl Sławomir
27. Szmajs Agnieszka
28. Sztandera Radosław
29. Sztuder Tomasz
30. Szybiński Radosław
31. Taberski Paweł
32. Wesołowski Paweł
33. Ziółkowski Krzysztof

 

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Ryszard Wojciechowski

1. Czubkowski Tomasz
2. Dobrowolski Andrzej
3. Gruszczyński Waldemar
4. jakubaszek Zbigniew
5. Kaleta Remigiusz
6. Komorowski Tomasz
7. Krawczyk Rafał
8. Krysztof Robert
9. Kurzak Piotr
10. Lehmann Grzegorz
11. Lipczyński Jacek
12. Mazgajski Leszek
13. Mazurek Bogdan
14. Patan Krzysztof
15. Piasecki Tomasz
16. Poniży Artur
17. Prońko Mikołaj
18. Rybak Paweł
19. Simonjetz Robert
20. Skóra Arkadiusz
21. Szwarga Dariusz
22. Tatarzycki Mirosław
23. Trocha Marek
24. Wilgosz Robert
25. Ziętal Rafał
26. Żyła Daniel

Vt teletransmisja
wych. Zofia Bożek

1. Bajus Sławomir
2. Balicki Artur
3. Bartwiński Tomasz
4. Drozdek Marzena
5. Duszeńko Dariusz
6. Hoeft Tomasz
7. Janas Daniel
8. Joksz Dariusz
9. Kaliciak Jacek
10. Karpiński Grzegorz
11. Kaube Piotr
12. Kiderys Rafał
13. Kloc Tomasz
14. Konecki Janusz
15. Kucharski Piotr
16. Marucha Marek
17. Miśta Marcin
18. Nowojczyk Piotr
19. Pianka Leszek
20. Podgajny Jarosław
21. Radka Wiesław
22. Radzięta Krzysztof
23. Rogoza Marcin
24. Rusiński Mirosław
25. Sanowski Paweł
26. Skrzypczak Jolanta
27. Snopek Tomasz
28. Sulkowski Tomasz
29. Szymański Andrzej
30. Wurst Wiesław

 

Vte trakcja elektryczna
wych. Maria Tatarczuk

1. Adamczewski Norbert
2. Białostocki Maciej
3. Bojczuk Andrzej
4. Chorążyk Andrzej
5. Dołęga Arnold
6. Duzinkiewicz Krzysztof
7. Frąckowiak Tomasz
8. Gauza Sebastian
9. Gębala Marcin
10. Jankowski Grzegorz
11. Kielman Paweł
12. Kujbida Jarosław
13. Lis Jacek
14. Łobaczewski Paweł
15. Maliszewski Krzysztof
16. Miechowicz Paweł
17. Misztal Krzysztof
18. Mończak Tomasz
19. Mudrecki Adam
2O. kołowicz Jerzy
21. Pawłowski Robert
22. Ratajczak Tomasz
23. Rewiako Mariusz
24. Springer Jacek
25. Szumański Jacek
26. Winiszewski Robert

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIE elektroenergetyka
wych. Wanda Pławuszewska

1. Babij Krzysztof
2. Chrobak Zbigniew
3. Domaradzki Zbigniew
4. Doszczontek Robert
5. Drozdek Jan
6. Dubniewski Andrzej
7. Gozdur Piotr
8. Gromek Paweł
9. Jagielski Tomasz
10. Jęczmyk Piotr
11. Koperski Maksymilian
12. Krawciow Grzegorz
13. Kulisz Tomasz
14. Majewski Rafał
15. Małycha Krzysztof
16. Mróz Dariusz
17. Ostafiński Witold
18. Piniewski Mariusz
19. Rusiński Jacek
20. Rypson Robert
21. Skaliński Jerzy
22. Starosta Grzegorz
23. Szyja Piotr
24. Śmiejczak Regina
25. Uszyński Dariusz
26. Woźniczak Jarosław
27. Winman Jarosław
28. Żybor Jarosław

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektryczne - Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIze - elekromonter
wych. Rozalia Żabska

1. Bednarczyk Sebastian
2. Czerski Sławomir
3. Drela Dariusz
4. Ejsmont Paweł
5. Felusiak Grzegorz
6. Janicki Piotr
7. Janiewski Arkadiusz
8. Kolak Jan
9. Kozakiewicz Marek
10. Kuc Dariusz
11. Kucharski Krzysztof
12. Kulczyk Mariusz
13. Kwiatkowski Radosław
14. Ogrodowczyk Rafał
15. Oliwa Marek
16. Piechowiak Jacek
17. Pietrulin Waldemar
18. Prałat Dariusz
19. Pruchniak Piotr
20. Puławski Krzysztof
21. Ratajczak Piotr
22. Rosolski Tomasz
23. Smarż Sławomir
24. Sobolewski Piotr
25. Szymański Piotr
26. Szymański Radosław
27. Tokarski Jakub
28. Wajsowicz Andrzej
29. Warszawski Jarosław
30. Wojtkowiak Wojciech
31. Krzemiński Dariusz
32. Dolata Dariusz

 

IIIza - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
wych. Barbara Jastrzębska

1. Andrzejewska Krystyna
2. Berczuk Wioletta
3. Biknierska Małgorzata
4. Bubeła Etyta
5. Cebula Jarosław
6. Ciuchta Dorota
7. Dobrowolski Grzegorz
8. Gąsiąrowski Tomasz
9. Herkt Jarosław
10. Irzykowski Tyberiusz
11. Janas Bogumiła
12. Janczak Robert
13. Jarmużek Mariusz
14. Kłos Jarosław
15. Kobryń Robert
16. Laskowska Elżbieta
17. Najderek Mirosław
18. Nowaczyk Barbara
19. Paprocka Agata
20. Pietruszewska Gertruda
21. Podlak Renata
22. Przewoźnik Mariola
23. Ratajczak Sławomir
24. Sołowiej Marzena
25. Sypniewski Damian
26. Szafrański Mariusz
27. Szczęsny Daniel
28. Turkowski Dariusz
29. Tatarynowicz Iwona
30. Warszawska Anna
31. Sokołowski Piotr

IIIzdm - monter mechanicznych urządzeń energetycznych
wych. Teresa Jajczak

1. Andrejczuk Piotr
2. Banachiewicz Adam
3. Brodalka Sebastian
4. Brzyski Piotr
5. Chomont Sylwester
6. Kolasa Tomasz
7. Kołecki Piotr
8. Pawiłowicz Piotr
9. Pietrzak Krzysztof
10. Piwowarczyk Wojciech
11. Skrzypka Jarosław
12. Skupiński Piotr
13. Sobczak Mariusz
14. Sztajner Arkadiusz
15. Szymański Robert
16. Urbaniak Arkadiusz
17. Wielkoszyński Piotr
18. Wojtasiak Jarosław
19. Wybranowski Tomasz

 

IIIza1 - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
wych. brak danych

1. Biernacki Jacek
2. Błocki Arkadiusz
3. Browarczyk Arkadiusz
4. Ceglarz Tomasz
5. Czubiński Grzegorz
6. Didyk Piotr
7. Dobrowolski Maiusz
8. Duszczak Mariusz
9. Felkel Paweł
10. Gajda Arutur
11. Jabłoński Rafał
12. Jork Robetr
13. Judziński Mariusz
14. Kołodziej Tomasz
15. Król Radosław
16. Lauterbach Krzysztof
17. Łyś Jacek
18. Morawik Mariusz
19. Nienadowski Maciej
20. Nowak Sławomir
21. Palczyński Hubert
22. Radaczyński Artur
23. Rzepniak Tomasz
24. Skibiński Sławomir
25. Słonecki Jarosław
26. Stasiak Paweł
27. Szlachetka Janusz
28. Świdkiewicz Andrzej
29. Winowicz Artur
30. Żuk Mariusz
31. Łużyński Dariusz

IIIzt - monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Włodzimierz Klimek

1. Fediuk Tomasz
2. Galus Konrad
3. Kieryło Ryszard
4. Kozdój Anna
5. Krośnicko Artur
6. Lehman Rafał
7. Leple Piotr
8. Martelski Mariusz
9. Nawrocki Andrzej
10. Nosek Jarosław
11. Olichwer Jacek
12. Reutel Dariusz
13. Sawicki Maciej
14. Sieroń Zbigniew
15. Skibiński Piotr
16. Stańko Artur
17. Stancel Robert
18. Strażyński Waldemar
19. Wachowski Robert
20. Wroński Robert
21. Wojtkowiak Sławomir

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Maria Oberenkowska

1. Baik Andrzej
2. Bęben Wojciech
3. Chłopowiec Marek
4. Chodorowski Marcin
5. Chwalisz Paweł
6. Czabanowski Robert
7. Częstochowski Czesław
8. Dziubański Robert
9. Jacyno Rafał
10. Jagodziński Mariusz
11. Kałuża Marcin
12. Karpezo Grzegorz
13. Kiszewski Arkadiusz
14. Kolas Maciej
15. Konopka Cezary
16. Łokietek Marek
17. Maciaszek Artur
18. Mazur Robert
19. Mulczyński Tomasz
20. Romanów Bartosz
21. Rynkiewicz Wiesław
22. Skłodowski Piotr
23. Sobków Arkadiusz
24. Stasik Wojciech
25. Wysocki Piotr
26. Zelisko Jarosław

 

Technikum Mechaniczne
wych. Ludwika Mikołajczak

1. Babirecki Wojciech
2. Białas Krzysztof
3. Cieszko Jacek
4. Dura Andrzej
5. Grunwald Leszek
6. Jerczyński Witold
7. Jędrzejczak Paweł
8. Łodziński Krzysztof
9. Malcher Zbigniew
10. Malejewski Jarosław
11. Maruda Artur
12. Olejnik Przemysław
13. Rejniak Robert
14. Rzeczycki Robert
15. Staniszewski Sławomir
16. Stec Arkadiusz
17. Szuba Dariusz
18. Telega Ireneusz
19. Wardyński Jarosław
20. Wilczyński Lesław
21. Wlazły Marcin

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Janina Steliga

1. Głowacz Robert
2. Jasiak Krzysztof
3. Kaczmarek Mariusz
4. Kaczmarek Waldemar
5. Kostrakiewicz Stanisław
6. Laugner Krzysztof
7. Ławniczak Hubert
8. Madej Cezary
9. Mierkiewicz Wiesław
10. Młodzieniak Sławomir
11. Mołyska Jacek
12. Nowicki Kamil
13. Papiński Marek
14. Piątek Przemysław
15. Pogoda Robert
16. Puchalski Tomasz
17. Rodkiewicz Robert
18. Saczuk Robert
19. Strzałkowski Zbigniew
20. Świderski Krzysztof
21. Wilk Grzegorz

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Danuta Krzeszewska

1. Adamowicz Robert
2. Chybin Zbigniew
3. Fijałkowski Robert
4. Jasina Paweł
5. Krupa Jarosław
6. Łęszczak Sebastian
7. Madej Bogusław
8. Niedobecki Mariusz
9. Pioroński Waldemar
10. Półtorak Stanisław
11. Reszot Krzysztof
12. Rozmarynowski Mirosław
13. Rysiak Dariusz
14. Seroka Paweł
15. Wieszczeczyński Marek
16. Zimostrat Henryk
17. Zimostrat Marek
18. Żłobicki Mirosław

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Zofia Kotkowska

1. Brandt Daniel
2. Bitner Marek
3. Burghardt Arkadiusz
4. Durski Dariusz
5. Fiałkowski Ireneusz
6. Jakóbczyk Wiesław
7. Jezierski Mirosław
8. Komisarek Roman
9. Konieczny Robert
10. Koszałko Krzysztof
11. Kubiak Marcin
12. Krzymiński Wladysław
13. Narożny Maciej
14. Martyniuk Maciej
15. Mierzwiak Paweł
16. Mazgajski Andrzej
17. Pacan Grzegorz
18. Rapiejko Dariusz
19. Saładonis Arkadiusz
20. Starosta Piotr
21. Szczygieł Rafał
22. Twardowski Tomasz
23. Tychanicz Piotr
24. Wielebski Mieszko
25. Woźniak Adam

III b mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stanisław Jakubowski

PKS grupa I
1. Bożemski Waldemar
2. Gawlik Aleksander
3. Gowarzewski przemysław
4. Howrylczak Marek
5. Jędrych Dariusz
6. Makarski Stanisław
7. Mirończyk Norbert
8. Odziemek Jarosław
9. Szczublewski Marcin
10. Tyliszczak Sebastian
11. Wicher Krzysztof

Grupa II
1. Abrasowicz Artur
2. Banicki Jarosław
3. Cuprych Andrzej
4. Dziubałka Marian
5. Hamera Ryszard
6. Kąkolewski Radosław
7. Kuczko Piotr
8. Lubin Piotr
9. Marczak Maciej
10. Pałka Arkadiusz
11. Sowiński Adam
12. Świdurski Tomasz
13. Więckowski Przemysław
14. Zygmunt Dariusz
15. Surmacz Damian

 

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Jerzy Zgodziński

1. Anczura Jacek
2. AnczuraTomasz
3. Borówko Tomasz
4. Czechowski Janusz
5. Emerle Maciej
6. Geciów Krzysztof
7. Górazda Waldemar
8. Kaltur Sebastian
9. Kołakowski Dariusz
10. Kęsicki Bogdan
11. Koman Stanisław
12. Nowak Jarosław
13. Nowak Piotr
14. Pietrucin Dariusz
15. Pętela Renadiusz
16. Pyter Robert
17. Rogowicz Wiesław
18. Rojewski Dariusz
19. Sobolewski Mirosław
20. Stępień Piotr
21. Szajkowski Krzysztof
22. Szarama Andrzej
23. Szymański Jacek
24. Woźniak Krzysztof
25. Zawdka Tomasz
26. Ziółkiewski Krzysztof
27. Stański Grzegorz

 

III D blacharz samochodowy/mechanik urządzeń kolejowych
wych. Zbigniew Lutycz

grupa I
1. Dutka Paweł
2. Goździk Jarosław
3. Kmiciweicz Sebastian
4. Korzeń Jarosław
5. Kowalski Tomasz
6. Krępeć Piotr
7. Krzystyniak Marcin
8. Marek Tomasz
9. Olejnik Mariusz
10. Pawłowski Dariusz
11. Petela Ernest
12. Zdanowicz Dariusz

Grupa II
1. Białas Wojciech
2. Bortnowski Piotr
3. Dolido Artur
4. Leszczyk Bartosz
5. Mańczak Marcin
6. Mitoraj Mirosław
7. Nosek Grzegorz
8. Nowicki Marcin
9. Pasternak Tomasz
10. Saulewicz Adrian
11. Wiśniewski Sebastian

III E tokarz
wych. Janusz Jaśkiewicz

1. Borek Maciej
2. Drapik Krzysztof
3. Fiszer Ryszard
4. Guzowski Mariusz
5. Górski Radosław
6. Jagiełowicz Piotr
7. Kokosiński Arkadiusz
8. Kubasiewicz Krzysztof
9. Kurylak Wiesław
10. Łuczak Zbigniew
11. Piotrowski Adam
12. Radzik Grzegorz
13. Sobeczek Marcin
14. Strojny Krzysztof
15. Trzebiński Piotr
16. Wróblewski Krzysztof
17. Zygmaniak Maciej

IIIF mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Maria Kubala

1. Bandurski Andrzej
2. Dolczewski Przemysław
3. Gryczon Tomasz
4. Iwanicki Wojciech
5. Juszczak Jacek
6. Kamiński Andrzej
7. Kaczmaryk Adam
8. Kamoda Robert
9. Kulczyński Adam
10. Legun Krzysztof
11. Marcinkowski Jaroslaw
12. Nawrot Sebastian
13. Olechno Tomasz
14. Półtorak Sławomir
15. Ryba Bogusław
16. Romańczuk Mariusz
17. Szmigiel Dariusz
18. Szulc Marek
19. Szymański Robert
20. Walczak Jacek
21. Winnicki Jarosław
22. Zołoteńko Cezary

 

1991/92

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Va elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
wych. Wanda Kizimowicz

1. Balcer Jerzy
2. Biały Robert
3. Dębski Daniel
4. Gałk Krzysztof
5. Gaworski Tomasz
6. Gray Dariusz
7. Grendziak Marek
8. Gruca Mariusz
9. Jankowski Bartłomiej
10. Kaczmarek Cezary
11. Kaźmierczak Tomasz
12. Kowalczyk Sławomir
13. Kuśmierczak Jarosław
14. Lechocki Jarosław
15. Lentowicz Tomasz
16. Mazgajski Marek
17. Miąc Tomasz
18. Mirosławski Robert
19. Murzicz Rafał
20. Olefierczuk Adam
21. Poręba Mariusz
22. Rogasik Tomasz
23. Sagan Jarosław
24. Soliński Zbigniew
25. Szarata Adam
26. Szałankiewicz Artur
27. Szczęch Sebastian
28. Świętoń Radosław
29. Woga Paweł

 

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Elżbieta Relewicz

1. Behnke Bartłomiej
2. Biniszkiewicz Adam
3. Bordych Maciej
4. Borowski Ireneusz
5. Cierpica Tomasz
6. Cyganiuk Joanna
7. Cytrycki Rafał
8. Dzik Andrzej
9. Eckert Andrzej
10. Frąckowiak Monika
11. Frąckowiak Marek
12. Frątczak Jarosław
13. Górska Wiesława
14. Hepel Lucyna
15. Jóźwiak Marek
16. Kaczmarek Adam
17. Kaczmarek Andrzej
18. Kała Krzysztof
19. Kapustka Marcin
20. Kleczewski Radosław
21. Łuczak Robert
22. Maliński Maciej
23. Marchlewski Artur
24. Marzec Tomasz
25. Pilarczyk Daria
26. Rybczyński Tomasz
27. Sawicki Artur
28. Suchodolski Damian
29. Zalewski Marcin
30. Zwolak Katarzyna

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Romana Marenda

1. Biczysko Tomasz
2. Binek Rajmund
3. Całko Konrad
4. Cudak Mariusz
5. Czarny Krzysztof
6. Czerski Krzysztof
7. Gronczyński Jarosław
8. Grzywacz Marek
9. Gwóźdź Jarosław
10. Janukowicz Dariusz
11. Janukowicz Radosław
12. Jawornicki Ireneusz
13. Jaworski Piotr
14. Jeziorski Marek
15. Judkiewicz Jarosław
16. Kaniowski Robert
17. Kobel Arkadiusz
18. Kozłowski Adam
19. Krajewski Grzegorz
20. Kuliniak Piotr
21. Masiel Jacek
22. Mazepa Krzysztof
23. Michalak Tomasz
24. Mosiądz Józef
25. Nowicki Robert
26. Ogórek Błażej
27. Rosner Maciej
28. Równiak Piotr
29. Skowroński Artur
30. Skupień Szymon
31. Smaga Piotr
32. Sobków Remigiusz
33. Strutyński Jarosław
34. Srokowski Tomasz
35. Warnełło Radosław
36. Witkowski Tomasz
37. Wojtasiński Adam
38. Wysokiński Dariusz

 

Vt teletransmisja
wych Jadwiga Słabik

1. Balicki Artur
2. Bura Tomasz
3. Cieślik Artur
4. Dybka Robert
5. Gawrych Iwona
6. Haładyn Artur
7. Hebisz Tomasz
8. Hudec Norbert
9. Jackiewicz Marek
10. Jankowski Sławomir
11. Kancelarczyk Dorota
12. Król Wojciech
13. Kuczer Piotr
14. Leszkowicz Mariusz
15. Leszczyński Mariusz
16. Łabiak Paweł
17. Łukaszenko Krzysztof
18. Majkowski Mariusz
19. Malinowski Rafał
20. Marcinkowski Mariusz
21. Markiewicz Beata
22. Perepeczko Arnold
23. Siedlecki Roman
24. Sochacka Monika
25. Szewczyk Przemysław
26. Szubra Joanna
27. Wawrzkiewicz Marcin
28. Zaleska Elżbieta

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ

1. Andrys Gustaw
2. Bandiak Marek
3. Czapliński Włodzimierz
4. Feliszkowski Krzysztof
5. Gierasimowicz Andrzej
6. Kiełbasiewicz Piotr
7. Kolauszek Mariusz
8. Kosiak Jacek
9. Kozaczyński Artur
10. Kozłowski Paweł
11. Krysiak Grzegorz
12. Kurceba Piotr
13. Lorenz Adam
14. Nieporowski Zbigniew
15. Nowak Robert
16. Poniedziałek Radosław
17. Potocki Roman
18. Stefaniak Mariusz
19. Szczeciński Grzegorz
20. Tórz Krzysztof
21. Wierzbicki Edward
22. Wierzbicki Mirosław
23. Wiśniewski Mirosław

IIIEn elektronika ogólna
wych. Grażyna Strzelecka

1. Arcyszewicz Krzysztof
2. Berdyszak Janusz
3. Deinek Daniel
4. Filar Krzysztof
5. Griesman Rafał
6. Grześkowiak Robert
7. Hausa Marek
8. Janiszewski Mariusz
9. Kaczor Adam
10. Kaliszak Rajmund
11. Konieczny Adam
12. Korczyński Dariusz
13. Kowalczuk Robert
14. Maliński Tomasz
15. Łekowski Marek
16. Markowski Krzysztof
17. Osowski Mariusz
18. Rajszczak Marek
19. Szymerowski Zbigniew
20. Tomiak Tomasz
21. Walania Arkadiusz
22. Wąsik Ireneusz
23. Wojciuszkiewicz Radosław
24. Wortolec Jacek
25. Wrzaskowska Jolanta
26. Żyłowski Sebastian

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIE elektroenergetyka
wych. Zofia Raczyńska


1. Andrys Gustaw
2. Bandiak Marek
3. Czapliński Włodzimierz
4. Feliszkowski Krzysztof
5. Gierasimowicz Andrzej
6. Kiełbasiewicz Piotr
7. Kolauszek Mariusz
8. Kosiak Jacek
9. Kozaczyński Artur
10. Kozłowski Paweł
11. Krysiak Grzegorz
12. Kurceba Piotr
13. Lorenz Adam
14. Nieporowski Zbigniew
15. Nowak Robert
16. Poniedziałek Radosław
17. Potocki Roman
18. Stefaniak Mariusz
19. Szczeciński Grzegorz
20. Tórz Krzysztof
21. Wierzbicki Edward
22. Wierzbicki Mirosław
23. Wiśniewski Mirosław
IIIEn elektronika ogólna
wych. Grażyna Strzelecka


1. Arcyszewicz Krzysztof
2. Berdyszak Janusz
3. Deinek Daniel
4. Filar Krzysztof
5. Griesman Rafał
6. Grześkowiak Robert
7. Hausa Marek
8. Janiszewski Mariusz
9. Kaczor Adam
10. Kaliszak Rajmund
11. Konieczny Adam
12. Korczyński Dariusz
13. Kowalczuk Robert
14. Maliński Tomasz
15. Łekowski Marek
16. Markowski Krzysztof
17. Osowski Mariusz
18. Rajszczak Marek
19. Szymerowski Zbigniew
20. Tomiak Tomasz
21. Walania Arkadiusz
22. Wąsik Ireneusz
23. Wojciuszkiewicz Radosław
24. Wortolec Jacek
25. Wrzaskowska Jolanta
26. Żyłowski Sebastian

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektryczne - Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIza1- monter urządzeń elektronicznych
wych. Andrzej Napieraj

1. Baryluk Marek
2. Dunaj Tomasz
3. Dychowicz Maciej
4. Dylewicz Waldemar
5. Dzik Tomasz
6. Gmurkowski Andrzej
7. Heyduk Tomasz
8. Janiak Andrzej
9. Leśniak Jacek
10. Łukaszenko Marcin
11. Michalski Zbigniew
12. Pacześ Piotr
13. Paszek Agnieszka
14. Marcinkiewicz Daniel
15. Powchowicz Mirosław
16. Reśliński Remigiusz
17. Rosłon Robert
18. Saczuk Tomasz
19. Serocki Krzysztof
20. Skóra Mariusz
21. Stompor Rafał
22. Szmecht Arkadiusz
23. Szotowicz Norbert
24. Trajdos Sylwia
25. Turkowski Tomasz
26. Wekwert Mariusz
27. Winniczuk Ewa
28. Witerski Andrzej
29. Wójcik Andrzej
30. Mikulewicz Waldemar

 

IIIza2- monter ukł. elektron. i automatyki przemysłowej
wych. Ewa Nenycz

1. Andrzejewski Jacek
2. Bartlewska Joanna
3. Biskup Piotr
4. Bredlak Mariusz
5. Brut Marek
6. Ciszewicz Adam
7. Czarnecka Katarzyna
8. Drozdowski Krzysztof
9. Dychtowicz Krzysztof
10. Dziedzic Tomasz
11. Glegoła Sylwester
12. Głucka Agnieszka
13. Grodecki Paweł
14. Grzesiewicz Gracjan
15. Hałuszczak Sławomir
16. Kozdój Eugeniusz
17. Kubiak Artur
18. Kuchta Krzysztof
19. Łącki Krzysztof
20. Maciejak Rafał
21. Markowski Mariusz
22. Muller Gabriela
23. Niedźwiecki Piotr
24. Niedźwiecki Andrzej
25. Nowicki Mariusz
26. Pietraszak Ewa
27. Pierzak Marek
28. Sługocka Elżbieta
29. Śliwa Bogusław
30. Śliwińska Monika
31. Szczawińska Joanna
32. Tylczyński Mirosław
33. Wieczorkiewicz Maciej
34. Wojnowski Artur
35. Wojciechowski Sebastian
36. Wosiel Arkadiusz

 

IIIze - elektromonter
wych. . Dorota Plewińska

1. Andrzejczak Cezary
2. Dmuchowski Marek
3. Dubicki Piotr
4. Dutczak Krzysztof
5. Grabowski Marcin
6. Gurgurewicz Marcin
7. Horobiński Krzysztof
8. Jagodziński Jacek
9. Jastrzębski Artur
10. Jędrzejewski Rafał
11. Kamiński Sebastian
12. Kurztńśki Artur
13. Kustra Mariusz
14. Łabiak Piotr
15. Matusiak Stanisław
16. Nowak Marcin
17. Pegza Andrzej
18. Piotrowski Radosław
19. Prorok Paweł
20. Przygodziński Mariusz
21. Pyzar Ireneusz
22. Sobiech Krzysztof
23. Stróżyk Piotr
24. Szkudlarek Tomasz
25. Szwarc Radosław
26. Urban Jerzy
27. Wojciech Mariusz
28. Zawadzki Dariusz
29. Ziółkowski Paweł

 

IIIzt - monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Łucja Przybylska

1. Białas Daniel
2. Bielecki Paweł
3. Durski Leszek
4. Florczyk Marek
5. Kaliciak Mariusz
6. Kopczyński Przemysław
7. Korcz Radosłąw
8. Korytkowski Rafał
9. Krawczyk Daniel
10. Krynicki Marek
11. Kuczyński Artur
12. Lisicki Rafał
13. Opach Piotr
14. Perz Grzegorz
15. Poniedziałek Radosław
16. Rudnicki Mariusz
17. Semeńczuk Mariusz
18. Sołtowski Krzysztof
19. Sucholas Konrad
20. Szymczyszyn Dominik
21. Święszek Robert
22. Trojanowski Adam
23. Wacyra Paweł
24. Ziętek Kazimierz
25. Liebtal Radosław
26. Klementowski Maciej
27. Kasiński Mariusz

IIIzdm - monter mechanicznych urządzeń energetycznych
wych. Aneta Gendera

1. Bućko Krzysztof
2. Cader Arkdiusz
3. Chartyniuk Leszek
4. Fryśny Artur
5. Golak Jan
6. Kaczor Mariusz
7. Kruszwic Bartosz
8. Lewczuk Tomasz
9. Maciejewski Krzysztof
10. Maluch Sławomir
11. Obara Piotr
12. Pieczeńczyk Arkadiusz
13. Płaziński Piotr
14. Puchałko Stefan
15. Suchodolski Krzysztof
16. Skoliński Bartosz
17. Szapiński Krzysztof
18. Szwak Dominik
19. Taraszka Damian
20. Michalak Artur

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Jerzy Zgodziński

1. Abramczyk Wojciech
2. Andruszkiewicz Paweł
3. Bohonos Krzysztof
4. Czechowski Piotr
5. Czelny Artur
6. Dmitriak Tomasz
7. Gacek Waldemar
8. Glinka Przemysław
9. Graczyk Grzegorz
10. Gruchociak Tomasz
11. Krak Tomasz
12. Kuryś Sebastian
13. Matysiak Leszek
14. Mazur Dariusz
15. Nowak Sławomir
16. Oleszak Mariusz
17. Pacewicz Wojciech
18. Paruszewski Arkadiusz
19. Pilipiec Grzegorz
20. Potęga Grzegorz
21. Raczyński Arkadiusz
22. Szczeszek Mariusz
23. Świątek Waldemar
24. Winograd Marek
25. Wojciechowski Artur
26. Zielnica Przemysław
27. Żeletko Arkadiusz

 

Technikum Mechaniczne
wych. Anna Sielicka

1. Andrzejewski Krzysztof
2. Benetkiewicz Radosław
3. Buczyński Artur
4. Czapla Wojciech
5. Czarnomorski Marek
6. Gandurski Tomasz
7. Gnatowicz Krzysztof
8. Kmiecik Mariusz
9. Konieczyk Arkadiusz
10. Krawczyk Ryszard
11. Krzemiński Paweł
12. Makucha Piotr
13. Mańka Tomasz
14. Orchowski Krzysztof
15. Pastuszko Dariusz
16. Piechota Piotr
17. Przybyła Przemysław
18. Przykaza Andrzej
19. Rokicki Ryszard
20. Suszczewicz Marek
21. Szmigiel Arkadiusz
22. Tokarz Radosław

Technikum Kolejowe
wych. Maria Taberska

1. Chłopik Krzysztof
2. Drozdowski Piotr
3. Górski Janusz
4. Ignatowicz Romuald
5. Kęsicki Marcin
6. Kowalczyk Dariusz
7. Kowaliczek Arkadiusz
8. Krepski Leszek
9. Łangowski Daniel
10. Łuczkowiec Piotr
11. Maciejewski Ryszard
12. Przybyło Radosław
13. Radzimski Jan
14. Rychlik Stefan
15. Seligowski Piotr
16. Sereda Andrzej
17. Słomka Robert
18. Sokół Marek
19. Stadniczuk Maciej
20. Strzałkowski Michał
21. Szefler Grzegorz
22. Szolc Robert
23. Wiemann Piotr

 

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Chwalimira Lubecka

1. Bąk Sławomir
2. Barłóg Krzysztof
3. Barski Grzegorz
4. Czajkowski Leszek
5. Demianiuk Tomasz
6. Hałaszczuk Piotr
7. Harbanowicz Sylwester
8. Holak Piotr
9. Kaczmarek Sławomir
10. Kaczmarski Maciej
11. Kobita Sławomir
12. Kola Krzysztof
13. Krawczyk Radosław
14. Kubaś Zbigniew
15. Michalewicz Mariusz
16. Moszczyński Jerzy
17. Muszyński Hubert
18. Nowakowski Mirosław
19. Pohl Henryk
20. Poradziński Dariusz
21. Pykosz Krzysztof
22. Tać Krzysztof
23. Trubiłowicz Zbigniew
24. Tynda Andrzej
25. Wasiak Jacek
26. Waszkowiak Mariusz

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Maria Kubala

1. Adler Robert
2. Bełdzikowski Jacek
3. Bogdanowicz Grzegorz
4. Czerwiński Piotr
5. Greń Robert
6. Jakubowski Piotr
7. Kędzia Krzysztof
8. Kowalczyk Andrzej
9. Kusiowski Sławomir
10. Lenczyk Piotr
11. Lewczyk Wojciech
12. Mic Jacek
13. Michałowicz Roman
14. Ochryniuk Marek
15. Poźniak Jacek
16. Robert Piotr
17. Sikora Paweł
18. Stochniał Robert
19. Szukalski Robert
20. Tobolczyk Andrzej
21. Wojdat Bartłomiej
22. Wojdat Marcin

 

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Barbara Wierzejewska

1. Basiński Zbigniew
2. Bezak Sebastian
3. Cieszko Grzegorz
4. Cygański Paweł
5. Domański Ireneusz
6. Furtok Grzegorz
7. Gazda Robert
8. Giza Krzysztof
9. Jeziorski Paweł
10. Kmiecik Paweł
11. Koprowski Jarosław
12. Korotusz Krzysztof
13. Krajewski Piotr
14. Kulikowiec Mirosław
15. Kulus Radosław
16. Kunicki Tomasz
17. Kuriata Arkadiusz
18. Łężak Tomasz
19. Łuczak Krzysztof
20. Morda Andrzej
21. Nowak Stanisław
22. Pluta Mariusz
23. Sokalski Andrzej
24. Sztandera Piotr
25. Szymkowiak Paweł
26. Urbaniak Ireneusz
27. Wątroba Jarosław
28. Włodarczak Mariusz
29. Wolski Mariusz
30. Zarzycki Paweł
31. Zieliński Przemysław
32. Żółkiewski Wiesław

 

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Zbigniew Kopacz

1. Andrzejczak Arkadiusz
2. Andrzejczak Artur
3. Czapla Sławomir
4. Grigowicz Sławomir
5. Kiereś Andrzej
6. Majtczak Marcin
7. Pawlak Artur
8. Piwoński Krzysztof
9. Rajewski Mariusz
10. Stefańczak Janusz
11. Słoniowski Krzysztof
12. Siuba Sebastian
13. Siuba Paweł
14. Szewczuk Krzysztof
15. Taysner Marcin
16. Wardęga Sławomir
17. Wystup Ryszard
18. Zdrowiak Marek

III E tokarz
wych. Antoni Bieć

1. Bylica Piotr
2. Białowus Piotr
3. Batkowski Mariusz
4. Barylski Krzysztof
5. Cyranowski Krzysztof
6. Czarnecki Norbert
7. Cieślak Tomasz
8. Fedorczuk Adam
9. Glapa Paweł
10. Kamiński Piotr
11. Kasperaszek Stefan
12. Kiwilisza Zbigniew
13. Król Piotr
14. Kuchta Tomasz
15. Miara Przemysław
16. Michaliszyn Marek
17. Napieralski Robert
18. Piłat Dariusz
19. Suchowiecki Mariusz
20. Szatkowski Wiesław
21. Świtkowski Marek
22. Tomczak Jan
23. Topolnicki Sebastian
24. Wejman Mariusz
25. Woziński Bogusła
26. Sroka Sebastian

 

III F mechnik maszyn i urządz. przem.
wych. Urszula Sobocińska-Żurawicz

1. Beling Piotr
2. Borodziuk Artur
3. Dąbrowski Sebastian
4. Dul Arkadiusz
5. Garczyński Krzysztof
6. Goździejewicz Mirosław
7. Harasimczyk Janusz
8. Jarosiewicz Mariusz
9. Jaśkowicz Robert
10. Kazimierski Mariusz
11. Karbowiak Tomasz
12. Kot Rafał
13. Kwaśnicki Sebastian
14. Lebiedź Tomasz
15. Leńczuk Rafał
16. Maciejewski Krzysztof
17. Marczuk Sławomir
18. Mikołajczyk Tomasz
19. Rasiński Robert
20. Senyk Jarosław
21. Sosnówka Włodzimierz
22. Stańczyk Wojciech
23. Stefański Grzegorz
24. Szczepaniak Tomasz
25. Tworowski Wiesław
26. Wilczek Tomasz
27. Zgaska Robert

1992/93

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Ve elektronika ogólna
wych. Bożena Kurkiewicz

1. Augustyniak Krzysztof
2. Bardziński Krzysztof
3. Bartoszak Jerzy
4. Borkowski Maciej
5. Czapnik Paweł
6. Gomułka Paweł
7. Grzesik Artur
8. Konieczyk Maciej
9. Kozłowski Remigiusz
10. Krochta Radosław
11. Kulbida Mariusz
12. Lewandowski Marek
13. Łukasiewicz Grzegorz
14. Malentowicz Paweł
15. Mierkiewicz Rafał
16. Noga Krzysztof
17. Olejnik Tomasz
18. Padjasek Artur
19. Piekarz Bartłomiej
20. Podolski Jacek
21. Polak Leszek
22. Prostak Rafał
23. Reszka Jacek
24. Smyczyński Piotr
25. Sobczak Paweł
26. Sypniewski Grzegorz
27. Szwejkowski Paweł
28. Szymański Krzysztof
29. Świerkosz Krzysztof
30. Tobys Krzysztof
31. Tomaszek Waldemar

 

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Krystyna Bursztyńska

1. Adamkiewicz Jacek
2. Borowiecki Tomasz
3. Chreptowicz Robert
4. Czekałowski Maciej
5. Dziekan Dorota
6. Grobys Maciej
7. Jabłoński Krzysztof
8. Kamiński Arkadiusz
9. Krause Kamil
10. Lorek Filip
11. Łabuć Jarosław
12. Łopuch Danuta
13. Łykowski Grzegorz
14. Masztalerz Sebastian
15. Naskręt Wiktor
16. Nocuń Witold
17. Palonka Przemysław
18. Pawłowski Robert
19. Piecuch Ryszard
20. Rawski Jacek
21. Rogoziński Ireneusz
22. Rubczewski Jarosław
23. Sieja Anna
24. Sobczak Jarosław
25. Sokół Dariusz
26. Steć Piotr
27. Szot Renata
28. Szułczyński Robert
29. Szymański Tomasz
30. Śmietaniak Jarosław
31. Witkowski Krzysztof
32. Wojciech Ireneusz
33. Woziński Marek
34. Zając Dariusz
35. Zalewski Poitr
36. Zarzeczny Krzysztof
37. Zelek Arkadiusz
38. Żylewicz Marcin

 

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Krystyna Koroblowska-Hućko

1. Bortnowski Piotr
2. Brychcy Mariusz
3. Cebernik Dariusz
4. Cieślik Krystian
5. Czarny Rafał
6. Ganczar Mariusz
7. Horbulewicz Piotr
8. Horoszyński Sylwester
9. Karolczak Paweł
10. Kosiński Bartłomiej
11. Keping Marcin
12. Kowalski Grzegorz
13. Kramer Piotr
14. Kromski Bogdan
15. Kruk Marcin
16. Kucharzyk Mirosław
17. Kurpiel Grzegorz
18. Kwiatkowski Tomasz
19. Łopka Arkadiusz
20. Malinowski Piotr
21. Mądry Mariusz
22. Mikołajewicz Daniel
23. Moskwa Andrzej
24. Olszewski Krzysztof
25. Ostręga Paweł
26. Pałys Marek
27. Skiruk Sławomir
28. Soroczyński Piotr
29. Szczęsny Andrzej
30. Szostak Sławomir
31. Walkowiak Marcin
32. Wawrowicz Adam
33. Wazny Daniel
34. Witczak Marcin
35. Zdanowicz Paweł

 

Vt teletransmisja
wych. Danuta Zawadzka

1. Butkiewicz Marcin
2. Ciosk Klaudiusz
3. Dobkiewicz Rafał
4. Dobrzański Kornel
5. Drozdek Radosław
6. Fedyczkowski Edward
7. Gadzała Maciej
8. Heinemann Krzysztof
9. Hołowiński Marcin
10. Idziorek Przemysław
11. Janikowska Beata
12. Józefowicz Rafał
13. Kazimierczak Marcin
14. Kieszkowski Przemysław
15. Kimnes Mariusz
16. Kisielewski Sebastian
17. Krzyżaniak Grzegorz
18. Lembowicz Tomasz
19. Łacny Rafał
20. Łukaszewicz Jarosław
21. Maciejewski Marek
22. Molik Anna
23. Nowak Tomasz
24. Paprocki Grzegorz
25. Rybczyński Bartosz
26. Rzadkowski Rafał
27. Sąsiada Roman
28. Stupkiewicz Jacek
29. Szociński Jacek
30. Szubert Adam
31. Wicher Dariusz
32. Workowski Paweł

Vte trakcja elektryczna
wych. Barbara Adamczak

1. Binek Zbigniew
2. Bystrzyński Marek
3. Chwiałkowski Marek
4. Czerniak Jaromir
5. Dąbruś Daniel
6. Drozdowski Sławomir
7. Fabiś Piotr
8. Ganczar Edmund
9. Kamiński Tomasz
10. Kurpiel Piotr
11. Lutkiewicz Piotr
12. Maciejczak Tomasz
13. Małecki Mariusz
14. Marczak Radosław
15. Mierzwiak Przemysław
16. Mikuła Grzegorz
17. Moczkodan Janusz
18. Nowak Rafał
19. Otto Marcin
20. Paliwoda Robert
21. Pełech Robert
22. Skrętowicz Ryszard
23. Sobociński Waldemar
24. Śmigacz Krzysztof
25. Świątek Krzysztof
26. Wijatkowski Mirosław

 

Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIEn elektronika ogólna
wych. Kornel Chamryk

1. Barczuk Krzysztof
2. Czarnecki Artur
3. Galik Bogusław
4. Guzik Tomasz
5. Kaczmarek Tomasz
6. Kaziów Stanisław
7. Kiwerc Piotr
8. Kominek Dariusz
9. Kostyra Krzysztof
10. Kowerko Tomasz
11. Listwan Andrzej
12. Łapiński Marek
13. Makowiecki Rafał
14. Masiel Andrzej
15. Nowośnicki Daniel
16. Orawiec Sławomir
17. Skiruk Robert
18. Stróżyk Paweł
19. Tokarski Tomasz
20. Typańska Ewa
21. Żuraw Artur

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIza1 - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
wych. Beata Bobowska-Domagała

1. Bajwoluk Justyna
2. Bartkowiak Krzysztof
3. Bunikiewicz Marcin
4. Dąbrowna Agata
5. Fossa Grzegorz
6. Gryglicki Piotr
7. Hołdowski Zbigniew
8. Kamiński Marcin
9. Kaszyński Radosław
10. Kozłowski Rafał
11. Kunicka Katarzyna
12. Landzwojczak Piotr
13. Łukaszewska Agnieszka
11. Łapacki Bogusław
14. Malinowska Agnieszka
12. Medyńśka Beata
15. Mazurek Arkadiusz
13. Mitrus Sławomir
16. Moryson Anna
14. Nowak Małgorzata
17. Pasek Anna
15. Osuch Tomasz
18. Raginia Tomasz
16. Pilarski Tomasz
19. Papkowski Marcin
20. Smoter Rafał
21. Szewczyk Marek
22. Szmyt Beata
23. Walkowski Piotr
24. Witkowska Wioletta

 

IIIza2 - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
wych. Ewa Nenycz

1. Balak Aneta
2. Bobowski Adam
3. Bykowski Maciej
4. Dobrowolski Tomasz
5. Dulik Artur
6. Górecka Joanna
7. Gramera Katarzyna
8. Jędrzejewski Mariusz
9. Kłosowski Tomasz
10. Knesaj Marcin
11. Łapacki Bogusław
12. Medyńśka Beata
13. Mitrus Sławomir
14. Nowak Małgorzata
15. Osuch Tomasz
16. Pilarski Tomasz
17. Puchalska Maria
18. Ratajczak Artur
19. Rzeszutek Iwona
20. Sawczuk Anna
21. Sowa Radosław
22. Stanisławek Tomasz
23. Strzelczyk Piotr
24. Szafranek Rozalia
25. Wesołowska Sylwia
26. Wojciechowski Sebastian
27. Woźniak Krzysztof

IIIza3 - monter urzadzeń elektronicznych i automatykiprzemyslowej
wych. Krystyna Komorowska

1. Barski Sławomir
2. Cichewicz Artur
3. Chudzik Tomasz
4. Dobrowolski Daniel
5. Dura Piotr
6. Hirko Krzysztof
7. Hryszko Jacek
8. Jasiński Dominik
9. Korona Arnold
10. Korsak Arkadiusz
11. Kubicki Robert
12. Mes Marcin
13. Płóciennik Maciej
14. Radkiewicz Przemysław
15. Spychała Mariusz
16. Stachurski Adam
17. Staszewski Sławomir
18. Wasilewski Romuald
19. Wojciechowicz Dariusz
20. Wybranowski Sebastian
21. Wysocki Paweł

 

IIIzt - monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Maria Pustkowiak

1. Bazydło Adam
2. Bogusz Monika
3. Borowiec Andżelika
4. Chorbaszewska Edyta
5. Cuper Jurand
6. Czarna Kamilla
7. Czyżewska Małgorzata
8. Genderka Iwona
9. Grudzień Małgorzata
10. Jakowlew Anna
11. Jankowska Anna
12. Jaranowska Margareta
13. Jaslólska Ewa
14. Kasprzyk Anna
15. Kowalkowski Marek
16. Kwaśniewska Dorota
17. Małkińska Agnieszka
18. Marta Agnieszka
19. Mileszko Piotr
20. Nowacki Tomasz
21. Nowak Mariusz
22. Pawłowska Agnieszka
23. Prylińska Angelika
24. Rybarczyk Anna
25. Scisła Mirosława
26. Sikora Monika
27. Walawender Robert
28. Winnicka Edyta
29. Zawisza Marzanna
30. Zubaszewska Jolanta

 

IIIze - elektromonter
wych. Wiesław Płóciennik

1. Bała Łukasz
2. Bartoszewski Sylwester
3. Bączyk Przemysław
4. Boguś Krzysztof
5. Fechner Robert
6. Fitych Karol
7. Forgel Paweł
8. Frąckowiak Marek
9. Janus Bartłomiej
10. Kiszkurno Sławomir
11. Kozicki Mariusz
12. Kowalewski Krzysztof
13. Kowzan Marek
14. Kwiatkowski Grzegorz
15. Łęc Artur
16. Łukaszewicz Rafał
17. Maciąg Grzegorz
18. Malicki Dariusz
19. Pachla Sebastian
20. Poznański Rafał
21. Reruch Aleksander
22. Staniewicz Andrzej
23. Szandurski Krzysztof
24. Szymański Tomasz
25. Śmiech Bartosz
26. Śrot Bogdan
27. Węgleski Tomasz
28. Wolski Tomasz
29. Woźniak Sebastian
30. Zboralski Jarosław
31. Żurek Robert
32. Łojko Grzegorz

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Zygmunt Zelisko

1. Bocer Arkadiusz
2. Bryjak Marcin
3. Czerwonogrodzki Paweł
4. Dedowicz Robert
5. Dubicki Krzysztof
6. Duriasz Bartosz
7. Falicki Jarosław
8. Gonciarz Adam
9. Grzywna Sławomir
10. Heppel Tomasz
11. Jabłoński Piotr
12. Knitowski Tomasz
13. Koc Robert
14. Korszun Jacek
15. Lewandowski Paweł
16. Majdański Kazimierz
17. Marciniak Bartłomiej
18. Nadolny Jacek
19. Pajcz Krzysztof
20. Rudyk Przemysław
21. Sabkowski Artur
22. Stachowski Radosław
23. Stojanowski Cezary
24. Szpręglewski Lechosław
25. Świderski Waldemar
26. Wiater Grzegorz
27. Wieja Adam
28. Witkowski Sławomir
29. Zaremba Grzegorz
30. Zuń Marek

 

Technikum Mechaniczne
wych. Grażyna Kaźmierczak

1. Andruszewski Robert
2. Bodkowski Maciej
3. Burnagiel Robert
4. Dziubiński Krzysztof
5. Filipiak Rafał
6. Gmurkowski Mariusz
7. Gołąb Waldemar
8. Hrywna Andrzej
9. Kiderys Dariusz
10. Margiela Tomasz
11. Mazurek Wiesław
12. Mokry Marek
13. Sienkiewicz Robert
14. Stępski Tomasz
15. Strzaszewski Cezary
16. Szymanderski Maciej
17. Szymański Tomasz
18. Świder Eryk
19. Toś Marek
20. Walerys Remigiusz
21. Zakrzewski Krzysztof
22. Ziemkowski Mariusz
23. Ziemnicki Przemysław

Technikum Kolejowe
wych. Józef Murzyński

1. Bogdanowicz Damian
2. Bogusz Arkadiusz
3. Cybal Marcin
4. Dwornicki Waldemar
5. Dzioba Paweł
6. Dziurla Rafał
7. Gieburowski Norbert
8. Kaczmar Maciej
9. Kopeć Dawid
10. Kotlarski Waldemar
11. Łobaczewski Adam
12. Manyś Sławomir
13. Maracz Mariusz
14. Mirski Sławomir
15. Monczak Grzegorz
16. Nawojski Krzysztof
17. Ogrodnik Daniel
18. Ostrowski Piotr
19. Perzyński Mariusz
20. Petlik Tomasz
21. Przybysz Grzegorz
22. Reiman Krzysztof
23. Świądek Robert

 

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Stefan Baśńska

1. Bystrzykowski Tomasz
2. Dec Mirosław
3. Dondalski Mariusz
4. Druś Dariusz
5. Felkel Piotr
6. Grzywacz Mirosław
7. Gumienny Mariusz
8. Jaworski Robert
9. Klimko Piotr
10. Klose Robert
11. Koprowicz Grzegorz
12. Leśniak Krzysztof
13. Lewandowski Krzysztof
14. Maik Tomasz
15. Marczuk Remigiusz
16. Mikielski Mariusz
17. Mirecki Tomasz
18. Piotrowski Arnold
19. Puciłowski Tomasz
20. Radny Krzysztof
21. Rode Artur
22. Samosiuk Sebastian
23. Sikora Robert
24. Statkiewicz Andrzej
25. Tchorowski Jarosław
26. Urbaniak Andrzej
27. Wojciechowski Artur
28. Wybranowski Mariusz
29. Wywiał Kamil

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Zbigniew Lutycz

1. Bartkowiak Paweł
2. Bartoszek Radosław
3. Dubkiewicz Marek
4. Enkot Arkadiusz
5. Gościniak Tomasz
6. Goździejewicz Przemysław
7. Haüsler Leszek
8. Jarmakowicz Mariusz
9. Kolasiński Norbert
10. Kulpa Adam
11. Lemański Radosław
12. Miśko Robert
13. Rychły Piotr
14. Sendłak Krzysztof
15. Siputa Andrzej
16. Staszewski Grzegorz
17. Staszyn Piotr
18. Szczepanik Jacek
19. Szymankiewicz Tomasz
20. Śledz Piotr
21. Ślęczkowski Robert
22. Śmiałek Karol
23. Tarłowski Tomasz
24. Twarowski Piotr
25. Walczak Andrzej

 

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Andrzej Przybylak

PKS
1. Badowski Piotr
2. Bratkowski Marek
3. Drzymała Mariusz
4. Kamaszyn Tomasz
5. Ławniczak Piotr
6. Pawłowski Przemysław
7. Piróg Krzysztof
8. Szyputa Jacek
9. Świderski Marcin
10. Tłuczek Andrzej
11. Wojewódka Jarosław
12. Zając Sławomir
13. Żołądek Mariusz

KOiW
1. Bortnowski Michał
2. Demski Rafał
3. Grela Jacek
4. Jankowiak Roman
5. Judkowiak Dariusz
6. Jurkowski Sebastian
7. Kempa Jan
8. Kurek Rafał
9. Marcinkowski Jarosław
10. Mazgajski Tomasz
11. Michalak Krzysztof
12. Miluch Robert
13. Pawlak Marek
14. Romańczyk Radosław
15. Rudkowski Sebastian
16. Słoński Sebastian
17. Szewczyk Radosław
18. Trubiłowicz Tomasz
19. Wimońć Arkadiusz
20. Wtorkowski Joachim

 

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Lech Wziątek

1. Baranowski Remigiusz
2. Dziubałka Tomasz
3. Dysiewicz Sebastian
4. Gancarz Damian
5. Gratunik Andrzej
6. Grzegorzewski Robert
7. Hojsak Slawomir
8. Hrynko Marek
9. Jasiński Damian
10. Jędrzejowski Marek
11. Kędzierski Jacek
12. Kolbusz Robert
13. Koziński Ryszard
14. Kremer Adam
15. Kulczyński Jakub
16. Lamentowicz Wiesław
17. Lewandowski Albert
18. Ludwiak Paweł
19. Majkut Cezary
20. Masterniak Grzegorz
21. Mieczyński Daniel
22. Miętkiewicz Sławomir
23. Nowicki Sylwester
24. Piwowski Michał
25. Śledzik Waldemar
26. Szymczak Krzysztof
27. Szymański Grzegorz
28. Topolski Leszek
29. Turczyniak Rafał
30. Zdanowicz Artur
31. Ziemczonek Waldemar
32. Zelisko Norbert
33. Zembrzuski Szymon

III E tokarz
wych. Maria Szczepaniak

1. Bakselerowicz Mariusz
2. Biernat Daniel
3. Balak Daniel
4. Gumiennik Piotr
5. Grzesiowski Krzysztof
6. Huszcza Radosław
7. Kierkowski Dominik
8. Kuriata Tomasz
9. Kłosowski Tomasz
10. Lejman Jacek
11. Łojewski Krzysztof
12. Miśkiewicz Roman
13. Malinowski Paweł
14. Mrówczyński Sebastian
15. Najdek Paweł
16. Piasecki Sławomir
17. Papacz Grzegorz
18. Pelc Przemysław
19. Radłowski Norbert
20. Skowroński Mariusz
21. Szaban Grzegorz
22. Sawściuk Sławomir
23. Stasiak Piotr
24. Sługocki Piotr
25. Sternalski Piotr
26. Wasielewski Daniel

 

III F mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Maria Bronczak

1. Bogdanowicz Tomasz
2. Dąbrowski Tomasz
3. Domalewski Piotr
4. Dudek Piotr
5. Grześkowiak Adam
6. Gudzowski Daniel
7. Janas Krzysztof
8. Karski Tomasz
9. Kmiciewicz Cyprian
10. Koralewski Grzegorz
11. Leśniak Maciej
12. Łuczak Wojciech
13. Marchwiński Dominik
14. Modrzyk Krzysztof
15. Oliwa Marcin
16. Otto Piotr
17. Pawlak Maciej
18. Sakuta Rafał
19. Siwicki Adam
20. Staszewski Robert
21. Stefanowicz Arkadiusz
22. Szymański Kamil
23. Trawiński Radosław
24. Tynor Rafał
25. Wojda Krzysztof
26. Wójcik Tomasz
27. Zaniew Anatol
28. Zych Radosław

 

III G wiertacz
wych. Elżbieta Szczepankowska-Pychowska

1. Burdzński Krzysztof
2. Bawołek Tomasz
3. Cybulski Jarosław
4. Chabiniak Grzegorz
5. Chocianowski Aleksander
6. Gajek Waldemar
7. Jański Aleksander
8. Kasperek Daniel
9. Marciniak Tomasz
10. Madej Andrzej
11. Markwitz Andrzej
12. Marduła Piotr
13. Mężński Sebastian
14. Mechliński Daniel
15. Postrożny Grzegorz
16. Szrama Krzysztof

 

 

1993/94

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL monter urządzeń elektro-nicznych
wych. Helena Szajkowska

1. Adam Krzysztof
2. Bąk Jacek
3. Bednarczuk Norbert
4. Chorążak Krzysztof
5. Dobrewski Grzegorz
6. Drela Ewa
7. Gabryelczyk Przemysław
8. Gaczyńska Izabela
9. Gąsiorek Piotr
10. Hajdasz Jarosław
11. Kaczmar Jacek
12. Krzystyniak Agnieszka
13. Łysakowski Robert
14. Raszewski Jarosław
15. Rogoż Grzegorz
16. Ruchniewicz Rafał
17. Studziński Rafał
18. Szwichtenberg Paweł
19. Tenfu Mariusz
20. Wachowicz Marek
21. Żarnowski Grzegorz
22. Żerek Sylwester

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Va elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
wych. Arleta Wyrwa

1. Bosy Dariusz
2. Cybulski Mirosław
3. Dłużewski Rafał
4. Drygowski Jarosław
5. Foltyniak Marcin
6. Futyma Mariusz
7. Gierygowski Tomasz
8. Góral Piotr
9. Gruszczyński Marek
10. Jankowiak Wiesław
11. Jasiak Mariusz
12. Jędrzejowski Krzysztof
13. Konkol Arkadiusz
14. Muroń Grzegorz
15. Nowak Tomasz
16. Perlikiewicz Marcin
17. Pękała Samuel
18. Pilecki Radosław
19. Płóciniak Leszek
20. Pyszyński Krzysztof
21. Robert Marek
22. Smoliński Tomasz
23. Sobolewski Krzysztof
24. Sołducha Krzysztof
25. Susfał Marcin
26. Topczewski Sebastian
27. Wawrowicz Roman
28. Wysocki Marcin
29. Zegzuła Bogusław

 

Vem elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Elżbieta Jeske

1. Baczyński Marek
2. Bartkowiak Marcin
3. Cyplik Piotr
4. Dróbka Maciej
5. Dudek Sebastian
6. Dybowski Mirosław
7. Dziuda Dariusz
8. Gawara Piotr
9. Grobelny Piotr
10. Hołodok Elżbieta
11. Korytkowski Tomasz
12. Kozoświst Tomasz
13. Lechocka Beata
14. Leszczuk Grzegorz
15. Lutowska Anna
16. Mazurkiewicz Wojciech
17. Michalska Monika
18. Molenda Piotr
19. Pająk Dariusz
20. Perepeczko Ernest
21. Roszkowski Grzegorz
22. Róg Jarosław
23. Różycki Rafał
24. Rutkowski Bogusław
25. Serafin Robert
26. Siadul Paweł
27. Sienkiewicz Arkadiusz
28. Strent Maciej
39. Strzegocki Grzegorz
30. Ślaski-Sawicki Dawid
31. Tuszyński Piotr
32. Urban Paweł
33. Waleński Sebastian
34. Zadrejko Oskar
35. Żółkiewicz Marek

 

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Beata Sasal

1. Białek Grzegorz
2. Brzózka Andrzej
3. Budziłowicz Piotr
4. Cieślarczyk Krzysztof
5. Czarczyński Grzegorz
6. Dudczak Przemysław
7. Dylewski Edward
8. Dzięgielewski Olaf
9. Dziopko Jarosław
10. Gebułtowicz Dariusz
11. Huchwajda Krzysztof
12. Jakszuk Damian
13. Jarnut Marcin
14. Jędrasiak Marcin
15. Kamieniec Michał
16. Korczyński Przemysław
17. Krupowicz Paweł
18. Kułyk Piotr
19. Kuroczycki Wociech
20. Lejnert Adam
21. Malczyk Radosław
22. Mańkowski Piotr
23. Markiefka Adrian
24. Mielcarek Dariusz
25. Paduchowicz Tomasz
26. Płudowski Daniel
27. Rak Michał
28. Ryszkiewicz Paweł
29. Sass Tomasz
30. Sofiński Arkadiusz
31. Sokołowski Remigiusz
32. Szatkowski Mieszko
33. Szczepaniak Radosław
34. Urbanowicz Arkadiusz
35. Zbąski Maciej

 

Vt teletransmisja
wych. Jan Kanclerz

1. Brauner Jacek
2. Bylina Grzegorz
3. Czapla Wojciech
4. Czapor Zbigniew
5. Czyżewski Dariusz
6. Grzebyta Radosław
7. Grześków Bartłomiej
8. Jańczak Jarosław
9. Juncewicz Tomasz
10. Kopczyński Bartosz
11. Kunicka Edyta
12. Kwarciński Aleksander
13. Leda Jacek
14. Leśniak Daniel
15. Łojko Michał
16. Łukowski Tomasz
17. Miazga Sylwester
18. Nikorowski Piotr
19. Nowakowski Bartosz
20. Podyma Jarosław
21. Rondomański Mirosław
22. Rąkowska Sylwia
23. Stepanoff Agnieszla
24. Szałaj Małgorzata
25. Szałapski Erwin
26. Szuchnik Marcin
27. Sztajner Agnieszka
28. Szypiłko Jacek
29. Wieraszka Mariusz
30. Wilk Joanna
31. Wiśniewski Robert
32. Witkowicki Paweł
33. Wojtkiewicz Artur

 

Vte trakcja elektryczna
wych. Aleksander Nowicki

1. Biliński Karol
2. Borowy Józef
3. Dziachan Paweł
4. Franelak Mariusz
5. Ganecki Cezary
6. Gontkowiuk Grzegorz
7. Kobus Mirosław
8. Melech Sławomir
9. Nitschka Paweł
10. Reslerowski Wojciech
11. Rypuła Mariusz
12. Skoczylas Krzysztof
13. Sobalak Waldemar
14. Wachowiak Roman
15. Zbiegień Rafał

 

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIE elektroenergetyka
wych. Jan Krawczyk

1. Bazaliński Edward
2. Bednarczyk Sebastian
3. Janiewski Arkadiusz
4. Jasik Piotr
5. Jasiński Roman
6. Kuc Dariusz
7. Lach Grzegorz
8. Ogrodowczyk Rafał
9. Pastuszka Roman
10. Pruchniak Piotr
11. Skóra Roman
12. Skrzypiec Marcin
13. Smarż Sławomir
14. Sobczak Roman
15. Suchodolski Paweł
16. Szymański Radosław
17. Tokarski Jakub
18. Żejmo Radosław

 

IIIEn elektronika ogólna
wych. Teresa Jajczak

1. Biknierska Małgorzata
2. Cebula Jarosław
3. Czubiński Grzegorz
4. Jabłoński Rafał
5. Janas Rita
6. Janczak Robert
7. Jarmużek Mariusz
8. Jork Robert
9. Judziński Marcin
10. Lanterbach Krzysztof
11. Lelicki Marek
12. Michaliszyn Paweł
13. Nowak Sławomir
14. Palczyński Hubert
15. Pielech Piotr
16. Pośnik Paweł
17. Ratajczak Sławomir
18. Rzepniak Tomasz
19. Szmalec Bogumiła
20. Szafrański Mariusz
21. Szczęsny Daniel
22. Szlachetka Janusz
23. Świdkiewicz Andrzej
24. Turkowski Dariusz
25. Winowicz Artur

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektryczne - Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIza1 - monter urądzeń elektron. i automatyki przemysłowej
wych. Alina Klarecka

1. Cabel Sławomir
2. Cupak Monika
3. Demidowicz Paweł
4. Eckert Łukasz
5. Górniak Paweł
6. Jarnicki Bernard
7. Jarocki Waldemar
8. Jońska Edyta
9. Juźwiak Grzegorz
10. Kaczor Daniel
11. Kalina Krzysztof
12. Kalwiński Marek
13. Kłosek Marlena
14. Kłudkowski Potr
15. Koniarek Marek
16. Kuliszko Krzysztof
17. Malinowski Piotr
18. Masztalerz Ewa
19. Mazurek Grzegorz
20. Morawiec Paweł
21. Muniak Brygida
22. Orzech Bernard
23. Patecki Grzegorz
24. Pawlikowski Tomasz
25. Pawłowski Adam
26. Powchowicz Aneta
27. Rusnak Marek
28. Serwin Andżelika
29. Szatkowski Grzegorz
30. Śmiech Przemysław
31. Toruń Magdalena
32. Wiktorski Krzsztof
33. Woźna Anna
34. Zarzycki Norbert

 

IIIza2 - monter urządzeń elek-tron. i automatyki przemy-słowej
wych. Henryk Szymański

1. Babiracki Robert
2. Bobilewicz Mariusz
3. Borsukiewicz Piotr
4. Cichecki Damian
5. Drewko Krzysztof
6. Kalinowska Anna
7. Klinke Hubert
8. Konarski Bartosz
9. Łukasik Tomasz
10. Machaj Marcin
11. Majewski Tomasz
12. Malinowski Piotr
13. Markowski Piotr
14. Puk Andrzej
15. Rachoń Katarzyna
16. Radkowski Marcin
17. Raczkowski Marcin
18. Roszkiewicz Tomasz
19. Sawicz Andrzej
20. Sikorski Sebastian
21. Stasiukiewicz Adam
22. Sobolewski Maciej
23. Szotowicz Mariusz
24. Tański Mariusz
25. Tryt Bogdan
26. Urbaniak Dariusz
27. Witkowski Dariusz
28. Więcławska Aneta
29. Wojtaszczyk Ireneusz
30. Woźniak Rafał
31. Wojcik Witold
32. Zaleski Tomasz

IIIza3 - monter urządzeń elektronicznych i automatykiprzemysłowej
wych. Jan Lewandowski

1. Antosik Andrzej
2. Buczyński Maciej
3. Cierpica Romuald
4. Dąbrowski Robert
5. Delong Dariusz
6. Filipowicz Dariusz
7. Florczyk Tomasz
8. Gembara Jarosław
9. Grądzki Jarosław
10. Guzowska Iwona
11. Heinze Magdalena
12. Horała Robert
13. Herasim Daniel
14. Jachacz Grzegorz
15. Jackiewicz Dariusz
16. Karpiński Jarosław
17. Kłopot Maciej
18. Kowalczyk Przemysław
19. Kuczyński Krzysztof
20. Kunefał Damian
21. Lewandowski Tadeusz
22. Lulczyński Robert
23. Łuszczyk Przemysław
24. Matysik Przemysław
25. Mazur Remigiusz
26. Urbaniak Joanna
27. Pęksa Tomasz
28. Szafrański Krzysztof
29. Wiśniewski Jarosław
30. Woźniak Sebastian
31. Wypychowski Przemysław

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe
wych. Barbara Mikulska

1. Compel Piotr
2. Fontowicz Piotr
3. Górniewicz Waldemar
4. Grzebielucha Sebastian
5. Grzywacz Grzegorz
6. Halicki Grzegorz
7. Jasiński Jarosław
8. Jutrzenka Krzysztof
9. Kaczmarek Tomasz
10. Kikuła Sławomir
11. Konieczka Radosław
12. Kowalski Remigiusz
13. Kowbel Wojciech
14. Kuczyński Paweł
15. Kwitowski Kazimierz
16. Lewiński Bogumił
17. Łabieniec Kamil
18. Mołczan Mariusz
19. Nieczaj Damian
20. Rybiński Paweł
21. Rzeszutek Sławomir
22. Stróżniak Grzegorz
23. Szłyk Sławomir
24. Wacko Andrzej
25. Wierzbicki Rafał
26. Wiktor Ireneusz
27. Wolny Marcin

 

Technikum Mechaniczne
wych. Barbara Szpylma

1. Bieżański Jacek
2. Chalecki Tomasz
3. Chwirot Krzysztof
4. Falkiewicz Maciej
5. Gajewski Marcin
6. Jas Grzegorz
7. Jędrych Norbert
8. Kaczorowski Zdzisław
9. Kokot Marek
10. Kosidło Andrzej
11. Kuźniak Piotr
12. Leszczak Grzegorz
13. Malicki Sławomir
14. Marciniak Mariusz
15. Miś Piotr
16. Nijaki Zbigniew
17. Polewski Marek
18. Rafa Mariusz
19. Ruciński Sebastian
20. Rychlik Robert
21. Skóra Marcin
22. Stachowski Wojciech
23. Stępień Tomasz
24. Turski Paweł
25. Wawrzyniak Artur
26. Wojciechowski Marcin
27. Ziemnicki Łukasz

Technikum Kolejowe
wych. Helena Czaniecka

1. Biosiadecki Krzysztof
2. Borysławski Sergiusz
3. Kondracki Sławomir
4. Łapiński Dariusz
5. Margiel Łukasz
6. Michalski Paweł
7. Pogoda Jarosław
8. Romanowski Artur
9. Soroko Maciej
10. Spyrka Grzegorz
11. Sucharski Rafał
12. Szczęśniak Tomasz
13. Waligóra Roman
14. Wolny Radosław
15. Wójcik Sławomir

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Danuta Krzeszewska

1. Dolczewski Przemysław
2. Dutka Paweł
3. Emerle Maciej
4. Górski Radosław
5. Gryczon Tomasz
6. Iwanicki Wojciech
7. Kubasiewicz Krzysztof
8. Łuczak Zbigniew
9. Marcinkowski Jarosław
10. Marczak Maciej
11. Nowicki Marcin
12. Olechno Tomasz
13. Olejnik Mariusz
14. Pawłowski Dariusz
15. Pietrzak Krzysztof
16. Półtorak Sławomir
17. Ryba Bogusław
18. Saładonis Arkadiusz
19. Skrzypka Jarosław
20. Sokołowski Przemysław

 

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Janina Steliga

1. Borówko Tomasz
2. Brandt Daniel
3. Burghardt Arkadiusz
4. Czechowski Janusz
5. Durski Dariusz
6. Fiałkowski Ireneusz
7. Jezierski Mirosław
8. Komisarek Roman
9. Krępeć Piotr
10. Krzymiński Władysław
11. Kuś Waldemar
12. Lubin Piotr
13. Martyniuk Maciej
14. Mazgajski Andrzej
15. Mirończyk Norbert
16. Petela Ernest
17. Szczygieł Rafał
18. Twardowski Tomasz
19. Tychanycz Piotr
20. Tyliszczak Sebastian

 

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III a mechanik pojazdów samochodowych
wych. Roman Pikosz

1. Adamczak Robert
2. Baranowski Paweł
3. Białek Paweł
4. Chocianowski Adam
5. Djabułek Dorian
6. Flis Daniel
7. Janas Paweł
8. Kaluziński Ryszard
9. Kołodziejski Arkadiusz
10. Konys Sebastian
11. Kościuszko Marcin
12. Kuchar Artur
13. Lewandowski Arkadiusz
14. Lisiecki Marcin
15. Migdalski Paweł
16. Muszyński Mariusz
17. Najdek Rafał
18. Nerkowski Daniel
19. Ogrodowczyk Alan
20. Olejniczak Artur
21. Pelaczyk Dariusz
22. Romankiewicz Remigiusz
23. Różycki Artur
24. Sala Piotr
25. Szlachetka Roman
26. Szydłowski Paweł
27. Szymek Emanuel
28. Świat Robert
29. Urbański Robert
30. Walkowski Rafał
31. Olejniczak Paweł

 

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Anna Widomska

1. Andrzejewski Bartosz
2. Biedak Jarosław
3. Cegiełka Sebastian
4. Czubaj Adam
5. Filipiński Marcin
6. Garbarczyk Jacek
7. Jasiak Krzysztof
8. Juchniewicz Piotr
9. Kurdyk Marek
10. Kacperzak Adam
11. Konieczny Sławomir
12. Kostecki Mariusz
13. Kowalczyk Andzej
14. Kurianowicz Grzegorz
15. Łeszyk Sebastian
16. Maciejewski Dominik
17. Motykiewicz Marcin
18. Owsianny Krystian
19. Parecki Wieńczysław
20. Pakuła Dariusz
21. Rosiński Rafał
22. Saputa Sebastian
23. Sobieszczyk Sławomir
24. Strzępek Radosław
25. Szymankiewicz Remigiusz
26. Szczepaniak Radosław
27. Uglik Jacek
28. Walkowski Mariusz
29. Wiatrowski Mariusz
30. Żurański Dariusz

III c blacharz/ mechanik pojazdów samochodowych
wych. Jerzy Zgodziński

Blacharz:
1. Bobowski Paweł
2. Binczarowski Andrzej
3. Jankowski Cyprian
4. Kunicki Paweł
5. Kaczmarek Arkadiusz
6. Lisowski Łukasz
7. Michniewicz Maciej
8. Nowacki Jarosław
9. Pachut Jarosław
10. Romańczuk Krzysztof
11. Rowiński Marcin
12. Sadowski Marek
13. Szymański Tomasz
14. Szymański Marek
15. Wójcik Marek
16. Wysocki Marcin

Mechanik:
1. Dobroczyński Sebastian
2. Gieburowski Grzegorz
3. Gleń Tomasz
4. Graczyk Radosław
5. Marucha Michał
6. Olechnowicz Piotr
7. Pypeć Piotr
8. Pięt Andrzej
9. Pierzak Paweł
10. Trznadel Łukasz
11. Urbanowski Jarosław

 

III D mechanik maszyn i urzą-dzeń przemysłowych
wych. Zbigniew Kopacz

1. Bejtlich Sebastian
2. Dominiak Grzegorz
3. Dźwil Mariusz
4. Janeczek Jarosław
5. Jankowiak Mirosław
6. Klimaszewski Krzysztof
7. Kołacki Bartłomiej
8. Korczowski Andrzej
9. Koszczyc Robert
10. Krajewski Pawel
11. Kremer Aleksander
12. Kutyka Robert
13. Markowski Paweł
14. Moryson Zdzisław
15. Oszmiański Wojciech
16. Półbratek Piotr
17. Pypeć Paweł
18. Rozalik Dariusz
19. Sarnecki Damian
20. Seredyński Krzysztof
21. Siwiński Paweł
22. Stodoła Radomir
23. Susłowicz Andrzej
24. Szelag Daniel
25. Sznabel Rafał
26. Szymczak Radosław
27. Ścisły Władysław
28. Świtkowski Jacek
29. Żóraw Sebastian

III E tokarz
wych. Mirella Kurek-Kazimierczyk

1. Błajda Krzysztof
2. Derkowski Piotr
3. Filipowicz Grzegorz
4. Galiński Radosław
5. Jasiński Marcin
6. Karalus Rafał
7. Kaczyński Sylwester
8. Kosmala Radosław
9. Kościółko Konrad
10. Macholak Robert
11. Miśtak Edward
12. Papacz Grzegorz
13. Piątkowiak Maciej
14. Rajewski Marcin
15. Sternalski Piotr
16. Tkaczewski Leopold
17. Wierzchoń Marek

 

III F ślusarz, spawacz - tokarz
wych. Zbigniew Kościk

Ślusarz:
1. Fórmaniak Jerzy
2. Grosse Paweł
3. Karbownik Rafał
4. Kowalczyk Wojciech
5. Kube Wojciech
6. Rzepka Marcin
7. Zgarda Robert
8. Zając Daniel
9. Wojda Waldemar

Mechanik:
1. Barski Mirosław
2. Białowąs Rafał
3. Boniakowski Daniel
4. Budziński Paweł
5. Debert Adam
6. Kudłak Tomasz
7. Luzarowski Tomasz
8. Miłoś Dariusz
9. Pastuszka Adam
10. Paszkowski Marcin
11. Szymański Adam
12. Zgodziński Jarosław

 

1994/95

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych
wych. Mieczysław Trębski

1. Cerbiński Piotr
2. Chrostek Marek
3. Dancewicz Tomasz
4. Dziuba Rafał
5. Fidali Grzegorz
6. Gucwa Łukasz
7. Huczek Bartosz
8. Jareniowski Grzegorz
9. Kowalski Jerzy
10. Kuczyński Rafał
11. Mathias Mariusz
12. Matera Rafał
13. Mielczarek Sylwester
14. Nowak Krzysztof
15. Olgrzymek Maciej
16. Orzeszak Paweł
17. Pękała Dawid
18. Polański Piotr
19. Śliwa Jacek
20. Tarasiuk Adam
21. Wańkowicz Waldemar
22. Trybus Arkadiusz

 

IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Marek Glinka

1. Bukowski Daniel
2. Chomiak Waldemar
3. Frencel Marcin
4. Garstecki Rafał
5. Gąsiorek Piotr
6. Janowski Jarosław
7. Kowalski Piotr
8. Ostrowski Rafał
9. Petynka Sebastian
10. Polakiewicz Marcin
11. Raubo Przemysław
12. Rozmarynowski Dariusz
13. Sikora Leszek
14. Skrężyna Marcin
15. Szczeszek Bartosz
16. Szumyło Jacek
17. Wdowiak Paweł

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Va elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
wych. Jadwiga Wolańska

1. Bawolski Bogusław
2. Bernat Przemysław
3. Bilski Tomasz
4. Bitka Bartosz
5. Cieślarczyk Arkadiusz
6. Forysiuk Robert
7. Galon Piotr
8. Graczyk Maciej
9. Gruchot Mariusz
10. Grzelak Mirosław
11. Hołdowski Wawrzyniec
12. Jacewicz Piotr
13. Klichowicz Daniel
14. Kośmider Piotr
15. Kuc Krzysztof
16. Kupczyk Mateusz
17. Lisiewicz Marcin
18. Ludwicki Medard
19. Macho Adam
20. Marchewski Przemysław
21. Mądry Jarosław
22. Michalczak Maciej
23. Mickiewicz Mariusz
24. Mieszok Mariusz
25. Pochylski Wojciech
26. Polak Krystian
27. Sakowicz Sebastian
28. Sobczyszyn Grzegorz
29. Szyman Piotr
30. Szymański Daniel
31. Szymoński Rafał
32. Toporowski Robert

 

Ve1 elektronika ogólna
wych. Włodzimierz Klimek

1. Balcerek Wojciech
2. Berus Karol
3. Bobrowicz Maciej
4. Borek Norbert
5. Bukowski Rafał
6. Dacko Wojciech
7. Derucki Szymon
8. Flisak Krzysztof
9. Gaweł Paweł
10. Gaworczak Jarosław
11. Gierszewski Jacek
12. Hamułka Ryszard
13. Hassa Ireneusz
14. Kaczmarek Andrzej
15. Kopciuch Jarosław
16. Kowal Anna
17. Kowalska Joanna
18. Kucharski Marcin
19. Kuśmierek Przemysław
20. Marciniak Janusz
21. Myśliwy Mariusz
22. Opaliński Jacek
23. Pijanowski Andrzej
24. Radkowski Sławomir
25. Reslerowski Tomasz
26. Stach Wojciech
27. Stańczyk Jacek
28. Szczepaniak Tomasz
29. Szustal Radosław
30. Woźnica Sławomir
31. Zięta Oskar

Ve2 elektronika ogólna
wych. Irena Kochanowska

1. Błażejewski Marek
2. Bystrzejewski Mariusz
3. Chmielewski Emil
4. Chudy Ryszard
5. Czajka Dariusz
6. Filipiak Sebastian
7. Jankowski Marcin
8. Jaworek Ryszard
9. Kowalewicz Robert
10. Krok Tomasz
11. Maculewicz Krzysztof
12. Nowak Przemysław
13. Pasek Grzegorz
14. Pązik Rafał
15. Puchala Sebastian
16. Relich Tomasz
17. Rutkowski Tomasz
18. Sanecki Jarosław
19. Sieczkowski Marcin
20. Sokołowski Dariusz
21. Stadnik Artur
22. Szumiński Krzysztof
23. Szymański Rafał
24. Tomczak Jacek
25. Tomiak Sebastian
26. Wirszyc Marek
27. Ziarkowski Krzysztof

 

Vem1 elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Ewa Szajna

1. Aleszczyk Radosław
2. Banachowicz Bartosz
3. Baryło Sebastian
4. Bojanowski Radosław
5. Chmielewski Karol
6. Chojnacki Arkadiusz
7. Chytroń Witold
8. Goździcki Witold
9. Grusznis Paweł
10. Janek Dariusz
11. Kasprzyk Grzegorz
12. Kopczyński Bartosz
13. Kuczewski Bartosz
14. Łukaszewicz Jolanta
15. Michura Dariusz
16. Nowak Maciej
17. Pakuszyński Tomasz
18. Paszke Wojciech
19. Patan Maciej
20. Pawełczyk Marcin
21. Pawłowski Grzegorz
22. Pyszyńska Anna
23. Relewicz Sebastian
24. Rychlik Grzegorz
25. Siwek Małgorzata
26. Stein Mirosław
27. Sulikowski Bartłomiej
28. Szczepańska-Kloch Alma
29. Wachowiak Andrzej
30. Wysoczański Artur
31. Zabłocki Rafał

 

Vem2 elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Iwona Rączka

1. Adaszkiewicz Maciej
2. Bednarski Tomasz
3. Błoniarz Krzysztof
4. Budek Grzegorz
5. Capiński Piotr
6. Flisak Rafał
7. Gawrylczyk Waldemar
8. Harber Robert
9. Jędrzejczyk Przemysław
10. Kichman Tomasz
11. Łuczak Jarosław
12. Mielcarek Kamil
13. Pierzchalski Tomasz
14. Promiński Tomasz
15. Przybyłek Artur
16. Ruta Mirosław
17. Rutkowski Sylwester
18. Smejlik Maciej
19. Stasiak Andrzej
20. Śmigacz Grzegorz
21. Turowski Marek
22. Tutkowski Tomasz
23. Wilkowski Tomasz
24. Ziętarska Małgorzata

 

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Anna Jezierska-Mądry

1. Adamczyk Adam
2. Bachman Paweł
3. Bobela Paweł
4. Borek Mariusz
5. Broszczak Sławomir
6. Hańce Piotr
7. Jakubiszak Grzegorz
8. Jasiński Krzysztof
9. Jastrząb Tomasz
10. Kazimierski Tomasz
11. Kisiela Marek
12. Knefel Artur
13. Krzyżanowski Wiktor
14. Kucza Tomasz
15. Kusznier Marcin
16. Kwiatkowski Arkadiusz
17. Malinowski Marek
18. Maryniak Mieczysław
19. Naglik Paweł
20. Nowotnik Marek
21. Nowak Grzegorz
22. Okienko Robert
23. Olender Tomasz
24. Ptaszyński Przemysław
25. Siemaszko Paweł
26. Smaga Radosław
27. Ziółkowski Marek

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIEn elektronika ogólna
wych. Jadwiga Słabik

1. Biskup Piotr
2. Bujalski Marek
3. Ciszewicz Adam
4. Drozdowski Krzysztof
5. Durski Leszek
6. Dzik Tomasz
7. Gmurkowski Andrzej
8. Grzesiewicz Gracjan
9. Heyduk Tomasz
10. Janiak Andrzej
11. Kuchta Krzysztof
12. Krawczyk Daniel
13. Łącki Krzysztof
14. Łukaszenko Marcin
15. Miller Gabriela
16. Niedźwiecki Andrzej
17. Niedźwiecki Piotr
18. Nowicki Mariusz
19. Perz Grzegorz
20. Poniedziałek Radosław
21. Reśliński Remigiusz
22. Rudnicki Mariusz
23. Saczuk Tomasz
24. Serocki Krzysztof
25. Szmecht Arkadiusz
26. Święszek Robert
27. Tylczyński Mirosław
28. Wełwert Mariusz
29. Wojnowski Artur

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe V TS
wych. Artur Strychalski

1. Biczyński Dariusz
2. Breitkopf Marcin
3. Buchowski Grzegorz
4. Cieślik Radosław
5. Czulak Wiesław
6. Gałczyński Rafał
7. Grabas Paweł
8. Hrechorecki Krzysztof
9. Kaczor Cezary
10. Kita Krzysztof
11. Kałdyk Waldemar
12. Kłodziński Roman
13. Kosiński Bogusław
14. Kownacki Daniel
15. Kryłat Arkadiusz
16. Kwaśniewski Krzysztof
17. Mikulka Tomasz
18. Miśtak Robert
19. Nadolny Tomasz
20. Nowak Rafał
21. Olszewski Tomasz
22. Pikulski Stanisław
23. Pogoda Adam
24. Protasiewicz Piotr
25. Roszkiewicz Daniel
26. Skrzypczak Tomasz
27. Słoniowski Andrzej
28. Suchodolski Mariusz
29. Szpak Tomasz
30. Tomczak Paweł

 

Technikum Mechaniczne V TMe
wych. Janina Steliga

1. Butkiewicz Krzysztof
2. Foster Krystian
3. Janioła Jacek
4. Jersz Robert
5. Jurczak Artur
6. Krasiński Robert
7. Kruk Daniel
8. Lewandowski Marek
9. Markowicz Leszek
10. Michalec Arkadiusz
11. Nowak Grzegorz
12. Prodlik Józef
13. Szałaj Dariusz
14. Świt Jarosław
15. Tworek Piotr
16. Woźniak Krystian

Technikum Mechaniczne V TMb
wych. Kazimierz Jakubowski

1. Dydak Jarosław
2. Flasiński Jarosław
3. Kacała Jarosław
4. Kalata Ireneusz
5. Kaleta Paweł
6. Lisowska Agnieszka
7. Mendaluk Paweł
8. Michalewski Mariusz
9. Moskalik Damian
10. Posalczyk Magdalena
11. Ślusarczyk Artur
12. Thiele Bernard
13. Wasik Maciej
14. Wisz Daniel
15. Wyrwa Jacek

 

Technikum Samochodowe po ZSZ III TSZ
wych. Zbigniew Lutycz

1. Bezak Sebastian
2. Borowski Jarosław
3. Giza Krzysztof
4. Grussy Marek
5. Kondratowicz Armando
6. Krajewski Piotr
7. Kulus Radosław
8. Kuriata Arkadiusz
9. Sarnowski Tomasz
10. Spychalski Przemysław
11. Staszewski Robert
12. Stefańczak Janusz
13. Stonkiewicz Piotr
14. Szeląg Rafał
15. Szymański Ryszard
16. Urbaniak Ireneusz
17. Zieliński Przemysław

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ III TMZ
wych. Maria Kubala

1. Florczyk Marek
2. Kasprzak Marcin
3. Kruszwic Bartosz
4. Leśniak Jacek
5. Marczuk Sławomir
6. Rosiński Roland
7. Stańczyk Wojciech
8. Stompor Rafał
9. Turkowski Tomasz
10. Wejman Marcin

 

Liceum Zawodowe IV Lz
wych. Ryszard Dużyja

1. Adam Tomasz
2. Baturo Maciej
3. Czuba Tomasz
4. Czyrzowski Krzysztof
5. Gajda Krzysztof
6. Goryczko Tomasz
7. Hernes Adam
8. Iwasieczko Rafał
9. Klein Mirosław
10. Kusiak Mieczysław
11. Litwiński Jacek
12. Pasławski Krzysztof
13. Potęga Bartłomiej
14. Sawicki Radosław
15. Siwicki Marcin
16. Sławski Paweł
17. Szcześniewski Dariusz
18. Tabaka Krzysztof

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Barbara Wierzejewska

1. Babuszkiewicz Lesław
2. Błażejewski Maciej
3. Bomba Artur
4. Chalecki Piotr
5. Derlatka Rafał
6. Galas Krzysztof
7. Górny Paweł
8. Grygor Paweł
9. Hryniewiecki Waldemar
10. Jakubowski Marek
11. Jamioła Tomasz
12. Kiełbasa Robert
13. Kołecki Robert
14. Krężel Tomasz
15. Krysa Robert
16. Kurzawa Dariusz
17. Kusz Marcin
18. Kuzik Marcin
19. Łuczak Romuald
20. Majdacki Tomasz
21. Napierała Daniel
22. Nietopiel Arkadiusz
23. Nowicki Dariusz
24. Oleśniewicz Bartłomiej
25. Piasecki Dariusz
26. Pilarczyk Radosław
27. Prokopiuk Paweł
28. Tomys Jacek
29. Wider Jacek
30. Wojtczak Marek

 

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Anna Sielicka

1. Ambroży Piotr
2. Bednarz Robert
3. Blacho Marcin
4. Butycz Rafał
5. Drozda Marcin
6. Janicki Janusz
7. Jaskółka Grzegorz
8. Jastrzębski Daniel
9. Jędrysiak Adam
10. Kondratowicz Krzysztof
11. Konwa Grzegorz
12. Korycki Krzysztof
13. Lechowski Bogusław
14. Lisiecki Paweł
15. Majsnerowski Rafał
16. Michałowicz Grzegorz
17. Mordal Tomasz
18. Osowski Krzysztof
19. Staniszewski Paweł
20. Szymczak Tomasz
21. Świgoń Piotr
22. Timoszek Stanisław
23. Tyrlik Mariusz
24. Wojciechowski Leszek
25. Zielonka Alan
26. Ziółkowski Adam

 

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Kazimiera Lubecka

1. Janeczek Mirosław
2. Grupa Tymoteusz
3. Gardziejczyk Sebastian
4. Kurczewski Sebastian
5. Lachowicz Seweryn
6. Marycki Krzysztof
7. Piec Paweł
8. Piotrowski Bartosz
9. Różański Piotr
10. Stańczyk Mariusz
11. Sawicki Daniel
12. Stróżniak Grzegorz
13. Uglik Rafał
14. Wolicki Rafał
15. Wasik Tomasz
16. Żarnowski Bartłomiej
17. Surowiec Waldemar
18. Ogrodowczyk Paweł

PKS
1. Droszczak Michał
2. Gorczyca Michał
3. Konik Andrzej
4. Naskręt Artur
5. Pawłowski Marcin
6. Suchobuski Radosław
7. Sobczak Andrzej
8. Szymkowiak Mariusz

 

III D mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Robert Jarmużek

1. Biernacki Arkadiusz
2. Biliński Tomasz
3. Burek Paweł
4. Jagiełowicz Przemysław
5. Grysiewicz Jarosław
6. Kaczmarek Radosław
7. Knop Mariusz
8. Kobel Dariusz
9. Lamch Kamil
10. Machnik Tomasz
11. Marcinów Dariusz
12. Maryniec Sławomir
13. Orzech Adam
14. Romanowski Sergiusz
15. Słoński Grzegorz
16. Sosenko Andrzej
17. Stolarz Marcin
18. Sztanga Tomasz
19. Tarasewicz Paweł
20. Walkowski Arkadiusz
21. Wawrzyniak Maciej
22. Wieczorek Łukasz
23. Winiarski Radosław
24. Wojciechowski Sebastian
25. Wójtowicz Arkadiusz
26. Wróblewski Robert

 

III F tokarz/ślusarz - spawacz
wych. Antoni Bieć

Tokarz
1. Bieleń Ireneusz
2. Engwer Andrzej
3. Jurasik Sławomir
4. Kluczyński Sławomir
5. Leszczyński Jacek
6. Opuszko Paweł
7. Pankow Michał
8. Różalski Łukasz
9. Rzeszutek Mariusz
10. Ratajszczak Robert
11. Sobczak Wiesław
12. Banasik Orfeusz

Ślusarz-spawacz
1. Bogucki Krzysztof
2. Chełminiak Mariusz
3. Kot-Kozłowski Kamil
4. Kowalski Rafał
5. Marcinkowski Daniel
6. Młoduchowski Radosław
7. Niewiarczuk Przemysław
8. Owczarek Marcin
9. Ostrowski Mariusz
10. Pracel Grzegorz
11. Suchodolski Tomasz
12. Sieroń Radosław
13. Zarzycki Maciej
14. Tomasiak Daniel
15. Bojanowski Paweł

 

1995/96

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektro-nicznych
wych. Barbara Jastrzębska

1. Borowiecki Krzysztof
2. Cacek Damian
3. Cichewicz Jacek
4. Garbowski Marek
5. Gołek Joanna
6. Gorowy Radosław
7. Homeniuk Artur
8. Jagasyk Krzysztof
9. Jarosiewicz Krzysztof
10. Kołtonowski Tomasz
11. Krompiewski Piotr
12. Kuberka Leszek
13. Latowski Maciej
14. Lis Waldemar
15. Najdek Dominik
16. Olechna Agnieszka
17. Oleszek Sebastian
18. Pawlikowski Krzysztof
19. Płudowski Sebastian
20. Rajman Dariusz
21. Rój Sławomir
22. Samsel Przemysław
23. Sankiewicz Adam
24. Sitek Mirosław
25. Straszak Grzegorz
26. Szakiel Wojciech
27. Szenk Artur
28. Sznajder Piotr
29. Targański Piotr
30. Wierzbicki Sylwester
31. Wójtowicz Tomasz
32. mijak Andrzej

 

IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Dorota Plewińska

1. Apanasewicz Bartosz
2. Barański Krzysztof
3. Bukowski Daniel
4. Burliga Mateusz
5. Janek Maciej
6. Kałuża Filip
7. Kamiński Marcin
8. Kaźmierczak Paweł
9. Kempka Adrian
10. Kluj Krzysztof
11. Kuszyk Dariusz
12. Leoszko Robert
13. Lewandowski Marcin
14. Matejczyk Piotr
15. Mordosewicz Przemysław
16. Nosek Roman
17. Pietrzak Maciej
18. Pytkowski Tomasz
19. Rozmysłowicz Robert
20. Sancewicz Paweł
21. Stachowski Marek
22. Stefaniak Tomasz
23. Szubra Wojciech
24. Wikar Adam
25. Włodarski Krzysztof
26. Wróblewski Rafał

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Ve1 elektronika ogólna
wych. Maria Krueger

1. Adamczyk Dariusz
2. Bałtowski Tadeusz
3. Cegielnik Monika
4. Denis Dariusz
5. Dzięgło Grzegorz
6. Gawlikowska Aurelia
7. Gębura Paweł
8. Głośnicki Jan
9. Golusik Marek
10. Gusztyn Arkadiusz
11. Jeziorny Przemysław
12. Kasiński Grzegorz
13. Kozak Dawid
14. Lis Izabela
15. Łozyniak Piotr
16. Niedziela Artur
17. Pajzert Tomasz
18. Papierowski Robert
19. Piechocki Przemysław
20. Pogórny Roman
21. Poźniak Damian
22. Przyłucki Wojciech
23. Rosłanowski Janusz
24. Rosołek Krzysztof
25. Sękowski Paweł
26. Sikora Marek
27. Sokołowski Przemysław
28. Strzemecki Paweł
29. Walczak Adam
30. Ważna Ewa
31. Wąsik Andrzej
32. Wojciechowski Łukasz
33. Żuk Piotr

 

Ve3 elektronika ogólna
wych. Zuzanna Pilarczyk

1. Adamczuk Krzysztof
2. Benecki Rafał
3. Bleszcz Tomasz
4. Ćwiertniewicz Remigiusz
5. Dziekan Tomasz
6. Fornalik Krzysztof
7. Jarosz Marek
8. Jóźwiak Marcin
9. Kołtko Krzysztof
10. Kondracki Krzysztof
11. Kuleczka Marcin
12. Łabędzki Marcin
13. Maćkowiak Artur
14. Malczewski Krzysztof
15. Mazur Paweł
16. Niewiadomski Jacek
17. Nowak Artur
18. Opas Edmund
19. Palewski Marek
20. Pańczyszyn Marek
21. Paprocki Tomasz
22. Pawlak Sławomir
23. Różycki Marek
24. Rybus Grzegorz
25. Skowroński Tomasz
26. Szyszkowski Ernest
27. Święcicki Zbigniew
28. Torba Remigiusz
29. Wolański Mirosław
30. Woźniak Sławomir
31. Wróblewski Łukasz
32. Żukowski Sławomir

Ve4 elektronika ogólna
wych. Grażyna Micorek

1. Błaszyk Robert
2. Brejwo Sebastian
3. Chamera Marcin
4. Czekalski Sławomir
5. Gawron Dariusz
6. Hoffmann Jarosław
7. Jakubowski Paweł
8. Juskiewicz Dawid
9. Kosarzycki Jarosław
10. Kramer Rafał
11. Kruk Rafał
12. Leszczyłowski Bartosz
13. Leszczyński Dariusz
14. Makowski Tomasz
15. Marcula Paweł
16. Mądroszyk Andrzej
17. Pluskota Krzysztof
18. Rydziko Marek
19. Skrzypczak Mariusz
20. Snopek Robert
21. Spociński Tomasz
22. Stacherski Andrzej
23. Stec Paweł
24. Szymański Mirosław
25. Wojnarowski Sławomir
26. Wolny Tomasz
27. Załóg Tomasz
28. Załuski Lech
29. Zarychta Grzegorz
30. Żołkoś Leszek

 

Vem1 elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
wych. Ryszard Wojciechowski

1. Achremczyk Artur
2. Andrian Krzysztof
3. Baryło Annna
4. Bobrowicz Tomasz
5. Borowski Marcin
6. Bubacz Piotr
7. Ciesłowski Paweł
8. Cieszkowski Piotr
9. Czerwonajcio Piotr
10. Frontczak Aleksander
11. Kołodziejczyk Marek
12. Korytkowski Andrzej
13. Kozakiewicz Krzysztof
14. Krajewski Mariusz
15. Królikowska Magdalena
16. Kryś Błażej
17. Loch Radosław
18. Miśta Piotr
19. Nowoszyński Wojciech
20. Piotrowiak Jarosław
21. Przybylski Michał
22. Róg Joanna
23. Różczka Krzysztof
24. Sakrajda Jakub
25. Skwarek Przemysław
26. Strzelczyk Marcin
27. Targowicki Marcin
28. Tomaszewski Rafał
29. Turzański Piotr
30. Wójtowicz Krzysztof
31. Zając Maciej
32. Żurek Dariusz

Ve2 elektronika ogólna
wych. Paweł Lisiak

1. Bronczak Tomasz
2. Brychcy Tomasz
3. Cichy Błażej
4. Cieśliński Rafał
5. Czerwiński Bartłomiej
6. Dąbrowski Arkadiusz
7. Dulat Piotr
8. Gizicki Krzysztof
9. Grusza Ewa
10. Jabłoński Sławomir
11. Jankowiak Artur
12. Jankowiak Marzena
13. Kielar Dariusz
14. Klonowski Daniel
15. Kociołkowski Rafał
16. Krzyżański Łukasz
17. Michałowicz Wojciech
18. Olech Arkadiusz
19. Nieszczerzewski Marek
20. Ordon Robert
21. Pająk Grzegorz
22. Pasternak Joanna
23. Sałamaj Marek
24. Stachowiak Tomasz
25. Stefański Tomasz
26. Stępniak Adam
27. Wesołowski Rafał
28. Wołejko Damian
29. Woś Tomasz
30. Zasłona Andrzej
31. Zawiślak Tomasz
Vem3 elektroniczne maszynyi systemy cyfrowe
wych. Włodzimierz Kucharski

1. Borowski Tomasz
2. Cholewa Piotr
3. Cierlukiewicz Krzysztof
4. Ciszak Marcin
5. Czuszke Damian
6. Frąckowiak Szymon
7. Furmankiewicz Wojciech
8. Holka Piotr
9. Kaczanowski Daniel
10. Kościołek Rafał
11. Kroczak Sebastian
12. Kujawa Mariusz
13. Mielcarek Maciej
14. Mierzwiak Tomasz
15. Misterkiewicz Jacek
16. Miszewicz Artur
17. Nowicki Cezary
18. Ostrowski Grzegorz
19. Pawłowicz Artur
20. Pietraszko Remigiusz
21. Pławecki Tomasz
22. Poźniak Krzysztof
23. Rutkowski Mariusz
24. Sanojca Klaudiusz
25. Szczepaniak Andrzej
26. Szydłowski Krzysztof
27. Ślusarczyk Piotr
28. Zieliński Paweł

Vem2 elektroniczne maszynyi systemy cyfrowe
wych. Alicja Bosak

1. Antczak Marcin
2. Balcerek Borys
3. Balikowski Przemysław
4. Barański Jan
5. Bednarz Marek
6. Bękiesz Andrzej
7. Bojka Bartosz
8. Cienkosz Krzysztof
9. Chałupka Elżbieta
10. Chmielewski Marek
11. Dąbrowa Andrzej
12. Fecko Paweł
13. Gryko Adam
14. Jałtuszewska Monika
15. Jędrasiak Sławomir
16. Jędrzejczak Robert
17. Kielec Krzysztof
18. Kozłowski Jacek
19. Kruchlik Marcin
20. Michalak Marcin
21. Pochrzęst Krzysztof
22. Polito Krzysztof
23. Semkto Daniel
24. Sidorenko Maciej
25. Sybal Mateusz
26. Szmidt Agnieszka
27. Urbański Sebastian
28. Wojciszewski Jakub
29. Wolski Mariusz
30. Żurawska Agnieszka

 

 

Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIEn elektronika ogólna
wych. Rozalia Żabska

1. Bunikiewicz Marcin
2. Bykowski Maciej
3. Czarna Kamila
4. Grodecki Paweł
5. Gryglicki Piotr
6. Hirko Krzysztof
7. Kiszkurno Sławomir
8. Korsak Arkadiusz
9. Kowalkowski Marek
10. Kozicki Mariusz
11. Landzwojczak Piotr
12. Maciąg Grzegorz
13. Mazurek Arkadiusz
14. Puchalska Maria
15. Płóciennik Maciej
16. Raginia Tomasz
17. Ratajczak Artur
18. Rau Przemysław
19. Resuch Aleksander
20. Smoter Rafał
21. Stachurski Adam
22. Szewczuk Marek
23. Ścisła Mirosława
24. Tomaszuk Adrian
25. Walkowski Piotr
26. Wojciechowicz Dariusz

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe A
wych. Stanisław Jakubowski

1. Bieniasz Krzysztof
2. Bocheński Paweł
3. Chmielewski Marcin
4. Ciszak Krzysztof
5. Czapnik Jarosław
6. Czarkowski Szymon
7. Dybowski Sebastian
8. Frątczak Artur
9. Gornow Tomasz
10. Grosse Rafał
11. Jaworski Jarosław
12. Kaczmarek Andrzej
13. Kuberka Tomasz
14. Maniarski Grzegorz
15. Masłej Grzegorz
16. Medyński Mariusz
17. Milczarkiewicz Łukasz
18. Pawłowski Michał
19. Pękalski Rafał
20. Rospondek Roland
21. Sąsiadek Michał
22. Tryniecki Konrad
23. Wabno Dominik
24. Wójcik Marcin

 

Technikum Samochodowe B
wych. Aleksandra Janaszak Plaszczyk

1. Badowski Janusz
2. Czy ewski Janusz
3. Dolata Albert
4. Ecksztedt Piotr
5. Janowski Grzegorz
6. Korszun Robert
7. Kostura Andrzej
8. Kotlarski Krzysztof
9. Krajewski Sebastian
10. Krasowski Jan
11. Krawczyk Bartłomiej
12. Krawczyszyn Grzegorz
13. Luterek Norbert
14. Łodyga Paweł
15. Mierzwiak Paweł
16. Mokras Paweł
17. Mudryk Tomasz
18. Murawicki Tomasz
19. Najdychor Przemysław
20. Niedźwiedzki Marcin
21. Palonka Tomasz
22. Pelc Marcin
23. Ratajczak Paweł
24. Wiśniewski Tomasz
25. Woźniak Dariusz
26. Wrzaskowski Zbigniew
27. Zieliński Andrzej
28. Zienkiewicz Jacek

 

Technikum Mechaniczne
wych. Ludwika Mikołajczak

1. Chmielewski Tomasz
2. Hippman Rafał
3. Kasjan Marek
4. Kowalski Bartosz
5. Kwaśniewski Rafał
6. Mackiewicz Piotr
7. Mielec Sławomir
8. Pietraszewski Paweł
9. Siergiejewicz Paweł
10. Sydor Maciej
11. Tuzimek Piotr
12. Wlazły Maciej
13. Wołkowski Mariusz
14. Zasacki Dariusz
15. Zawiślak Michał
16. Zbaraszewski Sebastian

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Maria Bronczak

1. Barylak Marek
2. Gumiennik Piotr
3. Kaliciak Mariusz
4. Karski Tomasz
5. Koralewski Grzegorz
6. Kuriata Tomasz
7. Lejman Jacek
8. Leśniak Maciej
9. Łojewski Krzysztof
10. Marchwiński Dominik
11. Mechliński Daniel
12. Mrówczyński Sebastian
13. Otto Piotr
14. Pawlak Maciej
15. Radłowski Norbert
16. Sawaściuk Sławomir
17. Skrobol Artur
18. Stefanowicz Arkadiusz
19. Szaban Grzegorz
20. Trawiński Radosław
21. Tynor Rafał
22. Wojda Krzysztof
23. Zych Radosław

 

Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Maria Szczepaniak

1. Bajorek Paweł
2. Baranowski Remigiusz
3. Belica Tomasz
4. Demski Rafał
5. Dziubałka Tomasz
6. Judkowiak Dariusz
7. Jurkowski Sebastian
8. Kaluziński Ryszard
9. Kobusiński Artur
10. Kurowski Grzegorz
11. Ławniczak Piotr
12. Maciejewski Marek
13. Masternak Grzegorz
14. Mazgajski Tomasz
15. Michalak Krzysztof
16. Mieczyński Daniel
17. Piwowski Michał
18. Przygoda Grzegorz
19. Sakowicz Dariusz
20. Szewczyk Radosław
21. Szymczak Krzysztof
22. Trębski Wojciech
23. Trzeciak Adam
24. Zembrzuski Szymon

 

Liceum Zawodowe
wych. Józefa Trochanowska

1. Baranowski Grzegorz
2. Bukowski Marek
3. Chlebuś Tomasz
4. Donat Artur
5. Doszel Grzegorz
6. Dzik Aleksander
7. Gołębiewski Grzegorz
8. Jakubowska El bieta
9. Jaworski Jacek
10. Kału a Wojciech
11. Kurpisz Łukasz
12. Lipiński Mariusz
13. Maliszewski Paweł
14. Mąkowski Dariusz
15. Obrał Piotr
16. Rachwalik Tomasz
17. Roczniak Łukasz
18. Rynkiewicz Piotr
19. Sieńczak Grzegorz
20. Sikora Tomasz
21. Straszkiewicz Piotr
22. Szymkowiak Tomasz
23. Towpik Jacek
24. Tutkowski Artur
25. Ziobro Tomasz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Elżbieta Szczepankowska-Pychowska

1. Apicionek Marek
2. Ciołek Mirosław
3. Effenberg Mariusz
4. Hehl Tomasz
5. Jakubowski Paweł
6. Kaczmarek Paweł
7. Kaczmarek Bartosz
8. Kumanowski Tomasz
9. Kozak Tomasz
10. Kuligowski Roman
11. Kołodziekczyk Tomasz
12. Lamcha Tomasz
13. Lubin Robert
14. Mrówczyński Marcin
15. Mielczarek Jacek
16. Nowak Mariusz
17. Połczyński Paweł
18. Poźniak Sławomir
19. Poling Tomasz
20. Pawlikowski Sławomir
21. Ratuszny Tomasz
22. Rubin Dariusz
23. Rusiński Przemysław
24. Sikorski Artur
25. Twarowski Sławomir
26. Woźniakowski Daniel

 

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Urszula Sobocińska-Żórawicz

1. Banicki Paweł
2. Charczuk Grzegorz
3. Czerkawski Wojciech
4. Gradowski Damian
5. Grzelak Łukasz
6. Kału niak Robert
7. Konwa Stefan
8. Kremens Tomasz
9. Kuś Robert
10. Łuczak Rafał
11. Maciejewski Tomasz
12. Marszałek Hubert
13. Nawrocki Bartłomiej
14. Niemczyk Robert
15. Niezgódka Ireneusz
16. Pawłowski Dariusz
17. Pluciński Bartosz
18. Pyrka Szymon
19. Romankiewicz Łukasz
20. Skałecki Przemysław
21. Sokół Marcin
22. Stanisławski Piotr
23. Tański Krzysztof
24. Wołejko Dariusz
25. Zawadzki Konrad

III C mechanika pojazdów samochodowych

Polmozbyt i PKS

III D mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Stefan Haniewicz

1. Anufrajonek Rafał
2. Bohowiec Piotr
3. Jędrzejewski Krzysztif
4. Jurgielewicz Damian
5. Kwiatkowski Paweł
6. Krupka Artur
7. Lenarczyk Rafał
8. Majdański Aleksander
9. Materna Przemysław
10. Ogrodnik Jacek
11. Parneta Michał
12. Piątek Bartłomiej
13. Rybarczyk Wojciech
14. Szymczak Krzysztof
15. Szczygieł Przemysław
16. Skorek Marcin
17. Szpakowicz Arkadiusz
18. Urbanowicz Marek
19. Wiśniewski Bartłomiej
20. Warzecha Stanisław
21. Wiśniewski Marcin

1996/97

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych
wych. Jacek Prońko

1. Ast Rafał
2. Bedryjczuk Marcin
3. Benedytków Dariusz
4. Cabel Zbigniew
5. Górski Waldemar
6. Jabłoński Krystian
7. Janusiewicz Przemysław
8. Jaracz Paweł
9. Kil Marcin
10. Kozłowski Kamil
11. Krupko Daniel
12. Lach Mariusz
13. Lebioda Andrzej
14. Leśniak Mariusz
15. Lewandowski Paweł
16. Łuszczek Andrzej
17. Maciejewski Marcin
18. Malicki Jacek
19. Michniewicz Mirosław
20. Mieszała Henryk
21. Pernaczyński Grzegorz
22. Pioszyk Krzysztof
23. Rosa Adam
24. Stankiewicz Marek
25. Szczepaniak Dariusz
26. Urbanowski Bartłomiej
27. Walczak Piotr
28. Wierobiej Piotr
29. Wroniak Mariusz

 

IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Beata Tera

1. Adamski Wojciech
2. Bogucki Maciej
3. Dalecki Daniel
4. Ejgierd Grzegorz
5. Garnek Daniel
6. Góral Tomasz
7. Jakubowski Leszek
8. Jasicki Bartosz
9. Jasieniecki Michał
10. Kamzol Agnieszka
11. Kowalonek Radosław
12. Landzwojczak Rafał
13. May Tomasz
14. Melinis Przemysław
15. Muniak Damian
16. Murawa Marcin
17. Nowaczyk Tomasz
18. Piwecki Adrian
19. Słowiński Krzysztof
20. Szymkowiak Rafał
21. Wesołowski Paweł
22. Wojciechowski Damian
23. Szlachetka Michał

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Veo1 elektronika ogólna
wych. Aneta Gendera

1. Bielawski Przemysław
2. Celuch Rafał
3. Ciechanowicz Sebastian
4. Czajko Jarosław
5. Drobek Rafał
6. Frank Artur
7. Frankowski Krystian
8. Frąk Daniel
9. Giemza Grzegorz
10. Gołębiewski Marcin
11. Kowalewski Arkadiusz
12. Kowalewski Maciej
13. Kulczyński Przemysław
14. Lewandowski Daniel
15. Noworolnik Adam
16. Matusiak Michał
17. Pacyna Jakub
18. Pankiewicz Paulina
19. Przybyła Robert
20. Pytel Marcin
21. Rasiewicz Andrzej
22. Rogoziński Tomasz
23. Roszak Adam
24. Sawicki Piotr
25. Słotwiński Piotr
26. Sługocki Paweł
27. Sobek Edyta
28. Sokół Wojciech
29. Sroczyński Jarosław
30. Szymczuk Marcin
31. Teśluk Tomasz
32. Werk Rafał
33. Winkowski Sebastian
34. Władkowski Grzegorz
35. Zawadzki Marcin

 

Veo2 elektronika ogólna
wych. Wanda Kizimowicz

1. Baniuk Jacek
2. Białowąs Artur
3. Burza Tomasz
4. Cieślak Maciej
5. Fabiszewski Krzysztof
6. Framski Tomasz
7. Gębal Jacek
8. Gościański Rafał
9. Jarosz Marcin
10. Jarowicz Waldemar
11. Kijowski Daniel
12. Klepacz Andrzej
13. Koślińki Przemysław
14. Krasowski Robert
15. Kucharski Adam
16. Kupajczyk Piotr
17. Lis Piotr
18. Makarewicz Tomasz
19. Mamet Radosław
20. Matyjaszczyk Marcin
21. Nowik Łukasz
22. Pakuła Arkadiusz
23. Pawłowski Jacek
24. Petluszewski Radosław
25. Poręba Radosław
26. Sidorenko Zbigniew
27. Skiert Daniel
28. Staśkiewicz Sławomir
29. Szkudło Oskar
30. Śleziuk Artur
31. Szponar Marek
32. Woźniak Mariusz
33. Woźny Mirosław
34. Zając Igor
35. Żygadło Paweł

Veo3 elektronika ogólna
wych. Dorota Plewińska

1. Baumgart Piotr
2. Berkowski Krzysztof
3. Bińkowski Marcin
4. Bobek Daniel
5. Dereń Andrzej
6. Drozdek Krzysztof
7. Gawanowski Michał
8. Gołek Artur
9. Hrynkiewicz Przemysław
10. Izydorczyk Rafał
11. Jacak Adam
12. Jakubów Krzysztof
13. Junke Mariusz
14. Kaliciak Bogusław
15. Kalmanowski Wojciech
16. Kowalczyk Leszek
17. Krajewski Marek
18. Magda Paweł
19. Nowotorski Robert
20. Omelczuk Łukasz
21. Powchowicz Maciej
22. Stein Piotr
23. Susłowicz Dariusz
24. Szczurek Krzysztof
25. Szuchnik Waldemar
26. Tomaszewicz Marcin
27. Trzebiński Marcin
28. Urycki Rajmund
29. Wierzbicki Przemysław
30. Woźniak Tomasz
31. Wroński Daniel
32. Zbroiński Wojciech
33. Zygmuntowicz Wojciech
34. Żmuda Grzegorz

 

Vsk1 systemy komputerowe
wych. Zofia Raczyńska

1. Białas Anna-Maria
2. Białek Maciej
3. Bieganowski Jacek
4. Dobrzyński Rafał
5. Drewniaczyk Roman
6. Gontaszewski Przemysław
7. Ignasiak Piotr
8. Kaliski Paweł
9. Kruszakin Piotr
10. Kuberacki Jacek
11. Kurcewicz Rafał
12. Liera Tomasz
13. Michulic Agnieszka
14. Miłuch Grzegorz
15. Nieczkowski Tomasz
16. Przechrzta Maciej
17. Przywarski Dawid
18. Rosińska Iwona
19. Sawicki Krzysztof
20. Skurjat Grzegorz
21. Sokół Jarosław
22. Swatek Dariusz
23. Tkaczyk Marcin
24. Tyburcy Jarosław
25. Weryk Marcin
26. Wiesion Emanuel
27. Wilewski Bartłomiej
28. Włodarczyk Piotr
29. Woga Janusz
30. Wróblewski Jarosław
31. Żeromski Adam

Vsk2 systemy komputerowe
wych. Elżbieta Relewicz

1. Bronicki Daniel
2. Ciechanowicz Mariusz
3. Cieślak Łukasz
4. Czereda Radosław
5. Drążkowski Dariusz
6. Golecki Tomasz
7. Jeschke Jarosław
8. Konik Bartłomiej
9. Kopeć Marek
10. Koźlarek Marek
11. Łęgowski Marcin
12. Łysy Arkadiusz
13. Makowski Grzegorz
14. Mikłaszewicz Krzysztof
15. Nieradka Jarosław
16. Nowoszyńska Iwona
17. Pawłowski Marek
18. Pietras Krzysztof
19. Pilarski Sebastian
20. Radzichowska Monika
21. Sawicki Sławomir
22. Stecyk Dariusz
23. Święcicki Dariusz
24. Tomczyk Artur
25. Wasilewski Dawid
26. Wawrzyniak Marcin
27. Wojciechowska Wioleta
28. Wolniak Szymon
29. Zadrożny Przemysław
30. Zbyrat Bartłomiej
31. Żyburt Sylwia

 

Vsk3 systemy komputerowe
wych. Romana Marenda

1. Bogacz Zbigniew
2. Drzewiecki Adam
3. Dzieniszewski Paweł
4. Gaudecki Jarosław
5. Goryński Piotr
6. Groch Daniel
7. Kalisz Krystian
8. Kuźnik Krzysztof
9. Kwolek Robert
10. Ławrowski Piotr
11. Napieralski Daniel
12. Napieralski Mariusz
13. Polowy Paweł
14. Radlicki Piotr
15. Radzikowski Radosław
16. Ryfa Łukasz
17. Ryznar Piotr
18. Rzeszowski Jacek
19. Samosiuk Remigiusz
20. Siedlecki Mariusz
21. Sitek Krzysztof
22. Stambulski Adam
23. Stanulewicz Łukasz
24. Stodolak Mariusz
25. Szyćko Tomasz
26. Szyling Grzegorz
27. Tołoczko Marcin
28. Wawer Jacek
29. Wojtaszek Karol
30. Wypchło Radosław

Technikum Elektroniczne po ZSZ

IIIEo elektronika ogólna
wych. Kazimierz Daniszewski

1. Antosik Maciej
2. Cabel Sławomir
3. Cichecki Damian
4. Dąbrowski Robert
5. Filipowicz Dariusz
6. Florczyk Tomasz
7. Juźwiak Grzegorz
8. Kłudkowski Piotr
9. Kuliszko Krzysztof
10. Lewandowski Tadeusz
11. Lulczyński Robert
12. Łukasik Tomasz
13. Malinowski Piotr
14. Markowski Piotr
15. Matysik Przemysław
16. Mazurek Grzegorz
17. Orzech Bernard
18. Patecki Grzegorz
19. Pawlikowski Tomasz
20. Rusnak Marek
21. Śmiech Przemysław
22. Wiktorski Krzysztof
23. Wiśniewski Radosław
24. Witkowski Dariusz
25. Woźniak Rafał
26. Wypychowski Przemysław
27. Zaleski Tomasz

 

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektryczne - Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIz1 - monter elektronik
wych. . Henryk Pustkowiak

1. Chołoda Grzegorz
2. Czapliński Klaudiusz
3. Diłaj Paweł
4. Dziub Marcin
5. Grochowski Marcin
6. Konował Łukasz
7. Korczyński Dawid
8. Kosiorowski Łukasz
9. Kuczyński Tomasz
10. Mazur Artur
11. Mazuro Rafał
12. Niciński Krzysztof
13. Olkowski Kamil
14. Poźniak Krzysztof
15. Rożniewicz Tadeusz
16. Rynkiewicz Krzysztof
17. Turok Mariusz
18. Tybor Andrzej
19. Walicki Bartosz
20. Wawszczak Lucjan
21. Witkowski Marcin
22. Wojtasiński Michał
23. Zawisza Justyna

 

IIIza 2 - monter elektronik
wych. Ireneusz Pietruczynik

1. Boski Igor
2. Draczyński Piotr
3. Grondys Mariusz
4. Jermak Kamil
5. Korzeniewski Maksymilian
6. Kosiński Krzysztof
7. Królik Marta
8. Lewadnowski Mariusz
9. Łągocki Maciej
10. Łazaruk Adam
11. Łychmus Maksymilian
12. Małyska Kamil
13. Medyński Piotr
14. Naskręt Michał
15. Piotrowski Marcin
16. Posłuszny Robert
17. Rogoziński Tomasz
18. Sobolewski Arkdiusz
19. Styczyński Marcin
20. Szczeciński Przemysław
21. Szczuraszek Marcin
22. Tatarynowicz Robert
23. Trubiłowicz Piotr
24. Urbański Norbert
25. Zawadzki Bartosz
26. Cholewiński Przemysław

 

IIIz3 - monter elektronik
wych. Maria Pustkowiak

1. Bińkuńska Elżbieta
2. Byczkowski Robert
3. Gugała Krystian
4. Jokiel Krzysztof
5. Kijek Tomasz
6. Hejmej Krzysztof
7. Kłonowski Paweł
8. Kołłątaj Paweł
9. Konopka Piotr
10. Kucharski Rafał
11. Kuś Krzysztof
12. Maj Robert
13. Mirański Paweł
14. Prusik Sebastian
15. Strzelczyk Krzysztof
16. Szymczak Marcin
17. Utrata Patryk
18. Węglewski Paweł
19. Wiąz Marcin
20. Zabłocka Marta
21. Zamaira Joanna
22. Zamojski Dawid
23. Zaraś Julita
24. Zawodny Robert
25. Zygmanowski Marcin
26. Żelazny Marcin
27. Żurowski Artur

 

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Samochodowe VTSe
wych. Jerzy Zgodziński

1. Beer Marcin
2. Czapla Cyprian
3. Czuczwa Krzysztof
4. Daniszewski Piotr
5. Fedyczak Tomasz
6. Grela Jarosław
7. Kasprowicz Krzysztof
8. Kozłowski Piotr
9. Machowicz Maciej
10. Maracz Bartłomiej
11. Maruda Radosław
12. Mikuta Mariusz
13. Nowakowski Karol
14. Owsiński Piotr
15. Pleszko Jarosław
16. Polak Rafał
17. Psiuk Krzysztof
18. Psiuk Robert
19. Rejniak Tomasz
20. Saniuk Paweł
21. Stefański Dominik
22. Sypniewski Paweł
23. Szczepaniak Przemysław
24. Szczotka Rafał
25. Trubiłowicz Przemysław
26. Urbanowski Tomasz
27. Więcko Tomasz

 

Technikum Samochodowe VTSb
wych. Zofia Kotkowska

1. Augustyniak Krystian
2. Bobik Sebastian
3. Brówka Artur
4. Czuba Paweł
5. Gołębiowski Jarosław
6. Gwiżdż Przemysław
7. Jeznach Jakub
8. Jędrych Łukasz
9. Jodko Tomasz
10. Kardzis Grzegorz
11. Kaszyński Mariusz
12. Konstanty Mariusz
13. Kromski Tomasz
14. Leśniak Grzegorz
15. Lisiecki Paweł
16. Machel Bartłomiej
17. Niewiadowski Marcin
18. Nowak Wiesław
19. Olczyk Sebastian
20. Skóra Leszek
21. Słota Jarosław
22. Stankiewicz Marek
23. Stelmaszyk Adam
24. Suchodolski Jacek
25. Surowy Damian
26. Sztyma Grzegorz
27. Świerkowski Bartłomiej
28. Turuto Paweł
29. Ziemniak Sebastian

 

Technikum Mechaniczne VTM
wych. Artur Strychalski

1. Bartoń Jarosław
2. Filipowski Maciej
3. Gawryszewski Bartłomiej
4. Gmernicki Jacek
5. Kowzan Mirosław
6. Kucharski Bartosz
7. Kuropatwa Aneta
8. Lenkiewicz Jacek
9. Lewicki Piotr
10. Lisicki Konrad
11. Maniuk Wojciech
12. Noga Marcin
13. Oczkowski Tomasz
14. Osiński Przemysław
15. Rogowski Andrzej
16. Rollinger Bartosz
17. Skiba Tomasz
18. Szczeciński Marcin
19. Szular Tomasz

 

Technikum Mechaniczne po ZSZ III TMZ
wych. Zbigniew Kościk

1. Białek Paweł
2. Budziński Paweł
3. Grosse Paweł
4. Kaczyński Sylwester
5. Karbownik Rafał
6. Kowalczyk Wojciech
7. Kremer Aleksander
8. Muszyński Mariusz
9. Romańczuk Krzysztof
10. Sowa Radosław
11. Strzelczyk Marek
12. Susłowicz Andrzej
13. Sznabel Rafał
14. Szymczak Radosław
15. Wierzchoń Marek

wych. Danuta Krzeszewska IIITSZ

1. Adamczak Robert
2. Baranowski Paweł
3. Bobowski Paweł
4. Buda Krzysztof
5. Flis Daniel
6. Janas Paweł
7. Kołodziejski Arkadiusz
8. Konys Sebastian
9. Kurianowicz Grzegorz
10. Lisiecki Marcin
11. Łeszyk Sebastian
12. Marucha Michał
13. Owsianny Krystian
14. Romankiewicz Remigiusz
15. Sadowski Marek
16. Sidor Marcin
17. Strzępek Radosław
18. Szymek Emanuel
19. Urbanowski Jarosław
20. Wiatrowski Mariusz
21. Wysocki Marcin

 

Liceum Zawodowe
wych. Renata ZaurskaSkrzypczak IVLZ

1. Aleksium Sebastian
2. Belda Dariusz
3. Bernat Dariusz
4. Czuraba Rafał
5. Dziak Mariusz
6. Erwiński Patryk
7. Fórmaniak Rafał
8. Grzesik Rafał
9. Gwizdoń Krzysztof
10. Janecki Jarosław
11. Jesionowski Leszek
12. Kołacz Adam
13. Lach Robert
14. Łącki Andrzej
15. Majka Grzegorz
16. Marczak Marcin
17. Markiewicz Marcin
18. Michalczyk Michał
19. Nadbrzeżny Seweryn
20. Nagórski Rafał
21. Nenycz Sebastian
22. Poźniak Rafał
23. Prociewicz Paweł
24. Wojtczak Mariusz
25. Wysocki Maciej
26. Zieleziński Sławomir
27. Żmudziński Piotr
28. Żółkiewski Dariusz

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Grażyna Kaźmierczak

1. Dobroczyński Damian
2. Domagalski Arkadiusz
3. Dubicki Jarosław
4. Idzikowski Grzegorz
5. Janiak Marek
6. Jastrzębski Krzysztof
7. Kaczmarek Arkadiusz
8. Konwa Artur
9. Ksel Grzegorz
10. Kuna Robert
11. Łukasiewicz Piotr
12. Malec Tomasz
13. Mazurek Marcin
14. Masłowski Sławomir
15. Michalak Przemysław
16. Michalski Paweł
17. Noga Seweryn
18. Niedźwiedź Paweł
19. Nowak Przemysław
20. Pawłowski Piotr
21. Solarek Maciej
22. Strumiłło Mariusz
23. Szymczak Jarosław
24. Zboralski Tomasz

 

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Roman Pikosz

1. Biernat Jacek
2. Czyżniejewski Paweł
3. Fulara Roman
4. Gałka Adam
5. Gatniejewski Robert
6. Herman Grzegorz
7. Hnidziejko Paweł
8. Horbanowicz Tomasz
9. Iłczyk Rafał
10. Jacyno Damian
11. Jankowski Sławomir
12. Jaśniewski Przemysław
13. Kaczmarek Maciej
14. Kisiakiewicz Marcin
15. Mądry Mariusz
16. Przybylak Piotr
17. Rozmysłowicz Marcin
18. Siadul Robert
19. Szynkiewicz Grzegorz
20. Stolarski Janusz
21. Wieczorkowski Cezary
22. Wlekły Adrian
23. Zapotoczny Rafał

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Jerzy Żebrowski

1. Borgula Hubert
2. Gacek Mariusz
3. Kossakowski Rafał
4. Nowaczyński Mariusz
5. Ratajczak Adam
6. Szyrski Grzegorz
7. Balcerak Mariusz
8. Bornecki Maciej
9. Gracz Filip
10. Kiljan Marek
11. Matykowski Artur
12. Sobociński Paweł
13. Żurko Przemysław
14. Haładuda Andrzej
15. Ławniczak Tomasz
16. Muńko Jarosław
17. Ochała Piotr
18. Przygrodzki Jakub
19. Szymczak Konrad

 

III D mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Zbigniew Kopacz

1. Bakalarczyk Maciej
2. Cybulski Dawid
3. Czompa Tomasz
4. Gaca Krzysztof
5. Iwanowski Daniel
6. Koleżak Błażej
7. Kociszewski Marcin
8. Krupka Mariusz
9. Kluj Marek
10. Kłos Mariusz
11. Kusznierewicz Marcin
12. Natkański Paweł
13. Pluskota Krzysztof
14. Potęga Marcin
15. Stasiak Wojciech
16. Soroczyński Zbigniew
17. Surwiło Krzysztof
18. Sałatka Tomasz
19. Świerkosz Paweł
20. Wawszczak Rafał
21. Szykowny Daniel

 

1997/98

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych
wych. Aleksander Nowicki

1. Ambrożuk Marek
2. Banaszak Dominika
3. Biczak Mariusz
4. Biernacki Waldemar
5. Cytlak Tomasz
6. Dyderski Marcin
7. Feliński Robert
8. Fronc Sławomir
9. Kapusta Krzysztof
10. Kearney Dominik
11. Klenczewnik Daniel
12. Kołodziejczyk Rafał
13. Kołosowski Szymon
14. Kondarewicz Marcin
15. Konieczny Grzegorz
16. Krasucki Przemysław
17. Krzyżaniak Dariusz
18. Maćkowiak Wojciech
19. Matulla Piotr
20. Mazur Andrzej
21. Nalewa Monika
22. Nawrocka Agnieszka
23. Orzeł Damian
24. Rudzki Dariusz
25. Samociak Sebastian
26. Skibiński Grzegorz
27. Spanbrucker Łukasz
28. Szatkowski Marcin
29. Szewczuk Tomasz
30. Szostak Roman
31. Walacik Paweł
32. Warycha Andrzej
33. Witka Krzysztof
34. Wojciechowski Daniel

 

IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Henryk Szymański

1. Bajszczak Jacek
2. Barabasz Grzegorz
3. Bilski Grzegorz
4. Borodziej Przemysław
5. Cichocki Paweł
6. Czekaj Arkadiusz
7. Fabiszewski Michał
8. Forgel Piotr
9. Grychta Mariusz
10. Hibner Radosław
11. Janicki Łukasz
12. Juśkiweicz Rafał
13. Lewandowski Zbigniew
14. Loch Andrzej
15. Motyl Marek
16. Nowak Mariusz
17. Nowicki Artur
18. Pawlak Marcin
19. Pytkowski Marek
20. Raubo Radosław
21. Sadowski Patryk
22. Słomiński Tomasz
23. Socha Łukasz
24. Szuman Adrian
25. Szymkowiak Piotr
26. Świtała Tomasz
27. Tadro Mariusz
28. Taras Daniel
29. Tomczyk Zbigniew
30. Trybulski Bartosz
31. Wirowski Wiesław
32. Wołek Michał
33. Woźniak Daniel
34. Zieliński Paweł

Zespół Szkół Elektronicznych
Technikum Elektroniczne

Veo1 elektronika ogólna
wych. Danuta Zawadzka

1. Chwała Łukasz
2. Depta Przemysław
3. Florianowicz Marcin
4. Franków Piotr
5. Gancarz Andrzej
6. Gierczak Paweł
7. Hołownia Daniel
8. Hulalka Daniel
9. Ilczuk Łukasz
10. Jankowiak Rafał
11. Juś Aleksander
12. Kasiński Sebastian
13. Kokociński Mirosław
14. Kościelniak Maciej
15. Kościuk Marcin
16. Krawczyszyn Tomasz
17. Kruczkowski Mariusz
18. Leszczyńki Sebastian
19. Lubieniecki Jacek
20. Ludwiczak Tomasz
21. Olechnowski Marcin
22. Orechwo Krzysztof
23. Osiński Przemysław
24. Pawlak Łukasz
25. Pietrzyński Aleksander
26. Sawicki Przemysław
27. Smerczyński Karol
28. Stachowiak Robert
29. Suhak Sławomir
30. Szcześniak Jacek
31. Szczotka Jarosław
32. Tchórzewski Mariusz

 

Veo2 elektronika ogólna
wych. Barbara Adamczak

1. Bahrij Jacek
2. Bąk Jarosław
3. Bohdankiewicz Zbigniew
4. Bohuszko Marcin
5. Chruścicki Marek
6. Galusik Radosław
7. Grześków Rafał
8. Jermakowicz Sebastian
9. Kaczmarczyk Radosław
10. Krzyśków Witold
11. Ługowski Marek
12. Machaj Dorota
13. Nieżurbida Artur
14. Olczyk Albin
15. Prusinowski Rafał
16. Ratuszyński Miłosz
17. Rączkowski Paweł
18. Rubacha Marcin
19. Sługocki Adam
20. Słupski Marcin
21. Stuchlak Grzegorz
22. Suchorski Adam
23. Szeweła Arkadiusz
24. Tulibacki Igor
25. Turzański Marek
26. Wąsik Marek
27. Wieczorek Kamil
28. Wiszniewski Jacek
29. Wirwiński Mirosław
30. Zieniewicz Robert
31. Żurawski Mariusz

Veo3 elektronika ogólna
wych. Krystyna Koroblowska-Hućko

1. Bieniaszewski Piotr
2. Borsuk Andrzej
3. Czaprowicz Radosław
4. Graczyk Daniel
5. Hawrylak Piotr
6. Janczyszyn Krzysztof
7. Jaros Krzysztof
8. Jaworski Maciej
9. Karwasz Krzysztof
10. Kropa Tomasz
11. Merk Sebastian
12. Musiałowski Grzegorz
13. Pawicki Łukasz
14. Półtorak Michał
15. Skalski Marek
16. Stałucki Marcin
17. Strzelczyk Wojciech
18. Szatkowski Robert
19. Zaborowski Rafał
20. Zarucki Mirosław
21. Zawadzki Paweł
22. Zieliński Daniel

 

Vsk1 systemy komputerowe
wych. Bożena Kurkiewicz

1. Andrzejewski Marcin
2. Busz Sebastian
3. Dolatowski Krzysztof
4. Domagała Bartosz
5. Domagała Remigiusz
6. Feliś Tomasz
7. Grabski Grzegorz
8. Grześkowiak Marcin
9. Hajzral Piotr
10. Kacprzak Janusz
11. Kobyłecki Marek
12. Kowalski Michał
13. Kurek Wojciech
14. Kurowiak Krzysztof
15. Kuryłowicz Piotr
16. Kus Karol
17. Kuziomko Krzysztof
18. Len Daniel
19. Mackiewicz Daniel
20. Mitros Daniel
21. Niżnikowski Adrian
22. Nowak Katarzyna
23. Ozdoba Przemysław
24. Pendasiuk Marek
25. Piwoński Julisz
26. Sakuta Tomasz
27. Stamburski Andrzej
28. Stepek Dariusz
29. Szydłowski Bartłomiej
30. Telec Zbigniew
31. Wejdelek Marcin
32. Wocal Piotr
33. Wojtuściszyn Tomasz
34. Żak Bartłomiej

 

Vsk2 systemy komputerowe
wych. Krystyna Komorowska

1. Bogucki Przemysław
2. Bućko Grzegorz
3. Chmiel Marek
4. Ciuła Krzysztof
5. Czerny Tomasz
6. Dziurla Patryk
7. Eckert Marek
8. Gębaczyk Paweł
9. Grzyb Bartłomiej
10. Hnatuśko Paweł
11. Jaskuła Tomasz
12. Kielnar Tomasz
13. Kłak Grzegorz
14. Kołodziej Krzysztof
15. Kościukiewicz Robert
16. Kotylak Piotr
17. Krzywy Tomasz
18. Krzyżyński Michał
19. Kulej Andrzej
20. Lutycz Bartosz
21. Łodyga Piotr
22. Maciejak Grzegorz
23. Müller Marcin
24. Mucha Tomasz
25. Piotrowski Paweł
26. Politowski Dariusz
27. Rompalski Paweł
28. Salak Paweł
29. Stachera Jerzy
30. Szłapka Paweł
31. Szylko Adam
32. Wencławiak Emil
33. Wencławiak Leszek
34. Zygielewicz Norbert

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIza1 - monter elektronik
wych. Ewa Nenycz

1. Apanowicz Przemysław
2. Bartosik Artur
3. Bernad Mariusz
4. Blum Łukasz
5. Czerwin Daniel
6. Jarosiewicz Piotr
7. Kaniuczok Andrzej
8. Kasiński Jacek
9. Kempka Joanna
10. Kleinert Stanisław
11. Kubiak Marcin
12. Kubiak Marcin Artur
13. Kuczak Daniel
14. Kulasz Bogusław
15. Królik Marcin
16. Lewandowski Marek
17. Małyszko Przemysław
18. Nowak Przemysław
19. Pieczarka Adam
20. Pietraś Damian
21. Pokorski Krystian
22. Przybylski Konrad
23. Ościak Grzegorz
24. Strzelczyk Justyna
25. Szymański Przemysław
26. Trubiłowicz Marcin
28. Trzeciak Maciej
29. Zajączkowski Marek
30. Żak Grzegorz

 

IIIza 2 - monter elektronik
wych. Mieczysław Trębski

1. Bakan Kamil
2. Bender Andrzej
3. Gniadczyk Łukasz
4. Hnatyszyn Łukasz
5. Holak Mariusz
6. Jastrzębowski Robert
7. Keller Tomasz
8. Kościuczok Tomasz
9. Kucharczyk Piotr
10. Leszczak Marcin
11. Łęski Zbigniew
12. Maciejewski Andrzej
13. Powchowicz Sławomir
14. Przymuszała Arkadiusz
15. Samosiuk Dominik
16. Skorodecki Grzegorz
17. Witkowski Grzegorz
18. Gwiazda Tomasz

III D mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Iwona Kania

1. Buczyński Leszek
2. Czekaj Artur
3. Dudek Janusz
4. Drużkowski Paweł
5. Kędzia Mariusz
6. Kasperowicz Grzegorz
7. Kowaliński Tomasz
8. Pelczar Andrzej
9. Placek Paweł
10. Śnita Paweł
11. Robaszkiewicz Józef
12. Tomaszewicz Maciej
13. Szary Grzegorz
14. Wojciechowski Gerard
15. Żelazny Rafał
16. Świtkowski Rafał
17. Bagadasarjan Władimir
18. Duszeńko Arkadiusz
19. Dorożała Damian
20. Korba Patryk
21. Pisarczyk Adrian
22. Tabaczyński Paweł

 

Zespół Szkół Samochodowych

V TSa naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych


wych. Zygmunt Zelisko

1. Berenda Damian
2. Broszko Rafał
3. Błoszczyk Piotr
4. Chorastin Andrzej
5. Czja Kryspin
6. Górski Piotr
7. Kosior Andrzej
8. Ksepko Piotr
9. Kiełbasa Krzysztof
10. Legutko Paweł
11. Matujzo Jarosław
12. Marczak Bartłomiej
13. Nadolny Krzysztof
14. Patecki Jacek
15. Rajter Marcin
16. Sidorowicz Marcin
17. Szewczyk Artur
18. Staśkiewicz Michał
19. Stelmasik Jacek
20. Wróbel Łukasz
21. Witucki Hubert
22. Wasilewski Tomasz
23. Żukowski Wojciech
24. Zelek Tomasz
25. Zaczycki Przemysław
26. Drozd Marcin

V TSb naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych


wych. Maria Kubala

1. Bocheński Tomasz
2. Drogi Grzegorz
3. Fabiński Radosław
4. Garbacz Roman
5. Gaworski Mirosław
6. Kanclerz Marcin
7. Kollat Radosław
8. Małodobry Marek
9. Nalewajko Damian
10. Perski Norbert
11. Piec Marcin
12. Rogala Marek
13. Siergiejewicz Grzegorz
14. Schwakopf Łukasz
15. Spirydowicz Krzysztof
16. Struzik Rafał
17. Szlumczyk Przemysław
18. Szyfter Mateusz
19. Włodarczak Bartłomiej
20. Wojnarowski Paweł
21. Wygoda Piotr
22. Zakrzewski Marcin
23. Zwanzig Dariusz

V TM budowa maszyn


wych. Iwona Frankowska

1. Dopierała Paweł
2. Gieburowski Dawid
3. Gil Paweł
4. Kaleta Krzysztof
5. Kaźmierczak Radosław
6. Klepacz Krzysztof
7. Krakowiak Artur
8. Książkiewicz Krzysztof
9. Kubas Sławomir
10. Mierkiewicz Dawid
11. Moryson Paweł
12. Nahaczewski Marcin
13. Pawłowicz Ireneusz
14. Pątek Oktawian
15. Poźniak Rafał
16. Witczak Piotr
17. Winogad Tomasz
18. Wolniak Artur

III TSz naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych

wych. Kazimiera Lubecka

1. Bednarz Robert
2. Blacho Marcin
3. Domińczak Tomasz
4. Galas Krzysztof
5. Grygor Paweł
6. Jakubowski Marek
7. Jamioła Tomasz
8. Janicki Janusz
9. Jaskółka Grzegorz

10. Jędrysiak Stanisław
11. Konwa Grzegorz
12. Krężel Tomasz
13. Kurzawa Dariusz
14. Łuczak Romuald
15. Michałowicz Grzegorz
16. Nietopiel Arkadiusz
17. Olejniczak Radosław
18. Oleśniewicz Bartłomiej
19. Pajdowski Adam
20. Pilarczyk Radosław
21. Stadnik Artur
22. Surowiec Waldemar
23. Staniszewski Paweł
24. Tyrlik Mariusz
25. Wojciechowski Leszek
26. Szymkowiak Mariusz
27. Ziółkowski Adam

III TMz budowa maszyn


wych. Elżbieta Szczepankowska–Pychowska

1. Butycz Rafał
2. Biliński Tomasz
3. Chalecki Piotr
4. Derlatka Rafał
5. Jagiełowicz Przemysław
6. Juchan Tomasz
7. Kusz Marcin
8. Kosicki Roman
9. Korycki Krzysztof
10. Knop Mariusz
11. Kot-Kozłowski Kamil
12. Marcinów Dariusz
13. Osowski Krzysztof
14. Prokopiuk Paweł
15. Precel Grzegorz
16. Przyjemski Krzysztof
17. Różański Piotr
18. Sztanga Tomasz
19. Sitnik Mariusz
20. Wojciechowski Sebastian
21. Paszkowski Marcin
22. Kościuszko Marcin
23. Kowalski Arkadiusz
24. Kostrzewski Waldemar

IV Lz mechanik naprawy maszyn i urządzeń
wych. Wojciech Kudrawczuk


1. Bobek Gracjan
2. Borkowska Justyna
3. Chojnacki Rafał
4. Dąbek Magdalena
5. Graczyk Tomasz
6. Jakubiak Paweł
7. Jankowski Marcin
8. Jastrzębski Łukasz
9. Jurkiewicz Magdalena
10. Kamecki Krzysztof
11. Kamiński Bartosz
12. Kędzia Adrian
13. Krawczyk Krystian
14. Kuczyński Grzegorz
15. Protasiewicz Grzegorz
16. Przytulska Monika
17. Rewaj Andrzej
18. Rudczak Rafał
19. Siergiejewicz Ewa
20. Stelmaczonek Karol
21. Stożek Marek
22. Sułkowski Paweł
23. Tomińska Dorota
24. Walków Krzysztof
25. Warszawska Aneta
26. Wróblewski Marcin
27. Wziątek Justyna
28. Zienkiwicz Waldemar


IV Ls mechanik pojazdów 
samochodowych

wych. Jerzy Zgodziński
1. Andrzejewski Piotr
2. Babiuch Wojciech
3. Cienciała Szymon
4. Gasiewicz Michał
5. Góralczyk Marek
6. Jesiowski Przemysław
7. Jurasik Paweł
8. Kus Mirosław
9. Kasa Arkadiusz
10. Kucharski Daniel
11. Kuchaczyński Piotr
12. Patelski Stanisław
13. Syska Piotr
14. Urbański Wojciech
15. Wyrwa Dominik
16. Zapłata Sobiesław
17. Żurek Piotr

 

 

 

 

Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Beata Proszek

1. Barcik Krzysztof
2. Bajor Łukasz
3. Bartkowiak Paweł
4. Dzik Paweł
5. Graczyk Jarosław
6. Habura Paweł
7. Iwanicki Tomasz
8. Jagodziński Michał
9. Janczak Marcin
10. Kacprzak Krzysztof
11. Lechocki Piotr
12. Mikołajczak Krystian
13. Niezgodzki Krzysztof
14. Najdek Zbigniew
15. Ogonowski Bogusław
16. Olszewski Marcin
17. Pyszczek Piotr
18. Stachowiak Roman
19. Sołowiej Konrad
20. Szewczak Marcin
21. Wieczorek Grzegorz
22. Wodzak Mariusz
23. Wysoczański Damian

 

III B mechanik pojazdów samo-chodowych
wych. Antoni Bieć

1. Antkowiak Artur
2. Dodziak Marcin
3. Długołęcki Tomasz
4. Gawron Krzysztof
5. Gałkowski Rafał
6. Garczyński Krzysztof
7. Kłonowski Tomasz
8. Kołaczyński Marek
9. Kacprzyk Wojciech
10. Krawczyk Marcin
11. Kaczor Krzysztof
12. Kikoła Tomasz
13. Krawczonek Dariusz
14. Madej Dawid
15. Piórczyk Paweł
16. Pacula Radosław
17. Rębas Marek
18. Rozmarynowski Adam
19. Słotwiński Ryszard
20. Tatur Krzysztof
21. Wesołowski Grzegorz
22. Zabawa Daniel
23. Zdebiak Piotr
24. Capiński Tomasz

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Adam Mirkiewicz

1. Bąk Maciej
2. Długosz Sebastian
3. Łuszczyński Przemysław
4. Muńko Andrzej
5. Plitnik Przemysław
6. Poplata Paweł
7. Wentlano Adam
8. Antczak Arkadiusz
9. Bogusz Damian
10. Gąsiorowski Przemysław
11. Gierczak Grzegorz
12. Janus Marcin
13. Mróz Sławomir
14. Cieplak Robert
15. Wojciechowski Tomasz
16. Balcerzak Marcin
17. Fechner Krzysztof
18. Jerzykowski Piotr
19. Litwińczuk Jakub
20. Litwin Marek

 

1998/99

Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urzadzen elektronicznych
wych. Leszek Kowalczuk

1. Bielak Paweł
2. Burny Krzysztof
3. Byczko Marek
4. Dziechciarow Dawid
5. Jemioła Tomasz
6. Kaleta Artur
7. Katafiasz Marek
8. Kazmierczak Marcin
9. Knyspel Mariusz
10. Komolka Marcin
11. Krawczyk Sebastian
12. Lasota Piotr
13. Lubinski Wojciech
14. Łuczak Łukasz
15. Malczak Dawid
16. Mroczkowski Przemysław
17. Nijaki Łukasz
18. Nowakowski Krzysztof
19. Olszewski Grzegorz
20. Pluto Jarosław
21. Popiołek Marcin
22. Radzik Maciej
23. Sadowy Marek
24. Samolej Łukasz
25. Sarul Mariusz
26. Stepien Łukasz
27. Szczur Krzysztof
28. Wawczyniak Łukasz
29. Zawrotniak Paweł

 

IVL2 monter urzadzen elektronicznych
wych. Lucyna Przybylska

1. Baginski Krzysztof
2. Bolechowski Patryk
3. Błażejewski Andrzej
4. Cichosz Dominik
5. Daiksler Tomasz
6. Dubowski Przemysław
7. Gajda Dominik
8. Kazmierski Dariusz
9. Konieczka Daniel
10. Kasprowiak Damian
11. Kearney Dominik
12. Kotowicz Łukasz
13. Krzesinski Mirosław
14. Krzywicka Joanna
15. Lipinski Adam
16. Maciejewski Marek
17. Małkinski Tomasz
18. Markiewicz Jacek
19. Matuszak Mariusz
20. Mazurkiewicz Rafał
21. Piatek Rafał
22. Pietkiewicz Edyta
23. Razny Grzegorz
24. Rozniatowski Leszek
25. Sobów Piotr
26. Sulikowski Maciej
27. Szymanska Katarzyna
28. Tyranowski Krzysztof

Technikum Elektroniczne

Veo1 elektronika ogólna
wych. Alina Klarecka

1. Andrzejewski Adrian
2. Babiarz Jakub
3. Bachorski Sławomir
4. Bełz Daniel
5. Bernaciak Artur
6. Białek Marcin
7. Janicki Waldemar
8. Jerzykowski Tomasz
9. Kolibabka Piotr
10. Kołcz Tomasz
11. Kopecki Stanisław
12. Kowcz Marcin
13. Krakowiak Konrad
14. Kulas Radosław
15. Kulbacki Eliasz
16. Majewski Leszek
17. Manczak Adrian
18. Michalczewski Łukasz
19. Muszynski Radosław
20. Piwko Paweł
21. Samolak Andrzej
22. Sawicki Bartłomiej
23. Skrzypczak Marcin
24. Snopejtis Marcin
25. Tylczynski Radosław
26. Tuminski Emil
27. Wyprzał Roman

 

Veo2 elektronika ogólna
wych. Jan Kanclerz

1. Baranowski Dariusz
2. Bilski Mariusz
3. Dobrzynski Allan
4. Dybas Sobiesław
5. Galik Paweł
6. Kowalewski Przemysław
7. Jania Mariusz
8. Loch Wojciech
9. Łabeda Michał
10. Momot Mirosław
11. Pietkiewicz Lidia
12. Najdek Grzegorz
13. Piwko Piotr
14. Ptak Piotr
15. Puczel Karol|
16. Rak Grzegorz
17. Reimann Tomasz
18. Sroka Stefan
19. Rydzko Paweł
20. Szubert Daniel
21. Smigacz Arkadiusz
22. Tabaczuk Adam
23. Topolan Daniel
24. Waskowicz Michał
25. Wozniak Arkadiusz
26. Wrzeszcz Paweł
27. Zegzuła Marcin
28. Ziółkowski Lukasz
29. Cyczkowski Eugeniusz

 

Veo3 elektronika ogólna
wych. Elżbieta Wożniak

1. Basior Grzegorz
2. Busse Ernest
3. Dziewiaty Damian
4. Dziurla Oskar
5. Górnacz Arkadiusz
6. Goraczkowski Krzysztof
7. Gwiazda Karol
8. Horbol Włodzimierz
9. Jackowski Marcin
10. Jedrzejczyk Robert
11. Kaczmarek Stanisław
12. Kasperski Paweł
13. Ki>uk Mariusz
14. Krawiec Adam
15. Kulwanowski Marcin
16. Lepek Wojciech
17. Nowak Dariusz
18. Nowak Paweł
19. Obłój Mariusz
20. Pachela Łukasz
21. Pyzdrowski Krzysztof
22. Radwanis Marcin
23. Stachowiak Sebastian
24. Synowiec Andrzej
25. Sleziuk Robert
26. Szczesniak Paweł
27. Walkowiak Tomasz
28. Warszawa Mariusz
29. Zajac Krzysztof
30. Cołynski Jarosław

 

Vsk1 systemy komputerowe
wych. Grażyna Strzelecka

1. Apolinarski Tomasz
2. Filipiak Andrzej
3. Guzikow Ewelina
4. Heyduk Sławomir
5. Jarzynski Piotr
6. Jedrzejowski Jacek
7. Karbownik Jakub
8. Knefel Justyna
9. Konik Anna
10. Konopski Marcin
11. Kubacki Dariusz
12. Kubalinski Michał
13. Kulikowski Damian
14. Majdanski Wojciech
15. Moczulski Piotr
16. Modrow Rafał
17. Malenczak Mariusz|
18. Paliswiat Bartosz
19. Piotrowski Krzysztof
20. Popiół Radosław
21. Przybylski Filip
22. Radczyc Dorota|
23. Sołtysik Mariusz
24. Stencel Grzegorz
25. Szer Grzegorz
26. Tabor Piotr
27. Tokarski Maciej
28. Walicki Paweł
29. Wojtas Tomasz
30. Wróbel Andrzej
31. Zabłocki Daniel
32. Curak Jakub

 

Vsk2 systemy komputerowe
wych. Artur Gewerth

1. Barszczewski Rafał
2. Borek Rafał
3. Dabrowa Marcin
4. Duber Michał
5. Faber Marcin
6. Garczynski Grzegorz
7. Gierczynski Dawid
8. Hac Paweł
9. Jarmolinski Grzegorz
10. Jarosz Daniel
11. Kapitaniak Krzysztof
12. Mackowiak Maciej
13. Marcinkiewicz Damian
14. Matuszczak Marek
15. Michałowski Jarosław
16. Opalinski Marek
17. Pacek Andrzej
18. Pawlak Sebastian
19. Pustkowiak Krzysztof
20. Rapicki Adam
21. Ryman Jerzy
22. Sandaj Piotr
23. Smidoda Tomasz
25. Wacko Jarosław
26. Wajman Maciej
27. Wawryków Daniel
28. Witkowski Marcin
29. Wołczynski Kamil

 

Vsk3 systemy komputerowe
wych. Arleta Wyrwa

1. Andrzejewski Łukasz
2. Bobrowski Łukasz
3. Durkowiak Piotr
4. Gaszyna Łukasz
5. Grzesinski Tomasz
6. Kolibarczyk Marek
7. Kancelarczyk Dariusz
8. Kłopotowski Artur
9. Komar Grzegorz
10. Krupa Marcin
11. Kulczyk Marek
12. Kusznir Radon
13. Ludwiniak Marcin
14. Miłaszewski Paweł
15. Szakiel Sławomir
16. Szczyrbak Piotr
17. Trafny Przemysław
18. Tuszewski Dawid
19. Walczak Wojciech
20. Wanatko Robert
21. Wawrzynowski Tomasz
22. Wdowikowski Paweł
23. Cygadło Przemysław

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIz3 - monter elektronik
wych. Maria Pustkowiak

1. Belica Daniel
2. Blum Łukasz
3. Chrzescijanski Sebastian
4. Czajkowski Grzegorz
5. Gola Sebasrian
6. Grabowski Adrian
7. Herdzik Sebastian
8. Janiszewski Sebastian
9. Kadłubowski Mariusz
10. Kardasz Jarosław
11. Komel Krzysztof
12. Koselnik Arkadiusz
13. Kowalczyk Piotr
14. Łaska Kamil
15. Łeski Piotr
16. Mielcarek Paweł
17. Pawlik Marcin
18. Piatek Łukasz
19. Simachi Krzysztof
20. Zaraza Sebastian

 

IIIz1 - monter elektronik
wych. . Zygmunt Wozniak

1. Blandzi Marcin
2. Bohdanowicz Krzysztof
3. Boski Mikołaj
4. Buldyk Sebastian
5. Buła Arkadiusz
6. Cieciera Michał
7. Dubowicz Krzysztof
8. Eulenfeld Rafał
9. Gruszczynski Bartosz
10. Jełowicki Jarosław
11. Korycki Mariusz
12. Lipski Marcin
13. Loks Daniel
14. Matuła Tomasz
15. Olewicz Artur
16. Olkiewicz Marcin
17. Pawlik Grzegorz
18. Ratajczak Marcin
19. Szymkowiak Paweł
20. Turemka Grzegorz
21. Wilczynski Łukasz
22. Witkowski Jarosław

 

IIIz 2 - monter elektronik
wych. . Kazimierz Fediów

1. Cencura Krzysztof
2. Chuchla Wojciech
3. Czerniejewski Piotr
4. Dabrowski Adrian
5. Grabowski Arkadiusz
6. Grabowski Mariusz
7. Jaskólski Krzysztof
8. Krupski Łukasz
9. Ratajczak Marcin
10. Różanski Mariusz
11. Sobolewski Piotr
12. Stefanski Mariusz
13. Wojciechowski Sławomir
14. Zarówny Łukasz
15. Cmuda Przemysław
16. Rekawek Łukasz
17. Maliszewski Mariusz

 

Zespół Szkół Samochodowych

IV Lz mechanik naprawy maszyn i urządzeń
wych. Kazimierz Jakubowski


1.Bandosz Dawid
2.Bednarek Robert
3.Buczkowski Adrian
4.Charytoniuk Tomasz
5.Ciupik Damian
6.Dudlej Krzysztof
7.Fizela Paweł
8.Halek Tomasz
9.Inglot Artur
10.Kasprzak Grzegorz
11.Kublik Maciej
12.Kaniewski Sebastian
13.Łozowski Łukasz
14.Maćkowiak Jarosław
15.Nerkowski Łukasz
16.Pietrucin Paweł
17.Tomaszewicz Dariusz
18.Wekwert Wojciech
19.Wróbel Michał

V TM budowa maszyn
wych. Mirella KurekKaźmierczyk


1.Buda Grzegorz
2.Cholecki Maciej
3.Dąbrowski Jarosław
4.Duc Paweł
5.Dybowski Dawid
6.Frąckowiak Paweł
7.Futyma Rafał
8.Gandecki Przemysław
9.Grzesiuk Marek
10.Kolan Wojciech
11.Kozłowski Szymon
12.Krzemieniecki Adrian
13.Łoziński Łukasz
14.Madejski Przemysław
15.Osiński Radosław
16.Pomyło Jacek
17.Pawlik Marcin
18.Sieminiak Henryk
19.Stankiewicz Radosław
20.ścipniak Łukasz
21.Witczak Dariusz
22.Zajdel Paweł

III TSz naprawa i eksploatacja
poj. samochodowych/budowa maszyn
wych. Maria Szczepaniak / Iwona Kania


1.Czerkawski Wojciech
2.Charczuk Grzegorz
3.Kuś Robert
4.Kaczmarek Bartosz
5.Kozak Tomasz
6.Lubicz Robert
7.Łuczak Rafał
8.Mielczarek Jacek
9.Marszałek Hubert
10.Niemczyk Robert
11.Pilipiec Michał
12.Poźniak Sławomir
13.Ratuszy Tomasz
14.Strok Krzysztof
15.Sokół Marcin
16.Tański Krzysztof
17.Tomys Marek
18. Bogaczyk Tomasz
19.Bakowiec Piotr
20.Kienda Artur
21.Majdański Aleksander
22.Miłek Marcin
23.Nowakowski Marcin
24.Piątek Bartłomiej
25.Lewandowski Tomasz
V TS a naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych
wych. Janina Steliga


1.Baworowski Artur
2.Bławuciak Adam
3.Chrześcijański Grzegorz
4.Fabisiak Robert
5.Góral Gracjan
6.Jesionowski Grzegorz
7.Kołłątaj Krzysztof
8.Kłosek Roman
9.Kaszuba Marcin
10.Luck Dominik
11.Mulica Piotr
12.Matusiak Marian
13.Mososzewski Mirosław
14.Miczek Damian
15.Nadoń Marcin
16.Olejniczak Paweł
17.Rolkowowski Tomasz
18.Rusak Tomasz
19.Sypniewski Jarosław
20.Warcaba Dawid
21.Zadwórny Marcin
22.Zygalski Rafał

V TS b naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych
wych. Anna Kudrawczuk


1.Bambrowicz Krzysztof
2.Baranek Mariusz
3.Bieżański Bartłomiej
4.Bohdanowicz Dawid
5.Ciszewski Jacek
6.Czernicki Filip
7.Foksiński Marek
8.Gajdamowicz Daniel
9.Hołyś Tomasz
10.Jaworski Jacek
11.Jurowaty Daniel
12.Kalemba Łukasz
13.Korbik Dawid
14.Korczyński Paweł
15.Książek Rafał
16.Lasota Tomasz
17.Maciejewski Michał
18.Michałowski Grzegorz
19.Milczarkiewicz Marek
20.Mroziński Roman
21.Solski Damian
22.Szczepański Rafał
23.Stępień Piotr
24.Tkacz Michał
25.Węzowski Andrzej
26.Wilk Jan
27.Witek Bartosz
28.Zacharkiewicz Mariusz

IV L s mechanik pojazdów
samochodowych
wych. Zbigniew Lutycz


1.Baranowski Łukasz
2.Bescel Bartosz
3.Błocki Marcin
4.Ciechanowicz Jacek
5.Dmowski Tomasz
6.Dobrychłop Łukasz
7.Dutkiewicz Wojciech
8.Gawarecki Grzegorz
9.Karczmarz Krzysztof
10.Kierul Szymon
11.Krutelewicz Maciej
12.Kubasiński Łukasz
13.Kula Cezary
14.Kusiak Marcin
15.Lipka Krzysztof
16.Lisek Janusz
17.Musielak Patryk
18.Nowotny Krzysztof
19.Rudkowski Michał
20.Rybczyński Krystian

Zespół Szkół Zawodowych

III A mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stefan Haniewicz

1. Augustyn Piotr
2. Cykowski Artur
3. Chmielewski Leszek
4. Einbacher Marek
5. Kaczmarek Grzegorz
6. Karwalajtys Mariusz
7. Kocaj Marcin
8. Kordek Marek
9. Kuryło Krystian
10. Marchlewski Sebastian
11. Mierzwiak Tomasz
12. Nagała Sebastian
13. Nowak Maciej
14. Posłuszny Dariusz
15. Radom Jan
16. Rydzewski Tomasz
17. Siepiora Rafał
18. Sobik Tomasz
19. Szymkowiak Rafał
20. Sikorski Michał
21. Sós Grzegorz
22. Stawanski Marcin
23. Walkowiak Tomasz
24. Głowacki Tomasz
25. Nitschke Dariusz
26. Kedzior Arkadiusz

III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Jacek Kaczmarek

1. Buszkiewicz Leszek
2. Czapla Wojciech
3. Grzybowski Krzysztof
4. Hlebik Paweł
5. Jankowski Paweł
6. Kaminski Maciej
7. Kuncewicz Tomasz
8. Kiejda Łukasz
9. Luczek Mariusz
10. Legutko Marek
11. Łachowski Sebastian
12. Łabuda Maciej
13. Misakiewicz Łukasz
14. Misztal Adam
15. Olszak Damian
16. Oparski Krzysztof
17. Orłowski Paweł
18. Pochylski Bartosz
19. Piatek Rafał
20. Równicki Karol
21. Rozmarynowski Grzegorz
22. Raszczuk Damian
23. Stec Mariusz
24. Soroczynski Grzegorz
25. Społo Dawid
26. Wojtaszek Marcin
27. Zwolinski Marcin

 

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Elżbieta Kwiatkowska

1. Hubryj Krzysztof
2. Kula Rafał
3. Niechcielski Piotr
4. Rybak Józef
5. Strytynski Jarosław
6. Szpak Jarosław
7. Skotarczak Łukasz
8. Waskiewicz Krzysztof
9. Boduch Łukasz
10. Czestkowski Adam
11. Hybner Zbigniew
12. Majdacki Mariusz
13. Micał Krzysztof
14. Prendki Grzegorz
15. Zawadzki Grzegorz
16. Drozdek Andrzej
17. Fratczak Mariusz
18. Jabłecki Krzysztof
19. Kancik Mariusz
20. Martyniak Krystian
21. Sakowski Piotr
22. Tomkowicz Michał
23. Wleciał Krzysztof

 

III D mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
wych. Lech Wziatek

1. Aleszczyk Wojciech
2. Boryka Dawid
3. Czajka Michał
4. Figas Tomasz
5. Grodzki Tomasz
6. Grzesiewicz Krzysztof
7. Hondzio Wojciech
8. Jagielik Marek
9. Karaskiewicz Łukasz
10. Kasprzyk Krzysztof
11. Kozinoga Łukasz
12. Kubala Jacek
13. Łecki Łukasz
14. Mierkiewicz Janusz
15. Mocek Grzegorz
16. Muszynski Mariusz
17. Nowicki Maciej
18. Olszewski Dawid
19. Patapczyk Marek
20. Salejko Krzysztof
21. Siewruk Małgorzata
22. Swiniarek Marcin
23. Terlecki Jakub
24. Walicki Przemysław
25. Zastrowska Marta
26. Zmysłowski Piotr
27. Zubryk Dariusz

 

III E operator obrabiarek skrawających
wych. Elżbieta Szczepankowska-Pychowska

1. Bnkunski Marek
2. Chałupczynski Marcin
3. Drabicki Radosław
4. Fabisiak Dariusz
5. Filipiak Patryk
6. Grzywacz Przemysław
7. Kmiecik Łukasz
8. Lmiesz Przemysław
9. Rzymski Dawid|
10. Gnach Adam
11. Topolski Łukasz
12. Włodkowski Marcin
13. Wilinski Marcin
14. Hardel Sebastian
15. Pniewski Mariusz
16. Kwiatkowski Tomasz

 


hubert
Ostatnio zmodyfikowany: 2015-12-02 21:44:25

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick Europe
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK Europe porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

SECO/WARWICK jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Grupa Seco/Warwick to 7 spółek na 4 kontynentach z klientami w 70 krajach. Firma dostarcza supernowoczesne urządzenia do obróbki cieplnej dla firm w następujących branżach: motoryzacyjnej, samolotowej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium. Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy