ul. Staszica 2,
65-175 Zielona Góra
tel. (068) 452-51-00

e-mail: sekretariat@zseis.zgora.pl

1969/70

Technikum Elektryczne

VA pomiary przemysłowe i automatyka
wych. Mieczysław Trąd
1. Banaszak Jerzy
2. Chochół Zbigniew
3. Danielak Eugeniusz
4. Dąbrowski Piotr
5. Filipowicz Zdzisław
6. Gajny Jarosław
7. Kacprzak Marianna
8. Kolasa Zbigniew
9. Kowala Krzysztof
10. Kowalczyk Bo>ena
11. Kowalczyk Zbigniew
12. Kozak Jerzy
13. Łazaruk Bogdan
14. Machnik Danuta
15. Majgier Zenon
16. Misiewicz Danuta
17. Mroczek Maria
18. Pawłowski Eugeniusz
19. Piotrowski Zbigniew
20. Rajchowicz El>bieta
21. Sieciechowicz Andrzej
22. Sikora Marek
23. Szulczewski Franciszek
24. Szylko Kazimierz
25. Szymański Janusz
26. Szymański Leszek
27. Szymański Waldemar
28. Witkowski Jerzy
29. Ziółkowski Andrzej

VR radiotechnika i telewizja
wych. Franciszek Biegowski
1. Borkowicz Zbigniew
2. Golczak Bernard
3. Korcz Waldemar
4. Karwowska Aniela
5. Kondek Kazimierz
6. Kostrzewa Józef
7. Krzyżosiak Zbigniew
8. Kudliński Piotr
9. Lewandowski Bogumił
10. Lew Jerzy
11. Maciejewski Zygmunt
12. Malinowska Urszula
13. Mielcarek Mirosław
14. Mikucki Bogusław
15. Ochocki Zbigniew
16. Olejniczak Ryszard
17. Palczyński Andrzej
18. Paluch Stanisław
19. Perkowski Grzegorz
20. Pierzgalski Wojciech
21. Rusakiewicz Lech
22. Sak Tadeusz
23. Sarbicki Jerzy
24. Skulska Renanta
25. Sochala Wiesław
26. Stankiewicz Tadeusz
27. Sułek Zdzisław
28. Tomaszewski Wojciech
29. Utrata Piotr
30. Wisniewski Zygmunt
31. Worobiec Jan
32. Zieliński Grzegorz
33. Żemajtus Zbigniew

VE elektromechanika
wych. Krystyna Bursztyńska
1. Ber Zbigniew
2. Blech Ryszard
3. Cybertowicz Bogdan
4. Dec Jan
5. Fleischer Ryszard
6. Guzikow Janusz
7. Gyza Eugeniusz
8. Kielar Czesław
9. Kopczynski Lech
10. Kotowska Krystyna
11. Krajewski Kazimierz
12. Kulikowski Jan
13. Kurasz Janusz
14. Kuźniak Józef
15. Kupisz Grzegorz
16. Łukaszewicz Antoni
17. Makarewicz Franciszek
18. Merdas Zdzisław
19. Mickiewicz Zdzisław
20. Nyckowiak Marian
21. Okinczyc Jarosław
22. Perucki Janusz
23. Perucki Leszek
24. Pracki Jan
25. Siadul Stanisław
26. Szymczyk Czesław
27. Szymczak Henryk
28. Topczewski Ksawery
29. Trojonowski Ksawery
30. Wronowski Wiesław
31. Wróblewski Zdzisław
32. Zawadzki Andrzej
33. Żaczkiewicz Kazimierz

 

VT teletechnika łączeniowa
wych. Bogdan Gaziński
1. Bitka Jan
2. Czechowski Eugeniusz
3. Czekalski Stanisław
4. Gliński Ryszard
5. Goryczko Tadeusz
6. Grzyb Lech
7. Jarecki Marian
8. Kaluba Włodzimierz
9. Kamiński Marek
10. Kimsztacz Romuald
11. Lintmajer Ryszard
12. Makowski Andrzej
13. Nietman Lech
14. Ruciński Leszek
15. Smerczyński Zdzisław
16. Snarski Tadeusz
17. Sowiński Henryk
18. Szymański Zenon
19. Truchel Ryszard
20. Wołoszyn Sławomir
21. Wołyniec Wiesław
22. Zabłocki Edward
23. Żaba Anna

Technikum Mechaniczne

wych. Michał Połczyński
1. Bałut Jerzy
2. Bednarzak Włodzimierz
3. Bohdan Walenty
4. Borkowski Ryszard
5. Byczkowicz Zbigniew
6. Chalecki Józef
7. Górniak Krzysztof
8. Gryc Zdzisław
9. Hajdul Jan
10. Huczek Ryszard
11. Hulboj Zbigniew
12. Kasprzak Andrzej
13. Klusek Edward
14. Kocik Ryszard

 
15. Kowalski Wiesław
16. Kosciuszek Mirosław
17. Kremer Feliks
18. Magdzicki Jan
19. Mazurkiewicz Kazimierz
20. Piętyszek Michał
21. Pilitowski Adam
22. Rowiński Mirosław
23. Rudczak Waldemar
24. Sławiński Tadeusz
25. Stanek Janusz
26. Sobczyk Ryszard
27. Trzeciak Mirosław
28. Ważny Ryszard
29. Wolniewicz Ryszard

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A ślusarz
wych. Zuzanna Szczegóła
1. Bartoszewicz Mieczysław
2. Borkowski Zygmunt
3. Bowej Stanisław
4. Gancarz Eugeniusz
5. Hapat Zdzisław
6. Kosieliński Janusz
7. Lachowicz Zbigniew
8. Mazur Czesław
9. Maroniak Roman
10. Potapczyk Jerzy
11. Potapczyk Adam
12. Spychaj Krzysztof
13. Superson Wiesław
14. Szaliński Jan
15. Waszak Tadeusz
16. Wójcik Zbigniew
17. Zmłecki Czesław
18. Dobrychłop Eugeniusz
19. Szpak Jerzy
20. Kroll Krzysztof
21. Lejszteon Andrzej
22. Krzyżanowski Marian
23. Bolach Edmund
24. Jaszczykowska Julia
25. Krug Andrzej
26. Kubiak Cezary
27. Lewandowska Barbara
28. Łysiak Maria
29. Mikuła Irena
30. Niedźwiecka Elżbieta
31. Waldman Andrzej
32. Kazimierczak Aleksandra
33. Ambroż Bogdan
34. Nawrocki Ryszard
35. Pachla Ryszard
36. Konieczyk Krystyna
37. Kuriański Stanisław
38. Pożczyński Leszek
39. Zając Leszek
40. Maranek Maciej
41. Grodecki Ryszard

III C mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stanisław Złakowski
1. Borkowski Ryszard
2. Cieciński Kazimierz
3. Balecki Stanisław
4. Dybicz Stanisław
5. Gadek Henryk
6. Gawron Stanisław
7. Grymowicz Leon
8. Guzowski Zbigniew
9. Henclewski Ryszard
10. Jarocki Kazimierz
11. Jędrych Władysław
12. Jurczenia Piotr
13. Kaczor Ryszard
14. Kużkiewicz Kazimierz
15. Krawczyszyn Zbigniew
16. Lepek Andrzej
17. Macur Tadeusz

III B tokarz – frezer
wych. Wincenty Czerniawski
1. Adamczewski Henryk
2. Biskup Tadeusz
3. Bronicki Kazimierz
4. Dziemidowicz Jan
5. Górnicki Antoni
6. Hordyniec Henryk
7. Ingielewicz Janusz
8. Kaczmarczyk Tadeusz
9. Kaltur Wojciech
10. Karliński Jerzy
11. Kozłowski Stanisław
12. Mięsiak Edward
13. Michniewicz Kazimierz
14. Paruszewski Tadeusz
15. Piątek Stefan
16. Pryputniewicz Bogdan
17. Siewko Zenon
18. Siwicki Romuald
19. Skałka Renatus
20. Sobierajski Jerzy
21. Tomaszewski Antoni
22. Trzeciak Czesław
23. Wygnaniec Edward
24. Zalubowski Władysław
25. Wachowski Ryszard
26. Rusek Waldemar
27. Skóra Eugeniusz
28. Ratakczak Henryk
29. Kondrat Bolesław
30. Niedzwiedz Jerzy
35. Chocaj Zenon
36. Cierpiała Tadeusz
37. Kurpiel Jan
38. Ławecka Teresa
39. Marczenia Stanisław
40. Papińska Irena
41. Stępień Andrzej
42. Maciejewska Stefania
43. Zelczak Mieczysław
44. Rybiszewska Stanisława
45. Litwin Eugeniusz


18. Małek Jan
19. Mikołajczyk Józef
20. Olejniczak Wiesław
21. Okleńko Tadeusz
22. Polikowski Henryk
23. Pietrzak Jan
24. Przewłocki Mieczysław
25. Ryk Stefan
26. Rzadkowski Lesław
27. Siwicki Ryszard
28. Walas Tadeusz
29. Vogel Janusz
30. Ziółkowski Ryszard
31. Zborowski Wiktor
32. Chojna Jan
33. Cwojda Grzegorz
34. Notka Michał
35. Mirosław Mieczysław

1970/71
Technikum Elektryczne

VA pomiary przemysłowe i automatyka
wych. Ryszard Pawłowski
1. Borowiec Zbigniew
2. Cyrok Marek
3. Chmielewski Ryszard
4. Czajkowski Władysław
5. Dobrowolski Henryk
6. Dobrzyński Janusz
7. Drecki Maciej
8. Filipiak Jacek
9. Gajewski Andrzej
10. Gaweł Zbigniew
11. Górnicka Elżbieta
12. Gościński Ryszard
13. Grześkowiak Sylwester
14. Jakuszak Maciej
15. Jankowska Izabela
16. Jaźwińska Ewa
17. Jastrzębski Zbigniew
18. Kania Teresa
19. Karaś Zbigniew
20. Konieczny Mirosław
21. Kracewicz Marian
22. Kremens Zdzisław
23. Lewczuk Leszek
24. Motylska Danuta
25. Mroczek Piotr
26. Nau Zbigniew
27. Pakosz Zenon
28. Pilecki Jerzy
29. Piotrowska Lila
30. Raupis Janusz
31. Rudziński Wiesław
32. Sak Andrzej
33. Springer Krzysztof
34. Szkatulski Andrzej
35. Szpinek Krzysztof
36. Wrotniewski Krystian
37. Zalewski Ryszard
38. Żukowska Małgorzata

VT teletransmisja
wych. Bożena Kurkiewicz
1. Adamski Bogusław
2. Balicki Marian
3. Cienkosz Jerzy
4. Czajka Lech
5. Dobek Jerzy
6. Fediów Kazimierz
7. Gruszczyński Henryk
8. Grygiel Wojciech
9. Herrmann Jerzy
10. Kaczmarek Stanisław
11. Kucharski Jerzy
12. Kużel Tadeusz
13. Łazarów Lech
14. Mroczkowski Jarosław
15. Niezgodzki Ryszard
16. Ordon Jan
17. Paszkiewicz Andrzej
18. Rzepa Jan
19. Sępski Ryszard
20. Silski Jerzy
21. Szymkowiak Ryszard
22. Tatarski Janusz
23. Traczewski Ryszard

VE elektromechanika
wych. Czesław Jasionowski
1. Borychowski Jan
2. Bratkowski Zbigniew
3. Bronka Zbigniew
4. Butrymowicz Czesław
5. Czyż Adam
6. Holz Roman
7. Jagowski Bernard
8. Kłosowski Tadeusz
9. Kogut Leopold
10. Kostrzewski Mieczysław
11. Król Janusz
12. Kruchlik Alfred
13. Kwak Janusz
14. Lara Zdzisław
15. Łazowy Krzysztof
16. Motyczka Jan
17. Osuch Lech
18. Perchaluk Zbigniew
19. Przybylski Ryszard
20. Raduła Bogusław
21. Rydziko Ryszard
22. Sałaciński Lech
23. Sosiński Adam
24. Szymański Antoni
25. Światlak Mirosław
26. Świeczkowski Ryszard
27. Wachowicz Lech
28. Walas Zbigniew
29. Wogralik Jerzy
30. Wojciechowski Andrzej

VR radiotechnika i telewizja
wych. Andrzej Wdowiński
1. Borski Aleksander
2. Bukowiecki Zbigniew
3. Chmielewski Olgierd
4. Dzieran Eugeniusz
5. Grad Krzysztof
6. Jasiewicz Wanda
7. Kałek Janusz
8. Kobylarek Irena
9. Kobylarek Andrzej
10. Kubisiak Dorota
11. Kowalewski Jan
12. Kowalska Janina
13. Łuczkiewicz Jerzy
14. Modlińska Zofia
15. Ostrowski Jerzy
16. Oziewicz Paweł
17. Polowczyk Jerzy
18. Pałągiewicz Wiesław
19. Prorok Krzysztof
20. Raczyński Jan
21. Rudzki Jan
22. Rutyna Zdzisław
23. Sikora Henryk
24. Śmieszalski Krzysztof
25. Sokołowski Daniel
26. Strykowska Halina
27. Szczepaniak Marian
28. Szewczuk Aleksander
29. Wojsław Jerzy
30. Wróbel Jerzy
31. Zaremba Zzygmunt
32. Zapłacka Danuta
33. Zawadzki Zygmunt
34. Żeberska Ewa

Technikum Mechaniczne

wych. Jerzy Zgodziński
1. Appelbaum Michał
2. Buganik Józef
3. Czernicki Czesław
4. Dąbrowski Ryszard
5. Dębicki Zbigniew
6. Drelczuk Krzysztof
7. Gaworski Andrzej
8. Grabas Józef
9. Jędrzejowski Tadeusz
10. Kaczmarek Zdzisław
11. Konefał Lech
12. Konieczny Czesław
13. Kopczyński Lech
14. Krochta Władysław

 
15. Kurpisz Benedykt
16. Lewandowski Jerzy
17. Łuczak Grzegorz
18. Michalak Grzegorz
19. Nawrocki Wiesław
20. Pacek Ryszard
21. Pielech Stanisław
22. Piotrowski Jerzy
23. Rudnicki Zbigniew
24. Sławiński Zdzisław
25. Sygnarski Antoni
26. Szmyt Jerzy
27. Szymkowiak Jerzy
28. Tymiński Ryszard
29. Zamiatała Kazimierz
30. Zieliński Marian

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A ślusarz
wych.Zofia Kotkowska
1. Chalecki Mieczysław
2. Chmielarczyk Wanda
3. Grochowska Ewa
4. Gwizdała Andrzej
5. Konieczna Bożena
6. Kończak Maria
7. Milczanowski Stanisław
8. Marczenia Helena
9. Mucha Lucyna
10. Naściuk Jadwiga
11. Popiel Janusz
12. Pich Janusz
13. Siwińska Danuta
14. Schwengler Zdzisław
15. Soboń Janina
16. Strużyński Kazimierz
17. Sielicki Edmund
18. Szkudlarek Władysław
19. Szałucki Zbigniew
20. Waszkiewicz Irena
21. Zegzuła Adam
22. Świątek Zenon

III C tokarz
wych. Danuta Łakomska
1. Gałat Szczepan
2. Ciołek Irena
3. Choiński Eugeniusz
4. Dziemidowicz Zofia
5. Jaworska Irena
6. Kozikowski Stanisław
7. Obara Michał
8. Ogiejko Grzegorz
9. Olechnowicz Stanisław
10. Podborączyńska Wanda
11. Piwowar Krystyna
12. Pijacka Irena
13. Wiśniewski Tomaz
14. Witkowski Ryszard
15. Szymczak Andrzej
16. Zargiel Krystyna
17. Kobylarek Zefiryna
18. Gut Konstanty
19. Czyczyła Lidia
20. Wieczorek Grzegorz
21. Winkler Jadwiga
22. Kadela Jan
23. Jeż Bogusław

III F mechanik pojazdów
samochodowych
wych. Stanisław Złakowski
1. Augustyniak Lech
2. Biasłas Józef
3. Białecki Jan
4. Borzęcki Marek
5. Śluta Witold
6. Drozdek Waldemar
7. Duszyński Bogdan
8. Dąbrowicz Zbigniew
9. Gorzelak Jan
10. Grochowski Marek
11. Grzybek Antoni
12. Jackiewicz Kazimierz
13. Jagoda Andrzej
14. Jakubowski Roman
15. Jeżykowski Stanisław
16. Juszczak Zdzisław
17. Kędzior Michał
18. Kędra Ryszard
19. Kietliński Ludwik
20. Kiliań Henryk
21. Kret Arkadiusz
22. Kosmowski Marek
23. Kulwanowski Kazimierz
24. Kusak Lech
25. Kita Lech
26. Łybacki Czesław
27. Nejmański Piotr
28. Nowik Ryszard
29. Nowakowski Zbigniew
30. Nowak Andrzej
31. Ostrowski Władysław
32. Piechotta Eugeniusz
33. Rozkrut Jan
34. Skrzypczak Włodzimierz
35. Śliwiński Henryk
36. Świątek Bogdan
37. Szmecht Lech
38. Szymański Kazimierz
39. Szymkowiak Andrzej
40. Usewicz Henryk
41. Wieczorek Andrzej

III E frezer – szlifierz
wych. Ewa Banaszak
1. Bojarski Henryk
2. Błocki Edward
3. Bołzan Jan
4. Ciuk Włodzimierz
5. Iwanicki Jerzy
6. Kacperek Piotr
7. Krystians Zenon
8. Oszczyk Grażyna

 

9. Piotrowski Zbigniew
10. Spaczyński Wiesław
11. Stelmaszczyk Zbigniew
12. Waszak Krzysztof
13. Wlekły Grzegorz
14. Kube Janina
15. Knurek Teresa
16. Torba Regina
17. Dudzińska Krystyna
18. Hryniewicz Jerzy
19. Jakubowski Jan
20. Metych Andrzej
21. Moroniak Grażyna
22. Nowicka Zofia
23. Pasznicka Wanda
24. Smuśkiewicz Renata
25. Stachowski Antoni

III B ślusarz
wych. Tadeusz Kisielewicz
1. Bowej Kazimiarz
2. Chełminiak Eugeniusz
3. Dzikowicz Józef
4. Frątczak Kazimierz
5. Hajłasz Franciszek
6. Kaczmarek Paweł
7. Kasprzak Łucjan
8. Kociański Marian
9. Kurek Włodzimierz
10. Krzesiński Eugeniusz
11. Lisowski Tadeusz
12. Łoś Lech
13. Małecki Adam
14. Matkowski Czesław
15. Młoduchowski Zbigniew
16. Perun Stefan
17. Sidor Stanisław
18. Sznajder Antoni
19. Tomaszewski Józef
20. Turczyn Józef
21. Warcholiński Jan
22. Wróblewski Józef
23. Wirowski Roman
24. Wolny Mieczysław
25. Zapotoczny Józef
26. Żywień Zbigniew
27. Rozwora Ryszard

III D tokarz
wych. Krystyna Dalbor
1. Antoszczyszyn Henryk
2. Bielski Leszek
3. Droszczak Tadeusz
4. Górny Edmund
5. Kaczmarek Ireneusz
6. Krasowski Zenon
7. Kwiatkowski Witold
8. Pankiewicz Stanisław
9. Sienkiewicz Jan
10. Stefańczak Bernard
11. Szmigiel Jan
12. Sobów Henryk
13. Kaczkan Andrzej
14. Wojtkowiak Grzegorz
15. Wanatko Roman
16. Wimońć Tadeusz
17. Posalczyk Tadeusz
18. Stępniak Maria
19. Matysik Irena
20. Pasińska Elżbieta
21. Gauza Elżbieta
22. Kalarus Grażyna
23. Nieradka Ryszard
24. Wróblewski Piotr
25. Kużniczow Jacek

III E frezer – szlifierz
wych. Maria Jadaś
1. Badach Urszula
2. Biel Jadwiga
3. Garmolita Irena
4. Kasprzak Teresa
5. Kaszczyk Henryk
6. Królak Janusz
7. Milanowska Eleonora
8. Musiał Teresa
9. Pańtak Genowefa
10. Polar Jan
11. Sroga Romualda
12. Suszyńska Elżbieta
13. Urbańska Elżbieta
14. Kacała Krystyna
15. Chropowicki Roman
16. Jagiełło Jerzy
17. Jankowiak Danuta
18. Karlińska Irena
19. Kobyłko Grażyna
20. Nowicki Józef
21. Orłowska Urszula
22. Ryczkowski Kazimierz
23. Sadowska Ewa
24. Skomarowska Irena
25. Taberski Wiesław
26. Wielesiuk Kazimierz
27. Ziemiańska Alfreda

1971/72

Technikum Elektryczne

VA elektryczna i elektroniczna
automatyka przemysłowa

wych. Gabriel Meliński
1. Barański Henryk
2. Borowska Leokadia
3. Danilewicz Wacław
4. Dziubiński Jerzy
5. Elbanowski Waldemar
6. Gajda Teresa
7. Golczak Ryszard
8. Jonas Alfred
9. Kandybo Janusz
10. Kempa Ewa
11. Koprowicz Eugeniusz
12. Kramski Ryszard
13. Krzywicki Michał
14. Kupajski Leszek
15. Lenica Andrzej
16. Lewicki Zbigniew
17. Nowoszyński Henryk
18. Olejniczak Irena
19. Ostrowska Anna
20. Pakuła Piotr
21. Pierzchlewicz Eugeniusz
22. Przybylska Grażyna
23. Rutkowska Helena
24. Rychły Tadeusz
25. Sawicka Regina
26. Sójka Bogdan
27. Stefanowicz Bogdan
28. Stuczyńska Anna
29. Tarłowska Teresa
30. Wiatrak Danuta
31. Zieliński Ryszard
32. Żeliszak Grażyna
33. Żółciak Krzysztof

VR radiotechnika i telewizja
wych. Jadwiga Dąbrowska

1. Adamowski Paweł
2. Adrynowski Bogdan
3. Balak Genowefa
4. Bielerzewski Mieczysław
5. Borkowska Maria
6. Borucki Ludwik
7. Borzdyński Andrzej
8. Chodor Zofia
9. Czyczyła Lidia
10. Ćwiklińska Bożena
11. Dylewski Wiesław
12. Fleszer Stanisław
13. Hoeft Mirosława
14. Janowski Jan
15. Jarząbek Józefa
16. Komorowska Elżbieta
17. Królikowski Czesław
18. Lenczyńska Krystyna

VM miernictwo elektryczne
i elektroniczne
wych. Bartłomiej Strzelecki

1. Baranowski Leszek
2. Boharewicz Ryszard
3. Borowczyk Alfred
4. Butlak Zygmunt
5. Czarkowski Rafał
6. Czepiżak Tadeusz
7. Drewniak Franciszek
8. Fedyczak Zbigniew
9. Gryko Wiesław
10. Hernik Dobiesław
11. Horoszkiewicz Zbigniew
12. Iwanaszko Krzysztof
13. Klim Jacek
14. Kramicz Zdzisław
15. Kuczwara Tadeusz
16. Kułacz Józef
17. Kurałowicz Mieczysław
18. Madaj Adam
19. Mania Mieczysław
20. Michler Andrzej
21. Mieczkowski Tadeusz
22. Niedziela Zbigniew
23. Nowak Zdzisław
24. Obodziński Marian
25. Piotrowiak Wiesław
26. Piszczek Zbigniew
27. Plezia Franciszek
28. Sitarz Zdzisław
29. Subocz Henryk
30. Szałaj Zdzisław
31. Szyperski Ireneusz
32. Trawiński Andrzej
33. Wojciszewski Aleksander
34. Wojtyniak Ryszard

 

19. Ługowski Jan
20. Majchrowski Jerzy
21. Majorczyk Janina
22. Müller Andrzej
23. Owczarek Władysław
24. Piotrowski Józef
25. Podolski Bogusław
26. Rewers Jan
27. Sienkiewicz Henryk
28. Skiba Barbara
29. Skrzypacz Mirosław
30. Sowiński Zdzisław
31. Stankiewicz Alina
32. Sznatowicz Andrzej
33. Świercz Ryszard
34. Tomczak Maciej
35. Wnęk Józef

Technikum Mechaniczne

wych. Tadeusz Kisielewicz
1. Bojanowski Henryk
2. Cieśliński Jan
3. Fituch Jerzy
4. Klich Henryk
5. Klimek Waldemar
6. Kłys Henryk
7. Kondrad Marek
8. Kowalczyk Bogdan
9. Kowzan Andrzej
10. Kubisiak Halina

 
11. Mazak Edmut
12. Nowak Wiesława
13. Rebelski Włodzimierz
14. Rozek Waldemar
15. Ruprecht Adam
16. Skarzycki Roman
17. Skorupski Andrzej
18. Skowroński Jan
19. Wójtowicz Elżbieta
20. Żmudziński Andrzej
21. Żuczkowski Adam

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A mechanik pojazdów
samochodowych
wych. Janina Steliga

1. Artomski Bogdan
2. Babacz Jan
3. Bejger Roman
4. Badzikowski Roman
5. Bielawski Ryszard
6. Brychcy Andrzej
7. Bocer Jerzy
8. Chmielewski Henryk
9. Domagalski Zenon
10. Fogiel Eugeniusz
11. Gracz Roman
12. Goleniewicz Czesław
13. Jełowicki Andrzej
14. Kochański Zdzisław
15. Łepkowski Aleksander
16. Łukasiewicz Stanisław
17. Mieloch Zbigniew
18. Rabcewicz Zygmunt
19. Rybak Jerzy
20. Siemionko Włodzimierz
21. Smogór Zbigniew
22. Szymaniak Mirosław
23. Sumiński Roman
24. Trzeciak Zenon
25. Wojtyszek Marian
26. Strzelecki Eugeniusz

III C tokarz
wych. Maria Jaśkiewicz
1. Antczak Barbara
2. Borowski Józef
3. Chyt Jan
4. Drabarek Bogdan
5. Jasińska Grażyna
6. Kaźmierczak Ryszard
7. Kiszko Józef
8. Kołtko Stefan
9. Kosowicz Barbara
10. Królik Kazimierz
11. Kufel Tadeusz
12. Małkiński Jan
13. Materna Tadeusz
14. Medyński Jan
15. Michalak Zdzisław
16. Michalak Witold
17. Muniak Jadwiga
18. Orzechowski Józef
19. Pawelczyk Władysław
20. Pokrzywa Stanisław
21. Rosiński Adam
22. Raczyniak Jerzy
23. Rychły Roman
24. Siejka Józef
25. Syhta Andrzej
26. Stasiukiewicz Miron
27. Witczak Krzysztof
28. Żądło Jan

III F mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stanisław Złakowski
1. Bakan Jan
2. Bielak Waldemar
3. Bloch Henryk
4. Buldyk Jan
5. Czebotar Marek
6. Dąbrowski Zbigniew
7. Dylewski Leszek
8. Gajewski Wiesław
9. Gałecki Jan
10. Hermanowicz Krzysztof
11. Hadzicki Henryk
12. Januszewicz Roman
13. Kabała Jan
14. Klimkiewicz Adam
15. Klusek Andrzej
16. Kursa Henryk
17. Kurtyka Zdzisław
18. Lis Mieczysław
19. Mitkiewicz Mieczysław

III B ślusarz narzędziowy
wych. Barbara Kopaczyńska

1. Dąbkowski Krzysztof
2. Gudzowski Henryk
3. Lipiński Jerzy
4. Majewski Jan
5. Mikoda Henryk
6. Napierała Krzysztof
7. Powchowicz Kazimierz
8. Siłka Witold
9. Smolski Tadeusz
10. Titaniec Zygmunt
11. Witanowski Zdzisław
12. Zieliński Jacek
13. Kowalik Waldemar
14. Królicki Zygmunt
15. Rurarz Jerzy
16. Stawski Franciszek
17. Stój Ryszard
18. Szczęsny Kazimierz
19. Urbanek Andrzej
20. Sakowicz Henryk
21. Woźnicki Adam
22. Załucki Zbigniew
23. Zawłocki Bogusław
24. Turkowski Wiesław
25. Tyrlik Henryk
26. Kłos Jerzy
27. Łobodziec Leszek
28. Sobkowiak Bogdan

III D tokarz
wych. Janina Lisik
1. Barczyński Zdzisław
2. Bandas Zygmunt
3. Borkowski Andrzej
4. Bogdański Wiesław
5. Biel Marek
6. Błauciak Tadeusz
7. Białas Tadeusz
8. Cieciński Ryszard
9. Chamera Ireneusz
10. Hadrian Zbigniew
11. Jabłoński Stanisław
12. Jankowski Janusz
13. Kuzmiczow Jacek
14. Lejnsztern Jerzy
15. Lisowski Roman
16. Michałowski Mirosław
17. Mimiejko Witold
18Polak Ryszard
19. Samek Mieczysław
20. Suder Stanisław
21. Stańczyk Bronisław
22. Szczukowski Andrzej
23. Wolski Krzysztof
24. Zamojski Jan
25. Michniewicz Leszek
26. Błach Bogusław

 


20. Mroskowiak Kazimierz
21. Ostrowski Andrzej
22. Oryszewski Antoni
23. Partyka Tadeusz
24. Pożega Marek
25. Przymusiński Zbigniew
26. Rabiej Ryszard
27. Słowik Czesław
28. Sumiński Wiesław
29. Szczepański Andrzej
30. Szerszenowicz Henryk
31. Szulga Zbigniew
32. Wobiszewski Roman
33. Wyrwiński Roman
34. Zadrożny Józef
35. Zawadzki Zbigniew
36. Kaczmarek Jan
37. Pilarz Wiesław
38. Stołecki Ireneusz

 

1972/73

Technikum Elektryczne

VA elektryczna i elektroniczna
automatyka przemysłowa

wych. Edward Łopato
1. Apenit Mirosław
2. Benetkiewicz Jarosław
3. Bursztyński Stanisław
4. Chrastek Tadeusz
5. Dubowski Marian
6. Elbanowski Waldemar
7. Gancarz Stefania
8. Gawryś Kazimierz
9. Giżejowski Leszek
10. Howis Adam
11. Jankowiak Ewa
12. Kijak Teresa
13. Koch Andrzej
14. Kucharczyk Lech
15. Leple Edward
16. Odziomek Krystyna
17. Ogłoziński Andrzej
18. Olichwer Zdzisław
19. Maslanka Halina
20. Pelc Mirosław
21. Pydzik Wojciech
22. Pytko Ryszard
23. Sikorski Jerzy
24. Skorwider Urszula
25. Sławińska Halina
26. Słoma Grażyna
27. Słomczyński Jerzy
28. Smal Halina
29. Sowa Krystyna
30. Szczepankowska Elżbieta
31. Szklarz Narcyz
32. Towpik Maria
33. Wittoń Andrzej
34. Wojnicz Roman
35. Wołodźko Janin

VT teletransmisja
wych. Krystyna Koroblowska-
Hućko

1. Bartela Ryszard
2. Bitka Leszek
3. Bura Halina
4. Drochomirecki Kazimierz
5. Falbierska Ewa
6. Faron Franciszek
7. Gawdzińska Danuta
8. Grodzki Jerzy
9. Grzybek Mirosław
10. Kolasa Waldemar
11. Krotofil Stanisław
12. Moryson Alicja
13. Nowaczyk Henryka
14. Pawluk Wanda
15. Sienkiewicz Ryszard
16. Sipowicz Mieczysław
17. Sosnowska Dorota
18. Stawińska Bożena
19. Stefan Ryszard
20. Wajda Ryszard
21. Walczak Marian
22. Wesołowska Danuta
23. Wojtyś Bogdan
24. Woronowicz Andrzej
25. Wujek Dioniza
26. Żółtek Henryk

VM miernictwo elektryczne
i elektroniczne

wych. Mieczysław Georgiczuk
1. Akułowicz Czesława
2. Andrykiewicz Jan
3. Bereza Urszula
4. Brożek Elżbieta
5. Chwaliszewska Halina
6. Czarnecka Urszula
7. Czewżyk Elżbieta
8. Dominiak Grażyna
9. Dżulińska Bożena
10. Fołta Maria
11. Gajda Dorota
12. Gaworszczak Piotr
13. Gierdal Róża
14. Kapuscińska Tatiana
15. Koszela Stanisław
16. Kramicz Wiesława
17. Kurzydło Andrzej
18. Muszyńska Teresa
19. Owczarek Tadeusz
20. Perdziak Bolesław
21. Radzio Adam
22. Sarnecki Jerzy
23. Sobczak Maria
24. Szczukowski Zbigniew
25. Strzelecki Lech
26. Sroczyński Krzysztof
27. Światlak Ryszard
28. Traczewski Wiesław
29. Torowska Halina
30. Wołczek Czesław
31. Żurowski Jan

VR radiotechnika i telewizja
wych. Aleksandra Grodzka
1. Adamek Henryk
2. Antoniszyn Alicja
3. Bąbelek Tadeusz
4. Buga Adam
5. Bułaj Henryk
6. Czaplińska Maryla
7. Czemerys Janusz
8. Czerwińska Janina
9. Chorażyczewski Ryszard
10. Dobrowolska Teresa
11. Dudziak Tadeusz
12. Dziubiński Lech
13. Gąsiorek Janusz
14. Jeremicz Edward
15. Karapka Helena
16. Kieroński Leszek
17. Koszkało Alicja
18. Łyko Marian
19. Morze Wojciech
20. Mucowski Andrzej
21. Napierała Jerzy
22. Piotrowska Izabela
23. Pomarański Andrzej
24. Przybylski Bronisław
25. Rodak Andrzej
26. Sobolewski Janusz
27. Sroczyński Jerzy
28. Trylowska Urszula
29. Warszawski Jerzy
30. Wiciński Marek
31. Wysocka Helena
32. Zająć Zdzisław

 

 

Technikum Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzk – elektromechanik
wych. Anna Maciejak

1. Biela Grażyna
2. Buczak Grażyna
3. Buganik Edward
4. Cybulska Barbara
5. Górak Zbigniew
6. Gąsiorek Anna
7. Grzeszczuk Halina
8. Jankowiak Alina
9. Karolak Zofia
10. Kolata Jan
11. Kownacki Marian
12. Łajko Grażyna
13. Michałowicz Halina
14. Mrówczyński Wiesław
15. Piszczałka Ewa
 

16. Piel Krzysztof
17. Podgórny Jerzy
18. Porada Barbara
19. Przybyła Ryszard
20. Pukacka Irena
21. Ruciński Mirosław
22. Ruszkowska Elżbieta
23. Rzęsa Irena
24. Smerda Jolanta
25. Sułtanowska Teresa
26. Świderska Helena
27. Twardowska Alicja
28. Wewiórkowska Jolanta
29. Zegota Teresa
30. Zielecka Anna

 

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Mieczysław Sobociński
1. Belina Zbigniew
2. Chorążyczewski Edmund
3. Czuszke Jerzy
4. Dąbek Jan
5. Fabijański Zenon
6. Futyma Kazimierz
7. Hak Zbigniew vel. Lutycz
8. Malinowski Tadeusz
9. Mamij Stanisław
10. Musiałek Lech
11. Ostrowski Tadeusz
12. Przybyłek Zbigniew
13. Rostek Grzegorz
14. Sucham Wiesław
15. Szymański Henryk
16. Wachowiak Roman

Technikum Mechaniczne
wych. Kazimierz Jakubowski
1. Bartek Robert
2. Błażejewska Jadwiga
3. Chrenowicz Leszek
4. Cichy Mirosław
5. Ciszak Ireneusz
6. Dobrowolski Jerzy

7. Dulat Jerzy
8. Gładysz Ryszard
9. Gołdyka Leszek
10. Grygorcewicz Karol
11. Jarosiński Stanisław
12. Jasniewski Władysław
13. Kołek Stefan
14. Kanclerz Andrzej
15. Kwiecien Wiesław
16. Lipnicka Halina
17. Łukomska Krystyna
18. Mićko Adam
19. Modrzejewski Lech
20. Ostój Zbigniew
21. Radzymiński Jerzy
22. Rogaliński Zdzisław
23. Sikorski Zbigniew
24. Sprycha Stanisław
25. Stramek Jerzy
26. Szczeszek Mirosław
27. Tront Waldemar
28. Turuto Piotr
29. Uglik Krystyna
30. Uraz Zbigniew
31. Wojciechowsk Lech
32. Zieja Krzysztof
33. Ziemnicki Krzysztof
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
;
wych. Henryk Rybczyński
1. Borek Jan
2. Kowalski Dariusz
3. Dziubałka Roman
4. Florczyk Ireneusz
5. Fleischer Edmund
6. Kruk Romuald
7. Kuszka Roman
8. Kowalczyk Andrzej
9. Kwiatkowski Andrzej
10. Kuzikiewicz Zbigniew
11. Lipka Janusz
12. Gilewicz Henryk
13. Leśniewski Tadeusz
14. Marciniak Jan
15. Miechowicz Tadeusz
16. Ochenkowski Zbigniew
17. Paszkiewicz Karol
18. Rogaliński Andrzej
19. Raszczuk Eugeniusz
20. Rusnak Józef
21. Rychły Henryk
22. Radkowski Waldemar
23. Stokowski Andrzej
24. Turło Leon
25. Wróbel Marian
26. Wydra Henryk
27. Zamojski Bogumił
28. Witakowski Paweł
29. Wzientek Bronisław
30. Owoc Lechosław
31. Kubacki Karol
32. Nowak Jan
33. Wolf Wiesław

III B ślusarz narzędziowy –
mechanik urządzeń przemysłowych
wych. Ewa Banaszak

1. Adam Karol
2. Albiński Bogdan
3. Bielawski Zbigniew
4. Brzeczka Józef
5. Flasza Eugeniusz
6. Głogowski Marek
7. Gregoliński Kazimierz
8. Jaszczołt Franciszek
9. Kopczyński Zbigniew
10. Krawczyk Władysław
11. Kulas Bolesław
12. Niszczot Piotr
13. Potocki Jan
14. Ratajczyk Ryszard
15. Tomkowicz Lech
16. Zamroziewicz Krzysztof
17. Baziuk Romuald
18. Czarnecki Bogdan
19. Farion Waldemar
20. Gała Henryk
21. Gorzelańczyk Marian
22. Macudziński Edward
23. Majorek Bogdan
24. Matuszewski Andrzej
25. Mazur Henryk
26. Musiał Zenon
27. Skarżycki Kazimierz
28. Szała Bogdan
29. Szendi Aleksander
30. Pyrka Lucjan
31. Tamborski Ryszard
32. Tatarynowicz Mieczysław
33. Zadykowicz Janusz
34. Zbierski Janusz
35. Zieliński Waldemar
36. Klimko Antoni

III D tokarz
wych. Jan Kieliszczyk

1. Białowąs Ryszard
2. Bloch Zonon
3. Cerbiński Waldemar
4. Jeż Czesław
5. Kowalczyk Eugeniusz
6. Lamcha Janusz
7. Mikłaszewicz Romuald
8. Nowak Marek
9. Ostrowski Mirosław
10. Paszkiewicz Jerzy
11. Kubiak Ryszard
12. Siepko Wiesław
13. Skowroński Tadeusz
14. Sołowiej Czesław
15. Szablewski Tadeusz
16. Walentynowicz Elżbieta
17. Wierzel Barbara
18. Wolniak Jerzy
19. Żyłuk Krzysztof
20. Mińska Bożena
21. Migura Elżbieta

III E frezer – szlifierz
wych. brak danych
1. Daszczyszak Maria
2. Frankiewicz Stanisława
3. Jaceka Grażyna
4. Juściński Andrzej
5. Kowalewicz Irena
6. Mądra Maria
7. Obecna Bożena
8. Pałka Teresa
9. Poprawska Bogumiła
10. Ratyniak Mieczysław
11. Szczepańska Aniela
12. Szopa Anna
13. Tobolski Tadeusz
14. Wilińska Mirosława
15. Zielińska Wanda
16. Adamska Teresa
17. Biskup Elżbieta
18. Bujakowska Elżbieta
19. Chodorowski Kazimierz
20. Kowzan Ewa
21. Misiuk Stanisław
22. Mlizera Barbara
23. Pięta Tadeusz
24. Pankiewicz Władysław
25. Rusek Zbigniew
26. Skarb Stanisława
27. Stachowski Stanisław
28. Waszak Wiesław

kl.III A mechanik maszyn i
urządzeń przemysłowych
wych. Andrzej Wawrzkiewicz

1. Adamczewski Andrzej
2. Balak Czesław
3. Bogacz Romuald
4. Bowsunowski Piotr
5. Burchardt Mieczysław
6. Chałupka Waldemar
7. Cielepa Tadeusz
8. Czeronek Helena
9. Dobrowolski Ireneusz
10. Jakuszek Roman
11. Kiełbowski Bogdan
12. Kolasiński Roman
13. Komodziński Zenon
14. Kostka Bogdan
15. Ląd Jerzy
16. Lechocki Józef
17. Łabęda Tadeusz
18. Markiewicz Andrzej
19. Matecki Albin
20. Matejko Ryszard
21. Naplocha Ireneusz
22. Rachwalik Stefan
23. Rosiak Tadeusz
24. Samel Waldemar
25. Stasiak Ryszard
26. Staszak Karol
27. Szpak Edward
28. Waszkinel Jarosław
29. Wiatkowski Leszek
30. Wróblewski Ryszard
31. Zaleski Bogdan
32. Napierała Grzegorz
33. Żukotyński Zbigniew

III C tokarz
wych. Wincenty Czerniawski
1. Biel Waldemar
2. Błaszak Andrzej
3. Grusznis Tomasz
4. Hasiak Wiesław
5. Grzezułka Włodzimierz
6. Kloc Ryszard
7. Kołodziejek Henryk
8. Krasula Zbigniew
9. Lebel Ireneusz
10. Loba Andrzej
11. Majchrzak Zbigniew
12. Masłowski Zbigniew
13. Mądry Edmund
14. Piotrowski Leon
15. Rogowski Marek
16. Rzeszowski Tadeusz
17. Sawicki Zbigniew
18. Skrzeczkowski Zbigniew
19. Sosna Eugeniusz
20. Sułkowski Czesław
21. Tchórz Tadeusz
22. Wanat Ryszard
23. Wytyk Marek
24. Zawadzki Stanisław
25. Żakowski Tadeusz
26. Majewski Jerzy

1973/74

Technikum Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzk – elektromechanik
wych. Barbara Kamińska
1. Augustyniak Andrzej
2. Drozdowska Anna
3. Garmolita Krystyna
4. Górewicz Bohdan
5. Górski Wojciech
6. Jakubczyk Gra>yna
7. Janioł Feliks
8. Jankowski Stefan
9. Kędzierski Adam
10. Kotowski Henryk
11. Ksiażczyk Barbara
12. Kucharski Zbigniew
13. Kurek Lidia
14. Lichtański Bogdan
15. Lis Bogusław
16. Lorenz Krzysztof
17. Malinowski Bogusław
18. Majeroski Bogdan
19. Mazur Zenon
20. Michałowski Ryszard
21. Mikłaszewicz Adam
22. Miłek Henryk
23. Nowacka Wanda
24. Nowak Elżbieta
25. Ostrowski Mirosław
26. Paprzycki Bogdan
27. Pieńkowski Waldemar
28. Podpierka Leopold
29. Prokopowicz Bogumiła
30. Ratajczak Sławomir
31. Skowrońska Janina
32. Sierszuła Leszek
33. Sowa Mirosław
34. Sucholas Ryszard
35. Suchy Arleta
36. Szniter Elżbieta
37. Wawrzyński Bogusław
38. Wojtuściszyn Danuta
39. Żeromski Andrzej

IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Wacław Nowakowski

1. Aranowska Zofia
2. Bienisz Romuald
3. Boleszczuk Danuta
4. Borowiak Stanisława
5. Czułowska Anna
6. Dianowski Władysław
7. Duch Krystyna
8. Grzesik Zdzisław
9. Gauza Mirosław
10. Jakimowicz Irena

11. Karpiński Józef
12. Kazimierczak Danuta
13. Kęsicka Renata
14. Koziorowska Jadwiga
15. Kuczak Jadwiga
16. Laskowska Teresa
17. Łuczak Kornelia
18. Małolepszy Roman
19. Mika Grazyna
20. Odziemkowska Hanna
21. Potocka Grażyna
22. Rudok Danuta
23. Sibsiak Krystyna
24. Swocha Małgorzata
25. Szumowska Małgorzata
26. Szumińska Krystyna
27. Szymczak Stefania
28. Wrońska Ewa

IIIzr – elektromonter
wych. Piotr Wołuń
1. Adamski Ryszard
2. Białas Henryk
3. Biegała Wiesław
4. Blacharz Grzegorz
5. Demowska Lucyna
6. Dudkiewicz Helena
7. Franek Marek
8. Gagała Genowefa
9. Jurkiewicz Jerzy
10. Kanas Zenon
11. Karpiński Lech
12. Kaszuba Jan
13. Kotalla Teresa
14. Kozłowski Mirosław
15. Lis Andrzej
16. Majorek Roman
17. Mokusiński Roman
18. Mołczan Andrzej
19. Musiał Barbara
20. Noskowicz Andrzej
21. Plaza Emilia
22. Poleszczuk Witold
23. Reiman Ewa
24. Sokalski Zbigniew
25. Sroka Krystyna
26. Stępień Marek
27. Strzelczyk Zbigniew
28. Szybko Jerzy
29. Szymański Andrzej
30. Szymkowiak Grażyna
31. Wojciech Dorota
32. Zegzuła Marian

Zespół Szkół Zawodowych nr 3
VA elektryczna i elektroniczna
automatyka przemysłowa
wych. Teresa Budniak

1. Andruszkiewicz Ryszard
2. Bołoz Roman
3. Ciesielski Stanisław
4. Daszewski Jerzy
5. Dziedzic Teresa
6. Gruber Krzysztof
7. Herczynski Adam
8. Hulałka Zbigniew
9. Jasinki Jerzy
10. Jaśkiewicz Krystyna
11. Lewczak Edward
12. Mielczarek Daniela
13. Nenycz Ryszard
14. Niedzwiecki Bogdan
15. Nizio Marek
16. Ogrodnik Sławomir
17. Pasek Marek
18. Piotrowski Ryszard
19. Procelewski Jerzy
20. Radziemski Lech
21. Radziwiłłowicz Władysław
22. Rosiak Leon
23. Rotowicz Marek
24. Rajcerz Maria
25. Sikora Tadeusz
26. Sobolewski Mirosław
27. Solska Bogna
28. Stanek Mirosław
29. Stankiewicz Witold
30. Stankiewicz Andrzej
31. Szreffel Jerzy
32. Waż Krzysztof
33. Wryczyk Sławomir
34. Swerych Karol
35. Szłapka Marian
36. Zbierski Marian

VR radiotechnika i telewizja
wych. Zofia Bożek
1. Bajor Irena
2. Bernat Barbara
3. Bożejewicz Wiesław
4. Charyna Aleksander
5. Fendorf Henryk
6. Gdeczyk Józef
7. Izowit Kazimierz
8. Jankowska Mirosława
9. Kowaliński Mirosław
10. Karwowski Przemysław
11. Kotapski Edmund
12. Kloc Jan
13. Komisarczuk Czesław
14. Krukowska Gra>yna
15. Łapiak Lucjan
16. Malinowski Jerzy

VT teletransmisja
wych. Iwona Rączka
1. Ankudowicz Bożena
2. Antkowiak Andrzej
3. Borys Leszek
4. Czarna Józefa
5. Dębicki Henryk
6. Grabiniak Teresa
7. Jasiewicz Witold
8. Jurzak Zenobia
9. Kalinowski Krzysztof
10. Kałużyński Bogusław
11. Kasperczak Władysław
12. Krawczyk Ewa
13. Ksenczyn Janusz
14. Kurzaj Henryk
15. Kucharski Ryszard
16. Kuchciak Ferdynand

VM miernictwo elektryczne
i elektroniczne

wych. Wanda Kulczńska
1. Adamirowicz Andrzej
2. Banaszak Marek
3. Ciesielski Kazimierz
4. Cyplik Hanna
5. Figiel Jacek
6. Florek Tomasz
7. Gaćwiński Ryszard
8. Gwarda Marek
9. Janiszewski Jan
10. Jędrzejczyk Zygmunt
11. Kłys Ewa
12. Kitel Piotr
13. Kasprzycki Andrzej
14. Koziołek Eugeniusz
15. Krawczyk Marek
16. Krajewski Grzegorz
17. Kulik Andrzej
18. Kwaśniewicz Jerzy
19. Liberkowski Janusz
20. Lier Norbert
21. Marcula Wacław
22. Meliński Wojciech
23. Michalewska Wiesława
24. Michalski Andrzej
25. Nijaki Ireneusz
26. Ostrowski Jerzy
27. Patan Alina
28. Puchalski Władysław
29. Siekanowicz Karol
30. Szymańska Barbara
31. Szymański Bogdan
32. Stąsiek Irena
33. Zawiślak Jadwiga
34. Zachubin Krzysztof
35. Żełudkiewicz Wiaczesław

 

17. Maławski Lesław
18. Marciniak Henryk
19. Mikłuszka Jerzy
20. Podgórski Mieczysław
21. Radkiewicz Kazimierz
22. Reczynska Alicja
23. Rojewski Edward
24. Sierżant Mirosław
25. Swatek Roman
26. Szabłowska Helena
27. Szczur Ryszard
28. Szlachetka Roman
29. Tomaszewski Ireneusz
30. Wośkowiak Adam
31. Woźny Roman
32. Zamojski Zdzisław
33. Żyburt Stefan

 

17. Kuske Gerhard
18. Lisowski Włodzimierz
19. Matuszak Jan
20. Niewiadomska Zofia
21. Nowacka Barbara
22. Nowoszyński Ryszard
23. Ostrowski Andrzej
24. Otocki Ryszard
25. Pietrunko Jan
26. Pietrzak Jerzy
27. Strep Leszek
28. Szymański Jan
29. Talaga Kazimierz
30. Tegoś Tadeusz
31. Wilczyński Andrzej
32. Ziubrzyński Wojciech

 

Zespół Szkół Mechanicznych
Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Barbara Kopaczyńska
1. Angierski Ryszard
2. Biskup Tadeusz
3. Bogdziewicz Tadeusz
4. Bronicki Kazimierz
5. Całka Jerzy
6. Habura Anna
7. Konstanty Waldemar
8. Kosieliński Janusz
9. Krug Andrzej
10. Krzyżanowski Andrzej
11. Mazurek Ryszard
12. Mięsiak Edward
13. Mikuła Irena
14. Nowak Włodzimierz
15. Pryputyniewicz Bogdan
16. Rusek Waldemar
17. Saczków Marek
18. Spychaj Krzysztof
19. Szlachetko Stanisław
20. Szpak Jerzy
21. Szturo Eugeniusz
22. Tesarski Michał
23. Tomczyk Henryk
24. Waldman Andrzej
25. Wolak Andrzej
26. Żołyński Andrzej

Technikum Mechaniczne
wych. Stefania Nieruchalska
1. Aleksik Krzysztof
2. Czajka Jerzy
3. Dobrowolski Leszek
4. Durajski Roman
5. Grzybek Marek
6. Jackowski Tadeusz
7. Jur Krzyżostan
8. Merena Eugeniusz
9. Miłuch Ryszard
10. Mis Włodzimierz
11. Nieruchalski Tadeusz
12. Obuchowicz Jan
13. Pertko Krzysztof
14. Piątek Waldemar
15. Pilarz Andrzej
16. Piotrowski Tadeusz
17. Pustkowiak Henryk
18. Raduszyński Bogusław
19. Reciek Leszek
20. Rollinger Jerzy
21. Stachurski Ryszard
22. Szydłowski Roman
23. Tenneubaum Ryszard
24. Wieczorek Janusz
25. Witkowska Barbara

Technikum Mechaniczne
wych. Stanisław Złakowski
1. Barcz Marek
2. Bartkowiak Mirosław
3. Borowiak Henryk
4. Ciepłuch Zenon
5. Cierachowicz Mirosław

6. Cwojdziński Andrzej
7. Czajkowski Janusz
8. Grygiel Marek
9. Guza Tadeusz
10. Hassa Marek
11. Jakubowski Andrzej
12. Jastrzębski Ryszard
13. Jaworski Zygmunt
14. Konwiński Andrzej
15. Konwiński Zygmunt
16. Krasula Janusz
17. Muniak Stanisław
18. Piotrowski Mariusz
19. Plutecki Jan
20. Przewłocki Marian
21. Psiuk Kazimierz
22. Rybarczyk Leszek
23. Szczurko Piotr
24. Wieczorkiewicz Stefan
25. Zając Jan

Technikum Przodujących
Robotników

wych. Maria Jaśkiewicz
1.Andrzejewski Jerzy
2.Balicki Jan
3.Biegała Stanisław
4.Bromblik Zenon
5.Brzazinski Henryk
6.Chojnacki Aleksander
7.Fischer Czesław
8.Gajderowicz Henryk
9.Gliwiński Józef
10.Jakozuk Mieczysław
11.Jaranowski Jerzy
12.Bukowski Bronisław
13.Jedliński Zbigniew
14.Janak Ryszard
15.Kaja Zbigniew
16.Kanclerz Marek
17.Kosiur Mieczysław
18.Kozera Adolf
19.Liput Eugeniusz
20.Łabusiński Stanisław
21.Mackowiak Czesław
22.Matkowski Józef
23.Matus Jan
24.Mariosz Tadeusz
25.Masiowski Tadeusz
26.Miś Alojzy
27.Moskała Antoni
28.Nedzewicz Henryk
29.Podemski Stanisław
30.Puchan Romuald
31.Pyzdrowski Kazimierz
32.Siemieniec Jan
33.Stachura Adam
34.Stefaniszyn Wiktor
35.Szeremieta Tadeusz
36.Wityński Stanisław
37.Zajdel Władysław
38.Zomdek Teodor
39.Zimny Edmund
40.Zelisko Zygmunt

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A mechanik maszyn i urządzeń
przemysłowych
wych. Danuta Łakomska

1. Adamczuk Czesław
2. Balasiewicz Zdzisław
3. Błaszak Marian
4. Bubieńczyk Zdzisław
5. Janke Sławomir
6. Józwiak Janusz
7. Kociuba Władysław
8. Kuryłowicz Ludwik
9. Malicki Stanisław
10. Niewiadomski Wojciech
11. Nowak Jarosław
12. Paluszyński Andrzej
13. Pokrzywka Jacek
14. Poniedziałek Zenon
15. Posalczyk Lech
16. Pyszczek Mirosław
17. Skarb Zdzisław
18. Sudniki Edward
19. Szustakowski Lech
20. Tomiński Sławomir
21. Walków Jan
22. Wawrzyniak Henryk
23. Włodarczyk Marek
24. Zając Ryszard
25. Madejski Kazimierz
26. Haładuda Mieczysław

III C frezer – szlifierz
wych. Teresa Zawada
1. Brudziński Ryszard
2. Chocaj Józefa
3. Dudek Mieczysław
4. Frącewicz Jolanta
5. Fila Stanisław
6. Jakubczak Andrzej
7. Korbanek Grażyna
8. Kowalczyk Dorota
9. Lesko Waldemar
10. Luboch Jan
11. Okoński Ryszard
12. Rejska Elżbieta
13. Skołuba Edward
14. Szkudlarek Wiesława
15. Taberski Ryszard
16. Wyrzykowski Roman
17. Czarkowski Andrzej
18. Czarnomorski Andrzej
19. Handzel Mirosław
20. Jabłonowski Mirosław
21. Lewandowski Roman
22. Muszyńska Ewa
23. Matwiejów Tadeusz
24. Malinowski Wiesław
25. Noga Wiesław
26. Przymusińska Halina
27. Rusak Jan
28. Tabaczyński Jerzy
29. Wilk Bogdan
30. Zborowski Andrzej
31. Zuzewicz El>bieta

III E mechanik pojazdów
samochodowych
wych. Jadwiga Banaś

1. Andersz Roman
2. Bartoszko Mirosław
3. Borkowski Zenon
4. Dominiczak Zdzisław
5. Furmaniak Jerzy
6. Gasiorek Piotr
7. Grześkowiak Jerzy
8. Jakowiec Ryszard
9. Jaszkiewicz Włodzimierz
10. Jurkiewicz Sławomir
11. Kasprzak Roman
12. Klim Ireneusz
13. Kostanowicz Edmund
14. Koziołek Bernard
15. Kulczak Jerzy
16. Kuras Zdzisław
17. Mierzwiak Henryk
18. Ogrodnik Andrzej
19. Pietrzak Jerzy
20. Pituła Tadeusz
21. Pokrzywko Wiesław

III B tokarz
wych. Maria Jadaś
1. Andrzejaszek Leszek
2. Antoniewicz Stefan
3. Bagiński Witold
4. Biegała Krzysztof
5. Binczarowski Jerzy
6. Bucior Andrzej
7. Czerniak Eugeniusz
8. Czyczyła Ryszarda
9. Imański Piotr
10. Jaworski Janusz
11. Kaszuba Ryszard
12. Kędra Henryk
13. Kielarski Mieczysław
14. Kowalczyk Tadeusz
15. Krugiołka Czesław
16. Lubiec Jan
17. Makarowicz Stefan
18. Nowak Ryszard
19. Polcyn Wiesław
20. Pucyk Janusz
21. Rosiński Tadeusz
22. Sarul Wiesław
23. Siwiński Edmund
24. Soroski Bogdan
25. Strzelec Zdzisław
26. Subsar Waldemar
27. Szeliga Zbigniew
28. Tądra Krzysztof
29. Tomczyk Zbigniew
30. Wojtkowiak Ryszard
31. Szablewski Tadeusz


III D mechanik pojazdów samochodowych
wych. Józefa Trochanowska
1. Antosik Zenon
2. Balcerzak Ryszard
3. Blandzi Krzysztof
4. Bogacki Edward
5. Czubkowski Zbigniew
6. Dziedzic Jerzy
7. Fórmaniak Henryk
8. Głóg Gerard
9. Gremblewski Roman
10. Grygas Leszek
11. Hamera Bogdan
12. Kaziów Krzysztof
13. Kościuczuk Grzegorz
14. Kozłowska Ida
15. Kuberacki Andrzej
16. Kuchna Zbigniew
17. Kurek Leszek
18. Lehmann Henryk
19. Łozowicki Piotr
20. Maćkowiak Mieczyslaw
21. Milewski Zygmunt
22. Nowak Bogdan
23. Ostrycharczyk Jacek
24. Piskorski Andrzej
25. Pokrzywko Janusz
26. Polewka Stanislaw
27. Rzęsa Adam
28. Sak Józef
29. Silski Mieczysław
30. Sobski Zbigniew
31. Tołoczko Zdzislaw
32. Tyrcz Jan
33. Urban Czesław
34. Wachowski Kazimierz
35. Wolny Andrzej
36. Woźniak Mieczysław
37. Wyzuj Marek
38. Nowicki Waldemar

1974/75
Technikum Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzk – elektromechanik
wych. Jan Krawczyk
1. Bosak Daniel
2. Czernichenko Andrzej
3. Domagała Adam
4. Fojt Karol
5. Główczyński Tadeusz
6. Gorzelany Franciszek
7. Grobelny Janusz
8. Grugajtis Henryka
9. Jarnowiecki Czesław
10. Karzek Adam
11. Keklak Zbigniew
12. Kida Piotr
13. Kil Bogdan
14. Kopeć Andrzej
15. Kosiór Mirosław
16. Kwiatkowski Ryszard
17. Lorenz Zdzisław
18. Łukasiewicz Stefan
19. Marcichowski Andrzej
20. Malinowski Władysław
21. Markiewicz Paweł
22. Pawelec Małgorzata
23. Petryszyn Eugeniusz
24. Pupczak Eugeniusz
25. Szydłowski Stanisław
26. Trompa Jerzy
27. Wawrowicz Konrad
28. Wojtasiński Wiesław
29. Wróbel Antoni
30. Wróblewski Leszek
31. Wróblewski Wiesław
32. Wyszyńska Renata
IIIzt – monter urządzeń elektronicznych
wych. Grażyna Kościukiewicz
1. Drzymała Ewa
2. Gotfried Urszula
3. Jabłoński Mirosław
4. Jakubczyk Danuta
5. Jakubowska Elżbieta
6. Kijowska Jadwiga
7. Kloc Ryszard
8. Kordas Jolanta
9. Kromski Grzegorz
10. Kubecki Lech
11. Laronc Jacek
12. Łaszek Mirosława
13. Łuczak Andrzej
14. Michalski Leszek
15. Miecki Krzysztof
16. Nowacka Ryszarda
17. Przybyła Danuta
18. Piątek Bronisław
19. Rafalik Danuta
20. Sienkiewicz Henryk
21. Szymański Mirosław
22. Szwarc Franciszek
23. Sułkowski Ryszard
24. Stasiński Krzysztof
25. Zawodnik Ryszard
26. Wallner Aniela
Technikum Elektryczne

VA elektryczna i elektroniczna
automatyka przemysłowa
wych. Zbigniew Adamczak

1. Adamowski Wojciech
2. Ciosk Barbara
3. Dominiak Zdzisława
4. Dulat Jerzy
5. Gajda Andrzej
6. Głowacka Iwona
7. Goćwińska Teresa
8. Grochowiak Ryszard
9. Jagasyk Czesław
10. Jeske Adam
11. Kaminiarczyk Edmund
12. Kisiel Krystyna
13. Koszczoł Waldemar
14. Kremens Mirosława
15. Kruhlik Jolanta
16. Kuczer Władysław
17. Łuczkiewicz Roman
18. Majewski Ryszard
19. Matuszewski Tomasz
20. Matuszczyk Grażyna
21. Mazgajczyk Elżbieta
22. Mielcarek Antonina
23. Minkiewicz Zuzanna
24. Olejniczak Danuta
25. Paluch Zbigniew
26. Podlipski Stanisław
27. Surodzki Kazimierz
28. Stach Elżbieta
29. Szawelko Michał
30. Szymański Roman
31. Świętek Mirosław
32. Świrgał Janusz
33. Turkowski Włodzimierz
34. Zbaraszczuk Zbigniew
35. Zborowski Tadeusz

VM miernictwo elektryczne i
elektroniczne

wych. Jan Kanclerz
1. Adamek Małgorzata
2. Barć Jerzy
3. Bogusław Halina
4. Boguś Piotr
5. Budziwół Andrzej
6. Cembrowicz Lech
7. Drąg Marek
8. Gołębiowski Janusz
9. Grabska Elżbieta
10. Jakubowska Izabela
11. Janik Sławomir
12. Jągowski Jan
13. Jurga Mieczysław
14. Kaczmarek Marek
15. Karaś Lucjan
16. Kisiel Karol
17. Kłosowski Karol
18. Kowaliński Wiesław
19. Kowalska Jolanta
20. Kruchlik Marian
21. Kusz Rozalia
22. Lewandowski Andrzej
23. Maciejewski Wojciech
24. Malejki Janusz
25. Modrow Mirosław
26. Nenycz Janusz
27. Nowacka Bogusława
28. Ostrowska Barbara
29. Permoda Maria
30. Piotrowski Stanisław
31. Piwowar Jan
32. Radzikowski Mariusz
33. Sobociński Wojciech
34. Wilczyński Andrzej
35. Zagworna Grażyna
36. Zawistowski Tadeusz

VR radiotechnika i telewizja
wych. Ryszard Wojciechowski
1. Boguszewicz Wiesław
2. Bursztyn Marek
3. Cap Jan
4. Cisek Andrzej
5. Czebatar Mirosław
6. Dopierała Zbigniew
7. Gogała Grażyna
8. Goj Ryszard
9. Goliszek Grzegorz
10. Grześkowiak Zbigniew
11. Jarlaczyk Ryszard
12. Jurcewicz Zenon
13. Karaś Roman
14. Krzeczkowska Janina
15. Krukowski Zbigniew
16. Machnikowska Krystyna
17. Matusiak Wiesław
18. Pesla Krzysztof
19. Poleszczuk Jan
20. Poniatowski Kazimierz
21. Prokop Andrzej
22. Proszek Zdzisław
23. Radecka Jolanta
24. Rumianowski Janusz
25. Rybacki Marek
26. Sikorski Ryszard
27. Siwa Lech
28. Sosińska Ewa
29. Stelmaszuk Andrzej
30. Szulwiński Janusz
31. Śnierzyński Andrzej
32. Światlak Jan
33. Urbanowicz Piotr
34. Wancław Piotr
35. Zaleski Stanisław
36. Zalewska Alicja
37. Żalejko Janusz

VT teletransmisja
wych. Wiesław Wołyniec
1. Arciszewski Tadeusz
2. Chajnowski Jan
3. Domańska Zdzisława
4. Gajdka Andrzej
5. Gawart Krzysztof
6. Głośny Ryszard
7. Grasza Romuald
8. Jabłoński Janusz
9. Kubisiak Elżbieta
10. Kulczak Wanda
11. Mickiewicz Cezary
12. Mielnik Andrzej
13. Nużyński Waldemar
14. Racanowska Danuta
15. Posała Marek
16. Radny Marian
17. Rosik Zbigniew
18. Sadowski Romuald
19. Siedlerski Tadeusz
20. Sosiński Andrzej
21. Stańczyk Jerzy
22. Strychalski Marek
23. Szczepanik Mirosłąw
24. Szpynda Kazimierz
25. Śniegocka Katarzyna
26. Tomków Mieczysław
27. Tulibacki Henryk
28. Wilińska Anna
29. Wiśniewski Witold
Zespół Szkół Mechanicznych

Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Zofia Kotkowska
1. Chalecki Mieczysław
2. Dziemidowicz Zofia
3. Garmolita Irena
4. Gontowicz Zygmunt
5. Górawski Piotr
6. Kaszelowski Jan
7. Klebicko Edward
8. Kozikowski Stanisław
9. Łoś Lech
10. Łydka Elżbieta
11. Marczykowski Marian
12. Mazan Kazimierz
13. Milczanowski Stanisław
14. Murawicki Leonard
15. Obara Michał
16. Ogiejko Grzegorz
17. Sobów Henryk
18. Wichniewski Tomasz
19. Wolny Mieczysław

Technikum Mechaniczne
wych. Michał Połczyński
1. Baran Andrzej
2. Bartkowiak Roman
3. Domagała Jerzy
4. Drela Waldemar
5. Dybowski Jerzy
6. Głowienka Janusz
7. Jasiński Andrzej
8. Jaszkiewicz Marek
9. Jordan Andrzej
10. Kamiński Kazimierz
11. Karwalajtys Grzegorz
12. Kobyłka Włodzimierz
13. Kordasiewicz Zbigniew
14. Kowalczyk Marek
15. Kremer Włodzimierz
16. Krzywicki Antoni
17. Kwacz Piotr
18. Ławniczak Zbigniew
19. Markiewicz Czesław
20. Mikołajczyk Andrzej
21. Naruszewicz Romuald
22. Niebrzegowski Jarosław
23. Papier Zbigniew
24. Pietrzak Jerzy
25. Poddębny Zbigniew
26. Podsiadły Mirosław
27. Prystarz Ireneusz
28. Puterman Zbigniew
29. Rączkowski Jan
30. Rzeźniewski Janusz
31. Sidorski Eugeniusz
32. Sikora Władysław
33. Skiba Roman
34. Stadnik Krzysztof
35. Szlachetka Tadeusz
36. Szuszwalak Lech
37. Tyliński Roman
38. Wawrzyński Aleksander
39. Ważny Andrzej
40. Wąsek Grzegorz

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Anna Rusek
1. Artomski Bogdan
2. Barczyński Zdzisław
3. Biel Marek
4. Błach Bogusław
5. Błauciak Tadeusz
6. Chamera Ireneusz
7. Domagalski Zenon
8. Gruszka Andrzej
9. Hadrian Zbigniew
10. Huszcza Halina
11. Iwanicki Jerzy
12. Jankowski Janusz
13. Kendzia Stanisław
14. Kołodziej Mieczysław
15. Kowalik Waldemar
16. Lejnsztern Jerzy
17. Lisowski Roman
18. Maroniak Grażyna
19. Materna Tadeusz
20. Metych Andrzej
21. Michniewicz Leszek
22. Mikoda Henryk
23. Piotrowski Zbigniew
24. Siemionko Włodzimierz
25. Siłka Witold
26. Skajewski Zygmunt
27. Skierecki Lucjan
28. Smuśkiewicz Renata
29. Spaczyński Wiesław
30. Stańczyk Bronisław
31. Suder Stanisław
32. Urbański Ryszard
33. Witczak Krzysztof
34. Wojtyszek Marian
35. Wolski Krzysztof
36. Wołyniak Władysław

Technikum Przodujących
Robotników

1. Banaszczk Czesław
2. Bogusz Tadeusz
3. Chaszczyński Marian
4. Chyliński Stanisław
5. Chudowski Michał
6. Deregowski Tadeusz
7. Elbanowski Zdzisław
8. Gawryszewski Zbigniew
9. Grydź Romuald
10. Górny Marian
11. Heintze Bolesław
12. Kasprzak Tadeusz
13. Karmelita Roman
14. Kret Józef
15. Klakowski Józef
16. Osękowski Stanisław
17. Kubiak Stanisław
18. Mazurkiewicz Roman
19. Nadkierniczny Jan
20. Nowański Piotr
21. Papierwski Eugeniusz
22. Petryński Jerzy
23. Pietrzyk Janusz
24. Piechota Jerzy
25. Prządka Czesław
26. Przybysz Kazimierz
27. Rydz Tadeusz
28. Sass Mieczysław
29. Stano Stefan
30. Stańczak Tadeusz
31. Skowroński Jerzy
32. Tomicki Józef
33. Walczak Zdzisław
34. Werk Czesław
35. Wiśniewski Zygmunt
36. Wróblewski Edward
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III A mechanik maszyn i urzą-
dzeń przemysłowych
wych. Bronislawa Ciupik

1. Borzymowski Jerzy
2. Czyczyła Stefan
3. Faliński Ryszard
4. Huszcza Andrzej
5. Kukiel Władysław
6. Lechocki Jan
7. Łotocki Henryk
8. Michalski Marek
9. Nowacki Henryk
10. Paszkiewicz Wojciech
11. Powchowicz Jerzy
12. Pyrzyński Jan
13. Sawicki Miroslaw
14. Silski Krzysztof
15. Socha Zbigniew
16. Sobik Michał
17. Stachura Wojciech
18. Suchy Wiesław
19. Szymczak Izydor
20. Twarduś Marek
21. Wilk Tadeusz
22. Wójciak Edward
23. Zieliński Zbigniew

III B szlifierz – frezer
wych. Barbara Sawicka

1. Gęstwa Renata
2. Grześkowiak Leszek
3. Kolasa Tadeusz
4. Kuncewicz Jerzy
5. Libertowski Aleksander
6. Łozowski Witold
7. Łysiak Ryszard
8. Sałaciński Ryszard
9. Słowik Andrzej
10. Zadrożny Zbigniew
11. Bernas Jacek
12. Chądzyński Piotr
13. Demkowski Zdzisław
14. Domagalski Ireneusz
15. Domina Leopold
16. Konieczny Władysław
17. Naumowicz Grzegorz
18. Potocki Bolesław
19. Radczyc Andrzej
20. Rychlak Roman
21. Rzeźniczak Lidia
22. Wesołowska Janina
III C tokarz
wych. Maria Jaśkiewicz

1. Antoniewicz Ryszard
2. Czewżyk Grzegorz
3. Downar Piotr
4. Fediuk Mieczysław
5. Golędzinowski Ryszard
6. Jankowiak Włodzimierz
7. Klepacz Wiesław
8. Kotowski Jan
9. Królikowski Andrzej
10. Kruk Roman
11. Ładysz Jerzy
12. Łukowiak Andrzej
13. Majewski Roman
14. Matczak Roman
15. Milewski Krzysztof
16. Misiuk Janusz
17. Paciorek Roman
18. Skulski Maciej
19. Szymański Zbigniew
20. Turowski Lech
21. Uzarowicz Bogusław
22. Wierzbicki Piotr
23. Zduński Wiesław
24. Chmielewski Włodzimierz
25. Olszak Krzysztof
26. Kadow Andrzej

III D mechanik pojazdów samochodowych
wych. Stanisław Choroś

1. Białocki Leon
2. Błaszczyk Krzysztof
3. Błaszyk Piotr
4. Borkowski Zbigniew
5. Bryk Witold
6. Cieślarczyk Wiesław
7. Czarnecki Andrzej
8. Dekiert Henryk
9. Dobrychłop Waldemar
10. Fesz Bogdan
11. Feret Marek
12. Gonciarz Roman
13. Gos Andrzej
14. Hap Alfred
15. Harla Edward
16. Kaczorowski Maksymilian
17. Kaczmarczyk Jan
18. Kasperowicz Jan
19. Kanas Roman
20. Kamiński Andrzej
21. Kiejda Witold
22. Kostrzębski Wacław
23. Kozłowski Wojciech
24. Wojtowicz Zdzisław
25. Kulus Edmund
26. Krzyk Mieczysław
27. Lewicki Marek
28. Łojek Roman
29. Łoziński Zenon
30. Madajewsi Zenon
31. Maćkowiak Ireneusz
32. Maliszewski Ryszard
33. Makowski Ryszard
34. Martyniak Edmund
35. Merda Włodzimierz
36. Mierzejewski Roman
37. Mięsiak Zbigniew
38. Młynarczyk Zbigniew
39. Mocek Ryszard
40. Nowak Marek
41. Niemczynowski Bronisław
42. Jasiński Bronisław
43. Oczkoś Lech

1975/76
Zespół Szkół Elektrycznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych
wych. Igor Dryjański
1. Borek Andrzej
2. Budny Janusz
3. Chudziński Zbigniew
4. Cierpicki Eugeniusz
5. Fiedorowicz Janusz
6. Grabski Krzysztof
7. Groblewski Andrzej
8. Kaczmarczyk Jerzy
9. Keller Andrzej
10. Kęcik Mirosław
11. Kibała Jan
12. Kotawski Leszek
13. Kuliczkowski Bronisław
14. Madej Cezary
15. Mikita Henryk
16. Mrzygłocki Krzysztof
17. Pacuh Roman
18. Pietrzak Remigiusz
19. Szczepanik Andrzej
20. Ślusarczyk Jerzy
21. Warzocha Leszek
22. Zaniuk Jerzy
23. Żelechowski Leszek
IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Zbigniew Adamczak
1. Bazyliński Tadeusz
2. Bielawski Jerzy
3. Błażejewski Wiesław
4. Bombik Mirosław
5. Butrymowicz Henryk
6. Chibowska Irena
7. Ciok Bogdan
8. Czesnowicz Janusz
9. Długosz Roman
10. Dradrach Wojciech
11. Dutczak Wanda
12. Engel Paweł
13. Erber Irena
14. Feleniak Danuta
15. Frączak Lech
16. Gacek Ireneusz
17. Greń Ryszard
18. Kozyra Zygmunt
19. Kulig Jerzy
20. Lindenberg Lidia
21. Madalińska Aleksandra
22. Markulak Krystyna
23. Matwiejczuk Małgorzata
24. Mazurkiewicz Janusz
25. Nowakowski Mariusz
26. Okoński Mieczysław
27. Pertko Leszek
28. Przybycki Roman
29. Ratajczak Jerzy
30. Rosińska Hanna
31. Rucki Juliusz
32. Sieluk Władysław
33. Sikorska Małgorzata
34. Sosińska Wiesława
35. Staefaniak Krzysztof
36. Urbanowicz Witold

Zespół Szkół Elektrycznych
Technikum Elektryczne

VM miernictwo elektryczne
i elektroniczne

wych. Bożena Kurkiewicz
1. Boliński Karol
2. Buczacki Zbigniew
3. Cerlik Mirosław
4. Chmielowska Ewa
5. Chyła Wojciech
6. Dobowolski Edward
7. Grzelak Józef
8. Howis Ewa
9. Jankowski Mariusz
10. Jusza Ryszard
11. Kobziński Jan
12. Kowal Ryszard
13. Kozłowski Jerzy
14. Makarewicz Teresa
15. Masiuk Wacław
16. Mazurkiewicz Alicja
17. Ostrowski Lech
18. Pilowski Marek
19. Piotrowski Włodzimiez
20. Sawicki Andrzej
21. Skwierzyńska Anna
22. Sołtysiak Mirosław
23. Spanbrücker Jan
24. Stefanowicz Stanisław
25. Sudakiewicz Krzysztof
26. Szymankiewicz Waldemar
27. Tyliński Mirosław
28. Wajs Józef
29. Wajs Zenon
30. Will Adam
31. Włodowski Zbigniew
32. Wojdanowski Mirosław
33. Woroniec Teresa
34. Wrzosek Danuta
35. Zdybał Leszek
36. Zell Waldemar

VR radiotechnika i telewizja
wych. Teresa Jajczak
1. Baran Mieczysław
2. Baszyński Jerzy
3. Chrzanowski Józef
4. Dudek Jacek
5. Dylewska Grażyna
6. Grelak Waldemar
7. Halip Romuald
8. Hybki Aleksander
9. Kaczmarczyk Andrzej
10. Klimek Ireneusz
11. Kochański Jerzy
12. Kohwisarz Roman
13. Koziołek Zbigniew
14. Krupko Ewa
15. Łata Ireneusz
16. Maćków Józef
17. Majchrzak Roman
18. Mazurek Jan
19. Modelski Mieczysław
20. Morawski Jan
21. Olchowski Ryszard
22. Pielech Henryk
23. Piwoń Mirosław
24. Przybyszewski Jan
25. Rosa Leszek
26. Rutkowski Marek
27. Rynkiewicz Waldemar
28. Ryżyk Stefan
29. Sulimierski Lech
30. Szott Andrzej
31. Szybiński Andrzej
32. Tkacz Bernard
33. Weryszko Leszek
34. Wolski Andrzej
35. Zagórski Sławomir
36. Zborowski Jan
37. Zembrzuski Ryszard
38. Zielnica Bogusław
39. Zięba Zdzisław

VT teletransmisja
wych. Mikołaj Halczak
1. Borzym Tadeusz
2. Bryk Mirosław
3. Cisek Józef
4. Charyna Maksymilian
5. Dudek Irena
6. Goss Michał
7. Halatyn Maciej
8. Kasperowicz Zygmunt
9. Kozłowska Irena
10. Krężel Hieronim
11. Kurałowicz Jan
12. Lekki Jan
13. Lisowski Władysław
14. Maćkiewicz Janusz
15. Materna Jerzy
16. Mikicki Zbigniew
17. Modrzyk Jerzy
18. Motak Janusz
19. Piwiec Marek
20. Poprawski Ryszard
21. Rapacz Romuald
22. Senyk Andrzej
23. Spirydowicz Zygfryd
24. Stroma Leszek
25. Strzemińska Anna
26. Symonowicz Zdzisław
27. Szczors Waldemar
28. Szkliniarz Elżbieta
29. Trojanowski Mirosław
30. Trześniowski Michał
31. Walczak Grzegorz
32. Waloszek Janusz
33. Wicińska Maria
34. Wrona Irena
35. Zbytniewski Eugeniusz
36. Zjawin Bronisław
37. Żegało Henryk

Technikum Elektryczne po ZSZ

IIIM maszyny i aparaty elektryczne
wych. Krystyna Rollinger
1. Bugawik Edward
2. Czarkowski Krzysztof
3. Erwiński Zbigniew
4. Fendorf Jadwiga
5. Galant Annna
6. Galant Piotr
7. Grycz Alicja
8. Góra Zbigniew
9. Guzikowska Agata
10. Jankowiak Anna
11. Kabza Wojciech
12. Kęsicka Grażyna
13. Kownacki Marian
14. Kolata Jan
15. Krasowski Janusz
16. Krzywicka Weronika
17. Maciejak Janusz
18. Matusiak Danuta
19. Owsiński Krzysztof
20. Pacanowski Leszek
21. Pawlak Lech
22. Piszczałka Ewa
23. Porada Barbara
24. Rydzik Roman
25. Rzęsa Irena
26. Skorupski Mirosław
27. Schauer Elżbieta
28. Sójka Henryk
29. Tomiak Marek
30. Wojtasik Franciszek
31. Ziarek Ryszard
32. Zydziak Andrzej

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzt – monter urządzeń elektronicznych
wych. Wiesław Wołyniec
1. Chmielewska Mirosława
2. Dominiak Eugeniusz
3. Galusik Marek
4. Gibowski Henryk
5. Graczyk Adam
6. Grudziński Arkadiusz
7. Herens Ireneusz
8. Jarosz Łucja
9. Karpiński Marek
10. Kazimierowski Krzysztof
11. Koszela Wiesław
12. Lemański Andrzej
13. Kubik Waldemar
14. Markowski Zbigniew
15. Matecka Bogumiła
16. Matkowski Janusz
17. Potocki Henryk
18. Rewiako Wiktor
19. Różański Ryszard
20. Salwerowicz Sławomir
21. Stępień Andrzej
22. Szatkowski Lech
23. Śliwa Andrzej
24. Tartak Roman
25. Wodzak Roman
26. Wojtaszewski Aleksy
27. Zapotoczna Irena
IIIzk – elektromechanik
wych. Andrzej Suchowera
1. Bartosiak Roman
2. Błaszczak Andrzej
3. Dziadosz Jerzy
4. Fidoczenko Dionizy
5. Filipiak Waldemar
6. Gmernicka Jolanta
7. Gniotowski Mirosław
8. Gubała Wiesław
9. Gulowaty Zdzisław
10. Hady Marek
11. Hłondzyński Mirosław
12. Jurewicz Józef
13. Kępkowski Ryszard
14. Kirmiel Andrzej
15. Kollat Lech
16. Kościelska Teresa
17. Lubieniecki Leszek
18. Pawłowski Andrzej
19. Pietrzak Ewa
20. Rzeszowski Czesław
21. Ślęczka Helena
22. Wadecki Zbigniew
23. Witaszek Rajmund
24. Zakrzewski Kazimierz
25. Zapała Mariusz
26. Ziętek Jerzy

Zespół Szkół Mechanicznych

Technikum Przodujących Robotników
1. Adamowicz Stanisław
2. Bohonos Mieczysław
3. Badowski Mieczysław
4. Barczak Mieczysław
5. Czarny Eugeniusz
6. Czernicki Kazimierz
7. Dobrowolski Bogusław
8. Gutkiewicz Jan
9. Gdula Stefan
10. Grymulski Zenon
11. Godlewski Bernard
12. Jakubiak Tadeusz
13. Józiak Stanisław
14. Kojat Władysław
15. Konopacki Józef
16. Kokot Alojzy
17. Korzeniowski Jan
18. Kacprzyk Edward
19. Krasoń Wojciech
20. Lichy Tadeusz
21. Markiewicz Bronisław
22. Mikoś Stanisław
23. Nawrocki Jerzy
24. Nowak Benon
25. Niczke Joachim
26. Niemyt Józef
27. Olszewski Roman
28. Olechnowicz Eugeniusz
29. Peczyński Kazimierz
30. Pietrzak Jan
31. Rezler Stanisław
32. Smółka Tadeusz
33. Stwfański Zdzisław
34. Szakoła Aleksander
35. Szemraj Kazimierz
36. Sułkowski Czesław
37. Szwal Franciszek
38. Śrutwa Kazimierz
39. Świderski Zdzisław
40. Wróbel Stefan

Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Bożena Cywińska
1. Berwecki Ireneusz
2. Dubecki Jerzy
3. Duszewicz Jerzy
4. Dziuba Waldemar
5. Halczak Jan
6. Janus Marek
7. Kaźmierczak Lech
8. Kaźmierski Jan
9. Klimkiewicz Adam
10. Kocięcki Kazimierz
11. Kowalski Ryszard
12. Kowalski Tadeusz
13. Kubiszyn Jan
14. Matacz Zbigniew
15. Matysiak Tadeusz
16. Nowak Wiktor
17. Pieszchała Jan
18. Podsiadło Marian
19. Purtak Zdzisław
20. Szlachetko Stanisław
21. Szturo Eugeniusz
22. Szymczyk Marek
23. Szymczyszyn Ryszard
24. Warelis Wiesław
25. Wasyńczuk Borys
26. Zawadzki Zbigniew
27. Żmijowski Tadeusz
Technikum Mechaniczne
wych. Jerzy Zgodziński
1. Białowąs Bolesław
2. Bielski Zbigniew
3. Bogucki Wiesław
4. Bubrowski Czesław
5. Domagała Wiesława
6. Domaradzki Józef
7. Gliński Roman
8. Gryc Henryk
9. Grzegorski Bogdan
10. Indulska Anna
11. Jankowiak Ryszard
12. Jasiński Kazimierz
13. Kaczmarek Jerzy
14. Kamiński Zbigniew
15. Kanarek Sabina
16. Kędzierski Piotr
17. Kotowski Bogdan
18. Kowal Eugeniusz
19. Krystians Leonard
20. Kuncewicz Anna
21. Lisiecki Sławomir
22. Lubieniecki Wojciech
23. Machnowski Andrzej
24. Masłowski Marek
25. Michałowski Stanisław
26. Pacula Zenon
27. Połujański Jan
28. Przybyszewski Zbigniew
29. Rapacz Marek
30. Rdzanek Ryszard
31. Rudziewicz Tadeusz
32. Sarnecki Zbigniew
33. Sibilski Andrzej
34. Smereczyński Edmund
35. Starkowski Jan
36. Strykowski Janusz
37. Suszczyński Mieczysław
38. Szudziński Marek
39. Szymański Marek
40. Wita Aleksandra
41. Woś Piotr
42. Wójtowicz Roman
43. Zaniuk Sławomir

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Maria Szczepaniak
1. Adamska Teresa
2. Błaszak Andrzej
3. Bowsumowski Piotr
4. Burchardt Mirosław
5. Cerbiński Waldemar
6. Chałupka Waldemar
7. Dobrołowicz Józef
8. Głogowski Marek
9. Grzezułka Włodzimierz
10. Hasiak Wiesław
11. Hyla Tadeusz
12. Juściński Andrzej
13. Kiełbowski Bogdan
14. Kostrzewa Józef
15. Kowalski Jan
16. Loba Andrzej
17. Migura Elżbieta
18. Patrzykąt Eugeniusz
19. Ratyniak Mieczysław
20. Rusek Zbigniew
21. Skarb Stanisława
22. Skarżycki Kazimierz
23. Skowroński Tadeusz
24. Stasiak Ryszard
25. Szendi Aleksander
26. Wanat Ryszard
27. Żakowski Tadeusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III C tokarz
wych. Kozarowska
1. Bocoń Jan
2. Cajmer Marek
3. Cieślarczyk Stanisław
4. Cwynar Mirosław
5. Haniecki Kazimierz
6. Kapusta Roman
7. Kaszuba Henryk
8. Kowalczyk Stanisław
9. Lubiec Władysław
10. Łojek Piotr
11. Przeździecki Zbigniew
12. Sadziński Aleksy
13. Słaby Marek
14. Szeliga Piotr
15. Śledź Henryk
16. Urbański Piotr
17. Wojciechowski Waldemar
18. Bałut Zbigniew

III B szlifierz – frezer
wych. Maria Stokłosa
1. Bryczkowska Wacława
2. Czechowska Joanna
3. Dolata Justyna
4. Iwanus Jan
5. Jarmoch Wojciech
6. Rzepecki Andrzej
7. Średnicka Halina
8. Smętek Zbigniew
9. Duma Teresa
10. Fijałkowska Zofia
11. Gut Zenon
12. Januchowski Marek
13. Kolendowicz Krystian
14. Mechlińska Halina
15. Mrówczyński Zbigniew
16. Paszek Mirosława
17. Podhorodecki Andrzej
18. Stanisławiak Marek
19. Woźniak Aleksandra
III A mechanik maszyn
i urządzeń przemysłowych

wych. Henryk Pilipiec
1. Baranowski Tadeusz
2. Blandzi Sylwester
3. Czapulak Andrzej
4. Czerwonka Władysław
5. Chmura Aleksander
6. Dobrzyński Janusz
7. Fabisch Joachim
8. Grygorcewicz Grzegorz
9. Hernik Bogusław
10. Jonak Roman
11. Kałużyński Tadeusz
12. Kaczmarski Mieczysław
13. Królik Lesław
14. Kempa Andrzej
15. Konieczny Bernard
16. Łoziński Mirosław
17. Mazur Marek
18. Mnich Jerzy
19. Paluch Krzysztof
20. Podłuski Dariusz
21. Pyzdrowski Leszek
22. Rutkiewicz Marian
23. Siekanowicz Janusz
24. Subsar Tadeusz
25. Wojnarowski Zbigniew
26. Husak Jan
27. Wilczyński Zenon

III D mechanik pojazdów samochodowych
wych. Urszula Sobocińska
1. Andrzejczak Marek
2. Biernacki Bogusław
3. Brzoza Wiesław
4. Burkiewicz Jerzy
5. Chabiniak Stanisław
6. Chamera Mirosław
7. Drozdek Wiesław
8. Fabczak Krzysztof
9. Flis Andrzej
10. Greczykowski Roman
11. Hołołub Jan
12. Karaśkiewicz Leszek
13. Kiejda Wiesław
14. Kostecki Stanisław
15. Koziarski Zbigniew
16. Kube Zbigniew
17. Kukanów Romuald
18. Lipiński Sylwester
19. Masiul Jerzy
20. Mańka Romuald
21. Marcjasz Robert
22. Mongol Jan
23. Oleksiejuk Piotr
24. Pałka Lech
25. Spanbrucker Kazimierz
26. Szygenda Henryk
27. Teichert Bogdan
28. Werner Mieczysław
29. Wieczorek Jerzy
30. Wojciechowski Sylwester
31. Modrzyk Andrzej
32. Nowak Ireneusz

1976/77
Zespół Szkół Elektrycznych
Liceum Zawodowe

IVL1 monter urządzeń elektronicznych
wych. Ewa Ławrynowicz
1. Budzyński Ryszard
2. Danielak Ignacy
3. Derwich Eugeniusz
4. Dunaj Eugeniusz
5. Dzikowicz Jan
6. Filipski Andrzej
7. Gierczak Andrzej
8. Habich Lech
9. Karpik Zbigniew
10. Krawczyk Wojciech
11. Krzywokulski Jarosław
12. Leszczyński Leszek
13. Lewkowicz Mirosław
14. Matuszak Edward
15. Olczak Waldemar
16. Piotrowski Andrzej
17. Piotrowski Krzysztof
18. Piotrowicz Jan
19. Stelmach Waldemar
20. Szepelawy Kazimierz
21. Wawryszyn Zbigniew
22. Wudarczyk Krzysztof
23. Zieliński Hilary
24. Zubrycki Zygmunt
IVL2 monter urządzeń elektronicznych
wych. Elżbieta Relewicz
1. Chałupka Urszula
2. Dubicki Marek
3. Dulat Ewa
4. Karaś Alicja
5. Kiereś Leszek
6. Kontarzewski Andrzej
7. Lipiński Władysław
8. Meissner Dariusz
9. Mrowiński Tadeusz
10. Olender Jan
11. Oleszek Mirosław
12. Olkowicz Marek
13. Sianożęcki Bogusław
14. Skorwider Teresa
15. Sucharzewska Lidia
16. Szwal Franciszek
17. Szydłowski Tadeusz
18. Szymański Daniel
19. Ulanicki Jerzy
20. Włodek Grażyna
21. Wojciechowski Piotr
22. Woźniak Bożena
23. Zachciał Bogusława
24. Zasada Ryszard
25. Zwiernik Krzysztof

Technikum Elektryczne

VM miernictwo elektryczne
i elektroniczne

wych. Irena Orlińska
1. Adamczyk Bogusław
2. Bielejewski Bogusław
3. Brzózka Edward
4. Cepowski Mieczysław
5. Chmielewski Wojciech
6. Gierczak Krzysztof
7. Gołębski Henryk
8. Herman Zbigniew
9. Jankowski Ireneusz
10. Janowski Wiesław
11. Jaworski Bogusław
12. Kaus Lech
13. Kowal Waldemar
14. Kozak Janusz
15. Krawczyk Ryszard
16. Kubiak Leszek
17. Kubisiak Mirosław
18. Mańkiewicz Ireneusz
19. Margiela Janusz
20. Młynarczyk Mieczysław
21. Morawska Krystyna
22. Nenycz Leszek
23. Raczkowski Stanisław
24. Radecki Włodzimierz
25. Robaszek Aleksander
26. Romiński Mariusz
27. Sadowski Arkadiusz
28. Siódmak Czesław
29. Słonecka Ewa
30. Szlaski Jan
31. Trociuk Roman
32. Waszak Kazimierz
33. Woźniak Marek
34. Żełudkiewicz Walery
35. Jaraszkiewicz Leszek

VR radiotechnika i telewizja
wych. Ryszard Wojciechowski
1. Ankudowicz Wojciech
2. Baksalary Bogusław
3. Błoszyk Tadeusz
4. Borkowski Ryszard
5. Brodzik Andrzej
6. Cidyło Stefan
7. Drapczyński Zbigniew
8. Duber Piotr
9. Frąckowiak Janusz
10. Gołebiowski Jan
11. Hołownia Marek
12. Hubicki Jacek
13. Kaniewski Kazimierz
14. Kaziów Waldemar
15. Kolarz Jerzy
16. Krzyśków Lech
17. Kuls Waldemar
18. Kusiak Zbigniew
19. Marcul Andrzej
20. Pietrzak Arkadiusz
21. Pospiech Andrzej
22. Raczykowski Marek
23. Ratajczak Sylwester
24. Renc Zbigniew
25. Skajewski Wiesław
26. Symber Eugeniusz
27. Szywała Grażyna
28. Świdziński Edward
29. Tyśper Kazimierz
30. Urbanek Roman
31. Wankiewicz Andrzej
32. Wasik Roman
33. Wierzbicki Wiesław
34. Wojnar Stanisław
35. Wolf Barbara

VT teletransmisja
wych. Anna Lesser
1. Centner Waldemar
2. Cichowlas Karol
3. Czernicki Jerzy
4. Dej Henryk
5. Gudecki Roman
6. Juszkiewicz Kazimierz
7. Kaczmarek Bogumił
8. Konrad Janusz
9. Kościuk Janusz
10. Krawczyk Elżbieta
11. Kubicki Bogdan
12. Kuc Józef
13. Lewczak Włodzimierz
14. Lewicki Waldemar
15. Łacny Roman
16. Michalski Ryszard
17. Miłkowski Jacek
18. Mnich Mirosław
19. Pawliczak Marek
20. Pokwiczał Ryszard
21. Radkowski Wiesław
22. Roman Arkadiusz
23. Rozpędowski Jerzy
24. Różycki Zbigniew
25. Skowroński Bogusław
26. Skrzyczewski Wiesław
27. Sosińska Barbara
28. Sułkowski Bogusław
29. Szczygieł Bogdan
30. Świtalski Marcin
31. Trendak Jerzy
32. Waligóra Wiesław
33. Wolski Jerzy
34. Wołochowicz Adam
35. Zelem Bogdan

Technikum Elektryczne po ZSZ

IIIE elektronika
wych. Teresa Budniak
1. Chwiedziuk Janusz
2. Czubkowski Krzysztof
3. Dmytnik Andrzej
4. Fiałka Waldemar
5. Grodzki Mirosław
6. Hofman Otylia
7. Jankowska Emilia
8. Jokś Zbigniew
9. Korkowski Jan
10. Kobus Andrzej
11. Kipiel Marek
12. Kocąka Włodzimierz
13. Kopczyński Ryszard
14. Kopiec Jerzy
15. Kwaśnik Krzysztof
16. Maryniec Danuta
17. Majorczyk Jerzy
18. Nowicka Jolanta
19. Pazur Zofia
20. Pierzchała Grzegorz
21. Piotrowski Wiesław
22. Piacko Zbigniew
23. Szczepańska Elżbieta
24. Sądkiewicz Bonifacy
25. Stefański Krzysztof
26. Smorul Maria
27. Smoliński Waldemar
28. Telesz Marek
29. Tomczak Zofia
30. Tumiel Krzysztof
31. Waloryszek Dariusz
32. Wijatowski Adam
33. Wołek Marek
34. Zaliszewska Romana
IIIM maszyny i aparaty elektryczne
wych. Władysław Szymula
1. Bucki Leszek
2. Długosz Ryszard
3. Dudzik Piotr
4. Pigiel Zdzisław
5. Franek Marek
6. Gauza Mirosław
7. Grzesik Zdzisław
8. Hływa Włodzimierz
9. Ignaszak Andrzej
10. Jakubczyk Grażyna
11. Janas Aleksander
12. Jonaczyk Ryszard
13. Kaczmarek Bogusław
14. Kardasz Andrzej
15. Karwicki Witold
16. Kęsicka Renata
17. Kotalla Teresa
18. Kozłowski Mirosław
19. Kowalik Waldemar
20. Krawieczyński Roman
21. Lorenz Krzysztof
22. Łuczak Kornelia
23. Maliński Kazimierz
24. Małolepszy Roman
25. Michałowski Ryszard
26. Nolka Krzysztof
27. Piotrowski Ryszard
28. Raczyński Krzysztof
29. Ratajczak Sławomir
30. Rogodziński Tadeusz
31. Sierszuła Leszek
32. Skowrońska Janina
33. Sobków Witold
34. Stępień Marek
35. Strzelecki Bolesław
36. Tomasik Andrzej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIze – elektromonter
wych. Gabriel Meliński
1. Bielak Janusz
2. Chadryś Szczepan
3. Czjkowski Mariusz
4. Dutko Leszek
5. Feliński Zbigniew
6. Główczyński Wiesław
7. Gupało Wiktor
8. Haniszewski Jan
9. Karapka Elżbieta
10. Krugiołka Zbigniew
11. Lenczewski Krzysztof
12. Ławrynkiewicz Mirosław
13. Miniejko Jerzy
14. Mirosław Janusz
15. Misztela Jerzy
16. Motylica Ryszard
17. Mrówczyński Mirosław
18. Przewłocki Wojciech
19. Rodak Zbigniew
20. Smoter Zbigniew
21. Szewców Dariusz
22. Ślęczykowski Mirosław
23. Woźnica Andrzej

IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Jan Krawczyk

1. Bajsert Ryszard
2. Brzostowski Bogdan
3. Chojnacki Andrzej
4. Czaja Krzysztof
5. Czerwiński Zbigniew
6. Czyściecki Ireneusz
7. Demski Roman
8. Długosz Zbigniew
9. Dominiak Zbigniew
10. Dymarczyk Krzysztof
11. Florek Krzysztof
12. Graca Jerzy
13. Majchrzak Janusz
14. Owerczuk Jerzy
15. Pałasz Leszek
16. Piekarski Zbigniew
17. Przybyła Roman
18. Ryba Zdzisław
19. Starzyński Stanisław
20. Szymaniec Józef
21. Szymański Waldemar
22. Tabaczyński Jerzy
23. Uzarowicz Grzegorz
24. Włodek Wojciech
25. Plona Andrzej

Zespół Szkół Samochodowych

Liceum Zawodowe
wych. Tadeusz Kisielewicz
1. Bieniaś Marek
2. Chojnacki Henryk
3. Drela Grzegorz
4. Duma Jerzy
5. Kasperowicz Marek
6. Kasprzyk Zdzisław
7. Kliczkowski Krzysztof
8. Konieczny Andrzej
9. Kostrzewa Adam
10. Kowalski Krzysztof
11. Kózka Piotr
12. Kuna Krzysztof
13. Lebioda Piotr
14. Marczak Marek
15. Markwitz Mieczysław
16. Młynarczyk Jan
17. Ostrowski Janusz
18. Pracel Lech
19. Pytkowski Andrzej
20. Rajczuk Andrzej
21. Sarnecki Leszek
22. Scheffler Bogdan
23. Siemaszko Jerzy
24. Snarski Piotr
25. Styputkowski Krzysztof
26. Szewczyk Ireneusz
27. Waliszewski Krzysztof
28. Witkowski Wiktor
29. Wojciechowski Stefan
30. Zatorski Kazimierz
31. Zaucha Jerzy
32. Zwolak Andrzej

Liceum Zawodowe
wych. Grażyna Kaźmierczak
1. Ławniczak Ryszard
2. Barański Ryszard
3. Bocian Henryk
4. Cichaciewski Roman
5. Foltański Zbigniew
6. Gajewski Janusz
7. Garlicki Mirosław
8. Jurga Ireneusz
9. Kulczak Włodzimierz
10. Lasota Lech
11. Lignar Adam
12. Mikołajczyk Marian
13. Pianowski Tadeusz
14. Piechota Bogdan
15. Prusik Stanisława
16. Przybysz Karol
17. Rutkowski Dariusz
18. Sas Bogusław
19. Sękowski Piotr
20. Szczerbaniewicz Piotr
21. Szpak Władysław
22. Trybulski Cezary
23. Urbaniak Marek
24. Zommer Jan

Technikum Mechaniczne
wych. Janina Steliga
1. Baran Tomasz
2. Bogdanowski Władysław
3. Borkowicz Wiesław
4. Borzdyński Edmund
5. Czwojda Miron
6. Durajski Krzysztof
7. Falbierski Stanisław
8. Filipiak Jan
9. Furtak Ryszard
10. Jacyno Krystyna
11. Jarosz Henryk
12. Kawecki Janusz
13. Kielbicki Zbigniew
14. Kisielewicz Maria
15. Krynicki Sławomir
16. Łuczka Irenusz
17. Makarski Witold
18. Mikułka Józef
19. Nowakowski Zbigniew
20. Olichwer Zygmunt
21. Ostrowski Tadeusz
22. Popowicz Adam
23. Powchowicz Mirosław
24. Pyrka Witold
25. Rakowski Kazimierz
26. Rozwadowski Leszek
27. Rudkiewicz Witold
28. Rudnicki Mirosław
29. Sowiński Zdzisław
30. Stelmach Antoni
31. Szczepaniak Bogdan
32. Szymański Stanisław
33. Święcański Andrzej
34. Waloch Leszek
35. Ważeliński Mirosław
36. Wieczorkiewicz Piotr
37. Woźny Jarosław
38. Zemleduch Jerzy
39. Zioło Robert
40. Dąbrowski Bogdan

Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Maria Taberska
1. Bartczak Jan
2. Bogdan Jacek
3. Brzeziński Kazimierz
4. Dziubałka Roman
5. Hryńczuk Jan
6. Kitliński Adam
7. Kowalczyk Lesław
8. Kuzikiewicz Zbigniew
9. Lipka Jan
10. Nedwidek Zygmunt
11. Nowak Jan
12. Paprzycki Edward
13. Piórczyk Mirosław
14. Przemieniecki Kazimierz
15. Skorecki Andrzej
16. Smoleń Zdzisław
17. Szachowicz Zbigniew
18. Szafirski Czesław
19. Szulga Zbigniew
20. Targaszewski Jerzy
21. Ułasik Czesław
22. Zasina Lesław
23. Zwarycz Adam
24. Żygadło Jerzy
25. Sznega Zbigniew

Technikum Mechaniczne po
ZSZ

wych. Danuta Krzeszewska
1. Andrzejaszek Leszek
2. Bińczanowski Jerzy
3. Czarnomorski Andrzej
4. Frącewicz Jolanta
5. Janke Sławomir
6. Jarkowski Krzysztof
7. Jasiewicz Andrzej
8. Jaworski Janusz
9. Królak Marek
10. Krugiołka Czesław
11. Macioszek Władysław
12. Makarowicz Stefan
13. Malinowski Wiesław
14. Matwiejów Tadeusz
15. Moliński Jan
16. Nowak Ryszard
17. Okoński Ryszard
18. Pieróg Aleksander
19. Przymusińska Halina
20. Rachwalik Czesław
21. Rydlicki Wiesław
22. Stokłosa Mieczysław
23. Strzelec Zdzisław
24. Sudnik Edward
25. Taberski Ryszard
26. Tomiński Sławomir
27. Włodarczyk Marek
28. Zając Ryszard
29. Zawadzki Stanisław
30. Zborowski Andrzej
31. Zuzewicz Elżbieta

Technikum Przodujących
Robotników

1. Adalewski Andrzej
2. Bartosik Stefan
3. Belina Zdzisław
4. Bielecki Czesław
5. Bławaciak Edward
6. Bryndzej Roman
7. Cieślak Jan
8. Dobropolski Czesław
9. Głapkowski Kazimierz
10. Gonciarski Marian
11. Gubała Stefan
12. Gołębiowski Julian
13. Gruca Wiktor
14. Hałabura Wiesław
15. Hincz Waldemar
16. Jaszczak Zbigniew
17. Kantor Antoni
18. Korycki Andrzej
19. Lubieniecki Zbigniew
20. Łukaszewski Michał
21. Mazur Zbigniew
22. Paszkowski Michał II
23. Paszkowski Michał I
24. Perzyński Kazimierz
25. Poźniak Jerzy
26. Połomka Kazimierz
27. Ratajczak Czesław
28. Sadowski Bogdan
29. Szarłowicz Czesław
30. Szczurek Henryk
31. Szklarek Stanisław
32. Spławski Stanisław
33. Swinder Stanisław
34. Ślipikowski Stanisław
35. Tłuściak Jan
36. Wójcik Bronisław
37. Zaremba Stanisław
38. Żelazko Roman
39. Żukowski Edward
40. Żywicki Edward

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A tokarz
wych. Edward Martyniuk
1. Ast Bogumił
2. Borowiec Piotr
3. Dudziak Eugeniusz
4. Błasek Waldemar
5. Giemza Jolanta
6. Kędra Paweł
7. Kosałka Jan
8. Jakuszczonek Ireneusz
9. Majchrzak Jan
10. Mikuta Jan
11. Minatto Krzysztof
12. Osyczka Grzegorz
13. Orłowski Ryszard
14. Ratajczak Roman
15. Pilz Ryszard
16. Simon Wiesław
17. Rutkowski Lucjan
18. Szkwir Jan
19. Urban Ireneusz
20. Węglewski Marek
21. Zabołotny Roman
22. Rzepecki Lesław
23. Igielik Stanisław
24. Drzymała Marek
III B frezer – mechanik maszyn i
urządzeń przem
.
wych. Teresa Zawada
1. Fudali Ewa
2. Gryn Lesław
3. Górny Wiesław
4. Jarzębski Jerzy
5. Kaniowski Leon
6. Klimczak Marek
7. Krzyżanowski Wojciech
8. Lubański Ireneusz
9. Pacanowski Andrzej
10. Przybyło Zdzisław
11. Starszak Andrzej
12. Wiatkowski Zbigniew
13. Adamczyk Jerzy
14. Czapulak Krzysztof
15. Dubiel Janusz
16. Foksiński Jerzy
17. Łęcki Stanisław
18. Małczak Jan
19. Masicz Zbigniew
20. Musiał Roman
21. Muszyński Tomasz
22. Pachołek Mieczysław
23. Pajchrowski Andrzej
24. Piecharków Adam
25. Przybylski Zenon
26. Samorajski Witold
27. Stachowiak Mariusz
28. Sysiak Zygmunt
29. Turowski Krzysztof
30. Wagner Henryk
31. Zieliński Wiesław
32. Zakrzewski Krzysztof
33. Jackiewicz Stanisław

1977/78
Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

IVL monter urządzeń elektronicznych
wych. Jan Kanclerz
1. Balikowski Ireneusz
2. Bilski Krzysztof
3. Bobrowski Artur
4. Branicki Romuald
5. Cieślak Elżbieta
6. Czarkowski Bogusław
7. Delikat Władysław
8. Gierasimczuk Bożena
9. Guzikowski Marek
10. Hajduga Grażyna
11. Hołodyn Hanna
12. Herkt Leszek
13. Hołubicki Janusz
14. Jankowiak Wiesław
15. Jankowski Kryspin
16. Jasicki Waldemar
17. Jurec Halina
18. Kaczmarek Lech
19. Klim Bogusław
20. Krąpiec Mieczysław
21. Kubalski Leszek
22. Kurzawski Marek
23. Łopuch Tadeusz
24. Majewska Mirosława
25. Matczyński Jarosław
26. Ostrowska Elżbieta
27. Paterski Marek
28. Piechowiak Anna
29. Piltz Robert
30. Plaza Elżbieta
31. Palak Sławomir
32. Polański Andrzej
33. Pruszak Elżbieta
34. Rutkowska Danuta
35. Rykała Piotr
36. Skubij Zbigniew
37. Sołtysiak Waldemar
38. Strykowski Leszek
39. Stroemich Wojciech
40. Szepelak Jarosław
41. Węgrzynow Ryszard
42. Zwoliński Wiesław
43. Ziomek Waldemar

Technikum Elektroniczne

Vm miernictwo elektryczne
i elektroniczne

wych. Krystyna Koroblowska-Hućko
1. Bednarski Roman
2. Gajdka Ireneusz
3. Garbowski Andrzej
4. Garbuzik Krystyna
5. Garnczarska Halina
6. Gawluk Teresa
7. Grochowina Krystyna
8. Hojka Waldemar
9. Kluj Marek
10. Koridek Anna
11. Krupa Zdzisław
12. Lubienicki Piotr
13. Mazgajczyk Jerzy
14. Miller Zbigniew
15. Nowiński Grzegorz
16. Owieczko Lidia
17. Pauch Marek
18. Piaseczny Jan
19. Pizuń Jerzy
20. Płończak Waldemar
21. Połchowska Anna
22. Skrzypczak Zbigniew
23. Sobczak Ryszard
24. Szybko Stanisław
25. Śleda Ryszard
26. Wasiak Krzysztof
27. Wojtczak Jacek

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Romana Marenda
1. Antomski Andrzej
2. Biliński Zbigniew
3. Chrzanowski Henryk
4. Czykałko Grzegorz
5. Diller Elżbieta
6. Dzieńdziura Grzegorz
7. Fortelna Elżbieta
8. Garnczarska Danuta
9. Jabłonka Krzysztof
10. Kozłowski Waldemar
11. Krasowska Bernadeta
12. Kubiak Roman
13. Łopato Brunon
14. Macias Waldemar
15. Maltański Andrzej
16. Milto Jerzy
17. Pietrzak Marian
18. Rehul Krzysztof
19. Różański Piotr
20. Sakiewicz Ewa
21. Sawicki Jan
22. Skibiński Zdzisław
23. Sokołowski Andrzej
24. Storomiański Mirosław
25. Walkowiak Zbigniew

Vt teletransmisja
wych. Iwona Rączka
1. Baranowski Sławomir
2. Bieliński Jacek
3. Brembor Urszula
4. Chitro Zdzisław
5. Chodur Teresa
6. Dribczak Emil
7. Handzel Krzysztof
8. Jokiel Zbigniew
9. Jurga Adam
10. Kobierski Zbigniew
11. Kuciło Grażyna
12. Kwiatkowska Ewa
13. Mudra Alicja
14. Nitkiewicz Mirosław
15. Nowak Kazimierz
16. Pondalis Iwona
17. Pawlus Sławomir
18. Podsiedlik Krzysztof
19. Rogowski Grzegorz
20. Serylak Waldemar
21. Sobański Zdzisław
22. Stefaniuk Marek
23. Szmendowski Czesław
24. Urban Wiesław
25. Waliński Bogdan
26. Zdonek Krzysztof

Technikum Elektryczne po ZSZ

IIIE elektronika
wych. Grażyna Kościukiewicz
1. Basiak Daniel
2. Basiński Krzysztof
3. Bieniecki Zbigniew
4. Borowska Bożena
5. Domagała Adam
6. Dudkiewicz Andrzej
7. Jakubczyk Danuta
8. Keklak Zbigniew
9. Kloc Ryszard
10. Kluj Joanna
11. Kordas Jolanta
12. Kowalski Tadeusz
13. Krupniewski Roman
14. Kubecki Lech
15. Lorenz Zdzisław
16. Michalski Leszek
17. Nisiewicz Alina
18. Rolla Kazimierx
19. Słoński Leszek
20. Stachowicz Adam
21. Stasiński Krzysztof
22. Szykulski Marek
23. Szymański Mirosław
24. Wawrowicz Konrad
25. Wróbel Antoni
26. Żogło Zbigniew

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIzt – monter urządzeń telekomunikacyjnych
wych. Mieczysław Trębski
1. Andrzejewski Zdzisław
2. Biegański Andrzej
3. Cieplicki Władysław
4. Frąckowiak Jerzy
5. Gil Ryszard
6. Hardel Krzysztof
7. Kabza Paweł
8. Kazimierski Józef
9. Kaczmarek Leszek
10. Kupczyk Zbigniew
11. Lipińska Łucja
12. Łuczak Jolanta
13. Mierkiewicz Andrzej
14. Piekarski Ryszard
15. Riedel Krzysztof
16. Ryś Leszek
17. Tadrowski Krzysztof
18. Walendzik Grażyna
19. Wiśniewski Marek
20. Wójcik Wiesław
IIIze – elektromonter
wych. Antonina Adamowska
1. Bator Marian
2. Bobrowski Robert
3. Burkowski Krzysztof
4. Cieślak Andrzej
5. Cieślowski henryk
6. Czarnecki Mirosław
7. Filipiak Jan
8. Galusik Waldemar
9. Greczycho Bolesław
10. Hryńczuk Mieczysław
11. Kowala Marek
12. Kroczak Lesław
13. Lubelski Waldemar
14. Markiewicz Bogdan
15. Masłowski Mirosław
16. Mazur Zdzisław
17. Mroczkowski Zdzisław
18. Niemiec Henryk
19. Ratajczak Witold
20. Suwaj Wiesław
21. Szarzyński Paweł
22. Tuczek Janusz
23. Waśko Edward
24. Wawryszyn Bogusław
25. Witkowski Wojciech
26. Wojda Robert
27. Wójtowicz Roman
28. Zatylny Jausz

Zespół Szkół Samochodowych

Technikum Mechaniczne
wych. Kazimierz Jakubowski
1. Appelbaum Wojciech
2. Baszyński Antoni
3. Cichanowicz Jan
4. Cyrankowski Andrzej
5. Czyżniewski Tomasz
6. Dybka Waldemar
7. Jaskulski Stanisław
8. Jodłowski Roman
9. Kaziów Wiesław
10. Klim Artur
11. Kołkowski Andrzej
12. Kubisiak Urszula
13. Kucharska Jrena
14. Kufel Zdzisław
15. Kułacz Andrzej
16. Lipski Krzysztof
17. Łuczka Janusz
18. Makarewicz Kazimierz
19. Mońko Konrad
20. Mazgajski Jan
21. Mierkiewicz Jerzy
22. Mrówczyński Mariusz
23. Muszyński Paweł
24. Nieruchalska Maria
25. Nowakowski Piotr
26. Pala Marek
27. Pawlak Jan
28. Pijajko Bogdan
29. Piwiec Krzysztof
30. Sadłowski Andrzej
31. Smytkowski Leszek
32. Sochacki Leszek
33. Strugarek Andrzej
34. Urbanowicz Jerzy
35. Ziemba Edward

Technikum Mechaniczne po ZSZ
wych. Maria Szczepaniak
1. Badacz Andrzej
2. Błaszyk Piotr
3. Bogucki Grzegorz
4. Borkowski Zbigniew
5. Brosławski Sławomir
6. Bryk Witold
7. Cukier Tadeusz
8. Czechowski Janusz
9. Doliński Zbigniew
10. Jachowiec Ryszard
11. Kamiński Marek
12. Kozłowski Adam
13. Lisowski Leszek
14. Mateuszewski Paweł
15. Merda Włodzimierz
16. Niedźwiedzki Leszek
17. Nocyk Edward
18. Nowak Marek
19. Puszkiel Leszek
20. Pyrka Leszek
21. Sławiński Krzysztof
22. Sznajder Stanisław
23. Sznajder Stefan
24. Świrgał Andrzej
25. Wieczorek Waldemar
26. Wojciechowski Krzysztof
27. Zajkowski Ireneusz
28. Złakowski Grzegorz

Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Barbara Kopaczyńska
1. Goleń Bogdan
2. Gremblewski Roman
3. Janaszek Zbigniew
4. Jasiewicz Henryk
5. Kaliciak Ireneusz
6. Kaziów Krzysztof
7. Kiełbasa Zbigniew
8. Kościuczuk Grzegorz
9. Łozowicki Piotr
10. Magda Jan
11. Milczewski Jerzy
12. Orynczak Mirosław
13. Pituła Tadeusz
14. Pokrzywko Janusz
15. Prusaczyk Ryszard
16. Radziwołek Marek
17. Rewak Jan
18. Spodniewski Jerzy
19. Stefański Jerzy
20. Szafrański Zbigniew
21. Wołkowski Franciszek

Liceum Zawodowe
wych. Danuta Łakomska
1. Baranowski Leszek
2. Białobłocki Grzegorz
3. Bąkowski Jarosław
4. Bucior Marek
5. Czerniawski Tadeusz
6. Dudek Wojciech
7. Goldman Adam
8. Górny Wiesław
9. Hojna Konrad
10. Iwanus Roman
11. Jasinski Henryk
12. Klimowski Wiesław
13. Kowalski Jan
14. Kózka Maciej
15. Krzyżaniak Andrzej
16. Mańko Zbigniew
17. Niewęgłowski Marek
18. Olszewski Krzysztof
19. Ostrowski Roman
20. Pikosz Kazimierz
21. Plutecki Andrzej
22. Rafalik Ignacy
23. Ratiuk Jarosław
24. Rzepecki Roman
25. Sieradzki Tadeusz
26. Wojtasiński Ryszard
27. Wojtyna Lesław
28. Zając Stanisław
29. Zjawin Zbigniew

Liceum Zawodowe
wych. Anna Widomska
1. Bartko Ireneusz
2. Całczyński Marek
3. Czarnecki Krzysztof
4. Czerwiński Józef
5. Czerwiński Stanisław
6. Galiński Miron
7. Kasprzak Witold
8. Kielarski Władysław
9. Koperski Krzysztof
10. Kram Józef
11. Kubiaczyk Jerzy
12. Lal Jarosław
13. Lipiński Jerzy
14. Matczak Mirosław
15. Miśko Zbigniew
16. Mróz Wojciech
17. Niedźwiecki Marek
18. Ratajczak Janusz
19. Rodak Roman
20. Szymkowiak Jacek
21. Wieczorek Krzysztof
22. Zając Romuald
23. Zapała Krzysztof
24. Zięciak Damian
25. Zmaczyński Sławomir

Technikum Przodujących
Robotników

1. Bajer Mieczysław
2. Borejko Marian
3. Bossuł Adam
4. Buła Jan
5. Czerwonka Józef
6. Chmielarczyk Eugeniusz
7. Dylewicz Tadeusz
8. Fik Kazimierz
9. Furmaniak Michał
10. Gąsiorowski Aleksander
11. Kluj Zygmunt
12. Kokot Kazimierz
13. Kotowski Henryk
14. Kozłowski Walerian
15. Kromski Zygmunt
16. Kurowski Ryszard
17. Latosi Tadeusz
18. Lipski Kazimierz
19. Marcinkowski Jan
20. Mirkiewicz Tadeusz
21. Masło Walenty
22. Napieralski Bogusław
23. Napirała Ryszard
24. Niszczot Stefan
25. Olbrich Gerhard
26. Podgajny Adolf
27. Rozmianiec Czesław
28. Sibiga Ryszard
29. Siciński Zdzisław
30. Skóra Kazimierz
31. Smerda Bronisław
32. Stachowiak Ryszard
33. Śliwiński Zygmunt
34. Śliwka Józef
35. Tarka Jan
36. Tyszkiewicz Henryk
37. Twardowski Tadeusz
38. Wdowiak Eugeniusz
39. Włodarski Jan
Zespół Szkół Samochodowych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
III B mechanik pojazdów samochodowych
wych. Alina Stankiewicz

1. Bekier Waldemar
2. Czernecki Bogdan
3. Dachtera Piotr
4. Dąbrowski Piotr
5. Dudzik Jerzy
6. Fyda Marek
7. Gola Wiesław
8. Hopfen Przemysław
9. Kłębek Zbigniew
10. Kopalski Roman
11. Kozłowski Janusz
12. Lubieniecki Krzysztof
13. Madań Anna
14. Mazur Krzysztof
15. Mąsior Krzysztof
16. Miętus Mirosław
17. Ohl Jerzy
18. Pluszczewski Mirosław
19. Ptak Waldemar
20. Setta Jerzy
21. Szymański Zbigniew
22. Śmiałek Krzysztof
23. Tomkiewicz Marek
24. Woźny Leszek
25. Wójcik Ryszard
26. Wziątek Grzegorz
27. Wyrzykowski Mirosław
28. Zimoch Janusz
29. Żółkiewski Piotr
30. Żółkiewski Stefan
31. Żółkiewski Zygmunt
32. Łuczyszyn Jerzy

III B mechanik poj. samochodowych
wych. Edward Martyniuk

1. Baran Andrzej
2. Bartkowiak Piotr
3. Biernacki Włodzimierz
4. Bryndzej Jarosław
5. Deda Marcin
6. Dróżdż Andrzej
7. Gulba Krzysztof
8. Janik Marek
9. Kwiatkowski Adam
10. Marcinkowski Piotr
11. Olejniczak Mirosław
12. Olejnik Krzysztof
13. Przybycin Paweł
14. Radczyc Edward
15. Radoła Piotr
16. Sułkowski Tadeusz
17. Strytyński Krzysztof
18. Szczebiot Józef
19. Szlachetka Andrzej
20. Szwajda Krzysztof
21. Szymański Marek
22. Twardowski Ryszard
23. Pietrzyk Marian

III C tokarz – frezer – mechanik
maszyn
wych. Maria Brończak

1. Czetowicz Bronisław
2. Kaczmarek Jarosław
3. Kancelarczyk Marek
4. Kożuch Piotr
5. Michniewicz Mirosław
6. Pieszczyński Eugeniusz
7. Siwiński Grzegorz
8. Wiśniewski Marek
9. Wojewódka Andrzej
10. Ziarno Ryszard
11. Zegzuła Wiesław
12. Wiśniewski Jarosław
13. Janion Mariusz
14. Brodziński Janusz
21. Błaszczyk Krzysztof
22. Błażejewski Krzysztof
23. Gancarz Franciszek
24. Gancarz Teofil
25. Marciniak Adam
26. Nowakowski Marek
27. Stochniał Henryk
28. Stępniewski Dionizy
29. Szymański Wiesław
30. Wołek Bernard
31. Wypyszewski Piotr
 

1978/79
Zespół Szkół Elektronicznych
Liceum Zawodowe

VL monter urządzeń elektronicznych
wych. Wanda Jakubczak
1. Bidałach Janusz
2. Cichoń Jerzy
3. Fieducik Elżbieta
4. Fuchs Jan
5. Garlicki Wiesław
6. Glinka Roman
7. Gotfied Bogumiła
8. Horowski Roman
9. Jaroszyński Zenon
10. Jandrzejczak Zdzisław
11. Kaczmarek Jarosław
12. Kancelarczyk Zbigniew
13. Karalus Piotr
14. Kaus Ireneusz
15. Łukaszewski Leszek
16. Michniewicz Zygmunt
17. Nasiadka Bogusław
18. Niesyn Jan
19. Nowak Lech
20. Oleszek Andrzej
21. Oliwa Barbara
22. Pijanowska Jolanta
23. Przybylska Ewa
24. Sobków Józef
25. Stanisławski Piotr
26. Stefańska Małgorzata
27. Surmacz Ireneusz
28. Urbański Zdzisław
29. Waloch Grzegorz
30. Zenkier Jarosław
31. Zuzewicz Mirosław

Technikum Elektroniczne

Ve elektronika
wych. Teresa Budniak

1. Ajmer Krzysztof
2. Chwiedziuk Janusz
3. Czubkowski Krzysztof
4. Dmytruk Andrzej
5. Fiałka Waldemar
6. Grodzki Mirosław
7. Jankowska Emilia
8. Jokś Zbigniew
9. Kipiel Marek
10. Kobus Andrzej
11. Kopczyński Ryszard
12. Kopiec Jerzy
13. Kwaśnik Krzysztof
14. Majorczyk Jerzy
15. Maryniec Danuta
16. Nowicka Jolanta
17. Pazur Zofia
18. Piacko Zbigniew
19. Pierzchała Grzegorz
20. Piotrowski Wiesław
21. Sądkiewicz Bonifacy
22. Smoliński Waldemar
23. Smorul Maria
24. Stefański Krzysztof
25. Szczepańska Elżbieta
26. Telesz Marek
27. Tomczak Zofia
28. Tumiel Krzysztof
29. Waloryszek Dariusz
30. Wijatkowski Adam
31. Wołek Marek
32. Zahrzewska Romana

Vr radiotechnika i telewizja
wych. Piotr Wołuń

1. Ciszak Tadeusz
2. Dominkiewicz Andrzej
3. Flisak Edward
4. Gąszczak Piotr
5. Hulicz Jerzy
6. Jakubowski Jarosław
7. Janowicz Zbigniew
8. Jędrzejczak Marek
9. Korczyński Józef
10. Kubicki Józef
11. Kucina Zbigniew
12. Łobodziński Józef
13. Łuczka Zbigniew
14. Marszał Zenon
15. Matlakiewicz Krzysztof
16. Niedźwiecki Andrzej
17. Niemiec Kazimierz
18. Opara Tomasz
19. Przybylski Grzegorz
20. Roksela Wojciech
21. Sosnowski Zbigniew
22. Spirydowicz Waldemar
23. Sroczyński Krzysztof
24. Stańko Lech
25. Sydor Marian
26. Szewców Marek
27. Tłuczyński Krzysztof
28. Tomiak Sławomir
29. Urbanek Krzysztof
30. Wrojkos Jerzy
31. Zakrocka Ryszarda
32. Zawada Piotr
33. Żarna Zbigniew
Vt1 teletransmisja
wych. Anna Jezierska-Mądry

1. Adamik Leszek
2. Binczarowski Piotr
3. Błudnicki Henryk
4. Brychcy Marek
5. Cichoń Grzegorz
6. Figlarowicz Waldemar
7. Gronacki Marek
8. Gonciarz Jacek
9. Haducki Jerzy
10. Jasiński Piotr
11. Kalbarczyk Czesław
12. Konwisarz Janusz
13. Kowalonek Henryk
14. Kozłowski Zbigniew
15. Lisek Mirosław
16. Łozowski Janusz
17. Łukaszenko Andrzej
18. Mikołajczyk Marek
19. Modrzyk Alfred
20. Nowak Ryszard
21. Piechnik Edward
22. Płatek Henryk
23. Pośledni Wiesław
24. Sawicki Robert
25. Straszewski Wiktor
26. Szklarz Zbigniew
27. Wasilewski Zbigniew

Vt2 teletransmisja
wych. Jadwiga Słabik

1. Baś Alicja
2. Bereta Jarosław
3. Bocian Maria
4. Bortnowska Maria
5. Brzezińska Edyta
6. Bronicka Maria
7. Bundz Danuta
8. Dybek Grażyna
9. Fieducik Regina
10. Fortuna Alicja
11. Greń Grażyna
12. Grzyb Irena
13. Horoszczak Roman
14. Jankowiak Maciej
15. Jareczkowski Benedykt
16. Kacprzak Stanisław
17. Kaźmierski Krzysztof
18. Kępkowska Grażyna
19. Kwiatkowska Urszula
20. Łechtański Zbigniew
21. Michałowska Irena
22. Mikulska Gabriela
23. Oczkowska Halina
24. Pietkiewicz Halina
25. Poręba Janusz
26. Rygiel Maria
27. Sebastianowicz Anna
28. Siemczonek Jan
29. Strzelecka Danuta
30. Szlanta Anna
31. Traczyk Beata
32. Wiereszko Teresa
33. Wilczyński Zbigniew
34. Zych Elżbieta

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

IIIZm monter urządzeń tetekomunikacyjnch
wych. Wiesław Wołyniec
Barylska Elżbieta

1. Białobłocki Mariusz
2. Budny Andrzej
3. Dacewicz Dariusz
4. Dyrka Elżbieta
5. Grzebielichowski Janusz
6. Grześkow Bronislaw
7. Guzowski Andrzej
8. Jackowski Jerzy
9. Jąder Bogumił
10. Józefczyk Maria
11. Kowalczyk Michał
12. Kowalska Jolanta
13. Krol Henryk
14. Kubasiewicz Izabella
15. Mielczarek Krzysztof
16. Pajer Jacek
17. Polachowski Bogdan
18. Polak Jolanta
19. Rotko Andrzej
20. Rowiński Krzysztof
21. Rybiszewska Teresa
22. Spłąwski Dariusz
23. Świgoń Robert
24. Wolny Piotr
25. Wysoczański Jarosław

IIIze – elektromonter
wych. Jolanta Jodko

1Chruscicki Hubert
2Dąbrowski Jacek
3 Fiec Tomasz
4 Gołębski Włodzimiezr
5 Guziak Waldemar
6 Heliak Robert
7 Jakubowicz Piotr
8 Kamiński Stanislaw
9 Kisiel Szymon
10 Kiejda Jan
11 Kopciuch Zbigniew
12 Korwek Tadeusz
13 Łepak Eugeniusz
14Sterczewski Stanisław
15 Śpiwak Mirosław
16 Świerkowski Dariusz
17 Sowa Jerzy
18 Surynt Aleksander
19 Tereszkiewicz Witold
20 Tylkowksi Janusz
21 Wojciechowski Mirosław
22 Zakrzewski Andrzej
23Krawczyk Krystian

IIIzde – elektromonter trakcji
elektryczne
j

wych. brak danych
1 Białowąs Adam
2 Bryjak Andrzej
3 Bryczkowski Andrzej
4 Bzdziak Marek
5 Didyk Stanisław
6 Gacka Andrzej
7Gacka Ireneusz
8 Goguł Jan
9 Kołodziński Czesław
10 Kułakowski Roman
11 Michalak Julian
12 Małyszka Krzysztof
13 Materna Tadeusz
14 Olter Marek
15 Patrzykąt Marek
16 Puszkarski Zygmunt
17 Rycewicz Karol
18 Radny Karol
19 Siwek Stanisław
20 Szarota Stanisław
21 Wasilewski Jarosław
22Wyrzykowksi Longin

Zespół Szkół Samochodowych

VTM Technikum Mechaniczne
wych. Stefania Barańska
1. Baszczak Bogusław
2. Bor Andrzej
3. Dycjan Bogusław
4. Dysiewicz Zbigniew
5. Hołówko Bogdan
6. Jeżykowski Zbigniew
7. Kołodziej Waldemar
8. Konopacki Zdzisław
9. Kostek Bogusław
10. Kowalski Marek
11. Kurleta Edward
12. Majewski Lubomir
13. Mazurek Zdzisław
14. Mielcarek Janusz
15. Nawrocki Andrzej
16. Nijaki Wiesław
17. Owieczko Jerzy
18. Papiński Marek
19. Pierzchlewicz Roman
20. Sadowski Dariusz
21. Stachowski Marek
22. Sularz Anna
23. Szulga Janusz
24. Tacka Zdzisław
25. Tobiasz Edward
26. Walkowiak Zbigniew
27. Zawodny Ireneusz

IIITSZ Technikum Samochodowe po ZSZ
wych. Maria Szczepaniak
1. Andrzejewski Ryszard
2. Baranowska Ewa
3. Brzoza Wiesław
4. Chamera Mirosław
5. Chłopowiec Leszek
6. Chułek Ryszard
7. Dobrzyński Jan
8. Drozdek Wiesław
9. Duszyński Ryszard
10. Dziadosz Jerzy
11. Fabczak Krzysztof
12. Filmut Roman
13. Gaik Leopold
14. Graczykowski Roman
15. Kamiński Roman
16. Karaśkiewicz Leszek
17. Klimpel Karol
18. Koziołkowski Zdzisław
19. Kube Zbigniew
20. Lewandowski Bogusław
21. Marcjasz Robert
22. Otwinowski Marian
23. Rybiałek Romuald
24. Sołtysiak Zdzisław
25. Spanbrucker Kazimierz
26. Szachowy Andrzej
27. Szepelak Andrzej
28. Szymański Krzysztof
29. Szymczyk Waldemar
30. Trzeciak Józef
31. Walaszek Zbigniew
32. Wieczorek Jerzy

PST Pedagogiczna Szkoła Techniczna
wych. Helena Czaniecka
1. Bernas Jacek
2. Chmielowiec Mieczysław
3. Dancewicz Stanisław
4. Jankowiak Włodzimierz
5. Kobiałka Marek
6. Libertowski Aleksander
7. Lisowski Andrzej
8. Łotocki Karol
9. Łozowski Witold
10. Łysiak Ryszard
11. Matczak Roman
12. Michalski Marek
13. Mikulewicz Bogusław
14. Rozbicki Włodzimierz
15. Rzeźniczak Lidia
16. Słowik Andrzej
17. Socha Zbigniew
18. Szczepuła Jan
19. Uzarowicz Bogusław
20. Waliszewska Krystyna
21. Wojciechowski Andrzej
22. Wróblewski Jan
23. Wyrzykowski Lubomir
24. Zadrożny Zbigniew
IVLZ Liceum Zawodowe
wych. Maria Jadaś
1. Bach Andrzej
2. Cieniak Cezary
3. Daniszewski Ryszard
4. Drózd Edmund
5. Duma Krzysztof
6. Jakuszak Jacek
7. Karamara Andrzej
8. Kubasiak Jacek
9. Kuklik Leszek
10. Kulczyk Janusz
11. Kurpiel Zbigniew
12. Leszczyszyn Tadeusz
13. Macias Dariusz
14. Marczuk Artur
15. Michalak Marek
16. Mikołajczak Piotr
17. Nieczyszczak Sławomir
18. Oleksiński Jerzy
19. Olko Krzysztof
20. Pacuła Wiesław
21. Pasiut Grzegorz
22. Pazio Mirosław
23. Pilarczyk Mirosław
24. Płoski Janusz
25. Rak Adam
26. Rybski Kazimierz
27. Sarama Janusz
28. Stroynowski Zdzisław
29. Tarchała Marek
30. Wardyn Wiesław
31. Witasik Władysław
32. Wójcik Jan
33. Wysocki Jarosław
34. Żelazny Janusz
35. Smolarek Jan

IVLZ Liceum Zawodowe
wych. Maria Jaśkiewicz
1. Baranowski Marian
2. Bodner Jan
3. Cichonowicz Andrzej
4. Godlewski Paweł
5. Kisły Czesław
6. Kociński Krzysztof
7. Kowal Andrzej
8. Kowalewski Zbigniew
9. Kucza Andrzej
10. Kurp Grzegorz
11. Lisiewicz Dariusz
12. Łukasiewicz Mieczysław
13. Maszycki Waldemar
14. Momot Ireneusz
15. Orlicki Bogdan
16. Piskor Mirosław
17. Popiel Maria
18. Ruszkiewicz Mirosław
19. Rutkowski Andrzej
20. Szymański Józef
21. Szymczak Artur
22. Trąbka Edmund
23. Trzeciak Kazimierz
24. Turłowicz Andrzej
25. Turski Jerzy
26. Turski Romuald
27. Wołyniec Anna
28. Wysocki Andrzej
29. Zarzycki Tadeusz
30. Zdań Henryk
31. Żelisko Zbigniew

TPR Technikum Przodujących
Robotników

1. Andrzejak Henryk
2. Chruścicki Jerzy
3. Galusiak Kazimierz
4. Gorowy Wincenty
5. Halapup Adam
6. Jagielski Wojciech
7. Jarosz Edward
8. Korbysz Borys
9. Kulas Tadeusz
10. Kwaśniewski Andrzej
11. Kędzior Henryk
12. Łukaszewski Marian
13. Matuszczak Adam
14. Monczak Stefan
15. Nadobnik Marian
16. Nowak Zdzisław
17. Nowak Zenon
18. Obierak Władysław
19. Oryszczak Sławomir
20. Piotrowski Czesław
21. Rosiński Wacław
22. Roliński Stanisław
23. Rozestwiński Marian
24. Semenowicz Tadeusz
25. Siczyński Ryszard
26. Sinoracki Czesław
27. Skorżepo Romuald
28. Skotnicki Marian
29. Sobotka Henryk
30. Stachuła Zbigniew
31. Starczewski Mieczysław
32. Szulc Hubert
33. Śliwa Leszek
34. Tuszewicki Tadeusz
35. Urbaniak Jan
36. Waleńczuk Piotr
37. Wójtowicz Stanisław

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

III A kierowca – mechanik
wych. Tadeusz Kisielewicz

1. Biadalski Grzegorz
2. Bogacki Lech
3. Czernicki Dariusz
4. Gronostaj Zbigniew
5. Fiedorowicz Krzysztof
6. Jokś Marek
7. Juchacz Mirosław
8. Kowalska Stanisława
9. Korczowski Jarosław
10. Kozarowski Zbigniew
11. Krawczyk Dariusz
12. Krawczyk Andrzej
13. Kubka Krzysztof
14. Lembowicz Tadeusz
15. Łybacki Ryszard
16. Maćkowiak Krzysztof
17. Michalski Jarosz
18. Molęda Janusz
19. Niszczot Roman
20. Pac Andrzej
21. Perhiniak Waldemar
22. Pietryszyn Wiesław
23. Piórkowski Józef
24. Ratajski Mirosław
25. Rzepecki Wiesław
26. Róg Janusz
27. Ryczkowski Tadeusz
28. Szatkowski Andrzej
29. Skrendo Jarosław
30. Spiechowicz Dariusz
31. Stawski Zbigniew
32. Tomiak Jędrzej
33. Trawiński Paweł
34. Trzeszcz Radosław
35. Waltrowski Zbigniew
36. Wichowski Krzysztof
37. Wodzak Krzysztof
38. Zarzycki Stanisław
39. Zdanowski Stanisław
40. Kościański Andrzej
41. Sproski Andrzej
42. Ganczar Roman

III B mechanik kierowca poj.
samochodowych

wych. Bronisław Jabłoński

1. Abraś Ryszard
2. Dereń Grzegorz
3. Gogała Krzysztof
4. Dąbek Kazimierz
5. Gumienny Sylwester
6. Gross Lech
7. Grządzielski Zbigniew
8. Gilewski Roman
9. Harasimowicz Krzysztof
10. Jałowiec Daniel
11. Kasiński Marek
12. Kordylewicz Krzysztof
13. Kądziela Arkadiusz
14. Kruszka Waldemar
15. Kudynowski Andrzej
16. Kusiak Krzysztof
17. Miechowicz Stefan
18. Pacan Andrzej
19. Podgórski Tomasz
20. Peśla Sławomir
21. Proga Marek
22. Raube Zbigniew
23. Rewjuk Leszek
24. Rudomin Bogdan
25. Rutkowski Dariusz
26. Rączkowski Marek
27. Wadejsza Marian
28. Waloch Andrzej
29. Wdowiak Dariusz
30. Żmudzin Wiesław
31. Szołomiak Marek
III C mechanik kierowca poj.
samochodowych

wych. Zbigniew Lutycz

1. Brzeziński Józef
2. Burgat Ireneusz
3. Ciesielski Zdzisław
4. Domański Waldemar
5. Einbacher Artur
6. Garczyński Jerzy
7. Gleisner Ryszard
8. Jałowiecki Mariusz
9. Jaworski Andrzej
10. Jutrowski Zbigniew
11. Kłos Waldemar
12. Korn Sławomir
13. Loba Marek
14. Lisowski Stanisław
15. Majchrzak Krzysztof
16. Makarski Kazimierz
17. Maleszka Zbigniew
18. Masłowski Krzysztof
19. Myśliwiec Stanisław
20. Olejniczak Marek
21. Pawlak Wiesław
22. Priemel Eugeniusz
23. Ratajczak Marek
24. Rusek Tadeusz
25. Sinnicki Henryk
26. Starek Jan
27. Sokół Jan
28. Zadorecki Bogusław
29. Zylberman Zdzisław

III F mechanik – frezer – tokarz
wych. Urszula Sobocińska

1. Dubiel Adrian
2. Mazurkiewicz Sławomir
3. Nerkowski Paweł
4. Siwicki Marek
5. Skóra Waldemar
6. Stachowiak Ryszard
7. Staszewski Andrzej
8. Węglarek Renata
9. Jędraszak Zdzisław
10. Kwaśnik Jerzy
11. Szatkowski Andrzej
12. Tracz Stanisław
13. Bartnicki Mirosław
14. Borawski Andrzej
15. Chowański Jarosław
16. Chrzanowski Janusz
17. Gebrycki Jerzy
18. Hajducki Kazimierz
19. Hubert Romuald
20. Lazarowicz Adam
21. Łepek Jerzy
22. Makarowicz Jarosław
23. Pitrowski Krzysztof
24. Przybylski Lech
25. Sereda Grzegorz
26. Słabuszewski Zbigniew
27. Tucholski Wiesław
28. Tuczyński Andrzej
29. Wiciak Waldemar
30. Wróblewski Tomasz
31. Zambroziewicz Jarosław
32. Żuk Mieczysław

 

 


hubert
Ostatnio zmodyfikowany: 2015-11-17 21:24:15

Powrót
<<

  Copyright © 2001-2017 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy


Celem firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. są m. in. działania na rzecz podniesienia poziomu kształcenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem zawodowym oraz wspierają absolwentów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy